Indykpol S.A.

Olsztyn

Opinie o Indykpol S.A.

Natalia

W ostatnich miesiącach firma Indykpol zmieniła stronę internetową i opakowania swoich produktów. Czy to oznacza również jakieś zmiany w strukturze czy wewnątrz firmy? Może powstały jakieś nowe działy, w który potrzeba jest "świeża krew" nowych pracowników? Dajcie znać jeżeli coś wiecie na ten temat.

Natalia

@Ela akurat ja nie, ale chciałabym, żeby dla innych zainteresowanych pojawiły się takie informacje. Teraz akurat firma Indykpol S.A. szuka doradcy żywieniowego (https://www.indykpol.pl/kontakt/kariera/). Firma oferuje narzędzia pracy i stabilne zatrudnienie. Pewnie ktoś będzie chciał zaaplikować, dlatego ważne by poruszyć kwestię rekrutacji.

robol umysłowo chory

Na magazyniera to najniższa krajowa z pracą w weekendy , święta i trzy zmiany.

Bolo

Witam. Jakie zarobki na poczatek na stanowisku magazyniera?

Natalia

Czy ktoś w ostatnim brał udział w jakimś procesie rekrutacyjnym w firmie Indykpol? Jak możecie ocenić atmosferę panującą na rozmowie oraz warunki proponowane przez pracodawcę?

Ela
@Natalia 19.07.2017 14:30

A na co rekrutujesz?

mały

Witam, powiedzcie czy warto aplikować na Kierownika BHP w indykpolu? bo widzę, że jest ogłoszenie. Chodzi mi przede wszystkim o atmosferę i zarobki w przybliżeniu. pozdrawiam

bobo

Jak chcecie ciężko pracować a zarabiać marnie nie marnujcie życia w tej firmie.Tam fizyczny nie zarobi nigdy.

Chetby

Napisze ktoś coś na temat przedstawiciela handlowego ? Cokolwiek ? Najważniejsze informacje ?

On

Wszedzie podwyzki plac ale nie w indykach jak stwierdzono "i tak duzo zarabiacie " habaha 1300 szal

On

saop

nawet jeśli 2000 to jak na polski rynek to obecnie jest to bardzo sp[oro

Misko

Ile na przetwórstwie zarobię przez work up???

Piokar

A czy ktoś się orientuje jak wygląda praca w oddziale Katowice , bo szukają teraz tam kierowców kat. C do dystrybucji.

Piotr

To złóż papiery. Jak cię zaproszą na rozmowę, to się dowiesz. Bo przez telefon, to nic ci nie powiedzą

Mała_Mi

Poszukują Specjalistę ds exportu w Olsztynie. Wymogiem jest znajomość angielskiego i rosyjskiego bądź francuskiego.....

Zefir

Przykro mi ale temat płac jest mi obcy

zefir

HERA - dziewczyna ma wykształcenie średnie 15 lat stażu i dużo więcej zapału i wiedzy niż Ty :)

Kalarepa

Stawek nie znam, na pewno musisz byc po technologii, by ubiegac sie o to stanowisko. I tak, soboty sa platne podwojnie, jesli nie wykorzystasz dnia wolnego. Zreszta nie wiem dokladnie jak wyglada to w przypadku mistrzow, czy technologow, tam stawki sa inne, obowiazki rowniez, wiec pewnie za nadgodziny placa im normalnie ( mam na mysli - nie wyrzucaja na wolne pod koniec kwartalu )

Kalarepa

Oficjalnie w dni powszednie, ewentualnie w soboty przy pierwszej zmianie, przy czym przypada ci wtedy dzien wolny w tygodniu.

Paralet

Nie zostala mistrzem tylko zastepuje jednego z nich bo poszedl na urlop . Skad ten bol [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jesli jestes na bierzaco z takimi sprawami rozumiem ze tam pracujesz a jesli pracujesz to powinienes zdawac sobie sprawe ze nie ma tam nikogo kto moze zastapic mistrza w razie urlopu .

Kalarepa

#Eloris mowisz teraz na temat uboju, lub dzielenia kurczaka. Inne dzialy stale pracuja po 8 godz

Kalarepa

Grafik zmienia sie co tydzien, w kazdy piatek jest wywieszany na tablicy.

misiek

i odnosnie zatrudnienia z work up grafik podawany jest jakos na miesiąc z góry? interesuje mnie to ze względu na to, czy będe wiedziała z góry jakie weekendy mam zajęte.

Dokładnie tak

misiek

mam pytanie do osób pracujących w Olsztynie na produkcji . Praca 3 zmianowa polega na tym ,ze jeden tydzien jest na 6 , drugi na 14, a trzeci na 22 ?

Roma

za pakiet medyczny nie płaci się 50 zł. nie pamietam dokladnie ile to wychodzi ale nie przekracza to 10 zł i wiem ze niektorzy z powodzeniem z niego korzystaja. pracowalam w indykpolu 1,5 roku temu. firma fajna, zarobki srednie. zaczelam szukac nowej pracy bo atmosfera zaczela sie psuc i inni dorwali sie za stołki odkąd zabrakło dyr Wojtka.

gal

Magazynier na początek dostanie 11zł na godzinę a nadgodziny oddają za dni wolne w tygodniu więc powodzenia życzę

Michał

Ile można zarobić na stanowisku PH( jaka podstawa i ewentualnie premia) , jakimi samochodami jeżdżą, jaka atmosfera,ile wizyt dziennie, jest sporo ofert na to stanowisko taka rotacja pracowników ???. Jak odpowiadać to sensownie i na temat.

mitrek

annak gadasz głupoty, ale cóż za to nie karają, angielski znają osoby które się go uczyły np w szkołach, mnie uczono ruskiego nie wiem po co i nie wiem do czego mi on teraz potrzebny

Karo

Potrzebny pilnie adres lub kontakt do firmy.

jak pracuje się w indykpolu?

dziki_pongo

Czy ktokolwiek wie jak nazywa sie ratownik medyczny, ktory prowadzi szkolenie bhp w Olsztynie? W Indykpolu oczywiscie

obserwator

To jak tak słodko jest w tej ochronie to może warto zmienić pracę i też spać i jeszcze będziesz zarabiał pieniądze, taka praca to jest coś, czemu nie ?

dziki_pongo

O ktorego mistrza ci chodzi?

ja z LBN

Dostałem ofertę do Lublina na "Mistrza dzielenia" - mogli byście mi nieco przybliżyć to stanowisko? :)

kalarepa

Przeciez masz autobus z dworca o 6 i 7. Prosto pod Indykpol

kngaaaa

witam czy ktos rano jutro jedzie do indykpolu przez dworzec??? prosze o odpowiedz

kalarepa

pracuje tam od paru miesiecy i fakt, (usunięte przez administratora), ale jak juz ktos wspomnial wyzej kazdy ma swoj rozum, niezaleznie czy bedzie pracowal w indykpolu czy w innej firmie, wszedzie mozna kogos znalesc. Co do samej pracy to placa marna, warunki ciezkie i zero selekcji osob zatrudnianych. Jesli macie mozliwosc innej pracy to radze sie nie zastanawiac. Jedyny plus to normalna umowa i darmowe obiady.

.......
@kalarepa 03.02.2015 12:10

jak już coś to tylko na myjce

do były pracownik

To wcale tak źle nie było skoro pracowałeś tam kilka razy.Lepiej popracuj nad swoją ortografią

zniesmaczona

W lublinie jest jeszcze gorzej...

Sady

No napewno a wiesz może jaka kasa itp skoro ty z branży to masz duże szanse

konkretny

jak ktos w branzy siedzi to troche sie mówi co jak i gdzie

Sady

A skąd wiesz ze ktoś długo pracował na tym wakacie i ze to na jego miejsce ?Czyli ty jestes z branży mięsnej a na sieciAch pracujesz długo ?szkoda ze nie możemy jechać razem pogadalo by sie po drodze czas by minął szybko

A ty gdzie pracujesz ?

@Sady 03.09.2014 18:49
A ty gdzie pracujesz ?

trche siedzę w branży przez to troche mnie to ciekawi ktos kto długo pracował nagle szukaja na jego miejsce

Nie pracowałem w branży piwnej a zaaplikowalem bo fajny produkt indyk

@Sady 03.09.2014 18:48
Nie pracowałem w branży piwnej a zaaplikowalem bo fajny produkt indyk

niby fajny ale hardcor na sklepach jest terminy krótki klienci caly czas placzą o wyrównanie strat i wiele innych

Sady

Tzn coś wiesz o pracy w tej firmie ? Jak możesz napisz cos więcej jak nie chcesz na tym portalu to wyżej jest podany do mnie mail

@Sady 03.09.2014 18:26
Tzn coś wiesz o pracy w tej firmie ? Jak możesz napisz cos więcej jak nie chcesz na tym portalu to wyżej jest podany do mnie m...

Sady a tak z innej bajki to dlaczego aplikowałeś do tej firmy wcześniej pracowałeś może w tej branży ?

konkretny

z Mikołowa ale tak mi sie nie chce jechać troche sie nasłuchałem od kolegów z branży że troche mnie znesmaczyli

na 12 i jadę samochodem

Sady

Konkretny skąd jestes ja zabrze

Na 14 w wawie

Zostaw opinię o Indykpol S.A. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indykpol S.A.