Opinie o ArchiDoc SA w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy ArchiDoc SA, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArchiDoc SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArchiDoc SA w Chorzów

skan

Jako skanerzystka mogę powiedzieć, że praca w firmie nie jest skomplikowana, ale największym minusem jest ciągły hałas i bałagan który panuje na sali. Osoby które rejestrują dane przy buirkach pod ścianą (Projekt Pani E.) po prostu nie potrafią się zachować!!! Najgorzej jest na popołudniowej zmianie. Mimo iż są dwie Panie koordynator , żadna z nich nie pilnuje swoich pracowników. Panuje tam totalny chaos, dziewczyny które tam siedzą potrafią krzyczeć do siebie z drugiego końca sali żeby tylko powiedzieć coś głupiego, denerwujący jest również fakt, iż zamawiają do pracy jedzenie na dowóz i spożywają je przy biurkach. Na całej sali śmierdzi. Nie rozumiem jak można pracować w takich warunkach! Może skanowanie dokumentów nie jest zbyt skomplikowane, ale przy takim towazrystwie "współpracowników" kompletnie nie można się skupić. To wstyd dla firmy, że zatrudniają takich ludzi - język rodem z rynsztoka, ciągłe śmiechy, krzyki,a nawet głośne udawanie małpy - tak tak, mamy na sali zoo! A kierownictwo nie reaguje! Żenada, żenada, żenada!

Jarosław K.

Witam i serdecznie odradzam tę firmę osobom, którzy szukają zatrudnienia. Dlaczego? Pozwolę sobie wymienić w punktach: - Tragiczna atmosfera pracy - "Kółka" wzajemnej adoracji - Brak poszanowania dla starych pracowników - Płytkie postrzeganie pracownika - Równi i równiejsi - Brak możliwości rozwoju (warunkiem otrzymania "awansu" jest łaskotanie pewnej części ciała zakompleksionych osób na "stanowiskach" - ArchiDoc obsługuje największe firmy na rynku (Banki, firmy telekomunikacyjne itp.), ale nawet nie myśl na więcej niż najniższa krajowa. Jestem przekonany, że już dawno pracowaliby tam sami Ukraińcy czy Białorusini (tańszy pracownik) gdyby nie bariera językowa Można długo wymieniać, ale to powinno wystarczyć niezdecydowanej osobie.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w ArchiDoc SA?

Śmiechu warte Nowy wpis

Niestety nie da się powiedzieć nic pozytywnego na temat tej firmy… Pani S.H wyżej defekuje niż cztery litery w czystości utrzymuje :) Brak słów, nie polecam zatrudniać się tam nikomu! A Pani Sylwii polecam zmienić nastawienie w stosunku do swoich podopiecznych, jestem w szoku, że nadal tam pracuje, ale jak widać lizanie 4 liter prezesowi, dziala na jej korzyść.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

Jak wygląda praca jako rejestrator danych w Chorzowie? Dość często pojawia się ta oferta pracy na to stanowisko.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy w ArchiDoc SA odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Zwolniony

Według mnie zdziwił mnie fakt, że pracowałem jak zwykle wyrabiałem normy nie było ze mną żadnych problemów ani konfliktów miedzy kierownikiem a potem po 3 miesiącach pracy zostałem wezwany do biura piętro wyżej i zostałem zwolniony z powodu dużej liczby nowych pracownikow Powód zwolnienia jest trochę niepoważny ale to jest w końcu praca na krótki okres. Pozdrawiam Panią Agnieszkę bardzo mi się z Panią dobrze współpracowało przez ten kwartał pracy.

tam
@Zwolniony

Według mnie nie zdziwił mnie ten fakt jak i brak przecinków ;)

Obecny pracownik
@tam

A co ma brak przecinków, do wypowiedzi tejże osoby? Widać jesteś głupi, wiec już się lepiej nie wypowiadaj :)

jakto Nowy wpis
@Obecny pracownik

Gdybyś ty umiał czytać ze zrozumieniem ;)

Obsługa skanera
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Bardzo pozytywnie, jasne warunki i stawki płacowe, praca dobra dla studentów i osób zaczynającących drogę zawodową

Pytania

Czy planuję dłuższą współpracę czy mam doświadczenie z urządzeniami biurowymi

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

@Pytanie

Człowieku, przestrzegam Cię! Zapomnij, że kiedykolwiek o tym pomyślałeś/łaś... (usunięte przez administratora) Wpadasz niby na miesiąc, zostajesz na drugi, a zanim się obejrzysz mija kolejny rok. I tylko narzekasz, że płaca to kpina, robota nudna i zero perspektyw awansu... A jednak nic z tym nie robisz, zostajesz na kolejny miesiąc, dwa, rok... Człowieku, przestrzegam Cię!

Mały
@Pytanie

Hahaha Mała, mów za siebie. Ludzie, co robią studia, albo inne rzeczy awansują, a jak chcą i mają możliwość to idą do innych firm. Niektórym praca w Archi pasuje. A kto tylko narzeka... może się zastanów czy to wina firmy, czy ty nic z tym nie robisz? Na start to nie jest zła praca, zależy co kto potrafi i co chce na przyszłość.

@Mały

Mały, nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego, co napisałam. Nie twierdzę, że to jest wina firmy, że ja nic z tym nie robię. Warunki pracy i płacy są można by rzec uwłaczające, ale wina faktycznie jest tylko nas pracowników, że dajemy się na to nabierać. I owszem, bardzo ubolewam, że nic z tym nie zrobiłam, niejako wsiąknęłam i przyzwyczaiłam się do tego. A im dłużej to trwa, tym jest się trudniej odzwyczaić, niestety... Dlatego nikt mi nie zabroni przestrzec ewentualnych zainteresowanych. Niech się po prostu zastanowią czy na pewno chcą tu pracować. A Tobie mój Drogi Mały, życzę zadowolenia z pracy, bo jak sądzę po umiejętności czytania ze zrozumieniem to "Ludzie, co robią studia, albo inne rzeczy awansują" - to Ci raczej nie grozi ;)

Mały
@Mała

:) Mała ładnie piszesz. Ludziom się podoba. Też napisz książkę jak ta od Pottera, albo Pratchett (ten cięty humor ;) ). Ja nie czytam ze zrozumieniem? :) Czego nie zrozumiałaś w "były pracownik" że piszesz, że mi awans nie grozi? :D Archi to Twoja pierwsza praca? Sprobuj w innych magazynach,w lidlu, biedronce,na stacji benzynowej, w gastro, jako kurier - pogadaj z ludźmi jakie mają warunki pracy i płacy i jakie są wymagania, jak są traktowane kelnerki w klubach. Znasz 3 języki i masz magistra - korpo w Kato czekają. Ale nie każdy ma w życiu warunki i zdolności na to. A dla osoby co pytała Twoja wypłata to moze być majątek, jeśli sama nie pracuje. Moja opinia jest inna od Twojej i tyle. Dla kogoś to może być dobry start. Dzięki za życzenia. :) Wzajemnie: awansu i napisania książki.

misiek
@Pytanie

Absolutnie żadnych i piszę to z pełną odpowiedzialnością.

Co wchodzi w socjal ArchiDoc SA?

xD
@Pytanie

Nic XD Dodatkowe ubezpieczenie i prywatna opieka medyczna - około 100zł Multisport - 100zł jak nie więcej, nie pamiętam dokładnie bo przez pandemię nie korzystałem. Nawet pokoje socjalne w niektórych miastach nie istnieją, zdarzały się kuchnioszatnie zarośnięte pleśnią, wymiana dystrybutora wody nic nie dawała - po miesiącu nalot z pleśni wracał. I to wszystko do minimalnej krajowej, UOP jest dla wybranych, więc czeka cię zlecenie.

skan

TamITu
@skan

Praca nie jest skomplikowana to fakt, ale z tym skupianiem się to jak dla mnie przesada. Jest tak banalnie prosta, że nie ma nad czym się skupiać, dziecko z podstawówki dałoby sobie radę

Pracuś
@skan

Słońce nie dziw się że zatrudniają samych prostaków bo kto normalny przyjdzie pracować tu za taką marną płace. Też pracuje tu od kilku ładnych lat i ci wszyscy "nowi" to chodząca tragedia. Ale jak to się mówi firma sama sobie to zrobiła bo zamiast dołożyć starym pracownikom, którzy pracują porządnie i i h bardziej zmotywować zrobili tyle że mają hołotę a dobrzy pracownicy pracują tylko tyle ile uważają za słuszne za tą jałmużnę nic więcej i nic mniej. Bo po co? I tak premii nie było od ładnych kilku lat i to jest przykre :(

Kiki
@TamITu

Dokladnie

Pik
@Pracuś

Oj Święta racja... podpisuje się obiema rękami pod tym co napisałeś/aś. Dla tej firmy stały pracownika to mam wrażenie zło konieczne, A te wymagania które mają.... A to wszystko za 2000 zł hehe

Korba
@skan

Powiedział ten, który sam zachowywał się jak bydło i zamawiał jedzenie na wynos. A jak skan był zrobiony poprawnie to był cud

sk4n
@Korba

Cieszę się, że firma uraczyła mnie swoją odpowiedzią pod dwóch latach. Zamawiałem jedzenie na wynos? Chyba zasługuję na więzienie :/

b@mb1

Zacznę od pozytywów, bo dalej będą już same bardzo nieprzyjemne rzeczy. Mowa będzie o pewnym projekcie na północy naszego kraju. Pracy w tej firmie zawdzięczam poznanie wspaniałych, zgranych ludzi na których można polegać w tej niedoli. Poza tym sama praca jest prosta (jak już się samemu nauczy wszystkiego i przyswoi bardzo dużą ilość wiedzy. Samemu, bo szkoleń w tej firmie nie ma. Uczymy się od siebie nawzajem i sami rozpracowujemy metody pracy na firmowym systemie). Samo wykonywanie pracy nie jest złe, czynności są powtarzalne, ale też nie monotonne, bo obowiązków jest więcej i nie robimy cały czas tylko jednej rzeczy. Umiejętności w pracy i posiadanie potrzebnej do tego wiedzy jednak nie wystarczą, aby można było bez problemu funkcjonować w pracy i wykonywać swoje obowiązki. Otóż potrzebne jest do tego przede wszystkim odpowiednie środowisko pracy. Poza garstką porządnych ludzi o których wspomniałam na początku, pracować musimy niestety z koordynatorem, który nie wiadomo w jaki w ogóle sposób dostał swoje stanowisko. Wszystkie nieszczęścia zaczęły się od momentu pojawienia się tej osoby w naszym oddziale. Później zaczęło się sprowadzanie do naszego biura znajomych i powoli zaczęli oni zapełniać nasz oddział, a zakres ich obowiązków jest jedną wielką niewiadomą. A potem to już co raz gorzej. Kolesiostwo, nierówne traktowanie, szereg nieporozumień, sianie negatywnej energii, mobbing. Osoba która powinna nam pomagać, uczyć nas i być łącznikiem z naszym klientem (bardzo dużą i ważną firmą) wyraźnie posiada wiedzę mniejszą od nas, ale nigdy nie potrafi tego przyznać i chętnie przypisuje sobie nasze zasługi. Nienawidzi sprzeciwu, a gdy ten z naszej strony usłyszy stosuje praktyki takie jak krzyk, przerywanie rozmowy i groźby i wulgaryzmy. Nie raz zdarzało się obgadywanie nas za plecami. Kiedy chce udawać miłą mydli nam oczy premiami, których nikt w tej firmie nie widział na oczy mimo prawie dwuleteniego stażu pracy. No chyba, że jest się znajomym tejże osoby. Wtedy premia wpadnie, owszem.Nawet jeśli pracuje się tylko dwa miesiące i popełnia się pełno błędów (które poprawiać muszą osoby, które zarabiają śmieszne pieniądze). Jeśli nie jest się znajomym tejże osoby to zarabia się nieco ponad najniższą krajową, a nadgodziny traktowane są jako nagroda i szansa na dorobienie dodatkowego grosza. Można pomyśleć: przecież można to wszystko zgłosić gdzieś wyżej! Otóż były podejmowane takie próby. Nie doczekaliśmy się niestety pomocy. Jedyne co usłyszeliśmy to szereg zażaleń w naszym kierunku. Wspomnieć należy także o warunkach, jakie panują w biurze, w którym mieści się siedziba naszego oddziału. Nie spełnia to żadnych warunków bhp, lokal jest zdecydowanie za mały. Nie są zachowane pomiędzy nami odpowiednie odstępy, biurka są za małe i ściśnięte. Brakuje pokoju socjalnego, obiady jemy przy komputerach. Codziennie myślimy sobie, że nic już nas nie zaskoczy. Tymczasem skala absurdu rośnie jak śnieżna kula, która rozpędza się i leci z góry. tylko czekać aż spadnie i rozbije się, a wtedy będzie bardzo nieciekawie. Osobie kierującej oddziałem o którym tutaj mowa radziłabym przestać faworyzować swoich znajomych i zauważyć w końcu, że projekt posypie się, kiedy zabraknie ludzi, którzy na prawdę posiadają wiedzę potrzebną do funkcjonowania tego projektu.

karampuk
@b@mb1

firma jest z irlandii, czemu nie piszecie o tym do Irlandi?

Amongus
@b@mb1

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Sianie fermentu, podburzanie, manipulacja, perfidne intrygi - podjeżdża - Trudnymi Sprawami - warto zmienić czasami kanał w telefonie, bo zagalopować się można . Pomówienie o mobbing może obrócić się w Staffing . Internet nie zapomina , nie gubi IP .

Westa

Komentarz mój kieruję do osób, które dokonały wpisów w dniach 01.04, 31.03 i 30.03. br oraz do WSZYSTKICH INNYCH, którzy biorą udział w nadmorskim projekcie, jak również tych, których stać na odrobinę autorefleksji i samokrytyki. Posłużę się cytatem : "Śmieję się ze wszystkich, tylko z siebie wciąż nie mogę, biję się ze wszystkim, tylko rzadko kiedy w pierś". Niech każdy sam odpowie sobie na pytanie, czy zawsze był w porządku wobec innych współpracowników. Nie tylko tych, których lubi.

RazDwaTrzy projekt zatopisz Ty
@Westa

Incydenty bezpieczeństwa, incydenty Rodo rozeszły się po kościach jak poniedziałkowa poczta ???? ciągłe szukanie sygnatur, bo umknęły w drodze do eksportu. Twój ból jest większy niż mój , bo podległość to nie degrengolada a brak pomysłów na ułatwienie pracy płodzi toksyczne komentarze :)

belka

nic dodać nic ująć, TEN projekt na północy kraju, w pewnym trójmiejskim kurorcie, to jedna wielka parodia, pracując tam wydaje mi się, że jestem członkiem reality show lub badania odporności ludzkiej psychiki na absurd, a nie w poważnej korporacji. Oczywiście warto również dodać, jakim samochodem dysponował kurier na TYM projekcie. Pierwszym był pojazd klasy A w stanie agonalnym, bez klimatyzacji, gdy wyzionął ducha otrzymaliśmy samochód w spadku po przedstawicielu handlowym, w fatalnym stanie technicznym, niesprawną instalacją oraz z częściami eksloatacyjnymi krzyczącymi błagalnie o wymianę. Zgłaszanie wad samochodu przełożonemu nie przynosiło rezultatów, wielokrotnie auto było przepakowane, pudła spadały kierowcy na kolana podczas jazdy bo nie było już na nie miejsca a terminy goniły. Na naprawę wycieraczek w sezonie zimowym czekaliśmy dwa tygodnie, codziennie wyruszaliśmy w trasy na mrozie niesprawnym samochodem z letnim kompletem opon. Od dyrekcji podczas wizyty kurierowi oberwało się, bo jak mówili "jego obowiązkiem jest pilnowanie stanu technicznego oraz ustalanie terminów z warsztatem" - oczywiście wszystko bez żadnej wcześniejszej informacji. Gdy kurierem został pracownik z "lepszej części pracowników" nie dość, że wszelkie awarie auta zostały natychmiast naprawione, to niewiele później otrzymał także całkiem nowy samochód do pracy, z odpowiednią do tej pracy ładownością. Wszelkie zmiany stanowisk, mimo konkretnych zapisów w umowie, odbywają się bez otrzymania żadnego aneksu, kurier nagle może stać się skanerzystą po czym bez otrzymania następnego lub zaległego aneksu stać się pracownikiem innego działu. Przełożona manipuluje terminami urlopów bez wiedzy pracowników, zdarza się przyjść do pracy nie wiedząc, że urlop magicznie przedłużył nam się o kolejne dni. W przypadku sprzeciwu co do nadrabiania specjalnie niedokończonej pracy przez "lepszą część pracowników" można już witać się z wypowiedzeniem tak jak to spotkało już jedną osobę, mimo że przyczyny prywatne nie pozwalały jej/jemu zostawać po godzinach.

Jarosław K.

Pik
@Jarosław K.

No lepiej bym tego nie napisała. Po prostu w punkt, podpisuje się pod Twoją wypowiedzią obiema rękami.

Xxx
@Jarosław K.

Ja również potwierdzam, jedyne czego się dorobiłam to nerwicy. Ale dopilnuje aby moja pani koordynator odpowiedziała za to wszystko.

Pisarz
@Xxx

Brzmi jak oddział na pomorzu, chyba, że w każdym oddziale jest tak samo...

K0p3rta

Moja opinia odnosi się głównie do oddziału na północy Polski, w pewnym słonecznym kurorcie z dostępem do plaży. Praca sama w sobie nie jest skomplikowana, jest natomiast bardzo powtarzalna co może prowadzić do szybkiego wypalenia. W swojej karierze miałem możliwość pracy w kilku różnych działach, i tutaj chciałbym się zatrzymać. Potężnym minusem pracy we wspomnianym oddziale była PRZEŁOŻONA. Od początku próbowała zdyskredytować pracę wielu osób rozpoczynając z nimi zupełnie niepotrzebne konflikty. Skończyło się to zwróceniem o pomoc do wyższych struktur w firmie, jednak za każdym razem byliśmy odsyłani z kwitkiem, abyśmy sprawę rozwiązywali sami. Płacz i skargi pracowników były kompletnie zbywane. Często dochodzi do sytuacji w których przed rozpoczęciem pracy należy skompletować sobie zestaw komputerowy, gdy podczas naszej nieobecności został on nam podebrany. Wykonywanie pracy na jedynym wolnym stanowisku w innym pokoju konczyło się skargą przełożonego i zmyślnymi historiami jak to moja obecność ma zły wpływ na resztę pracowników z danego pomieszczenia. W ocenie jakości pracownika dochodziło do dehumanizujących praktyk, umniejszających ich poczucie własnej wartości. Poza obgadywaniem pracowników za ich plecami oraz dyskredytowania ich pracy dochodziło również do faworyzowania, co prowadziło do podzielenia zespołu na dwa skłócone obozy. Z powodu znajdowania się w mniej ulubionej części zespołu wielokrotnie stanowisko zostało mi odebrane przez kogoś z tej drugiej części. Wielokrotnie słyszałem zarówno bezpośrednie jak i z drugiej ręki obelgi i fałszywe plotki przekazywane przez przełożoną innym członkom zespołu. Ostatecznie podczas wypowiedzenia również zostałem przez nią okłamany. Nie polecam, jest to bardzo toksyczne środowisko pracy, co idzie z parą z niskimi wynagrodzeniami, kolesiostwem i absolutnym brakiem rozumu i godności człowieka w zarządzaniu.

DAWNO DAWNO TEMU

Pracowałam w tej firmie jak była możliwość pracy w weekendy dla studentów i innych ludzi. Jednak nikt nas z kierownictwa nie poinformował wcześniej, że rezygnują z umowy z nami. Poinformowali nas dzień przed, gdy składał życzenia na święta. Rozumiem wiele rzeczy, ale nie takiego zachowania, bo ludzie nie byli gotowi. Jesli ktoś zastanawia się czy warto radzę przemyśleć. Co do admosfery. Dla mnie kiepska. Niektóre osoby poprostu były nie przychylne dla nowych osób. Najlepiej byś w ciągu kilku h, gdzie nie pracujesz jakoś długo zrobił normę. Raz czy dwa pracując i mając dobra partie dokumentów udało mi się ją przekroczyć. Bardzo często byly partie gdzie były posklejane i ciężko było na nich pracować. Jednak tylko niektórzy kordynarzy rozumieli, że są,, gorsze'' partie. Może się coś zmieniło. Jednak nie traktują poważnie pracowników z mojego doświadczenia.

Michał

Jakie mieliście rodzaje integracji ? Mieliście wigilie pracownicza ?

@@@
@Michał

Integracja pracownicza?? Ty tak na serio??Tam jeden na drugiego szczuje, jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia dziewczynie życie zniszczyli (Trzymaj się S...,dziewczyno nie poddawaj się!!) a ty mówisz o integracji? Chyba Ci się miejsca pomyliły. Gorszego syfu jeżeli chodzi o ludzi i atmosferę dawno nie widziałem...po za tym za to co jej zrobili.. Karma Was dopadnie gnoje..życie jest bardzo przewrotne. Pytasz o wigilie pracowniczą??nie ma tam czegoś takiego..

???
@Michał

Wigilię w pandemii? Kto tu pisze te pytania? Co kogoś szukającego pracę obchodzi wigilia? Tak, była wigilia, koncert kolend, kulig za kurierem wkoło hali, łamanie opłatków itp.

suchar

Praca w Archidoc to aż cisną się na usta same wulgarne słowa. Taka historia z życia wzięta... Na pewnym projekcie ( bankowym ) pracuje dziewczyna z tego co wiem ma umowę o pracę i zajmuje się dosłownie wszystkim na projekcie. Obserwowaliśmy ją i aż głowa boli jak ona została potraktowana. Każdy z nas z boku myślał że ona jest specjalistą czy nawet koordynatorem bo zajmuje się różnymi zamówieniami czy coś takiego ( podsłuchane na sali ). Co się okazało osoba co robi wszystko wie na temat projektu bardzo dużo została wykiwana bo dali jakiemuś kolesiowi awans hehe to się nazywa motywacja. Chłopak nie ogarnięty ale widocznie tam nie jest ważne co kto umie tylko jak Cię lubi koordynator... Dziewczyno jak to czytasz to proszę Cię UCIEKAJ bo naprawdę szkoda żeby taka osoba marnowała się za najniższą krajową.

@suchar

Jak się ma ciocię na stanowisku to i awans się ma zapewniony.

Dramat

Aa i jeszcze jedna ważna sprawa. Nie ma się co starać, ponieważ ludzie którzy robią tam pare dobrych lat i ogarniają wiele projektów, dalej jadą na umowie zlecenie. A przyjdzie Ci taka paniusia z krótką sukieneczka porobi 5 miesięcy i nagle awans na specjalistę :) NO POPROSTU CUD! Nic tylko pogratulować

kusa
@Dramat

No to już wiesz co robić, żeby "awansować" ;)

Grzegorz schetyna

(usunięte przez administratora)praca w tej firmie to brak szacunku dla siebie, swojego czasu i ponizanie. Miałem "przyjemność" pracować w tej firmie przez pewien okres czasu i chyba bylem jakiś(usunięte przez administratora)że tam pracowałem. Zarobki PONIZEJ ŚREDNIEJ KRAJOWEJ. Ci co mają układy z kierownictwem to (usunięte przez administratora)cały dzień, kawka ,herbatka obiadek. Koordynatorki/kierowniczki a szczególnie pewna blondyna to kwintesencja i podsumowanie tej firmy.(usunięte przez administratora)mamy 21 wiek, wiele ofert pracy. Zanim wyślesz tam swoje cv, pomysl 10x i zastanów się czy warto pracować za 2000. Aaa bym zapomniał, normy i tak nie wyrobisz,(usunięte przez administratora)a jak się starasz to koordynatorki będą się tobą wyslugiwac i będziesz cały dzień na magazynie zamiast na sali ????

zdziwiony
@Grzegorz schetyna

Poważnie poniżej krajowej zarobki? A na rozmowie wstępnej mówią, że są powyżej?

Lalus
@zdziwiony

Wypłata była obniżona ze względu na obniżenie etatu, ciężko pracując na 3/4 zarabiać najniższa, nie ma idealnie, ale też nie jest najgorzej. A pisze to jako były pracownik. Uwierzcie zawsze można trafić gorzej.

Nick
@Grzegorz schetyna

Koordynatorki od tego są, żeby ci przydzielić robotę. A jak nie wyrabiasz normy to cie wysyłają na magazyn, zebyś coś przynajmniej zrobił pożytecznego.

xxx
@Grzegorz schetyna

Nie oszukujmy się. Część osób leci w kulki. Uważają, że za samo siedzenie im się należy. Więc trzeba ich jakoś zagospodarować, niech chociaż noszą pudła. Inna sprawa, że nie doceniają dobrych, sumiennych pracowników i ciągle mają przemiał.

ArchiDoc jest super!!!

Chwalisz się czy się żalisz? Skoro tak bardzo ci jest źle,narzekasz i wszystko na nie to co tam jeszcze robisz?Zamiast cieszyć się że masz pracę,zarobek to jeszcze narzekasz..nie rozumiem takich ludzi?Czujesz się niedoceniony to odejdź i zwolnij miejsce osobie która podziękuje że ma w ogóle prace,przyjmie rzeczywistość taką jaka jest i będzie pracować!Każda firma ma swoje prawa,zasady nie potrafisz się dostosować to do widzenia!...

P

Dziękuję Paniom za niespodziankę na Dzień Chłopaka. ;)

Nela

Czy na chwile obecną są jakieś przyjęcia do ArchiDoc? Warto tam złożyć swoje CV?

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ArchiDoc SA