Opinie o SuperDrob S.A. w Karczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SuperDrob S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie SuperDrob S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperDrob S.A. w Karczew

Mildred

Pracowałem dość długo i wydawało mi się że było słabo ale Od kiedy zmieniłem pracę okazało się że pomimo słabych zarobków Atmosfera była bardzo fajna może jeszcze wrócę do do tej pracy ale na innym stanowisku jak się uda. Pozdrawiam wszystkich drobiarzy.

Mildred

kurczakcurry23

Pracuję od niedawna, jest spoko. Darmowe obiady, które wcale nie są takie złe jak mówią ludzie. Karta multisport, ludzie w dziale mili i życzliwi. Ciągle jakieś inicjatywy - wycieczki, konkursy, warsztaty i szkolenia dla pracowników. Wypłaty na czas, szefowie wymagający, ale doceniają starania i pozwalają się rozwijać, co dla młodych ludzi powinno być priorytetem ;). Jest dużo pracy, ale przynajmniej nie zajmuje się parzeniem kawy dla dyrektorów tylko mogę zdobywać doświadczenie. Dobrze trafiłem, nie można narzekać :)

nikt

Praca nie jest tragiczna,da się wytrzymać.Dużo Ukraińców.Poważny minus to pensja 1400 brutto.

Pracownik Biurowy

Udany

- Kompetencje - Doświadczenie - Język ang. - Praca w zespole - Wyjazdy

Leszno
Marian - Karczew

Praca w SuperDrob jest okazją do rozwoju. Spotkałem tu wielu doświadczonych ludzi. Firma zatrudnia 2000 osób - Karczew, Łódź i wkrótce Koluszki. Pensje są zależne od zaangażowania. Poza tym otrzymujemy wiele dodatków pozapłacowych - np. stołówka dla pracowników, karta MultiSPort, bony żywnościowe oraz wejściówki rodzinne np. ZOO w Warszawie. Polecam tę firmę, widać tu wielką dynamikę! Poza tym, warto pamiętać, że płacą podatki w Polsce i są największym pracodawcą w Powiecie Otwockim...

Edith

Witam a czy jest tutaj ktoś na forum kto orientuje się ile zarabia KIEROWCA w firmie? Szukam pracy na ciężarowe i czy może jakies opinie się znajdą?

Edith

RUDA30-

MACIE JAKIS NOWYCH MECHANIKÓW? BRYGADZISTKI ZPEWNEGO DZIALU BARDZO CHETNIE POPATRZA IM W OCZKA I POUŚMIECHAJA SIE :p ROBOTA TO GŁUPOTA.LOOK IN TO MECHANIK EYES..TO JEST ŻYCIE :) :p

@RUDA30-

to ide z toba :) co 2 głowy to nie 1 pozdro :P

Paleciak

Witam:) Ogolnie systme pracy dwu zmianowy 6-14 14-22 Jedynie myjka centralna pracuje na nockach za co maja wieksza stawke pewnie i jeszcze ubojnia gdzie zawieszaja zywe kurczaki na tasme musze zaczac gdzies o 2 w nocy(tam niezle smierdzi) ale kasa dobra podobno.. Te godziny pracy sa bardzo elastyczne i ogolnie kierownicy pozwalaja zaczynac prace wczesniej np od 5 czy 4 rano.. jest sporo dzialow na kazdym inny rodzaj pracy.. ale przewaznie praca z nozem i ciecie jakiego miesiwa.. Sa tez wozkowi na produkcji co lataja z paleciakami na ktorych maja palete 800kg:) sa tez wozki elektryczne wiec ogolnie ujdzie... Na magazynie robia zamowienia jest wieksza stawka.. Pozniej jest tez ekspedycja,mroznia,tunel tez niezle placa.. Zaczynasz od 1300zl na 3 miechy a pozniej w zaleznosci jak sie starasz i na jakim dziale to dostajesz podwyzke.. Ja pracuje 2 lata i z dwiema sobotami po 10h biore ok 2500zl netto wiec spoko. mozesz pracowac wiecej niz 8h,sa nadgodziny placone calkiem niezle.. Ale wiadomo jak ktos chce miec placone za stanie i dlubanie w nosie to zawsze bedzie narzekal.. jest ogolnie niezly pierdzielnik,brak wyznaczonych szlakow komunikacyjnych itp mozna by tam wiele zmienic.. Zarcie darmowe ale bardzo slabej jakosci.. Premie biora czasami.. Wszystko sie rozchodzi o obcokrajowcow,ukraina,moldawia,nepal jakby ich nie bylo to by bardziej polakow szanowali a tak to jest jak jest..

RUDA30-

mam pytanko na jakim dziale bierzesz 2.500 netto za 8 godz i 2 sob na miesiac?

RUDA30-

na super dzile jest brygadzista/brygadzistka pelniaca role pajaca,ktora jak zagra paru blaznom tak jej skacza heheh zeenada ps osoba ta jest przekupna jak dziecko..dasz pare cukierkow lub fajki zz zagranicy i od razu masz robote:zrobic a sie nie narobic :p

RUDA30-

jedzonko jest git..juz3 miesiac jemy kurczaki pieczone..te ze zwrotow bo cos bylo z nimi nie tak,,,baaardzo smaczne i lekkko sra sie po nich

nick

O jakim darmowym jedzeniu mówicie o tym co każdy się zatruwa?

git

Nie polecam pracy tam, zimo, syf, kadra kierownicza w 90% prymitywna, kasy trzeba pilnować bo zdarzają się "pomyłki" w księgowości dużo obcokrajowców (sprytniejszych od Polaczków) mniej się narobią, na szczescie juz tam nie musze pracowac

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.Oszukuja od pierwszego dnia pracy,nie wypłacają pieniędzy za nadgodziny ,a pracować każa.W biurze Paniusie czekają tylko kiedy otworzą bufet aby się za darmoche najeść i czekają 15 i 1min po 15 już są za budynkiem w drodze do domu.Lenie próżniacy i nieroby.Ciepła posadka i jedzonko.Nie za free nazywają ich :RUMUNAMI: Gratulacje dla Prezesa za dobór nierobów w Kadrze Kierowniczej!!!(dac im więcej samochodów służbowych na zakupy po mieście!!!!)

Dalej jest to samo co wcześniej napisane. Nic sie nie zmieniło :/ szkoda tylko firmy byle sie co niektory mogl nabrać póki moze....

Panie g!!Zechciałby pan sprecyzować/podać przykłady/za co można przyznać taką premię w zakładzie z tak rozbudowaną kadrą zarządzającą,że ciągle się słyszy o braku możliwości uzyskania minimalnej podwyżki dla pracownika.

powiedźcie mi ile dni w tygodniu się pracuje - z tego co rozumiem jest 1 i 2 zmiana (chociaż tyle dobrze że nie 4-brygadówka) ale sobota i niedziela jest wolna czy jak w końcu ?

Jesli chodzi o płace to pierwsze miesiące to niestety minimalna krajowa. Potem jakies grosze dorzucają w postaci premii, na którą i tak czyhają by ją zabrać za byle co. Jesli chodzi o godziny pracy to ile byś nie robił to zawsze mało. Praca od poniedziałku do soboty a najlepiej jak bysi niedziele robił. Za nadgodziny i prace w niedziele dają ci inną umowe - umowa zlecenie lub dzieło i płaci ci inna firma, co oczywiście nie jest zgodne z prawem. Zrobili taki myk ponieważ tam non stop ludzie zasuwają nadgodziny i weekendy nieraz po 16 godzin. Przy takiej pracy to w ciągu 2 miesięcy wykorzystują przysługjące limity nadgodzin (według KODEKSU PRACY liczba nadgodzin nie może przekroczyc 150 godzin w roku kalendarzowym). Wszyscy ze wszystkimi mają układy,bo inaczej powinna zając się tym Państwowa Inspekcja Pracy i Urząd Skarbowy. Ogolnie zapierdziel i ręce opadają, praca bardzo ciężka. Praca w tej firmie to najgorsze moje doświadczenie życiowe.

RUDA30-

drogi wujku sknerusie...to nie bzdury ale szczera prawda ajak kogos prawda w oczy kole to jego problem!!!!

wujek sknerus

Wiadomość dla Kuraka: miejsce dla kuraka jest w kurniku lub na taśmie w SuperDrob zawieszony głową w dół,a nie wypisywanie bzdur na forum.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SuperDrob S.A.?

Kandydaci do pracy w SuperDrob S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SuperDrob S.A.