Opinie o ArchiDoc SA w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ArchiDoc SA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArchiDoc SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArchiDoc SA w Chorzów

Rejstrator

Zmiana Pani Eli widze że niczego się nie nauczyli. Weronika to może by chwycila sie pracy a nie tylko śmiechy i nic wiecej. Jak wychodzicie na fajke po 50 razy na 8h to trzymajcie sie tez kultury. I zasada numer jeden to palimy w wyznaczonych miejscach a nie na przednich lawkach innym pod nosem.To że Wy się trujecie nie znaczy ze inni chcą.

Werka
@Rejstrator

Z tego co wiem tutaj wystawia się opinie o firmie a nie glupotami się zaśmieca ..

Zofia
@Werka

Należy przyznać Ci stu procentową rację - na tym forum wystawia się opinie o pracodawcach. Jeśli sama pracujesz w ArchiDoc to byłoby super, jakbyś napisała coś o tej firmie. Mnie szczególnie interesuje kwestia premii. Czy Ci najbardziej zaangażowani pracownicy ją otrzymują?

@Zofia

Nic nie dostają, nie ma żadnych premii. Śmiejemy się, że to premia widmo bo nikt jej nigdy nie widział.

Rejestrator danych

Ciekawe, ponieważ ja co miesiąc mam premie w wysokości ładnych kilkuset złotych. Wiec może warto wziąć się do pracy, a nie zajmować ciągłym narzekaniem ???? firma płaci, jeśli ma za co, to całkiem proste

Pracownica

Choć można usłyszeć wiele złego na temat pracy w Archidoc, ja osobiście nie mam wielu zarzutów. Praca idealna dla studenta, który chce sobie dorobić, bądź studiuje zaocznie, gdyż wtedy wynagrodzenie jest najbardziej opłacalne. Fakt, praca nie jest ciężka, więc pensja też nie jest wysoka. To jedno z niewielu zastrzeżeń, jak również brak rozwoju, co pewnie demotywuje wielu ludzi do pracy. Jednak atmosfera też zależy od działu. Ja pracuję od roku i trafiłam chyba idealnie. Wiele słyszałam o innych koordynatorach - są tacy, którzy ułatwią wam pracę, a są tacy którzy będą ją na siłę utrudniać. Z własnych doświadczeń powiem tyle, że za błędy nikt nie kara, nie ma problemu jeśli musisz wyjść wcześniej coś załatwić, albo danego dnia po prostu nie możesz pojawić się w pracy. Bez tłumaczeń, zgłaszasz tylko nieobecność. Co do faktów, to tak, telefony oddaje się przed wejściem na salę, jednak według mnie jest to dobre posunięcie. Poza ochroną danych, pracownik skupia się wyłącznie na pracy, a nie na messengerze. Jeśli czekacie na ważny telefon, bliskim zawsze można podać telefon stacjonarny, który znajduje się na sali, ewentualnie wyjść i tylko sprawdzić swój. Ochrona nie robi problemów, a nikt wam tego nie kontroluje. Przerwa trwa pół godziny i możecie ją wykorzystać jak chcecie. Możecie wyjść do domu 10min wcześniej. Są bardzo skromne paczki na święta, aczkolwiek nie ma co oczekiwać cudów. Moim zdaniem firma jest skierowana dla ludzi, którzy faktycznie chcą sobie dorobić lub tylko znaleźć coś tymczasowo. Jest automat z przekąskami, jak i z obiadami. Wypłaty są na czas, zdarza się dzień wcześniej. Osobiście polecam ArchiDoc jako pracodawcę. Nie mam negatywnych doświadczeń z tą firmą.

Bury były pracownik
@Pracownica

Może tak macie w Chorzowie takie dobre warunki zapraszam do Łodzi na ul. Piłsudskiego to zobaczycie jak jest pozdrawiam wszystkich zadowolonych

Ciekawska
@Bury były pracownik

Jak bardzo zle warunki pracy są w Łodzi? Tylko proszę dopisz ile czasu pracujesz w tej firmie?

@Bury były pracownik

No firma dorobiła się automatów z przekąskami i kawą xD

Pracownica
@Bury były pracownik

z tego co widzę, opinie mają dotyczyć oddziału właśnie w Chorzowie, a nie Łodzi? ;)

Cobra

Kolejna firma w której jesteś tylko trybikiem w maszynie. Jesli nie wyrabiasz normy "podziękują" ci za współpracę z dani na dzień. A sama praca nudna, żmudna, monotonna i nużąca.

SubiektywnaM.

Cześć! Po przeczytaniu wielu przykrych opinii na temat tej firmy, postanowiłam podzielić się z Wami swoją historią w ArchiDocu (oddział Chorzów). Zatrudniłam się w ww. firmie 15 miesięcy temu. Byłam akurat na ostatnim roku studiów magisterskich, dlatego traktowałam tę pracę przejściowo, do czasu obrony i uzyskania tytułu magistra. W międzyczasie okazało się, że nie będę mogła wykonywać wyuczonego zawodu z powodu stanu zdrowia. Nie tylko nie zostałam zwolniona z tego powodu, ale i przez cały ten czas nikt z kierownictwa nie potraktował mnie inaczej z powodu mojej niepełnosprawności. Wręcz przeciwnie. Mogłam liczyć na indywidualne podejście do mojej osoby, dzięki czemu czułam się na równi z innymi. Wymysłem są bezpodstawne zwolnienia, o których miałam okazję tutaj przeczytać. Jeśli ktoś nie szanuje pracy i zachowuje się w niej nie tak, jak przystało - nie powinien mieć wyrzutów. Jeśli mowa o monotonności, to (na moim dziale) praca opierała się głównie na wprowadzaniu danych do komputera, ewentualnie metrykowaniu wiadomości elektronicznych, czy skanowaniu polis/kopert. Czy to monotonne? Równie dobrze można zapytać panią w sklepie, czy czuje, że jej praca jest monotonna, albo nauczyciela, który od lat, setkom dzieciaków usiłuje wytłumaczyć tę samą kwestię. Jestem zdania, że jeśli ktoś pragnie różnorodności w pracy, to nic nie stoi na przeszkodzie, by poszukał zajęcia w zawodzie, który taką rozmaitość oferuje. Wydaje się to być logiczne ;) Celowo nie chcę rozwijać wątku związanego z współpracownikami. Ta strona traktuje o firmie (warunkach pracy, kierownictwu, zarobkach), a nie o ludziach tam pracujących na najniższych stanowiskach. Oczywiście atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna, jednak każdy z nas jest inny i to, jacy jesteśmy dla drugiego człowieka nie wynika z wykształcenia, zamożności, czy firmy, w której się pracuje, ale z wartości, którymi kierujemy się w życiu. Jedni mają więcej empatii, inni mają za priorytet swoją wygodę. Są osoby "do tańca i różańca", ale i takie, które szukają zaczepki. W ArchiDocu atmosfera jest ogólnie przyjazna, ludzie uśmiechają się do siebie wzajemnie, często można się z czegoś pośmiać. Ludzie, którzy zostali tutaj dłużej - lubią tę pracę i siebie nawzajem, co do tego nie mam żadnych wątpliwości! Jednak decydując się na pracę w większym gronie, zawsze trzeba umieć się dostosować. Jeśli nie możesz/nie chcesz tego zrobić - musisz zrezygnować. Wszędzie panują określone zasady, do których albo potrafisz się zaadaptować, albo nie. Pomyśleć, co by było, gdyby każdy z nas miał swoje wymagania, czy marzenia odnośnie warunków stanowiska pracy - rozgardiasz murowany ;) Jeśli chodzi o formę zatrudnienia, to owszem - na początku jest to umowa zlecenie. Myślę, że głównym tego podłożem są właśnie częste migracje pracowników (wiele osób traktuje tę pracę, jako przejściową, bądź nie wywiązuje się z powierzonych mu zadań w sposób skrupulatny). Nie oznacza to jednak, że nie jest możliwe uzyskanie umowy o pracę. Jeśli chcesz zostać tam dłużej i udowodnisz, że zależy Ci na pracy i ją szanujesz - otrzymasz taką propozycję. Za najniższą krajową? Tak. Praca nie jest ciężka, nie musisz zostawać po godzinach, nie wychodzisz padnięty, nie musisz posiadać wykształcenia ponad średnie. Uważam, że to uczciwe, choć kto z nas nie chciałby zarabiać więcej..? ;) Dla takich chętnych jest taka możliwość, bowiem firma rozwija się na tyle prężnie, że często przewidziane są nadgodziny, bądź możliwość pracy w weekend. Reasumując, dla chcącego, nic trudnego :) Pamiętajmy, że aby wymagać, trzeba coś dać od siebie. Pieniądze nie spadają z nieba, więc odrobinę więcej wysiłku, a można sobie dorobić. W związku z powyższym, nie mogę wystawić innej opinii, niż "pozytywna". PS Praca idealna także dla studentów - możliwość dostosowania czasu pracy do zajęć na uczelni, to ogromny plus tej firmy i świadectwo wyrozumiałości przełożonych.

Dot. rozmowy kwalifikacyjnej. Z numeru tel. +48 887 859 458 dzwoniła Pani z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Poinformowała, że od razu wyślę adres pod którym odbędzie się spotkanie. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam informacji zwrotnej. Mało tego straciłam tym samym szansę na rozmowy z innymi pracodawcami. Spotkanie miało odbyć się 11.10.2023 o godz. 15:30, w tym samym terminie miałam propozycje spotkania w innej firmie. Chciałam być fair więc odmówiłam czekając na smsa od ArchiDoc. Zero profesjonalizmu.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy spedytor frachtu morskiego i kolejowego
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Brygadzista lakierni
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
monterek

ŻENADA I JESZCZE RAZ ŻENADA !!! Kilka dni temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na kierowce tyle że w oddziale łódzkim. Propozycja pracy jaką dostałem wiąże się z wyjazdem w niedzielę wieczorem do innych miejscowości w Polsce tam siedzimy cały tydzień robimy co mamy robić ( obsada 3 osobowa ) noclegi za 100 zł na osobę ( płci całe szczęście firma ) czyli szukamy taniego hotelu bądż agro. Jak kto woli. Zapomniałbym dostajemy jeszcze 30 zł polskich jak to pan powiedział ,,diety,, Nie ma reguły co do godz. pracy 8,10 a jak potrzeba to i 12. Teraz najciekawsze ZARABIAMY NETTO ( jakby kto nie wiedział to inaczej ,, na ręke,, )...................... 2300 - 2400 zł. Ludzie to jest ku... mać PARODIA !!!!!!. i jak by nie patrzył ch..... z taką firmą, mamy XXI wiek i takie firmy powinno się wysadzać w powietrze bo szkoda czasu,nerwów i paliwa na spotkanie z frajerem który proponuje takie warunki. Pozdrawiam wszystkich przyszłych i niedoszłych kierowczyków owej >> firmy

Ciekawy
@monterek

A tak na poważnie. Ile byś sobie życzył na rękę za taką pracę? Mam na myśli kierowcę. Nie kierowczyka.

....
@monterek

Jak już piszesz to napisz chociaż prawdę.... Na wpół chyba zrozumiałeś co do Ciebie ten"frajer" mówił, bo inaczej wygląda praca kierowcy :)))) ale trzeba słuchać ......i rozumieć :)

Joan81

Nie polecam. Byłam niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej. Na ogłoszeniu było wyraźnie napisane ETAT+... Tymczasem na rozmowie okazało się, że ma to być ZLECENIE (bez żadnej gwarancji przejścia na umowę o pracę). Przynajmniej rekruterka była uczciwa i wyłożyła karty na stół. Praca MONOTONNA, dobra na maksimum 3 miesiące - dla tych, którzy zdobywają pierwsze doświadczenia na rynku pracy. Tym, którzy szukają pracy rozwojowej i w miarę płatnej - odradzam.

Szczęśliwa

Pracuję w Archidoc 8 lat i nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami, które tu przeczytałam. Pracuję od początku na jednym projekcie na dwie zmiany. Nie jest to żaden problem, mając nawet kilkoro dzieci, trzeba być po prostu dobrze zorganizowanym. W poprzedniej dużej firmie, w której spędziłam około 10 lat również pracowałam na dwie zmiany, nie wiem co to praca tylko na ranną zmianę, ale nie jest mi źle z tego powodu. Praca nie jest trudna, czynności powtarzalne, ale najważniejsze, że w przemiłej atmosferze, sami życzliwi ludzie, którzy zawsze chętnie pomogą. W poprzedniej pracy najczęściej słyszałam : "tam jest procedura". Kolejna zaleta, że zawsze wychodzi się o czasie z pracy, w byłej firmie rzadko kiedy tak było, z drugiej zmiany wychodziło się dobrze po północy i kierownictwa nie interesowało to czy ktoś ma jak wrócić do domu...Zarobki faktycznie nie są duże, zawsze chciałoby się więcej, ale nie to jest najważniejsze, ja osobiście wolę pracę spokojną niż tą, w której zarabiałam parę stówek więcej , ale za to codziennie chodziłam "ze ściśniętym brzuchem". Z tego miejsca chciałam podziękować mojej Kierowniczce za to, że dała mi szansę, jest najlepszym przełożonym, jakiego dotychczas miałam. Reasumując " wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". Polecam pracę w Archidoc.

@Szczęśliwa

No nieźle. 8 lat mechanicznego klepania dokumentów, czyli pracy dla powiedzmy... pracowników niewykwalifikowanych i to jeszcze za najniższą krajową. Solidne perspektywy awansu i rozwoju kariery stwarza ta firma xDDDDD

@Tomek

Tomku napisz co to według Ciebie są kwalifikacje? Skąd wniosek, że pracownicy ich nie mają? Smutny, sfrustrowany człowieku. Sprawdź IP ;)

@Courtois

Jak mają kwalifikacje a klepią tyle lat umowy to jest tym bardziej zniechęcające do tej firmy.

@też były pracownik

Widać ich ta firma nie zniechęciła

@Courtois

Jak czyjąś ambicją jest pracować całe życie wklepując pesele to już jego sprawa.

@też były pracownik

PESEL - to skrót(piszemy z wielkich/dużych liter) No i fakt - ich sprawa ;)

ozzy
@Szczęśliwa

Łubudubu, łubudubu... ;)

Ona

Przeglądałam opinie o różnych firmach ale tylko na forum archidoc'a pracownicy obecni lub byli tak się obrażają. Skąd ta nienawiść?! Jedni zażarcie bronią archidoc'a, natomiast drudzy mieszają tę firmę z błotem. A ja powiem tak- kokosów się w tej firmie nie zarobi, jak również nie ma co liczyć na awans i umowę o prace, natomiast sama praca nie jest bardzo wymagająca, lecz z czasem nudząca.

Hahaha

Praca jest przyjemna, ludzie są w porządku, kierownictwo bardzo w porządku, jednak bawi mnie takie opisywanie sytuacji która się mogła wydarzyć bądź nie, ale czytając taka opinie na prawdę sądzę, że ktoś tutaj ma spore problemy ze sobą. Jeśli takie coś miałby mieć miejsce są od tego odpowiedni ludzie (kierownicy, koordynatorzy) a nie internet aby wylwac żale... Skan się skarży jak to jest głośno, jak to się przy biurkach jadą posiłki.. A sami wcale nie są lepsi. Przechodzę tamtędy 100 razy dziennie, również słychać śmiechu chichy, również spożywają posiłki nad dokumentami...piją kawki i inne napoje i jakoś nikt nie zwraca im na to uwagi. Proponuję najpierw spojrzeć na siebie a później na innych.

Joanna

Na wstępie chcę zaznaczyć, że moja opinia na temat miejsca pracy jest w 100% obiektywna i wynika z poczucia niesprawiedliwości. Jakiś czas temu, zupełnie przypadkowo dowiedziałam się o pewnej ocenie firmy, która przedstawiła ją nie tyle w niekorzystnym świetle, co według mnie zawiera w sobie wiele mijających się z prawdą faktów. Z jej treści domyślam się, że pracuję w tym samym dziale, który został w niej opisany. Na początku dodam jeszcze, że za niedługo minie rok od daty mojego zatrudnienia, więc wydaje mi się, że zdążyłam poznać wszelkie za i przeciw tego miejsca. Po pierwsze bardzo przyjazne i zawsze służące pomocą grono współpracowników i kompetentnych koordynatorek. Po drugie bardzo wyrozumiały i przychylny na wszelkie pomysły ulepszenia i poprawy komfortu pracy kierownik. Po trzecie brak napiętej atmosfery i otwarcie na potrzeby pracowników tworzą jak najlepsze warunki do pracy, którą dzięki temu wykonuje się z przyjemnością. A do tego: jasno postawione wymagania, bez wywierania presji, możliwość dogadania się w każdej sytuacji i przystępnie przeprowadzone szkolenia z możliwością zasięgnięcia porady w każdym momencie pracy. Przez niecały rok nie byłam świadkiem żadnego bezpodstawnego zwolnienia, ani ogromnej "rotacji pracowników" na owym dziale, natomiast zapotrzebowanie na nowe aplikacje wynika tylko i wyłącznie z ogromu pracy i dużej, wręcz coraz większej ilości zleceń, która z kolei świadczy jedynie o prężnym działaniu projektu. Z czystym sumieniem polecam, każdemu, kto poza przyjemną, dającą satysfakcję z efektów pracą, zwraca także uwagę na przyjazną atmosferę i pomocne grono kierownicze, jednocześnie zapraszam do pomocy przy rosnącej liczbie zleceń!! ;)

Była pracownica

Skoro tyle dobrego o tej firmie Ci co piszą tyle dobrego .To ja pytam po co ciągle szukają tam do pracy? Bo szukają na chwilę a później nagle wywalają za nic. Pracowałam tam i wszystkim odradzam

stały
@Była pracownica

Czytając pierwsze zdanie Twojego wpisu od razu rozumiem dlaczego tam już nie pracujesz. I nie jest to zapewne "za nic".

Jo
@Była pracownica

Cały czas ruszają nowe projekty stąd ciągłe zatrudnienie :)

Mateo

Dobry wieczór. Chciałbym dodać parę słów od siebie. Pracuje od ponad roku i szczerze mogę polecić tego pracodawcę. Cechuje się głównie świetną atmosferą, przemiłymi osobami (zaczynając od ochroniarzy, kończąc na Panu dyrektorze i Panu prezesie) i co o najważniejsze ludzkim podejściem wobec problemów pracownika. Można nabrać doświadczenia z kulturą obrotu dokumentami, jak i ogólnie w pracy w biurze. Koordynatorzy jak i kierownictwo jest bardzo ugodowe jeśli chodzi o pomoc czy prośby (np. wcześniejsze wyjście z pracy). Żadna praca nie hańbi, także osoby sfrustrowane gorąco pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów na rynku pracy.

tutaj
@Mateo

Ale pociekło ........ ;)

Nagły wysyp extra pozytywnych komentarzy - a wszystkie z jednego IP. No ale nie ma się co dziwić. Ludzie nie chcą u nich pracować więc kanciapowa wierchuszka dwoi się i troi żeby nagonić frajerów. Ale etatowi klepacze pozytywnych opinii chyba nowe skrypty dostali, bo solidnie się rozpisują. Wróżę niektórym karierę pisarską w zakresie bajek dla dzieci albo fantastyki xD

Ewelina naganiacz :)
@Tomek

Wszyscy czekali na twoją reakcję , ulubiony nasz hejterze :* opinie o firmie mogą wystawiać ludzie którzy w niej długo pracują a nie wpadają na miesiąc czy dwa. Chciałbyś aby to było jedno IP, no cóż ile można czytać brednie na temat tej firmy? W końcu stali pracownicy zabrali głos. Pozdrawiam cię gorąco i całą ekipę AD w Chorzowie która pracuje od lat a takich jest cała masa!!! I tak Kochamy cię Tomku, buziaki :)

@Ewelina naganiacz :)

Strzelajcie sobie dalej w stopę z dumą podkreślając jak przez lata klepiecie umowy za najniższą krajową xDDD

Ewelina naganiacz :)
@Tomek

KOCHAMY CIĘ :* jesteś przezuroczy w tej swojej złości :)

tam
@Tomek

Tomku musisz być strasznie smutnym człowiekiem. Bardzo sfrustrowanym. Prawdopodobnie wiele niepowodzeń masz już za sobą. Z takim podejściem do życia jeszcze wiele niepowodzeń przed Tobą. Doradzać Ci nie będę bo mija się to z celem. Widać, że bardzo lubisz kisić się w swoim sosie i obrzydzać innym świat dookoła. Aż dziw, że człowiek z tak bogatym doświadczeniem nie dopuszcza do swojej głowy myśli, że inni nie widzą świata tylko w czerni i bieli. Jednak dam Ci jedną radę - unikaj alkoholu. Ludzie z takim nastawieniem do życia i innych robią bardzo smutne rzeczy pod wpływem. Sprawdź IP ;)

@tam

Smutne i żałosne to są takie prymitywne personalne przytyki. Przez to jeszcze bardziej zniechęcacie ludzi, bo raz że to (usunięte przez administratora) a dwa to tylko świadczy o waszej desperacji drodzy "zadowoleni pracownicy".

Obecny
@też były pracownik

No fakt. Przecież smutny Tomek sam miód leje na tym forum a my mu wilkiem.

Tomasz

Pracowałem w ArchiDoc w Chorzowie przez dwa miesiące na jednym z projektów. Ogólnie to praca w porządku "na chwilę" gdy coś w życiu nie pykło i trzeba przeczekać. Przyjmują od ręki. Jednak są jej wielkie minusy. 1. Główne osoby dowodzące na projekcie, (usunięte przez administratora)TRAGEDIA. Jak można wrzucać takie osoby do zarządzania innymi ludźmi? Przecież one totalnie nie mają pojęcia co robią! Chodzą, mówią do nas jak do idiotów. Przecież wiele osób tam ma większe wykształcenie niż one. Czasami mam wrażenie, że one same nie wiedzą co tam robią. 2. Totalnie nie wiadomo jak pracować tak by było dobrze, każda osoba mówi inaczej i potem są wielkie kwiatki i zebrania jak to mamy nie robić. Raz (usunięte przez administratora)coś powie, raz (usunięte przez administratora)i już potem nie wiadomo co jest prawdą, a co nie. 3. Wypłata + dodatki. Na rozmowie o pracę jest mowa o wyrobieniu normy, że dodatki są duże itp. (usunięte przez administratora) prawda, robią wszystko tak by Ci tego nie zapłacić :D Ciekawe jest to, że potem każdemu wychodzi inna wypłata. Różnice w kilku stówach :) + Jest też jeden jeszcze plus. Ludzie jakich można tam poznać. Nie mówię o kierownictwie czy o prezesach ale o pracownikach, którzy też musieli się tak upodlić i przyjść tam robić za groszę. Życzę wam wszystkiego dobrego oraz trzymam kciuki za znalezienie wymarzonej pracy!

@Tomasz

(usunięte przez administratora) Przykleiły się tam przez znajomości. Zero doświadczenia, zero kultury. O braku specjalistycznego wykształcenia też można wiele powiedzieć. Jedna rada w relacjami z nimi - olewać albo pouczać odpowiednimi zapisami z prawa cywilnego albo prawa pracy - wtedy się odczepią.

Ziby
@Tomek

Ty to musisz mieć kwalifikacje i doświadczenie ! Zapewne też specjalistyczne wykształcenie -człowiek toksyna.

Lola

Komfort pracy zależy od tego na który projekt trafisz i pod jakiego kierownika. Teraz jest nowy projekt na magazynie dla jednego z banków i tam ludzie narzekają - jak można usłyszeć na przerwie w kuchni ale to nie świadczy o całej firmie.....Duży plus za automat z obiadami, super pomysł :) pozdrowienia dla Michała J. odwala najgorszą robotę w tej firmie- człowiek robot :) zespół w którym ja pracuję jest zgrany i jeden drugiemu pomoże zawsze. Moja kierowniczka chociaż zabiegana to nigdy nie odmawia rozmowy z pracownikiem a tematów ma sporo na głowie. Polecam AD z czystym sumieniem!

Zadowolona

Tak czytam te negatywne opinie i zastanawiam sie jakiej pracy szukaja ci ludzie. Zle bo trzeba dojezdza, zle bo trzeba wstawac o 5 i organizm zle to znosi, zle bo lato, zle bo zima, zle bo telefony trzeba oddac, zle bo 2 zmiany, zle bo nie stanowisko dyrektora, zle bo wypłaty nie ma z 6 zerami.. Realia na rynku pracy tak wygladaja. Ja pracuje tu niecały rok i w porownaniu z poprzednimi miejscami pracy to raj na ziemi. Ludzie sympatyczni, spokojna praca, zadnej gonitwy i uzerania sie z klientami. Wyplata faktycznie moze nie nalezy do wysokich ale cala reszta to nadrabia.

stały
@Zadowolona

Oj zaraz Cię nijaki (usunięte przez administratora)dojedzie. Dowiesz jaki to z Ciebie naganiacz ;)

Pozytywnie o AD

Hej jestem pracownikiem AD i na dzisiejsze realia świata cieszę się że mam taką pracę.Mianowicie pracuje na projekcie jednozmianowym-bardzo cenne mając rodzinę i dzieci,nie mam do czynienia z ludźmi z zewnątrz którzy są nieszczęśliwi i roszczeniowi bo kasjerka za wolno kasuje. Pracuje w młodym zespole przyjaznych osób,Kierowniczka uśmiechnięta zawsze pomocna.Daj coś od siebie to i Ty będziesz inaczej odbierany i wszystko załatwisz.Nie jestem studentem który oczekuje średniej krajowej i pracy na swoich warunkach. Przeszlam kilka projektów są łatwiejsze i ciut bardziej wymagające gdzie przyklejanie naklejki w jednym rogu i tak sprawia wielu problem i różnie to interpretują gdzie jest róg.????Ocenianie pracy przez latające osy czy upał jest śmieszne.Firma jak każda inna a nawet stara się i tego szaraka zadowolić mamy paczki /upominki świąteczne nigdy nikomu niedogodzone, pączki w tłusty czwartek, jabłka jesienią ale dać komuś palec chce rękę i niedocenia tego.Tym narzekającym życzę powodzenia w szukaniu lepszej firmy.Jak by tak było to by nie wracali Ci co poszli na lepsze...Polecam AD.

Zdziwiona

Czytając opinie pracowników o AD poszłam tam z duszą na ramieniu. Aktualnie jestem po świeżo podpisanej umowie o pracę, grupa ludzi z którymi pracuje jest cudowna. Co do gadania na przełożonych: Nie dziwię się im że czasem traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) bo często na prawdę nimi są. Przełożony mówi jaką prostą czynność mamy zrobić: np. odłożyć korytko z dokumentami w jedno miejsce, a i tak ludzie odkładają w zupełnie inne. Prosta czynność a i tak niektórzy nie potrafią zrozumieć, to jasne że czasem może ciśnienie skoczyć. Jak się dobrze pracuje to ma się też dobre relacje z przełożonymi. Kasa faktycznie jest słaba, ale powiedziałabym że adekwatna do wykonywanych czynności. Co do "ciężkich" dojazdów, jak się zna, przejścia, skróty, albo potrafi się czytać rozkład jazdy to z Katowic można tam się dostać w 20 minut. Minusem są temperatury tam panujące, ale przełożeni starają się jak mogą: organizują pełno wiatraków, wszędzie pootwierane drzwi mimo że powinny być zamknięte. Mi tam się praca podoba, nie wiążę z tą firmą długoletnich planów, ale na tu i teraz fajna opcja :)

Bury były pracownik

Ludzie zastanówcie się gdzie chcecie pracować Archidoc tylko nie w Łodzi na ul.Piłsudskiego wyzysk człowieka kadra nieprzyjemna panoszą się jak by pozjadały zmysły tylko Asia fajna kobitka reszta to do niczego się nie nadaje brak logistyka wszystko na hura dźwiganie kartonów bo brak magazyniera jak są upały to ciężko wytrzymać brak klimatyzacji jeżeli ktoś szuka pracy to odradzam pozdrawiam

@Bury były pracownik

Tą firmą powinien zająć się PIP i inspekcja pracy

hehehe
@Obieżyświat

Zajmą się, już jest raport złożony i była odpowiedź, że do końca roku przetrzepią ich z góry na dół.

Obieżyświat

Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca w tym przybytku w Łodzi? Ktoś ma jakieś doświadczenia?

@Obieżyświat

Praca polega na sortowaniu dokumentów skanowaniu oraz łączeniu i dźwiganiu pudeł bo jak są w systemie to Chorzów przyjeżdza po dokumentów i szukają idiotów do znoszenia pudeł do windy a jak się nie zgodzisz to podziękują za pracę zastanów się czy chcesz tam pracować przez miesiąc umowa zlecenia jak wyrabiasz normę a póżniej umowa o pracę na okres próbny bo banki sobie tego życzą dobra praca dla studentów

@Obieżyświat

A jak z atmosferą pracy? Ludzie miło i pomocni czy raczej odwrotnie? Czy też są takie cyrki jak w Chorzowie czy Warszawie?

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Chorzów

• Jak się pracuje w ArchiDoc SA?

Zobacz opinie na temat firmy ArchiDoc SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArchiDoc SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArchiDoc SA?

Kandydaci do pracy w ArchiDoc SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArchiDoc SA