Opinie o CPF CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Żeromin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CPF CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CPF CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CPF CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Żeromin

Jarosław

hej, jak teraz wyglądają warunki pracy??? pisano wcześniej, że było złe traktowanie przez brygadzistkę . na prawdę jest tak źle, że ludzie boją się na forum napisać???

Eliasz
@vannamei

Mówisz i masz Ta osoba już nie pracuje. Nowy dyrektor to tej pory nie wyrządził więcej niż żadnej szkody na rzecz fabryki CPF. Chyba te opinie są przydatne.(usunięte przez administratora)

Szukam pracy w okolicach, wpadłem na ogłoszenie dla mistrza produkcji. Pisaliście coś, że trzeba mieć wygląd, rozumiem, że to prześmiewcze po prostu. A kompetencje w każdej firmie brane są pod uwagę. Wynagrodzenie to podstawa plus premie. Całościowo teraz po tych wzrostach inflacji i zwiększeniu płacy minimalnej ile rzeczywiście mógłbym zarobić? Ponad 6 netto co miesiąc będzie jako minimum?

Ewelina
@Ania

Masz rację, nowe oferty się pojawiają, bo ja właśnie jestem zainteresowana ofertą dla mistrza produkcji. Całkiem niedawno byłaś na tej rozmowie o pracę. Pamiętasz może jaką stawkę Ci oferowali? Nie jestem w stanie dowiedzieć się tego z oferty, bo po prostu nie podali widełek.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Brygadzista Produkcji w CPF CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Adrmir75

Aby zostać brygadzistą trzeba mieć wygląd, figure modelki i być niezbyt inteligentną osobą oraz nie mieć zielonego pojęcia o swoim stanowisku. Po krótkim czasie można awansować także proszę o składanie CV i przypaść do gustu pewnej osobie

Ulka
@Adrmir75

A w jaki kanon wyglądu trzeba się wstrzelić? Czy rekrutując na brygadzistę, firma nie sprawdza wiedzy kandydatów? Co masz na myśli, pisząc, że można awansować po krótkim czasie? Ile to zajmuje?

Oleg Nowy wpis
@Adrmir75

Ta osoba ma wystarczająco wystawioną opinie w firmie...

Grzegorz Nowy wpis

Ostatnio widziałem że szukali mistrza produkcji a chciałbym dostać się na produkcje jako zwykły pracownik. Z tego co czytałem w komentarzach to praca zmianowa. A co z weekendami? Zależałoby mi na wolnym i pracy od pon. do pt. Tu da tak radę?

Wiecie coś o posadzie Operator autoklawu?? Właśnie rekrutują w internecie i chciałbym aplikować. Mam dokładnie pytanie, jak wygląda tu sprawa pracy na 2 zmiany. Jest informacja w ogłoszeniu o pracy na zmiany, ale czy ta praca i zmiany są w ciągu pracy w tygodniu, czy też w weekendy? I jeszcze jedno, czy znacie konkretne godziny zmianowości oraz jeszcze, ile przerwy przysługuje na zmianie?

Abachaci Nowy wpis

Zamiany od 6 do 14 i od 14 do 22

@Abachaci

Widziałem, że teraz też rekrutują na to stanowisko i rozważam aplikowanie. Szkoda tylko, że w ogłoszeniu nie podali stawek. Zna ktoś widełki płacowe dla operatora? Co do tych zmian - jakieś dodatki za nie przysługują?

Czy w CPF CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Abachaci

Są benefit ale socjalu tzn wczasy czy też coś na święta to zapomnij

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie CPF CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Specjalista ds. logistyki? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Zainteresowana

Czy można liczyć na umowę na czas nieokreślony po jakim czasie?

@jedenosieml
@Zainteresowana

Umowa na czas nieokreślony to trzecia umowa tu masz 3 miesiące próbne później rok na końcu czas nieokreślony

Alex

A co nieprofesjonalnego w zarządzaniu jest zauważalne teraz? Na produkcji też bym to odczuł jakoś? Mówisz, że nic dobrego tam nikogo nie spotka, a jednak coś ludzi jednak trzyma w firmie. Może zarobki wysokie są i dobry socjal chociaż?

To by się nawet zgadzało... Byłam zaproszona na rozmowę na stanowisko Brygadzista Produkcji. Pojawiłam się kilka minut wcześniej. Zostałam zaproszona do pokoju i czekałam na kierownika... Czekałam i czekałam .... tak z 45 minut i nikt się nie pojawił. Żegnając się z Paniami w biurze, były bardzo zdziwione, że nikt do mnie nie przyszedł. Straciłam niestety czas... Może i coś się ważnego wydarzyło, ale nikt nawet nie zadzwonił by sprawę wyjaśnić.. Słabe to trochę... Myślę, że warto by sie @Pracodawca wypowiedział. Miłego dnia wszystkim.

@Ania

A panie z biura nie przypomniały nikomu o spotkaniu z kandydatem? Przykro mi, że zostałaś w ten sposób potraktowana. Teraz się zastanawiam czy byłaś jedynym kandydatem, o którym zapomniano czy też było ich więcej.

Panie z biura zaprowadziły mnie do pokoju bym poczekała na kierownika, który miał prowadzić ze mną rozmowę. Czekałam grzecznie dużo czasu... i przy wyjściu panie były zdziwione, ze nikt do mnie nie przyszedł Z tego co widzę, to firma nadal nie znalazła osoby na stanowisko, na które aplikowałam - wciąż są nowe oferty pracy na znanych portalach.

Ewelina

Nick312
@Jarosław

Lepiej ugryźć w język się niż cokolwiek Tutaj pisać o firmie i pracownikach na różnych stanowiskach. Więcej potem kłopotów niż pożytku będzie.

@Nick312

No co ty? Przecież każdy ma prawo się wypowiedzieć i możesz to zrobić anonimowo. Za wpisy grożą jakieś konsekwencje?

annonim

Nie

Nick312
@Bronisław

Jeśli tyczy się osób na wysokich stanowiskach negatywny komentarz to raczej tak. Chyba nikt nie chce o Sobie źle czytać. Wystarczy jak dawniej kazali pisać anonimy z problemami to potem było więcej szkód niż pożytku i pewna pracownica niesłusznie straciła pracę. Kto pamięta ten wie o co chodzi

Katarzyna
@Nick312

W sensie, że tutaj? Ja w sumie nie wiem o co chodzi, ale się domyślam. Po prostu napisała coś złego na zlecenie i nagle ją ukarano zwolnieniem? Ale w jakich to okolicznościach w takim razie? Chyba, że źle się domyślam?

Mir..
@Katarzyna

Poprostu pewna pracownica, która niestety pracuje do tej pory napisała anonim na brygadziste. Pan myślał że to napisała pewna pani z Ukrainy która pracowała bardzo dobrze kilka lat i miała dobrą opinię wśród prawie wszystkich brygadzistów.... Niestety po tej akcji została zwolniona i nikt jej nie mógł pomóc (każdy wie dlaczego i o co chodzi)

vannamei
@Mir..

dyrektor zakładu do wymiany!!!! z tym człowoekiem nie da się pracować! zarządzie zróbcie coś z tym za chwilę nie będzie czego zbierać!

Natalia
@vannamei

Możesz zdradzić jakieś szczegóły tego niezadowolenia? Czemu ten dyrektor do wymiany? Jak wygląda tutaj zarządzanie przez przełożonych?

OceanSea
@Natalia

Jeśli Pani/Pan pracuje w tej firmie. To nie widzisz co się do jasnej (usunięte przez administratora)dzieje i co ten człowiek wyprawia? Przez niego i innych ludzi rządzących odchodzą ludzie, którzy pracowali kilka dobrych lat i mieli bardzo dobrą opinię wśród pracowników i dyrekcji. Od kiedy zakład przeszedł w ręce osób z SuperDrobiu zaczął robić się jeden wielki (usunięte przez administratora) Teraz od kiedy jest nowy dyrektor, jest gorzej niż w (usunięte przez administratora) Tak być nie może!!! Pan Krześlak miał rację, że jeszcze będziemy płakać za nim. Panie Pawle, mamy żal że Pan odszedł. Przynajmniej interesował się tym co trzeba a nie tym co nie trzeba jak teraz....

@OceanSea

Wyjaśnisz o co Ci chodzi w tym stwierdzeniu, jakoby nowy dyrektor interesował się tym co nie trzeba? Jakie zaszły w firmie zmiany - poza personalną na stanowisku dyrektora - , że jak piszesz odchodzą doświadczeni pracownicy?

Sonny
@Jarosław

Nowy dyrektor nie zastępuje Pana Lehmanna tylko..... więc mowa o zupełnie kimś innym???? Fakt to co robi dyrektor, nie podoba się wielu osobom i czasami przechodzi samego siebie ale jedyny plus że potrafi niektórym utrzeć nosa. Do wymiany najpierw zarząd a zwłaszcza jedena osoba, która myśli że wszystkie rozumy pozjadała a potem proszę brać się za osoby rządzące na produkcji.

@Sonny

Czyli, klasyczne "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził"? Sam zaś piszesz o jakieś innej osobie z zarządu. Jak jej działania wpływają na pracę innych osób, w tym produkcji, jest jakieś przełożenie?

@Jarosław

Cóż mam pisać skoro zaraz zostanie wszytko usunięte przez (usunięte przez administratora)jak większość niekorzystnych komentarzy. Na stronie Super Drób także było parę postów o pewnej osobie, która pracuje w tej firmie ale wszystko jest usunięte.

Lidia
@Sonny

Co masz na myśli pisząc, że pewne zachowania nie podobaja się pracownikom, jakieś konkretne sytuacje? Za co zwykle dyrektor uciera nosa, to jakieś kary za niewykonanie obowiązków czy jak to w praktyce wygląda?

Oluś

Ale w sumie, to co ta osoba miałaby robić innym ludziom w tej firmie? I jeśli to takie alarmujące, to jakie firma stwarza szanse, by temu zaradzić? No chyba, że to niewiele więcej, niż czyjeś wrażenia na temat sposobu bycia wspominanej tu persony?

Eliasz

Paula

Jak tu wygląda rekrutacja zdalna? Wiecie ile czasu trwa proces online? Wgl kto prowadzi proces, jest to dział hr, jakiś inny manager? Mnie to interesuje w kontekście pracy jako Specjalista ds. kadr. Bo tam było podane, że online jest rekrutacja. Ktoś coś?

Gosia

Czy warto zatrudnić się na stanowisku kierowniczka produkcji? Jakie są warunki pracy, wynagrodzenie, atmosfera?

Małgorzata
@Gosia

Jest rekrutacja na kierownicze teraz? Powiedz, co wiesz o tej propozycji, jeśli możesz. Czy jeszcze można wysyłać papiery? I ilu lat doświadczenia wymagają od zgłaszających się do pracy?

Nil

To co teraz się dzieje w firmie to jeden wielki skandal!

@Nil

Ale co się dzieje, opowiesz?

Nill
@Marta

Przepraszam, ale nie chcę potem mieć problemów przez czyjąś głupotę ,, kogoś,, opisaną w poście

Katarzyna
@Nill

Czemu miałbyś mieć jakieś problemy, bo nie bardzo rozumiem? Chyba, że jednak nic takiego się nie dzieje?

Wanda
@Nill

A skoro tak źle się dzieje, to czy próbowałeś coś z tym robić? Przykładowo rozmawiać z szefostwem? Jak reagują?

Małgorzata

Jak aktualnie oceniacie atmosferę w Fish Food jako pracownicy? Z tego co widzę, brakuje tutaj świeżych komentarzy na temat sytuacji w tym zakładzie pracy. Fajnie byłoby dowiedzieć się, jak obecnie przedstawia się sytuacja w firmie i czy warto zaufać temu pracodawcy i wysłać tam swoje CV. Proszę o informację, jak to widzicie.

@nastka a przedstawisz aktualna sytuacje w firmie?

Mat

@Admin 88888 Coś się zmieniło przez te 2 lata? Atmosfera uległa poprawie? Chciałbym tam aplikować ale twoja opinia nie brzmi zachęcająco. Ktoś pracuje i może coś więcej powiedzieć?

Nastka
@Mat

Na jakie stanowisko chce Pan aplikować? Jeśli chodzi o komentarz odniesiony od @Admin 88888 jest napisany dawno temu i raczej nieaktualny. Owa pani obejmuje inne stanowisko i nie jest już brygadzistą produkcji od roku. Większość komentarzy o pani Janinie jest nieaktualna i przedawniona. Teraz można pisać o kimś innym negatywnie i dziwi mnie fakt, że ani jednego konentarza nie ma o tej osobie, a wiekszości zaszła za skórę pani....

Rrr44
@Nastka

To dlatego, że ludzie boją się tutaj cokolwiek pisać.

Nick 1

Lepiej tutaj nic nie piszecie. W każdej firmie jest zatrudniony informatyk i pewnie kazdy wie kto i z jakiego IP były pisane komentarze o firmie

Admin 88888

Pani J. J. powinna zrozumieć że minęły już te czasy, kiedy się gnębiło i poniżało pracowników, a skoro nie chce tego zrozumieć to ja nie wiem po co jeszcze tam trzymają tą kobietę. Tyle osób przez tą kobietę płakało, że aż mi się serce kraje. Kobieta bez sumienia, bez serca, mam nadzieję że wszystkie te krzywdy, które ona wyrządziła kiedyś do niej wrócą.

Dina
@Admin 88888

Ta osoba już nie jest brygadzistką tylko technolożką. Jeszcze rok i emerytura wiec nie ma co załamywać się

@Dina

O co chodzi z zachowaniem tej pani technolog? Napiszcie czy zgłaszaliście to do kierownictwa i z jakim skutkiem.

Super

Coś słychać, że jakieś zmiany się u Was szykują. Nareszcie na plus.

@Super

Wyjaśnij o jakich zmianach piszesz? Jeśli na plus, to może będą podwyżki, więc chętnie dowiem się szczegółów.

Blll
@Bronisław

Bardziej mi chodziło o zmianie na stołkach. Nareszcie pewna pani zniknęła z hali.

@Blll

Nie wiesz, czy w związku z tym poprawiła się atmosfera w pracy i relacje między pracownikami a przełożonymi?

Blll
@Bronisław

Niestety nie mogę się tutaj wypowiadać na ten temat.

Admin

Jedynym brygadzistą, który jest za pracownikami tak naprawdę jest pan Bartek. Nie polecam pani Janiny, okropna kobieta, która martwi się tylko o swój tyłek, a jak jej ktoś nie pasuje to poprostu wylatuje.

Admin3
@Admin

Niby tak, ale też martwi się o swój tyłek bo nie ma nikogo do pracy a on dopiero co pracuje parę miesięcy jako brygadzista na stażu. Ale najgorszą jest właśnie pani Janina i Katarzyna.

NnN
@Admin3

Wszyscy brygadziści są tacy sami po jednych pieniądzach. Nawet (usunięte przez administratora)wydaję się być w porządku i wg ale potrafi być wredny jak przychodzi co do czego. Wszyscy martwią się o swoje 4 litery i stanowisko

Admin4
@Admin3

Na jakim stażu? Kto Pani/Panu takich głupot naopowiadał?

Admin5
@Admin4

Od plotek które krążą na całym zakładzie

Admin4
@Admin5

To już powinni wstydzić się Ci, którzy wierzą w takie plotki - Dorosłe, dojrzałe kobiety, matki i żony, a zachowują się jak... Ciekawe kto rozsiewa takie plotki i co tam jeszcze krąży po tym zakładzie?

Admin6
@Admin4

Bardzo bardzo dużo rzeczy....

Bbbb
@Admin6

A można wiedzieć jakich, proszę rozwinąć wypowiedź.

Oszan
@Bbbb

Niestety nie mogę udzielać takich i formacji tutaj. Jeżeli pracuje Pani-Pan w tej firmie to proszę ,,przysłuchać,, się rozmowom pań bądź popytać życzliwych na osobności. Przy brygadzistach każdy jest cicho i wątpię aby ktoś coś powiedział, ponieważ każdy tworzy nowe plotki a potem z jednego tematu wychodzą różne wersje

Admin 99
@Admin3

Najgorsza jest pani Katarzyna wyżywa się na wszystkich bez wyjątku. A sama nic nie potrafi zrobic.... Zazdrosna,zakomplesiona kobieta....

L.K
@Admin3

Raczej początkujący brygadzista. Owszem jest za pracownikami, ale jednak to brygadzista i trzeba uważać co się mówi i robi

KKK
@L.K

Nigdy nikomu nie można ufać w pracy, a zwłaszcza brygadzistom. Trzeba trzymać język za zębami.

Misha
@L.K

Raczej "był", bo się zwolnił i już nie pracuje w tej firmie.

Wera
@Misha

No i całe szczęście, szkoda go było dla tej firmy. Pan (usunięte przez administratora) to młody, bystry mężczyzna i na pewno znajdzie coś lepszego, czego mu z całego serca życzę.

nica
@Wera

Oczywiście. Jest brygadzistą a jednak nie miał nic do powiedzenia i był traktowany jak piąte koło u wozu

Nicca
@nica

I pewnie dlatego się zwolnił, a cała reszta nadal tam tkwi i się oszukuje, że są ważni i mają wpływ na cokolwiek????

Grr
@Nicca

Zostały trzy najmądrzejsze.

klara
@Misha

Zwolnił się i nikt po nim nie płacze

Admin1956
@klara

Z tego co wiem to ma inna lepszą pracę,i dobrze bo było szkoda chłopaka. Miałam okazję z Nim pracowac i złego słowa nie powiem.A ty dalej siedzisz i tkwisz w tym od kilku lat,łudzisz się że bedziesz miała/miał wpływ na co kolwiek tej firmie. Pewnie brakuje Ci dwóch czy trzech lat do emeryturki jak większości. Tutaj możesz sobie pisać co chcesz ale w pracy tak naprawdę masz guzik do gadania i jedyne co Ci zostaje to schylić głowę w dół,bo nikt sie z tobą nie liczy.

Joanna
@Admin1956

Skoro nie pracujesz w firmie, to nie masz przecież pewności, że nic się w niej nie zmieniło? Nie obrażaj także osób trzecich tylko dlatego, że w dalszym ciągu pracują w firmie. To ich indywidualna decyzja. Proszę także byś zmodyfikował nieco swój nick w taki sposób, by nie brzmiał jak nick Administratora/Admina. Może być to mylące dla innych użytkowników forum lub potraktowane jako podszywanie się pod administracje serwisu.

oksana
@Admin 99

Na szczęście już nie pracuje od paru miesięcy i każdy odetchnął z ulgą

Oksana
@Grr

Raczej tylko jedna i jej zastępczyni . W końcu będzie zaprowadzony porządek na zakładzie i skończą się donoszenia do pani J.J

Bbbb

Czemu nikt nie pisze czy jest dobrze, czy źle w pracy, niech się ktoś wypowie czy warto się zatrudnić i jakie są teraz warunki.

Bsh
@Bbbb

Nikt potem nie chce się narażać na Siebie. Ludzie, pracownice tej firmy także to czytają i potem ,,kto to napisał,,? Lepiej ugryź się w język niż wypowiadać się Tutaj

Gutek

Skoro było tak źle to dziwię się, że wracasz na forum. Firma ma dobre opinie , polecam.

Ssds

Jak ja się cieszę, że się zwolniłam z tego okropnego miejsca pracy. Teraz dopiero wiem, że żyje.

Zostaw merytoryczną opinię o CPF CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Żeromin

• Jak się pracuje w CPF CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy CPF CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

CPF CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Tuszyńska 15