superdrob s.a

Łódź

Opinie o superdrob s.a

emil

Widzę, że pojawiła się jak na te okolice to całkiem fajna oferta zatrudnienia. Można się rekrutować w Karczewie na kierownika warsztaty mechanicznego. Oferta całkiem świeża, więc tym bardziej warto wysłać cv. Oczywiście wiąże się to z wieloma wymaganiami, np. wyższym wykształceniem.

rozbiur

Ja pracuje na rozbiorze brygadzistki są jak [usunięte przez moderatora] zero palenia zero wnoszenia wody mineralnej jest posiłek regeneracyjny i herbata jak za komuny syf

mondrus

Kochany garmaż.Praca ciężka,mało płatna i w temperaturach od -40 do +50 stopni C. Atmosfera (beee) jakiś casting był na dobór ludzi złośliwych czy coś.Na szczęści majstrowie kumaci,ale brygadzista nie.Daje się wytrzymać,gdy musisz.Choć mało, płacą w terminie.Pozdrawiam.

Zostaw opinię o superdrob s.a - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie superdrob s.a