System-Drob P. i W. Łosiowscy B. Rojowicz sp.j.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o System-Drob P. i W. Łosiowscy B. Rojowicz sp.j.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w System-Drob P. i W. Łosiowscy B. Rojowicz sp.j.?

Zainteresowany Nowy wpis
Były pracownik

Witam. Ciekawy jestem gdzie są negatywne opinie które nagle znikły a było ich parę. Bardzo nie ładnie serwis GoWOrK postępuje zostawiając tylko dobre opinie i kasując negatywne. Firma System-Drob wcale taka wspaniała nie jest ubezpiecza od najniższej, resztę do koperty. godziny pracy nie są przestrzegane i wiele innych nieprawidłowości. Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do System-Drob P. i W. Łosiowscy B. Rojowicz sp.j.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.gov.pl, ostatnie dodali 10 października.

Konrad Nowy wpis

Im lepsze opinie firma zbiera tym konkurencja bardziej inspiruje do oskarżania? Daleko trzeba byłoby szukać dobrej firma,

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy System-Drob P. i W. Łosiowscy B. Rojowicz sp.j.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku KIEROWCA KAT C+E? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Dagmara

Jak stawka na start i czy istnieje system premiowania?

Matiu00
 Pytanie

A jak jest teraz w tej firmie? Warto się zainteresować tą pracą? Chodzi mi o produkcje i zespoły w Lubomierzu. Jakie stawki i system zmianowy?

Administrator

Oczekujemy na aktualne info odnośnie firmy System-Drob P. i W. Łosiowscy B. Rojowicz sp.j. w miejscowości Lubomierz. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych komentarzy od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o System-Drob P. i W. Łosiowscy B. Rojowicz sp.j. - Lubomierz

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w System-Drob P. i W. Łosiowscy B. Rojowicz sp.j.?

    Zobacz opinie na temat firmy System-Drob P. i W. Łosiowscy B. Rojowicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

System-Drob P. i W. Łosiowscy B. Rojowicz sp.j.