SuperDrob
counter
2 365 248 5 1

LUBLIN: Po przejęciu Indykpola przez SuperDrob jest tylko coraz gorzej... Brak podwyżek a wymagania wzrosły dwukrotnie. Dyrekcja sama nie wie czego chce, cięcia kosztów na najtańszych rzeczach. Zaczął się wyścig szczurów i podpierdzielanie jeden drugiego. Na produkcji głównie więźniowie i Litwini i Ukraińcy - więc się nie dogadasz. Na maszynach nie da się pracować, niby z 2016 roku a już w rozsypce. Niekompetentny dział utrzymania ruchu gdzie za chwilę dyrektor i kierownik pójdą naprawiac maszyny bo pracownicy zwalniają się z pracy. Ja jeszcze tu siedzę ale gorąca odradzam jeśli chcesz przyjść po studiach za najniższą krajową jako pracownik umysłowy...

Tak19Nie6
Obserwator
@Pracownik

Proszę zgłosić to do swojego mistrza lub dyrektora oddziału.

Tak3Nie5
Khaled AK Asad
@Pracownik

Nie mogę się zgodzić. Dyrektor i kierownik sami nie zrobią. Kadra techniczna słaba ale nie zrobi nic (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Dla mnie gdzie jest dyrektor zakładu i produkcji. To są osoby bez zainteresowania. Dur Lublin spoko. Nie narzekam na pomoc. Mili, nie gwiazdeczki

Karolina Nowy wpis
@Khaled AK Asad

A czy zechcecie jeszcze rozwinąć temat wchłonięcia Indykpolu do DuperDrobiu? Czy takie działanie miało znaczący wpływ na funkcjonowanie zatrudnionych w obu miejscach pracowników? Może w związku z tym zmieniono warunki zatrudnienia na korzyść kadry pracowniczej lub zapoczątkowano szereg zmian, który istotnie wpłynie na funkcjonowanie wszystkich zatrudnionych w firmie osób? Jak to wygląda w chwili obecnej?

Pracownim Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Karolina

Ależ oczywiście że miało. Odkąd przyszli do nas ludzie z Karczewa na wyższe stanowiska nie było tyle zwolnień z pracy (sami z tą odchodzą). Mistrzowie i menadżerzy w końcu do tego doprowadzą że nie będzie miał kto pracować, Polacy jak i Ukraińce zaczynają się buntować bo jesteśmy traktowani jak zwierzęta nawet przy stole pogadać nie można bo "szczena" ryja wydziera.

Tak8Nie2
Pracownim Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Obserwator

Oni wszyscy mają wywalone, załatać na chwilę i aby wytrzymało do końca zmiany. I tak jest codziennie.

Tak5Nie2
Prawa reka kierownika UDT Nowy wpis
@Pracownik

Na uboju wszystko dziala nic sie nie psuje. Samo nic sie nie zrobi jak sie tylko siedzi. Duzo osob sie nie nie zna na tym co robi.

Tak2Nie5
ppppp

W zeszłym tygodniu byłem w sklepie zakładowym i niestety nie byłem zadowolony z obsługi przez sprzedawczynię -wysoka blondyna -chciała zbyć , odwalić robotę jak najszybciej. Niestety wcisnęła mi nieświeży towar. Inne panie są bardzo miłe. Niestety u tej blondynki powtarza się to ciągle. Nie polecam tej pani jako sprzedawczyni-antypatyczny typ.

Tak56Nie1
Kkkk

Ja robię tam zakupy , dla mnie wszystko Panie są miłe . Będę tam przychodzić

Tak9Nie2
tt

Ja też

Tak5Nie1
@tt

To dobrze, iż jako klienci chwalicie sobie pracę Pań Sprzedawczyń w sklepie SuperDrob, świadczy to korzystnie o firmie. Niemniej jednak jest to wątek stworzony po to, by pracownicy tej firmy dzielili się najświeższymi informacjami o swoim pracodawcy. Znajdzie się tu pracownik SuperDrob chętny napisać, jak ocenia pracę w tym sklepie?

Obserwator
@ppppp

Opinie przekazujemy do dyrektora sieci sklepów. Prosimy tylko o kulturalne wpisy i szanowanie innych pracowników.

Półkolonie 2019/

Już niedługo kolejne półkolonie dla dzieci pracowników SuperDrob. Na półkolonie zapraszamy dzieci z Karczewa, Łodzi i Lublina w wieku 7-12 lat. W sumie przewidziane jest miejsce dla 75 dzieci. Dzieci będą miały okazję brać udział w zajęciach edukacyjnych i sportowych od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Fundacja Uskrzydlamy, która jest organizatorem tego wydarzenia zapewnia swoim podopiecznym całodzienne wyżywienie. Koszt półkolonii dla dzieci pracowników SuperDrob wynosi 0 zł! ????Decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutację w Karczewie: pokój 319, tel. 662 217 583 W Łodzi: 538 899 706 W Lublinie: 538 899 725

Tak1Nie3
Andrzejek

Czy ceny w sklepie zakładowym do którego dają karty są zawsze tak wysokie czy tylko na święta?

Tak1Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

klemens216

Kontrola jakości, ktoś pracował? Jakie zarobki i opinie o stanowisku pracy?

Arkadio

Po co takie personalne wpisy? Ma Pan tyle odwagi, by jej powiedzieć to w 4 oczy?

Marian

I czym jeszcze zasłonicie to że jesteście jednym wielkim bagnem??? Który wykorzystuje ludzi ??? Kolejnymy fundacjami i pokazywaniem tego jaka firma jest niby "Super" ????

Tak8Nie2

Maciekoooo

Najgorszy jest tam magazyn eskspedycji...pracowalem tam ponad 6 lat... Same ćpuny i recydywa jesli chodzi o magazynierów... Kierownik i jego przygłupy udają że mają wspanialych pracowników a oni takie rzeczy odwalaja po kątach że się w pale nie mieści... (usunięte przez administratora)gdyby o tym wszystkim wiedział to by już dawno wszystkich z ekspedycji zwolnił zaczynając od wspanialego pana Krzysztofa...

Tak14Nie2
Marian
@Maciekoooo

Racja. Też tam pracowalem . Magazyn to jest jesno wielkie (usunięte przez administratora) Nie przyjdziesz w weekend to Ci premię zabiorą... Swiatek piątek i niedziela w pracy... I nie ma że boli... (usunięte przez administratora)... I jego wiellki Kierownik który na niczym się nie zna i zamiast stawać za pracownikami to liże (usunięte przez administratora) prezesom i składa wszystko na pracowników i jego przełożonych...

Karolina

Na swojej stronie internetowej http://superdrob.pl/pracuj-z-nami/ SuperDrob publikuje aktualnie dwie oferty pracy: na stanowisko magazyniera oraz pracownika pomocniczego. Czy ktoś z was może ma jakieś informacje o tych stanowiskach? Mógłby się nimi podzielić z użytkownikami forum?

Kierowca

Witam bylem na rozmowie w sprawie pracy jako kierowca jezdzic po terenie z rampy do rampy napiszcie czy jest sens pakowac sie do was? Dzieki

Prawa ręka szefa

Zakład nastawiony na tanią siłę , więc nie dziwić się że pracują tam ludzie co w innych zakładach przepracowali by max 2 tygodnie i aut . Obecna ekipa to stado ukraińców pomieszane z nepalczykami i garstka polaków , a ci nasi co zostali to ludzie albo mocno starzy albo po przejściach typu alkoholizm , narkomania itd. nikt normalny tam nie pracuje . Szefostwo bez szkół , 90 % brygadzistów i mistrzów to ludzie ograniczeni intelektualnie bez pomysłu by cokolwiek zrobić . Nic się nie zmieni bo obcokrajowcy i tak będą w kontenerach przybywać :(

Tak19Nie1
Pracownik SD

Zapraszamy Naszych Pracowników w tę ndz (30.09.2018) na II MIĘDZYNARODOWY SUPERFESTIWAL. Zaczynamy o godz. 11.00 do MOSiR - Karczew. Godz.11.00-15.00 Ul. Bohaterów Westerplatte 55 Wstęp wolny.

odpFilip

Jasne takie zarobki to sobie pracuj pan sam , bo już obcy nie dają się robić w osła ...

szakal

mam pytanie czy rodzina u was na tym samym dziale moze pracowac?

Karolina

@pracujący Czy masz jakieś bieżące informacje na temat pracy w SuperDrob? Mógłbyś się nimi podzielić na forum? Inni użytkownicy skarżą się na poziom wynagrodzeń. Czy rzeczywiście jest on niższy niż w innych firmach z branży? A jak pozostałe czynniki ważne dla pracowników: jak wygląda organizacja pracy, czy komunikacja nie szwankuje, czy wynagrodzenia są płacone na czas, czy jest jakiś pakiet socjalny? Zauważyłam, że posty obecnych pracowników są dość rzadkie na tym wątku, więc każda , nawet najdrobniejsza informacja może być bardzo cenna.

Pawel

Po 5 latach pracy miałem 2300 kolejnej podwyżki nie podpisałem bo chcieli mi dac tylko 100 zł więc podziękowała za pracę, wstyd by tak traktować ludzi mają szczęście że Mołdawia za..pierdala. W nowej pracy na start dostałem 3600 zl. szkoda czasu na pracę w SuperD rynek goni a oni stoja w miejscu bo obcokrajowców maja do czasu

Tak11Nie1
kolo
@Pawel

No ktoś na te bm-ki musi pracować.

Uhuhu
@Pawel

O to, dokładnie. Nasciagali buszmenow i sa zdziwieni ze oni maszyn nie potrafią obslużyć. Świat poszedł do przodu a superfirma nadal stoi w miejscu, ale dumnie stoi :)

Tak5Nie1

pracujacy...
@Uhuhu

ci tzw,, buszmeni ,,pracuja lepiej niz nie jeden tutejszy...móglbys sie wiele nauczyc

Miro

Czy jest jakiś powód, że taka cisza jest na forum? Warto starać się o pracę?

Tak6Nie

Nick
@Miro

daj sobie spokój

xz1
@Nick

nie warto nawet tam aplikować

@Miro

Miro praca w tym zakładzie to porażka totalna , tam ludzie na stanowiskach kierowniczych są bez żadnej szkoły a którzy mądrzejszy to po jakimś czasie uciekają zostają tylko same półmózgi .

Tak11Nie1
Hmm98
@anonymous

czyli zostales???

Jasiek

Idealnie to nie jest nigdzie, jeśli komuś jest tak źle to niech zmieni pracę!

kicia
@Jasiek

Nie jest ale tu jest tragicznie , no właśnie weź kredyt i zmień pracę oj Jasiek , grazia wszyscy się zwalniają sama ukraina została i tylko obstawa mistrzów z Polski ale pewnie będą ich podmieniać na obcokrajowców bo są wydajniejsi

grazia

czy może ktoś napisać coś o dziale filetowania,przyjmują Polaków,czy tylko cudzoziemców,sa jeszcze na tym dziele Polacy.

Karolina

@Khaled Al Asad Widzę, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat SuperDrob. Czy mógłbyś napisać coś pozytywnego o firmie? @kolo Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś obecnie pracownikiem SuperDrob. Może ty mógłbyś się z nami podzielić swoimi odczuciami o pracy w tej firmie?

@Karolina

Oczywiście że się nie zgadzam. Firma przede wszystkim rozwojowa, nowe produkty, inna jakość, nowe maszyny i urządzenia, nowe linie. Fajna kadra, nowy dyrektor produkcji - jedyna osoba z produkcji komunikatywna, z wiedzą, nie zablokowana na ludzi i na rozwój, twardo stąpa po ziemi. Nie znam ludzi z technicznego, za wyjątkiem mechaników, ale wiem że odmłodzona kadra, stara się mimo różnego doświadczenia bo startują z kurczakiem po szkołach, dba o nich ich dyrektor. Zawsze optymistycznie uśmiechnięty i szczery, rozmawia z ludźmi, pewnie dobrze się uzupełnia z dyrektorem produkcji i zakładu. Ktoś pisze o podwyżce płacy, bardzo dobrze, ale zapomniał już o płatnych nadgodzinach, płatnych niedzielach, premii specjalnej i dojazdach. Lepiej narzekać, nic od siebie. Uważam, że jeśli niewolnicy pracują za niegodziwe pieniądze proszę odejść z honorem, iść do modnej firmy obok do której ludzie "odchodzą", do sławnych papierów wartościowych i innych firm sezonowych. Dodam że firma od 2012 roku bardzo się rozwija, przebudowy cały czas, taki trend, takie parcie, inaczej wypadniemy z rynku. Żałuję że nie skończyłam studiów, ale inne priorytety były w latach 90.

Aneta
@Khaled Al Asad

Zgadzam się, popieram koleżankę. Nie popieram tylko w firmie kolesiostwa, zatrudnień przez znajomości, brak oceny twardej przez mistrzów pracy ludzi tylko nadmiar kawy wypijanej i głupot opowiadanych w kantorkach mistrzowskich.

Tak6Nie
kolo
@Khaled Al Asad

no ładny tekścik, widać że sponsorowany.

Irek

Czy wiecie coś o nowych ofertach pracy?

@Irek

Elektrycy, hydraulicy, automatyk, kierownik warsztatu, mistrz do dur. Z tego co wiem nie mają źle w technicznym. Stała, pewna pensja, na czas (o tym nikt nie pisze).

Kukuryku
@Khaled Al Asad

Stala pewna pensja, to norma w kazdej firmie ... . A warunki pracy okropne, przelozeni niedouczeni. Omijac szerokim lukiem ta firme !!!

Tak5Nie
@Kukuryku

Kolego ale którzy niedouczeni?

Tak2Nie
DKPRS

Witam a jak się ma sprawa w Lublinie/Turce Jaka załoga/kadra?Podobno w wylegarni kurczat jest jeden elektryk co podpierdziela i uważa się za najlepszego na globie?

Tak4Nie1

Lol
@DKPRS

Jak nie ma biura to napierdala na nich równo jak leci a jak tylko pojawi się ktoś z biura to wlazi w (usunięte przez administratora) aż milo!

Tak11Nie

KOGUT

BEZPŁATNY DOJAZD...? NIE MA. DOJEŻDŻAM DO MIASTKOWA KOŚCIELNEGO AUTOBUSEM. DOPŁACAM KIEROWCY. DOJAZD MIAŁ BYĆ BEZPŁATNY. JAKĄ UMOWĘ ONI (SUPERDrOB) CHCIELI WCISNĄĆ KIEROWCY, ŻE SIĘ NIE ZGODZIŁ..!?

Karolina

@hffghgghh piszesz, że w tym zakładzie nic nie działa, możesz rozwinąć co dokładnie masz na myśli? Nie możliwe, żeby wszystko w tej firmie działało źle. @Realista przypominam, że jesteśmy na forum publicznym, gdzie używanie niektórych zwrotów jest nieodpowiednie.

hffghgghh
@Karolina

nic tam nie działa nic , nie rozumiesz co to znaczy czy jak ?

Tak3Nie1
Karolina

@anonymous Zgadzam się, że z istnienia i przede wszystkim działalności związków zawodowych mogą płynąć różne korzyści. Jednak decyzja o założeniu takiej organizacji zależy tylko od pracowników firmy. Czasami do rozwiązania problemów w pracy nie jest konieczne formalne zakładanie związku zawodowego z wpisem do KRS. Być może taka sytuacja ma miejsce w firmie SuperDrob.

Karolina

@anonymous Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie jesteś pracownikiem SuperDrob. Dlaczego namawiasz pracowników do założenia związku? Co Cię motywuje do takiego działania? Jakie korzyści z tego płyną dla pracowników?

@Karolina

Tak racja nie jestem pracownikiem. Dlaczego namawiam ? Po 1 czytając komentarze poniżej to zdecydowana większość jest negatywna ( średnia 2/6 to nie dobry wynik ). Podstawową korzyścią jest ochrona pracownika , bezpieczeństwo pracy , przestrzeganie przepisów prawa pracy to tak w skrócie. Organizacja związkowa może być także łącznikiem między Zarządem a pracownikami ( w szczególności pracownikami szeregowymi produkcyjnymi i innych działów bo na tych działach w zakładach przeważnie jest zdecydowana większość ). Powinny brać udział w regulacjach płac, rozwiązywać problemy pracownik - pracodawca. To w skrócie o tych korzyściach ale zapewniam że jest ich sporo więcej. Nie ma się czego obawiać, korzyści zapewne będą dla jednej jak i drugiej strony pozytywne.

Tak3Nie
anonymous

Widzę że brak odzewu na mojego wcześniejszego posta na temat organizacji związkowych i SIP. Ludzie weźcie się zbierzcie i załóżcie NSZZ. Wraca rynek pracownika czas przycisnąć pracodawców. W waszej branży Indykpol ma związek, pokrewny Animex też ma. Zastanówcie się , znajdźcie lidera. Przy tak dużym zakładzie trzeba by było na raz mieć z 200 osób ( Polaków ). A i jeszcze jedno pracodawca nie musi wyrażać żadnej zgody.

Tak2Nie
hffghgghh

Haaa w tym zakładzie nic nie działa o czym wy piszecie aplikujcie biorą wszystkich

Tak3Nie
anonymous

Mam kilka pytań do pracowników którzy tam pracują: czy w zakładzie działa jakaś organizacja związkowa ?, czy w zakładzie jest SIP ( społeczny inspektor pracy )?, Będę wdzięczny za odpowiedzi od osób które tam pracują.

Tak4Nie
?

gdzie zakład teraz się buduje?

Ciekawy

Ile zarabia brygadzista na kotłowni w Lublinie? Zauważyłem że teraz szukają, Napisali że atrakcyjna stawka.

Tak8Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

SuperDrob