Opinie o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

Lidia

Czy na zakładzie nadal są romanse typu szefostwo a zwykły pracownik i awansowanie byle kogo bo ktoś jest ładny z buzi a w głowie pustka? Z tego co obiło mi się o uszy to jeden pan został przeniesiony gdzie indziej i skończyły się bad romance z biedą azjatycką ????

@Barbara

Tylko pytam. Kiedyś były awanse osób, które przyjeżdżały z biednych krajów, ale hmm dzięki swojej urodzie awansowały. Z tego co wiem w tamtym roku zostały zamknięte niektóre działy, pewien pan został przeniesiony i skończyły się romanse i awanse. Chyba wiadomo o kogo mi chodzi. Pracując w tej firmie każdy powinien wiedzieć a nie każdy udaje głupka

Lele Nowy wpis

Na traktorowej śmierdzi, bidą.

Dziad Nowy wpis
@Lele

Tak suchar. Dlaczego w Łodzi na Traktorowej zawsze śmierdzi? Bo jest tam superdrob!

Zenek82 Nowy wpis

Firma wręcz fantastyczna,super zarobki,atmosfera,fenomenalni życzliwi ludzie,a w szczególności dział Surowca i Mroźni.Na tym dziale pracują naprawdę ludzie o wielkim sercu i empatii o wysokiej kulturze osobistej w szczególności Pan Kierownik i Mistrzowie.Szkoda że już tam nie pracuje,bardzo brakuje mi tych miłych uśmiechów i tego wzajemnego szacunku jakim obdarzali oni swoich pracowników i ogół pracujący na zakładzie.Ze świeczka szukać takich ludzi dzisiaj.Pozdrawiam wszystkich

Hehe

Firma proponuje pracę za wynagrodzenie 19 zł brutto gdzie aktualnie wynagrodzenie na h brutto wynosi 22,80 zł. Podpierają się tym że płacą 19 zł brutto plus 20% premii i jest to uzależnione od ilości przepracowanych godzin. W każdej innej firmie na dzień dobry się dostanie najniższą krajową. Żal że ten zakład w Łodzi jeszcze wogule funkcjonuje.

Agnes Nowy wpis
@Hehe

Nieprawda. Mało, który zakład pracy stosuje się do kwoty podyktowanej przez najniższą krajową. Do niej zawsze wliczają premie. Pracuję już w drugim i jest tak samo.

Jak dużo osób pracuje w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
MwwM

Dlaczego usuwacie posty? Przecież to nie był opis o tej firmie lecz o innej, gdzie stara ekipa z SuperDrobiu została przeniesiona ????

Dla ludzi którzy chcą coś osiągnąć niepolecana firmy (usunięte przez administratora) na codzień przełożeni to porażka jak stanie zła nogą to złość wywala na pracowników ,najlepiej nic niemówic i niepatrzec ,w tej firmie alkolicy i sprzedawczyki ich się szanuje i faworyzuje ,dobry pracownik i chęć polepszenia są złe traktowani .przełożeni z nowego zakładu gorzej ja SS ze szacunku po (usunięte przez administratora) do celu i cała prace i wyniki kierują na siebie zreszta to plebs .Po 6 latach pracy nie polecam firmy to gorzej niż (usunięte przez administratora) .

Abel
@Anonim

Prawda ludzi którzy coś potrafią i chcą nie szanują ,lepiej mają ci co piją i nic nierobią .

Dariusz
@Lidia

Jak nie jestem ładny z buzi to nie będzie awansu i podwyżki? Szkoda :/ To, ile mogę zarobić, robiąc cichutko swoje, jako kierowca-magazynier?

@Dariusz

Pytanie dotyczyło pracowników raczej płci żeńskiej nie męskiej. O zarobki proszę pytać przełożonego lub osobą powiązaną na tym stanowisku.

@Lidia

skoro już pisaliście o awansach to jakie są co do tego bardziej konwencjonalne ścieżki? ile lat trzeba przepracować, są tu jakieś szczególne możliwości do osiągnięcia?

Barbara

hej. widzę, że opinie na temat samej stricte pracy są tu różne a na stronie zauważyłam, że oferują u siebie praktyki. z opisu wynika, że przydzielają opiekuna itp ale może napisać ktoś na temat samego ich przebiegu coś więcej? jest się w grupie z innymi praktykantami? na czym one tu polegają i jaką wiedzę i doświadczenie da radę wynieść?

bb

gorszego (usunięte przez administratora) dawno nie jadłem

Mulder

Czy Grzelczak jeszcze pracuje?

@Mulder

A czy to ktoś ważny, że pytasz?

To ja

Już nie

@To ja

Zastanawiam się czy to coś pozytywnego dla pozostałych czy niekoniecznie. Bo raczej o byle kogo tak na forum się nikt nie pyta?

@Barbara

To wcale nie jest pozytywna postać, kto ma wiedzieć ten wie o co chodzi.

@Mulder

Czyli kandydatom ta informacja jest już całkowicie zbędna? Coś szczególnego się działo?

@Barbara

A co ty z rekrutacji, czy PR (usunięte przez administratora)? Może kiedyś się działo, chcesz poczytać tutaj? Nie da rady niestety.

@Mulder

Rozumiem. Czyli jeśli chodzi o atmosferę to aktualnie można liczyć, że wszystko jest tu w porządku? Jak praca tutaj jest obecnie zorganizowana, bo widzę że ludzie piszą o sporym przepracowywaniu się chyba

Xxx

Nie

SpecOps

Superdrob to największy januszex, jak ktoś tu napisał mentalne disco polo, wieś tańczy i śpiewa, gdyby nie ukry i inni że wschodu kto by tu tyrał, kto z Polaków dłużej tu wytrzymuje? Jakość wyrobów kiepska.

@SpecOps

Fakt wyroby nie cieszą się zbyt dobrą opinią , wszystko na maksa napompowane powietrzem. Cały ten interes czuć dosłownie w całej okolicy. Tu powinno się za karę zatrudniać więźniów. Zresztą ukry to prawie jak oni. Wszystko jak najtaniej, wyzysk, nie szanowanie człowieka, na takich wartościach jest to zbudowane. Januszex - 100% racji (można zmienić na janusz drób).

Mimi

Tania siła robocza, hordy biedaków z upadliny, a nawet nepalu tak to niestety działa, cieszy to że polacy omijają z daleka.

@SpecOps

Panie Areczku, premia jest dla zarządu! Dla pana nadgodziny, albo mam ukrainców na pana miejsce. Januszex power!!!

Jarosław
@Anonim

Jak już wspominasz o nadgodzinach to chociaż płacą za nie dobrą stawkę? Bo widzę ty sobie robisz żarty a ja poważnie pytam.

Włodek

Obsługa w sklepie pozostawia wiele do życzenia, wczoraj chciałem kupić pieczone udka, jakaś pani trochę fleja, kazała mi stanąć w kolejce, kiedy nadeszła moja kolej powiedziała, że te udka nie są na sprzedaż,mimo że wcześniej kazała stanąć mi w kolejce.kiedy zwróciłem jej uwagę po co kazała mi stać kolejce nawrzeszczala na mnie, że nie stoi się na środku sklepu i ona nie musi wiedzieć co ja chcę kupić.... chciałem zamówić sobie te nogi,ale pani powiedziała, że mi nie odłoży bo nie wie ile zaważą...... Po prostu brak słów,jestem też klientem w Karczewie i tam nie ma takiego problemu.

@Włodek

Ten sklep to może powinien odwiedzić sanepid?

@Włodek

Takietam porządki naprawdę?

Cześć, czy firma oferuje miejsca parkingowe, albo jest gdzie stanąć w pobliżu firmy?

Monica l.

Czy w firmie szanuje się osoby (usunięte przez administratora) i transgender? Czy są odpowiednio wynagradzane, czy dyskryminowane?

Mimi
@Monica l.

Myślę że do januszdrobu nie dotarła jeszcze europejska postępowość. Tu to dopiero dziewiętnasty wiek, aż prosi się o rewolucję przeciw kapitalistom, byle nie gender ową.

Z innej beczki

Czy może ktoś napisać parę słów na temat p. Michała i P. Damiana? Jacy są w zespole, na co uważać zwracając się do nich z problemami, czy uważać ogólnie na jednego i drugiego. Jak pracowało się się z jednym i drugim w Super drobiu

Zw
@Z innej beczki

Widzę, że nikt nie raczył tzw nie odważył się napisać chodź jednego pozytywnego lub negatywnego słowa na temat jednego i drugiego pana... Więc mam rozumieć, że było aż tak źle, że każda osoba pracująca w Superdrobiu boi się cokolwiek napisać??

Marian k.

Jaka kasa?

Chester

Profesjonaliści nie maja tu czego szukac. Firma to przechowalnia spadow z innych firm. Sporo jest tez ludzi, którzy pracowali tylko w tym zakladzie i nie znaja realiów innych firm. Szczerze odradzam.

Antyfan
@Chester

Odpady radioaktywne na podsłuchu...

Evee
@Chester

Spady z innych firm to najlepsze określenie

abc

To prawda

@abc

Jeśli to prawda i ma to negatywny wpływ na firmę to dlaczego nad tym nie popracują?

rekrutowany

Niestety to jest kolejna firma, która mimo zapewnień osoby z działu HR po rozmowie rekrutacyjnej, że udzieli odpowiedzi jak najszybciej - nie zrobiła tego. Szkoda, że firmy (również SuperDrób) w ten sposób traktują ludzi, którym naprawdę zależy na odpowiedzi po rekrutacji. Nie polecam,

@rekrutowany

Dziękujemy za komentarz i przekazanie informacji o braku odpowiedzi w procesie rekrutacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, żeby podejmować decyzję o wyborze kandydata jak najszybciej. Niestety nie zawsze ten proces jest możliwy do przeprowadzenia w standardowych ramach czasowych. Niemniej jednak zawsze wysyłana jest informacja zwrotna z naszego systemu rekrutacyjnego. Taka wiadomość wysyłana jest na adres mailowy wskazany przez kandydata w formularzu rekrutacyjnym. Jeśli nasza odpowiedź nie dotarła, to proszę o wysłanie wiadomości na adres mailowy: rekrutacja@superdrob.pl

Aktualność
Witamy użytkowników portalu GoWork.pl, którzy poszukują informacji na temat SuperDrob S.A.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie są Kandydaci zainteresowani pracą w naszej firmie, aby móc na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania.

Dziękujemy za wszystkie konstruktywne komentarze. Wypowiedzi łamiące regulamin serwisu GoWork są usuwane bezpośrednio przez administratorów portalu. Jesteśmy otwarci na rzetelną i merytoryczną dyskusję dotyczącą warunków pracy w SuperDrob S.A. Zapraszamy do zadawania pytań i dzielenia się swoim doświadczeniem.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym profilem, w którym znaleźć można między innymi informacje o nas, o tym jak rekrutujemy oraz kogo szukamy.

Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie https://superdrob.pl/pracuj-z-nami/

W razie pytań lub wątpliwości  prosimy o kontakt pod adresem: rekrutacja@superdrob.pl

Pozdrawiamy

SuperDrob S.A.

stosowanie CENZURY W KAŻDEJ FORMIE ZOSTAŁO ZAPISANIE W KONSTYTUCJI A KAŻDY KTÓRY TO ROBI POPEŁNIA PRZESTĘPSTWO ŚCIGANE Z MOCY PRAWA. pod rozwagę dział HR SUPERDROB ŁÓDŹ.

Kamila

@:) a o której zaczyna ta 2 zmiana?

Zostaw merytoryczną opinię o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi - Łódź

• Jak się pracuje w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi?

Zobacz opinie na temat firmy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042