Opinie o Diaspolis Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Diaspolis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diaspolis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diaspolis Sp. z o.o. w Rzgów

Widzieliście, Specjalistę ds. jakości szukają. Warunkiem koniecznym (usunięte przez administratora) dla nich jest biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Jeśli jest ona weryfikowana podczas rekrutacji, to w jaki sposób i na którym jej etapie?

Ciekawy Nowy wpis

Czy pracuje ktoś w tej firmie jako kierowca międzynarodowy? Poszukują kierowcy i zastanawiam się czy nie złożyć CV. ciekawi mnie jaki system pracy, jakie kierunki i jaki system wynagrodzenia

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko specjalista ds. jakości w Diaspolis Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

GM

Na początku listopada miałam przyjemność wziąść udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Diaspolis sp. z o.o. Sam rozmowa profesjonalna, sprawnie przeprowadzona. Pani prowadząca rozmowę bardzo kulturalna, konkretna, widziała czego i kogo szuka. Niesty jest też spory minus. Pomimo zapewnień do dnia nie otrzymałam informacji o wyniku rekrutacji

Katarzyna Nowy wpis
@GM

To rzeczywiście już troche czasu minęło. Próbowałaś się przypomnieć? W ogóle rozmowa była bardziej ogólna o stanowisku, Twoim doświadczeniu itp czy jakieś techniczne rzeczy też były sprawdzane?

GM Nowy wpis
@Katarzyna

Nie, nie przypominałam się. Doszłam do wniosku, że brak informacji świadczy o tym że znaleźli kogoś lepiej odpowiadającego im oczekiwaniom niż ja. Poza tym otrzymal.propozycje pracy z innej firmy- tu wynik rekrutacji przedstawiony był bardzo sprawnie. Generalnie rozmowa w Diaspolis profesjonalna, jedyny zgrzyt to właśnie brak informacji zwrotnej - obecnie nawet przy szukaniu pracy dodatkowe otrzymuje się informacje o wyniku rekrutacji. Sama rekrutacją dotyczyła stanowiska, poruszona była kwestia mojego doświadczenia, padły pytania typu co by pani zrobiła gdyby... Przedstawiono mi również dokładnie jak wygląda prac na tym stanowisku.

Kuba

Pracuję ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Fajna atmosfera, mili ludzie, wypłata zawsze na czas. Duża możliwość rozwoju, szefostwo bardzo sympatyczne i pomocne

Edyta

"Lizus"? Zastanawia mnie Twój aktualny stosunek co do tej dawnej opinii, bo nie umiem jakoś odczytać intencji. wszystko co opisane się zgadza? O jaką dużą możliwość rozwoju chodziło i jak aktualnie to wygląda?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Diaspolis Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Działu Transportu i Logistyki? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

XXX

Widzę, że nie tylko Ja zostałam w taki sam sposób potraktowana. Na spotkaniu wszystko przebiegało pomyślnie, wyraziłam chęci pracy w firmie oraz sam pan, który przeprowadzał ze mną rozmowę wykazywał chęci współpracy ze mną. Ba! Nawet kazał mi zacząć załatwiać formalności odnośnie odejścia z obecnej firmy. Odpowiedź co do współpracy dałam następnego dnia poprzez Panią sekretarkę. Ona zaś zwodziła mnie 1,5 tyg, że nie ma odpowiedzi, nie ma osoby decyzyjnej. Aż w końcu z końcem dowiedziałam się, że przyjęli nagle kogoś innego. Dobrze, że nie złożyłam wypowiedzenia, bo zostałabym bez pracy!

Osoba kandydująca/pracownik
@XXX

Ponawiam by każdy dowiedział się o nagranych praktykach firmy Diaspolis. Poprzedni komentarz został usunięty. Podzielę się z Państwem opinią na temat firmy DIASPOLIS, jak również sklepem internetowym w detalu, nowego odłamu działalności - SUNME PL ( o czym informuje firma w zakładce REGULAMIN na stronie sunme sklep internetowy. Aplikowałem na stanowisko Specjalisty Marketingu w firmie Diaspolis, które pojawiło się na portalu pracuj pl, do Sunme pl Na umówionym wcześniej spotkaniu oczywiście zjawiłem się punktualnie. Spotkanie z Panią Prezes i Dyrektorem Handlowym trwało godzinę, na którym przedstawiono mi pewne warunki. Umówiliśmy się na następny dzień, na odpowiedź dotyczącą czy ewentualnego zatrudnienia, jednakże nadmieniłem, że jeśli ów propozycja spotka się z pozytywną aprobatą z mej strony, zadzwonię wcześniej. I tak też się stało. Po wyjściu z firmy, nie minęło 10 min, a dałem znać, że zgadzam się na przedstawione na spotkaniu warunki. Po paru minutach, oddzwoniła do mnie Pani z biura, że Pani Prezes rownież się zgadza. Pracę miałem zacząć od 2 czerwca 2021 r. ( Rozmowy przychodzące i wychodzące mam nagrywane). Byłem szczęśliwy, dlatego też w międzyczasie odmówiłem już zatrudnienia w innej firmie, gdyż ta spełniała wszelkie moje oczekiwania. Pani od spraw kadrowo-płacowych firmy poinformowała mnie o formalnościach jakie mam spełnić w kwestii zatrudnienia, co przyjąłem do wiadomości. Dnia następnego, ok godziny 10ej dostałem do wypełnienia kwestionariusz osobowy i spis placówek, w których mogę wyrobić książeczkę sanepidowską ( tu na własny koszt). Zaś około godziny 13ej dostaje wiadomość mailową, że ogłoszenie nie jest już aktualne i zatrudnili kogoś innego. Pomyślałem sobie, że to pomyłka, dlatego też zadzwoniłem do firmy z prośbą o wyjaśnienie. Pani sekretarka potwierdziła maila. DRODZY Państwo, pragnę Was poinformować, że dawno nie spotkałem się z takim nagannym i nieetycznym, względem prawa pracy i przyszłego pracownika,  zachowaniem ze strony zarówno Pani Prezes - która już nie miała odwagi oddzwonić i porozmawiać, delegując tę sprawę do sekretarki, która nie uczestniczyła w rozmowie na spotkaniu i nie była niczemu winna - jak również HR i PR firmy. Nadmienię, iż wyraziłem chęć do pracy, o czym przyszły pracodawca wiedział. Wszystkie maile związane z problemem zatrudnienia zostały zmiecione pod dywan, bowiem firma na żadnego maila nie raczyła już odpisać. Sprawę oczywiście oddałem mecenasowi i będzie miała swój finał w sądzie, bowiem umowa słowna również w tym kraju obowiązuje. Nie życzę nikomu takiego traktowania, a firmy DIASPOLIS i sklepu internetowego WWW.SUNME.PL nikomu nie polecam! Jeśli na początku występują takie problemy, to co będzie w jej trakcie? ...

@Osoba kandydująca/pracownik

Panie do tej firmy tylko i wyłącznie przyjmują po znajomości ludzi którzy tam pracują i ich znajomi nikt z zewnątrz nie ma takiej możliwości żeby tam się dostać do firmy Diaspolis to jest nie realne szefowa panna która nie szanuje swoich ludzi mój mąż w tej firmie pracował nie zbytnio był zadowolony z tej firmy

Aż napiszę
@Osoba kandydująca/pracownik

Ciesz się, że nie odszedłeś z poprzedniej pracy. Mnie podziękowano chyba po 3 tygodniach ciężkiej roboty, płacąc mi jedynie jakiś (usunięte przez administratora)zł i informując telefonicznie przez sekretarkę. (usunięte przez administratora)

Ggg
@Osoba kandydująca/pracownik

Odpowiedziałam na ogłoszenie o pracę. Poważnie rozważam zmianę pracodawcy jednak opisane postępowanie zniechęca

Czy Diaspolis Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie zapewnia. W firmie nie ma socjalu.

@Gość

A umowa to jaka jest? Bo przy uop chyba jakiś tam socjal jednak przysługuje?

Kkkkkk

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat stanowiska pracy: Asystentka zarządu?

Czy w Diaspolis Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Krzysiek

Tak

XxX

Jak wygląda praca w firmie Diaspolis? Pełne wynagrodzenie na konto? Jak atmosfera w pracy? Pozdrawiam

nico
@XxX

daj sobie sobie spokój z tą firma to tragedia.

@nico

Możesz powiedzieć coś wiecej? Rozwinąć swoją wypowiedź?

@nico

Cześć, dlaczego tragedia? Powiedz mi proszę na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś w Diaspolis i rozwiń temat. Trudno wyrobić sobie opinię na podstawie tak krótkiego wpisu.

Kamil Muras
@Edyta

Witam, ja pracuje w dziale logistyki od ponad 3 lat. Jesli chodzi o samą otoczke transportu i fakturowania to pracują dwie osoby, w biurze logistyki siedzi rowniez koordynator magazynu i koordynator produkcji. Zespół Młody, wynagrodzenie na pewno ponad standardy logistyki w regionie. Na pewno mozna sie duzo nauczyc, niedlugo logistyka bedzie prowadzić jeden zestaw po Europie, z czasem na pewno bedzie ich wiecej. Komentarze w stylu " daj sobie spokoj " pochodzą od osob, które najczesciej nie reprezentowały sobą niczego i dlatego zostały zwolnione, kazdy kto się stara i ma wiedzę zostaję tu na dłuzej bo warunki pracy są bardzo dobre. To jest moja opinia, kazdy ma swoją ale gdyby bylo zle to wiekszosc pracowników w biurze nie pracowałaby powyzej 3/5/7 lat.

@Kamil Muras

Panie Kamilu, Czy szukacie kogoś do działu logistyki? W jaki sposób można starać się o prace w Państwa firmie?

@XxX

Mój mąż pracował w tej firmie szefowa nie szanuje ludzi połowa pracowników to są ludzie po znajomości którzy tam pracują . Nie polecam tej firmy zarobki niestety jak wszędzie . Większość pracowników w firmie to są ludzie z używkami na trzeźwo i bez używek w tej firmie się nie da pracować za bardzo stresująca praca dzięki szefowej i kadrze zarządzającej

Kolo

A placa za zakupiony towar ? Bo ja sprawdzalismy ostatnio to rekomendacja jest - 0 kredytu dla nich ,

STEF
@Kolo

Cześć Kolego Prosze o kontakt w/ s DIASPOLS -Kruszow tel: 534 741 149 Pozdrawiam M.K>

Edyta

Jak wygląda praca w dziale logistyki w Diapolis? Nie wiem z ilu osób składa się zespół i jaka panuje tam atmosfera. Jakie są realne szanse na rozwój zawodowy? Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę na podzielenie się ze mną pomocnymi informacjami.

@Edyta

Dział logistyki? Jakie konkretnie stanowisko?

Kacper

Macie wyplate na konto?

xyz

A ja jeszcze bym chciała się dowiedzieć czy całość pensji jest zapisywana na umowie czy może część jest "na czarno"?

judasz

na jakie mniej więcej wynagrodzenie można liczyć na stanowisku specjalisty ds. jakości i jaka panuje atmosfera w dziale jakości?

Responden

Gdy emocje biorą gore ! koń by się usmial .Zraniona duma boli A może prawda w oczy kole jak to ktoś kiedyś powiedział .Sens prowadzenia dyskusji jest mijający się z celem .Gra nie równa ze względu na pewne występujące zależności A mianowicie szef& pracownik ( ktoś ma więcej do stracenia dlatego większość żali będzie anonimowa.Przytocze słowa pewnej kobiety z wywiadu dlaczego owa firma powstała .Nie było dla mnie pracy nikt nie chcial mnie zatrudnić ! Pani Aneto można pozazdrościć sukcesu , sytuacji materialnej ale nie braku taktu można również stwierdzić że Kobieta odważna i mierząca wysoko mimo małego zasobu slow i znajomość synonimów ( brak także zauważalny w ogladanym wywiadzie ) może stres .. może może Prowadząca osoba nie pomogła fakt , male zainteresowanie tematem mega znużenie .Ale skoro sama miała pani wielkie "ALE"co do wybieranych stanowisk powinna pani stworzyć firmę opierając się na współpracy ,komunikacji A nie podzialach i zastraszaniu.Posiada pani dużo zalet jako ludzkiej osoby ale brak poszanowania dla innych maskuje dobro.Zauwazalny podział we wpisach między biurem. czy pani Martyna liczy na premię ( zabrane pracownikom )Załóżmy że od jutra pani Martyna dostaje 500 zl mniej pensji czy nadal utrzymuje wpis j/w bo firma super i szefowa mega trwa lojalnie podrzymujac co pisala czy jednak wkrada się zal , rozczarowanie ??? Pani Martyno We're starting the game? żart bo trzeba mieć umiar !!! Warto się zastanowić nad nierówna walka i oczyścić atmosfera w pracy bo ona rzutuje na rozwój i sukces Firmy ,Pani i Pracowników

AJ
@Responden

Proszę mi wierzyć, że zawsze więcej traci Szef, gdy odchodzi dobry pracownik. Dlatego w Diaspolis staramy się robić wszystko, aby zatrzymać ludzi wartościowych, aby wspólnie osiągać sukcesy.

Sebastian Piotrowski
@AJ

Pani Aneto 2 lata pracowalem bez wiekszego ,,ale ,,nawet wrocilem do firmy po podjetej zbyt pochopnie decyzji o odejsciu .3 rok pracy w firmie obfitowal juz w niefajne sytacje, ktorych przemilczec sie nie dalo .Mowilem , informowalem glosno jako lider zespolu o nieprawidlowosciach jakie byly w firmie ( wszystko w dobrej wierze prawidlowego funkcjonowania firmy .Kontat z chlopakami ( magazyn a kierownictwo dwa inne swiaty !!!.Sa osoby madre, ktore na pracy sie znaja i takie owszem cenie i szanuje, natomiast na głupie (usunięte przez administratora) aby pokazac swoja wyzszosc i glupote nie moglem zostawic bez komentowania ( za co prace stracilem ) osoby, ktore nie sa odpowiednio zdyscyplinowanie i tu najwiekszy psikus Waszej definicji dyscypliny ( Dyktatura bez mozliwosci kompromisu ) sa automatycznie zwalniane.Korzysci z dobrej wspolpracy calego magazynu sa o wiele bardziej oplacalne niz utrzymanie kierownika z jego pomyslami- ( oszczednosci ? ???dobrze by czlowiek pomyslal i lepsze pomysly mogby nasunoc! gdyby tylko mozna bylo cos narzucic .Kazde zdanie negowane ...po co to .Rozstalem sie z firma mowiac i broniac swojego zdania, dlatego ktos kto niudolnie wplatuje mnie w swoje wpisy i podszywa sie pod moja osobe jest jednoznaczne ze lis jest nadal w kurniku .Pozdrawiam mimo wszystko Sebastian Piotrowski

Jarek
@Sebastian Piotrowski

popieram wypowiedź kolegi;)

@Responden

W Twojej wypowiedzi jest sporo racji, ale z kilkoma zarzutami bym się nie zgodził .Panią Anetę znałem przez dość długi czas ,kontakt się urwał ponieważ nasze drogi się rozeszły (wyjechałem ) ,wspominam ją jako osobę emocjonalną ,czasem niezdającą sobie sprawy z tego ,że słowa burzą relacje jak buldożer budynki.Mimo wszystko uważam ją za człowieka wrażliwego na krzywdę ludzką ,ofiarnego i pomocnego.Bylem wielokrotnie świadkiem tego typu działań ,dlatego ew.wybuchy czy nieprzyjemne sytuacje w relacjach z ludźmi są dla mnie mniej istotne niż dobre uczynki ,które ma na swoim koncie .Nikt nie jest idealny ,ludzie mają punkt krytyczny na rożnym poziomie,a prowadzenie dużej firmy to jeden wielki stres i adrenalina . Z biegiem czasu I wzrostem doświadczenia dynamika reakcji słabnie co doprowadzi do poprawy zachowań ,pojawi się więcej wyrozumiałości i akceptacji ludzkich błędów .To co stworzyło szefostwo Diaspolis jest imponujące, osobiscie nie znam firmy,która w ciągu tak krótkiego czasu osiagnela tak wysoki poziom rozwoju ,za to należy im się szacunek i podziw bo włożyli w to dużo zdrowia ,czasu i ponieśli sporo ryzyka. Co do wywiadu na yt uważam ,że po prostu momentami była to zwykła trema,która zjada ok 80 proc ludzi,w których wymierzone są obiektywy kilku kamer.Pani Aneta jest osobą inteligentną i błyskotliwą ,z czasem tego typu wywiady będą dla niej przysłowiową bułką z masłem .

Past

Opinię swą opieram na osobistej relacji z Panią Anetą ,znałem ją dość długo więc czułem się upoważniony do wyrażenia jej.Co do sukcesu firmy to bez zaangażowania pracującej w niej załogi nie byłby on możliwy do osiągnięcia więc relacje panujące w niej nie mogły być do końca negatywne. Masz rację,że szacunku się nie kupi ,zdobywa się go przez długi czas drogą obserwacji zachowań w różnych sytuacjach.Dlatego zaznaczyłem w poprzedniej wypowiedzi ,że Pani Aneta jest osobą emocjonalną co nie wpływa pozytywnie na relacje w pracy i nie tylko.Kazdy z nas zbudowany jest z cech pozytywnych i negatywnych ,nie ma ludzi idealnych ,myślę ,że z czasem temperament ostygnie i do wielu tematów ,które dziś trudno ogarnąć P.Aneta będzie podchodziła spokojnie.Co do sukcesu firmy to fart nie wystarczy i nie znam farta,który trwa 10 lat.Element szczęścia w biznesie jest istotny,ale trzeba umieć go wykorzystać i utrzymać ,a to zależy już od ludzi.

Past

Sugerujesz ,że jestem osobą podstawioną? Mój wpis jest obiektywny, pokazuję ,że Pani (usunięte przez administratora)nie jest ideałem ,ma wady, które negatywnie mogą wpłynąć na relacje w firmie .Jednak firma osiągnęła sukces ,a bez zgranej ekipy ludzi trudno go osiągnąć ,to są fakty. Znam dość dobrze włodarzy Diaspolisu także od strony biznesowej i tu nie mogę im nic zarzucić ,jedyne czego nie znam to relacje w firmie ,tu jako były pracownik zapewne masz więcej do powiedzenia.

Respondent
@Past

Ktoś podejmujący pracę wie że wynagrodzenie otrzyma za wykonanie danej pracy więc wiadomo że interes się kręci bo praca jest wykonywana tak funkcjonuje system .Zbiorowego strajku nikt nie zrobi bo ludzie mimo wszystko boję się utraty pracy więc znoszą docinki ,poniżanie aby pracę utrzymać. Wszyscy ktorzy odeszli mieli coś do powiedzenia i trochę w innym tonie niż cwierka szefostwo dlatego ich nie ma. Może nadal tam pracuje A wpisy są aby przetrzeć oczy i przyjąć z pokorą wytykane błędy!A nie aby licytować i udowadniać że jest się ok mimo wielu wad .Mimo że człowiek bywa omylny pierwsze wrażenia robi się tylko raz ( niestety ) Jeżeli chcesz uniknac krytyki - nic nie mow-nic nie rób BADZ NIKIM !niesty nie moje A jakże prawdziwe .

Xman

Witam, czy firma posiada swoją flotę transportową? Szukam pracy jako kierowca.

Kierowca

Ja wspominam milo rozladunek w diaspolisie. Atmosfera przyjazna. Dostalem od chlopakow z logistyki czapeczke i kalendarz scienny z golymi babkami. Taaakie kalendarze to ja rozumiem :)

Zainteresowana

Witam, Czy warto ubiegać się o prace w firmie diaspolis? Zainteresowana jestem ogłoszeniem o prace na stanowisko handlowca natomiast interesuje mnie atmosfera w pracy i współpracownicy, czy ktoś może pomóc i napisać jak wygląda praca w diaspolis? Czy jest możliwość rozwoju pracownika, awansu, premii, czy pracownik jeżeli wywiązuje się ze swoich obowiązków jest doceniany przez szefostwo? Czy atmosfera jest taka jak w niektórych korpo, że każdy każdego w łyżce wody by utopił? I jak wygląda sprawa zarobków od jakiego progu finansowego zaczyna się prace i ile ciężką pracą można osiągnąć?

Dima

Pracuje w Diaspolis już więcej roku. Firma bardzo szybko się rozwija. Pszyjemna atmosfera w pracy oraz naprawdę atrakcyjne zarobki. Uważam że Diaspo to wspaniałe miejsce dla pracy.

XYZ
@Dima

Naucz się pisać wazelino,......przyjemna atmosfera...,tak wszystko super,zwłaszcza podejście szefowej i szefa,dla których wszyscy to debile.Słownictwo ich też wzorem jest.Jeśli ktoś lubi być traktowany jak........polecam,nikt kto ma jakiś kręgosłup moralny nie wytrzyma tam długo.

Halo

Może nie jesteś normalny, dlatego nie zauważyłeś, albo Twój poziom odpowiada poziomowi i kulturze wypowiedzi szefowstwa. Pozdro.

rikitiki

Tak Kamilek ,tak.......hahaha

AJ
@XYZ

Dima jest obcokrajowcem zna 4 języki. Polski nie jest jego językiem ojczystym. A Ty ile znasz języków?

Paulina

Chciałam dowiedzieć się, jaki rodzaj zatrudnienia oferują w Diaspolis. Jeśli zależy od stanowiska, to chodzi o magazyn. Podpowiecie?

Yhy

Moim zdaniem ktoś wstawił lipny post aby wywołać gownoburze.Sprawy firmowe załatwiane na zebraniu komuś nie przypadły jednak do gustu ale ma zbyt małe jaja aby oficjalnie wyrazić swoją opinię.Slabe owszem jest mało kulturalne zachowanie pracowników na firmowej wigilii ale również słabe jest Nazywaniem swoich pracowników PATOLOGIA !poziom kultury jak i mieszanie rodzin łącznie ze współczuciem posiadania takich małżonków jest żałosne .Ludzie dzięki pracownika interes się kręci i kasa się zgadza , szacunku trochę do drugiego człowieka to nie oboz.Kodeks mowi jasno że pracownik otrzymuje wynagrodzenie za wykonywana prace a nie z dobrego serca za damski.....!Myślę że ktoś się świetnie bawi i zaciera ręce nie mając pojęcia o zaistniałej sytuacji .

Zostaw merytoryczną opinię o Diaspolis Sp. z o.o. - Rzgów

• Jak się pracuje w Diaspolis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diaspolis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Diaspolis Sp. z o.o.
  • Tuszyńska 66B