Opinie o INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. w Ostróda

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. w Ostróda

B

Nie polecam pracy w tej firmie. Bardzo nieodpowiedzialne szefostwo, dyrektor, ktory nie potrafi zarzadzac zespolem. Czy pracownicy wypelniaja obowiazki sumiennie czy nie to i tak sa ciagle uwagi az do przesady i o absurdalne rzeczy. Albo ktos w koncu odchodzi albo przestaje sie starac i tak wyglada praca w tym miejscu. Obelgi i ponizanie na porzadku dziennym.

MM
@B

(usunięte przez administratora).

Szczery

Ja tam pracowalem dosc dlugo i powiem tak- moze i daloby sie tam pracowac gdyby firma byla lepiej zarzadzana. Odwieczne klotnie dzialu handlu z transportem i magazynu z produkcja. Pomieszanie z poplataniem, nikt tego nie nadzoruje. I nie wiem nawet czy gdyby tych wszystkich problemowych ludzi, tomkow, mariuszow, andrzejow nie bylo to czy by pomoglo. Wszystko psuje sie od gory.

x
@Szczery

zgadzam się

Xyz
@Szczery

Ja tez sie zgadzam. Bylem tam kierowca i najwiekszym problemem byl kierownik transportu i handel. Szantaze i zastraszanie przez caly czas. Dyrekcja nie reagowala na skargi. Jeszcze jak byla karolina to kto kolwiek sie przejmowal dobrem pracownikow a teraz logistyka zajmuje sie handel. Calkowity balagan tam teraz. Polowa wyplaty w premiach ktore zabieraja. Zenada

henryk
@Xyz

prawda

A

Moim zdaniem ta firma chyli sie ku upadkowi. Nie polece pracy tam. Atmoafera straszna, docenienia 0 no i nieuczciwosc

M

W tej firmie dzieje sie coraz gorzej. Ludzie sie zwalniaja z powodu (usunięte przez administratora)i obcinania wyplat. Odradzam prace tam.

@M

niestety to prawda...

Wanda
@ja

Jeśli faktycznie tak jest to ilu ich było wcześniej a ile osób pracuje tu obecnie? Faktycznie są tu coraz większe braki?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
gieno

firma potrzebuje kierowców , może bym wrócił . gdyby tego całego mariuszka zwolnił . nikt tam nie chcę iść ze względu na niego ma opinie dobrą na ostródzie . zastrasza i gnębi kierowców podobno . uważajcie jak będziecie chcieli się zatrudnić nie polecam . jak by go nie było inaczej by się pracowało ...

Nikt
@gieno

A co z tobą kolego jest bo na następną formę psioczysz znowu coś Ci nie pasuję tyle wiesz to ty możę donosiłeś

Tragedia... Nie polecę nawet najgorszemu wrogowi... Wszystko pięknie w gadce, a jak przychodzi co do czego to gorzkie zderzenie z rzeczywistością..

Martyna

Jak z toaletami dla pracowników ? Macie zadbane zaplecze ?

rekruter
@Martyna

tak zadbane, standard zachowany

do gieno

kolego masz rację . ten cały mariuszek uważa sie za jakiegoś pana na tej firmię . daje lepsze trasy dla wybranych kierowców i więcej zarabiają ,.o straszeniu też słyszałem że zastrasza ludzi jak mu czegoś nie zrobią jakiegoś polecenia . nie rozumiem też czemu go jeszcze nie (usunięte przez administratora) . poszedł bym chetnię na kierowcę bo wiem że potrzebują na żywiec i na mięso . jak dowiedziałem się żę ten (usunięte przez administratora) tam jeszcze siedzi to odpuszczam

B
@do gieno

Ale (usunięte przez administratora) bo anonimowi a może podacie prawdziwe dane . Chyba że po zbroi pociekło

Odradzam zdecydowanie chcieli by za najniższa żeby ktoś był do ich dyspozycji 24/7 nic nie ma tam porządnego nikt nic nie wie a jak problem nikt nie odbiera nic nie można zaplanować bo nie wiadomo kiedy wyjazdy donoszą za parę złoty kierownikowi

Jan

Jakieś nowe opinie o Indyk Mazury? Znalazłem na stronie firmowej kilka ogłoszeń o pracę https://www.indyk-mazury.pl/praca,6,pl Brak nowych wieści o tym pracodawcy.

Henryk

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje kogoś do pracy?

Krzysio

Zdecydowanie nie polecam i odradzam wszystkim młodym :)

Wieczna
@Krzysio

Zaczęłam tam pracę zaraz po szkolę. Jak wszędzie jest dobrze i źle. Najpierw był staż potem była umowa. Wspominam pracę bardzo dobrze. I Prezes nawet na odchodne dał mi premię. A coo

Edyta

Na stronie firmy pojawiły się nowe oferty pracy na stanowiska: kierownik utrzymania ruchu, technolog żywności, specjalista do spraw handlowych, pracownik magazynu i mistrz produkcji. Czy ktoś z Was jest zainteresowany aplikowaniem? @Krzysio, dlaczego masz taka opinię? Mógłbyś rozwinąć swoje zdanie i napisać coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Edyta

@Bartek, będziesz aplikował do firmy? Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Jeśli zostaniesz przyjęty napisz jakie warunki zaproponował Ci pracodawca i czy atmosfera w pracy Ci odpowiada? @ambitny, powinieneś zgłosić do działu BHP, że w pracy przeszkadza uciążliwy zapach. Na pewno są sposoby, żeby go zniwelować. Jednocześnie przypominam Ci, że na forum wyrażamy się w kulturalnej formie. Stosuj się do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Zachęcam wszystkich pracowników firmy do dodawania obiektywnych opinii.

złoty

tam ukrainiec lepszą robote od polaka dostaje

Bartek

Czy firma potrzebuje pracowników?

ambitny

sama praca bardzo ciężka, i smród niemiłosierny wszędzie, wymiotować się chce, ludzie którzy tam pracują są bardzo wyrozumiali i mili, a co do szefostwa i zarobków to mogą wypić z ku**sa.

Edyta

W ostatnim czasie widziałam ofertę zatrudnienia w firmie Indyk Mazury, chodziło o stanowisko magazyniera. Może ktoś nam podpowie, jak wygląda atmosfera pracy w tej firmie oraz co z kwestią dodatków socjalnych dla pracowników? Informacje dotyczące warunków pracy oraz płacy również będą tu bardzo pomocne. @anonymous, w swoim komentarzu piszesz, że odradzasz pracować w firmie Indyk Mazury, proszę napisz dla nas bardziej szczegółową opinie dotyczącą tego aspektu. Będziemy Ci niezwykle wdzięczni za Twój nowy wpis na forum.

Magda

Rozmowa o pracę to czysta prowizorka, potwierdzają się wcześniejsze opinie, że dyrektor chce poznać wszystkie tajniki konkurencji, pyta o wszystko ze szczegółami mimo wcześniejszego ostrzeżenia, że obowiązuje tajemnica zawodowa. Generalnie czasy PRL, panowie chętni do współpracy, jak najbardziej na tak, ale oczywiście za psie pieniądze. Jeśli się szanujesz to omijaj to miejsce, bo szkoda twojego czasu. Jedynie na pochwałę zasługuje prokurent, robi bardzo dobre wrażenie, panie dyrektorze czas najwyższy ustąpić miejsca młodszemu.

Waldi

Czasami trzeba spojrzeć na siebie i swoja postawę. Normalna, spoko firma i tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. - Ostróda

• Jak się pracuje w INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.
2.1/5 Na podstawie 22 ocen.

INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.