Opinie o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

PH ph

Cześć wszystkim pojawiło się ogłoszenie na Junior Key Account Manager na teren województwa opolskiego. Czy możecie napisać jakie są warunki? Jakie wypłaty, samochody, przełożony? Ile pkt dziennie? Czy jest baza klientów

@PH ph

Doczytałam jedynie, że w Superdrob, jeśli chodzi właśnie o to stanowisko, oferują chociażby: stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym; narzędzia pracy umożliwiające komfort wykonywanej pracy i atrakcyjny pakiet socjalny. No i ciekawe, co wchodzi w skład tego pakietu. A jak duże masz doświadczenie w tego typu pracy?

Maciej

Pracowałem w DUR przez dłuższy czas i mimo wielu nie dobrych rzeczy które działy się w tej firmie jednak czegoś się nauczyłem, zdobyłem doświadczenie, przede wszystkim samodzielność w działaniach, co ułatwia zdobycie i lepsze odnajdywanie się w nowych miejscach pracy.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Superdrob S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Gpgdgg

No najpierw telefoniczna rozmowa jak wszędzie a potem spotkanie szkolenie

Ciekawa

Witam, Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o warunki zatrudnienia w biurze w tej firmie, obecnie jest oferta do księgowości.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jessica

Witam, Jak wygląda sytuacja dotyczącą dzialu eksportu? Liczę na udział w rekrutacji, jednak ilość opini negatywnych daje dużo do myślenia.

Exworker

PGR łamany przez kołchoz pomnożony przez sztachety w płocie. Kierownictwo z awansu, mentalne disco polo, wieś tańczy i śpiewa. Firmę czuć na kilometr i to dosłownie (mączka kostna i inne opary absurdu). To nie jest miejsce dla uczciwych ludzi, tylko raj dla "Pinokiów", a (usunięte przez administratora) myśli, że kultury uczy. Arystokracja odciągnięta od pługa, a kto nie donosi, jest nie po linii władzy. I coraz ciężej się dopchać do koryta, a robić nie ma komu. SD to nie firma, to stan umysłu.

@Exworker

No nie da się zaprzeczyć, że masz fatalne zdanie na temat pracy w Superdrobiu. A wydaję mi się, iż nie powinieneś pisać w tak obraźliwy sposób o innych pracownikach firmy. Tak naprawdę mało napisałeś o samych warunkach pracy, a mnie ciekawi kwestia nadgodzin. Czy często się one tam zdarzają i jak za nie płacą?

Gaz
@Ewa

W tej firmie są: statyści - robią zamieszanie, żeby zaisniało wrażenie, że są "zarobieni' aktorzy - statyści,którzy oprócz umiejętnego rozłożenia dokumentów na biurku, żeby wydawało się, że są zawaleni robotą,mają jeszcze gadane standupperzy - oprócz i umiejętności projektowania wystroju wnętrz i recytacji są biegli w tańcu freestyle (everybody lets go rączki do góry) i efektach specjalnych ( w razie potrzeby potrafią aktywować dym tyłkiem albo puszczać bańki nosem.

jest też sporo ekspertów
@Gaz

Pracują na wynik i dobrą jakość produktów. Nie mają talentów pisarskich, ale po prostu pracują ;-) Sporo się dzieje, zobacz sam: https://superdrob.pl/news/ oraz tu: https://www.linkedin.com/company/superdrob-s-a- Uwaga: tu nie piszemy anonimowo, nie ma więc "rzucanie mięsem"...

Bezpleców
@jest też sporo ekspertów

"Kultura" pracy i zwalniania, że tylko paść i bić pokłony. Zwykły zakład mięsny, który czuć na kilometr, w którym styl zarządzania to zamordyzm, a na układy nie ma rady.

Gabriel
@jest też sporo ekspertów

Ale jaja, propaganda, jak za PRL-u. No i ta korponowomowa 'pracują na wynik' Jest takie powiedzenie 'pracuj, pracuj, a garb ci wyrośnie, a na koniec kolesiostwo wysiudane z Animexu, a przytulone przez młodego prezesa za odpowiednie lukrowanie, wazelinowanie i poklepywanie, nagrodzi cię za trud i zmarnowane lata wypowiedzeniem typu: podpisz,wstań, (usunięte przez administratora)(czas start: 10 minut). W tej firmie jednego dnia osoba dostawała nagrodę za wyniki, a pod koniec miesiąca wypowiedzenie i to z bardzo brzydkimi kłamliwymi zarzutami (szablon dostępny w kadrach). No cóż, jeśli tak dziękuje się uczciwym wieloletnim pracownikom, to przyjdzie i zapłata dla właścicieli, a dostaną ją od swoich aktualnych filarów - mistrzów pozoracji pola walki - prędzej czy później w postaci bankructwa. Prawdziwy fachowiec pracą się obroni, a taki Nikodem Dyzma stylu pracy i kompetencji będzie odstawiał wieczny cyrk, ale do czasu, jak Madoff, któremu w pewnym momencie zabrakło inwestorów i jego piramidka padła. Tak i w SD koniec końców zostaną tylko pochlebcy, a nie będzie komu pracować. W tej firmie od zawsze była zasada, że im więcej pracujesz, tym więcej cię (usunięte przez administratora) Ta firma zmierza do innowacyjnej struktury, zakład bez szeregowych pracowników, zostaną tylko prezesi, dyrektorzy, kierownicy i ich zastępcy. To trzeba opatentować.

Witold
@Gabriel

Czego się spodziewałeś? (usunięte przez administratora) Dyplomy z teorii porobili i "rządzą". To nie jest firma dla specjalistów z doświadczeniem, wiedzą, konkretnymi umiejętnościami. Nikt porządny nie chce tu pracować. Kuszą pieniędzmi, wiec od czasu do czasu ktoś popracuje kilka miesięcy i ucieka. Bo kto chciałby pracować z durniami

Magazynier

Najlepiej trafić na magazyn

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Superdrob S.A.?

A na jaki dział?

Pociotek

Zapytają się, od którego prezesa albo dyrektora madz polecenie...

OstatniDzieńMiesiąca

Lalala, trzydziestego wszystko zdarzyć się może, lalala, trzydziestego wypowiedzenie dostać możesz. I nie ważne, co robisz, jeśli jesteś na liście, trzydziestego, wypowiedzenie dostaniesz osobiście. Więc nie zwlekaj, nie zwlekaj, jak masz cynk, to uciekaj. Trzydziestego, w sklepie firmowym jest maniana, bo Ranigastu nie ma już od rana.

Orzech

Snickers ogarnij się bo coś z garem masz nietak

kandydat

Witam. Jak wygląda obecnie dział Dur a konkretnie automatycy - elektrycy? Mam małe doświadczenie czy można się czegoś nauczyć? Czy są osoby od których można się uczyć?

Rereqm
@kandydat

Czego chcesz sie tam nauczyc? Historii maszyn na eksponatach w tej firmie? Czy metod zarzadzania sprzed 30 tu lat? Odpuść sobie chłopaku, szkoda czasu.

Ola

Dział Utrzymania Ruchu - jak oceniacie pracę i załogę?

Duru nie polecam,atmosfera tragiczna,wszystko co było wcześniej napisane o przełożonych administrator wykasowywał na polecenie szefa duru,

Mech

Dzień dobry, Chciałbym się dowiedzieć o warunki panujące w Dziale Utrzymania Ruchu. Jak wygląda relacja między przełożonymi a pracownikiem, oraz ogólnie jak się tam Panom Mechanikom pracuje? Pozdrawiam serdecznie

Olo

Moze i uczciwy, ale zarządzać nie potrafi. (usunięte przez administratora)

Było minęło

Zero planowania. Zero logicznego myślenia. Zero szacunku do pracownika. Standardy i procedury tylko na papierze służące do zaspokajania potrzeb kolejnych audytów. O BHP to zapomnij. Najpierw coś zrobimy a potem pomyślimy czy to komuś cokolwiek ułatwi. Zero wynagrodzenia. Soboty, niedziele i święta. (usunięte przez administratora)

Mateusz

Hej powiło się u nich ogłoszenie, że szukają informatyka. Ktoś może coś więcej powiedzieć ten temat? aktualny odchodzi? czy potrzebują kolejnego bo za dużo tematów? Sama oferta jest dla mnie interesująca. Opinie o firmie już studzą mój entuzjazm ale może w IT nie jest tak źle? Dzięki za wszelkie informacje.

Aaaaa
@Mateusz

Cala firme radze omijac szerokim lukiem dzial it rowniez daje wiele do myslenia. Wiecznie chodza parami a zaradzić tez nic nie potrafia. Jezeli jestes ambitny i masz jaka kolwiek wiedze tylko Cie wykorzystaja i nic w zamian nie dostaniesz

Porada

Szczerze odradzam prace w tym miejscu osoba ktore co kolwiek chca osiagnac. W tym zakladzie nikt niczego nie docenia najlepiej to gdyby pracowac od poniedziałku do niedzieli i wszystkie mozliwe swieta. Zarobkowo tez szalu nie ma stawki dla pracownikow 2000 brutto troche slabo zwazywszy na warunki tam panujace. Kierownictwo rozniez wiele do zyczenia zostawia. To w jaki sposob traktowany jest czlowiek jest nie dopuszczalne. A jakie kolwiek wzmianki o mobingu zamiatane sa pod dywan i pracownik zostaje przeniesiony na inne dzialy. Polowa pracownikow od brygadzistow po kierownikow nie ma pojecia o pracy ktora wykonuja

Pers

Rany po co ten sklep firmowy istnieje skoro tam nic nie ma. Na święta lady puste mięsa brak . I opryskliwa załoga z panią kierownik, na czele. Koszmar

Straconyczas

Osobom zainteresowanym pracą w tym kołchozie radzę dwa razy się dobrze zastanowić, czy chcecie ze swoim potencjałem, inwencją i zaangażowaniem marnować najlepsze lata w tym szemranym miejscu? Gdzie witać baz będzie i towarzyszyć w zależności od części zakładu, którą akurat przemierzacie autentyczny smród, hałas, a ze zjawisk mniej doczesno-dotykalnych zwyczajny marazm, atmosfera plotek i pomówień. W tej firmie nie praca decyduje o awansie i uznaniu, lecz kto jest bliżej właściciela i zarządu, najlepiej na grillach i innych bankietach, już po godzinach pracy. Paradoksem dla tych, co chcą życie w pracy zmieniać na lepsze jest to, że tu zwykle nie obiboki i kanciarze ponoszą konsekwencje swoich destrukcyjnych posunięć, lecz ci, którzy te błędy i wady dostrzegą i, o zgrozo, zgłoszą to, wydawałoby się, tym najbardziej zainteresowanym dobrostanem zakładu, a więc kierownikom i pochodnym. To nie jest miejsce dla pracowitych idealistów, błędem byłoby myślenie, że ktoś doceni starania i dążenie do pozytywnych zmian, beton ma się tu dobrze, trzyma mocno, a klika kryje klikę. Tu nie ma mowy o konfrontacji poglądów, ważne, kto gada, a najwięcej ten, co nic nie robi, ale dobrze się podlizuje i stale przewija się w kręgach władzy. Szkoda, że przez taki styl zarządzania wielu zdolnych, energicznych i uczciwych ludzi opuściło szeregi tego mrocznego kombinatu...

Zostaw merytoryczną opinię o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi - Łódź

• Jak się pracuje w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi?

Zobacz opinie na temat firmy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi?

SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi