Opinie o ArchiDoc SA w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ArchiDoc SA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArchiDoc SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArchiDoc SA w Chorzów

Przyjmuja przez z caly rok, niech da Ci to do zrozumienia, ze sa tam czesto zwolnienia albo ludzie sami sie zwalniaja. Praca sztywna, monotonna, inwigilacja przez kadre "kierownicz@"

kanka

podpinam się pod ten post NIE BIERZCIE TEJ PRACY

Luv
@kanka

Dlaczego?

MilaPani
@Luv

Dlatego, ze bedziesz tam zle traktowany/na. Dadza Ci umowe np. na 4 miesiace a potem zwolnia bo maja za duzo ludzi do pracy. Nie szanuja pracownikow.

Ciekawa

Mógłby się ktoś wypowiedzieć jak aktualnie wygląda przebieg rozmowy kwalifikacyjnej oraz sama praca jako rejestrator danych? Warto? W piątek mam rozmowę i po tym, co tu czytam zaczynam się zastanawiać...

XXX
@Ciekawa

Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to nie jest ona jakaś skomplikowana, padają podstawowe pytania, rozmowa bez stresu. Jeśli chodzi o zarobki to jest to jakieś 1700 na rękę, także szału nie ma. Na tym stanowisku są 3 zmiany, wygląda to tak 6-14, 14-22, 22-6. Do pracy przyjmują raczej każdego. Czy warto tam pracować? Nie wiem, ale z opinii tutaj wynika że nie.

Janusz

Zamiast narzekania na forum może warto rozmawiac o bieżących problemach z szefostwem?

Dot. rozmowy kwalifikacyjnej. Z numeru tel. +48 887 859 458 dzwoniła Pani z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Poinformowała, że od razu wyślę adres pod którym odbędzie się spotkanie. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam informacji zwrotnej. Mało tego straciłam tym samym szansę na rozmowy z innymi pracodawcami. Spotkanie miało odbyć się 11.10.2023 o godz. 15:30, w tym samym terminie miałam propozycje spotkania w innej firmie. Chciałam być fair więc odmówiłam czekając na smsa od ArchiDoc. Zero profesjonalizmu.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
?

Mam pytanie jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku pracownik kancelarii? Jakie są godziny pracy, obowiązki, rodzaj umowy, zarobki, czy ma się też nad sobą koordynatora, praca w zespole czy samemu na tym stanowisku, czy również są takie wymogi że nie można nawet wnieść telefonu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Maja

@kominekmuminek jak znalazłeś jakąś ofertę w ArchiDoc? Jestem ciekawa, czy obecnie rekrutują pracowników? Jeśli macie wiedzę na ten temat, to podzielcie się nią.

user

Uważam, że niektórzy koordynatorzy powinni być częściej sprawdzani i kontrolowani pod kątem traktowania osób im podległym... widziałem/-łam jak jedna z koordynatorek krzyczała na rejestratorkę danych za niezgaszone światło... co jak co, ale to już jest trochę przesada. Niektórzy zachowują się w sposób arogancki, poniżając inne osoby przy całym dziale, na którym pracuje kilkadziesiąt osób. Ogólnie atmosfera dobra o ile trafi się na dobrego koordynatora. Niestety czystość oddziałów nie jest najlepsza. Z klawiatur sypie się kurz i pył. Podłoga jest myta właściwie tylko w przejściu przez oddział do magazynu i wejścia głównego. Plusem zdecydowanie jest 30 minut przerwy (na osiem godzin ustawowo jest tylko 15 minut). Wykonywane czynności, chociaż monotonne, najczęściej bardzo proste (zależy od projektu). Współpracownicy w większości pomocni i przyjaźni. Polecam pracę studentom i uczniom.

bylem wlasnie na rozmowie tam. Praca wydaje sie spoko, chodzi o rejestracje i archiwizacje dokumentow. Zarobki to 2200 zl brutto - praca na 2 zmiany (6-14 lub 14-22). Pracownicy maja calkowity zakaz wnoszenia teleofonow komorkowych.

zdrojowska
@Adam

Czy to są "sztywne" godziny pracy? Jest szansa na np. 8-16?

kominekmuminek
@zdrojowska

pracuje tam od kilku miesięcy i można uzgodnić inne godziny pracy, ale to jest zależne od koordynatora i od ilości osób pracujących na konkretnych zmianach - na każdej musi ktoś rejestrowac

Maja

@Samson Bardzo serdecznie dziękuję Ci za tę niewątpliwie wyczerpujący i merytoryczny opis tego, jak wygląda praca w firmie ArchiDoc. Nadmieniasz, że praca z czasem staje się dosyć monotonna. Czy zatem uważasz, że być może jest ona najbardziej odpowiednia dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową? Nie wspomniałaś natomiast nic o ewentualnych dodatkach pozapłacowych - czy pracodawca je oferuje?

Samson

Praca: zależy od tego do jakiego projektu zostanie się przypisanym. Od prostych prac związanych z przygotowaniem dokumentacji do skanowania po czynności operacyjne w systemie. Pracy jest dużo i daje się odczuć akordowy system. Stawka godzinna jest pewna. Wysokość premii uzależniona od ilości błędów. Nie wiem jak jest na drugiej sali, ale ta na której siedzę jest luźniej:) Jak ktoś lubi pracę z papierami w archiwum to można tam pracować...tylko z czasem praca staje bardzo monotonna. Niestety nie można przyzwyczajać się do swojego stanowiska pracy, ponieważ w każdej chwili można zostać oddelegowanym do innego projektu, do innej sali, do innej czynnosci...

Samson

Cześć:) Jestem zatrudniona w tej firmie i ogólnie mam pozytywną opinię...z uwzględnieniem kilku minusów. 1) Na początku zatrudniają na umowę zlecenie na rok za 13,70 zł brutto. Niektorym osobą umowa na umowę o pracę została zmieniona po miesiącu innym po 10. Generalnie zasady nie ma. 2)Ludzie sympatyczni, atmosfera dobra i bardzo kompetentna i miła koordynatorka. 3) W jednej sali siedzi dużo osób więc jest głośno. Wszędzie dużo papierów i mało przestrzeni dla siebie. Biurka małe, ale można na spokojnie ogarnąć sobie miejsce pracy. 4) Praca na 2 etaty: 1) od 6:00 do 14:00; 2) od 14 do 22...jednak ludzie pracują na dziwne zmianu, które nie są proponowane nowym pracownikom np. od 8 do 16. To trochę niesprawiedliwe... 5) W tej firmie pracuje bardzo dużo młodych ludzi po szkole średniej lub technikum lub studenci. Ogólnie przekrój wiekowy jest bardzo duży.

Maja

@Adam Czy już postanowiłeś podjąć pracę w firmie ArchiDoc? Dobrze, że na samym początku przedstawili Ci jasne warunki współpracy. Może opiszesz nam, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna? @Zainteresowana Oczywiście, szukają aktualnie nowych pracowników http://www.archidoc.pl/kariera.html Chcą zatrudnić między innymi recepcjonistę, rejestratora danych, czy kuriera. Jakie stanowisko by Cię konkretnie interesowało?

Zainteresowana

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Igor

Coś ciekawego dzieje się w firmie?Szkoda, że tak rzadko zaglądacie tu.

riczi

Czy są szanse na umowę o pracę czy tylko zlecenie?

Martyna

Mam wrażenie, że dobrze się tu pracuje skoro od dawna nikt nie pisze. Piszą bardzo często osoby narzekające!!!

DRAMAT!

Mam kilka zdań do powiedzenia na temat pracy w firmie ArchiDoc. Praca bardzo łatwa, lekka i przyjemna, polecam serdecznie uczniom i studentom. Ludzie świetni, przyjaźni i uśmiechnięci. Niestety nie wszędzie jest tak kolorowo.. Jest jedna koordynatorka, która ewidentnie nie nadaje się na owe stanowisko, A W SZCZEGÓLNOŚCI na pracę z ludźmi. Ta kobieta ma tylko i wyłącznie szacunek dla starszych osób (lecz i nawet do tych osób zdarza jej się mieć znieważające podejście), osoby poniżej 30 roku życia są traktowane jak zwykłe śmiecie. Notoryczne upominanie za rozmowy (nawet te dotyczące pracy), obrażanie osób za popełnienie błędu, wyliczanie wręcz co do sekundy czasu spędzonego w pracy, wyłączanie radia (bo radio w pracy rozprasza!!!) podczas gdy ona sama nie ma pojęcia o większości procesach jakie wykonuje dany dział a w czasie swojej pracy potrafi notorycznie wykonywać prywatne telefony lub rozmawiać z inną koordynatorką olewając równocześnie osobę, która stoi obok i chciałaby poprosić o pomoc. Generalnie jest to zmiana na której panują całkowicie inne warunki niż w całej firmie. Wprowadzanie nerwowej atmosfery i robienie z sienie nie wiadomo kogo jest całkowicie niepotrzebne, takie zachowanie drastycznie zniechęca innych pracowników co powoduje spadek wydajności. Dzięki tej osobie na przestrzeni ostatnich tygodni zwolniło się aż pięć osób. Niestety ale kierownik działu nie widzi problemu i taka sytuacja panuje od 10 miesięcy!

Arczino
@DRAMAT!

Ta koordynator to wypisz wymaluj niejaka Justyna z centrali Ing w katosach ta sama osoba hmmm.

ktoś tam

miałam okazję uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej, która była przeprowadzona tak nieprofesjonalnie, że wychodząc stamtąd byłam w ciężkim szoku. pierwsza rzecz, to to, że była prowadzona na open space, gdzie aktualnie przebywało jakieś 25 osób, które mogły spokojnie sobie posłuchać, co miałam do powiedzenia. druga rzecz, ledwo po przedstawieniu się dostałam polecenie, żebym powiedzìała coś o sobie, zero wprowadzenia, co jeszcze bardziej zwiększyło poczucie dyskomfortu. trzecia, ostatnia rzecz, to zaoferowano mi pracę o znamionach umowy o pracę, tj. 8 godzin dziennie, w systemie zmianowym, w określonym miejscu, pięć dni w tygodniu. jeszcze przy dorywczej pracy jest to zrozumiałe, ale 5 dni w tygodniu? jakiś ponury żart. ogólne wrażenie - mało kompetentna osoba "przeprowadzająca" rozmowę. ciekawi mnie, czy to ta sama osoba, co wymieniana w opiniach koordynatorka.

Oxo

Miałam do czynienia z ta Panią, opieprzanie i gadanie, czepiala się wszystkiego czego bym można. Jednym słowem, miałam dość chodzenia do pracy gdy wiedziałam, że znowu będę miała kontakt z ta Panią.

Figa
@Oxo

I tutaj właśnie widać przykład jak firma traci pracowników ze względu na panią koordynatorkę. Skandal.

Słabo

Generalnie sama praca jest całkiem przyjemna, wystarczy minumum skupienia i z czasem nabyta wiedza na temat rejestracji. Ludzi w firmie można spotkać różnych ,natomiast większość współpracowników jest dla siebie życzliwa i pomocna. Trzydzieści minut przerwy (ustawowo jest piętnaście minut) to niezwykle miłe zaskoczenie ze strony kadry kierowniczej. Miejsce pracy zadbane (o ile twój kolega z poprzedniej zmiant posprzątał po sobie). Dla studenta jest to bardzo dobra oferta pracy. Niestety ,schody zaczynają się przy pierwszym kontakcie z pewna koordynatorką (wyżej wspomnianą w komentarzu innego użytkownika). Pracowałem 5 tygodni i dopiero po 3 tygodniach dowiedziałem się ,że istnieje pewna norma ,której nie wyrabiam. Dlaczego? Dlatego ,że moja koordynatorka zlecała mi prace gdzie wprowadzałem jeden rodzaj dokumentów do systemu. Nikt poza mną tego nie robił ,a nie było tego mało ,sam robiłem tylko kilka dokumentów na godzinę. Krótko mówiąc z niewiadomych mi powodów dostałem najgorsza robotę ,bo wiadomo nowy to można na niego zrzucić cokolwiek czego nikt nie chce zrobić. Jest to osoba niekompetentna na to stanowisko, nienadająca się do pracy z ludźmi. My mamy 30 min przerwy , pani koordynatorka widocznie ma specjalne przywileje i potrafi przebywać na przerwie około godziny. Udawanie ze się pracuje ,przepinanie kartek informacyjnych z jednej tablicy na druga przez 30 min (tablice wisiały 30 cm od siebie, wiec przekładanie ich było bezcelowe). Wyłączanie radia ,bo "przeszkadza" w pracy. Uciszanie pracowników i przesiadanie ich jak w przedszkolu. Kilka razy pani koordynatorka krzyczała na mnie, wprowadzając konflikty i nieprzyjemna atmosferę pracy. Kiedy przeniesiono mnie na inny projekt , to nauka rejestracji została zrzucona na barki innego pracownika ,który pamietajmy tez pracuje i ma swoje do zrobienia ,a nie kilku godzinne tłumaczenie i nadzorowanie czy dobrze zrobiłem rejestracje. Atmosfera w zespole ,w obecności pani koordynatorki była zła. Można było by wymieniać jeszcze wiele plusów i minusów samej pracy. Byla to moja pierwsza praca i z żalem muszę stwierdzić ,że zanim podejmę się jakiejkolwiek pracy będę musiał dokładniej zorientować się co tam w trawie piszczy ,aby nigdy nie spotkać się z taką niekompetencją. Szkoda że niedawno firma straciła na pani koordynator, ponieważ odszedło ostatnio kilka doświadczonych osób z jej powodu. Krótko mówiąc sama praca i ludzie z którymi się pracuje sa bardzo w porządku natomiast w obecności kompetentnych koordynatorów ludzie zostawaliby tam dłużej. Szkoda że niedawno firma straciła na pani koordynator, ponieważ odszedło ostatnio kilka doświadczonych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Chorzów

• Jak się pracuje w ArchiDoc SA?

Zobacz opinie na temat firmy ArchiDoc SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArchiDoc SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArchiDoc SA?

Kandydaci do pracy w ArchiDoc SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArchiDoc SA