Rzeźnia Drobiu Jerzy Konkol

Niestępowo

Opinie o Rzeźnia Drobiu Jerzy Konkol

Olga

Dobrze że można te fakty zgłaszać. I wszystkie inne przekręty np do weterynarii. Zajmą się tym jak w Kczewie.

Kurczak

Jak ktoś jest nierobem. to mu wszędzie będzie żle!

LUSI

PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE DORYWCZO,NIE JEST TAK ŹLE

adi

pracowalem w tej firmie i moge powiedziec ze nie jest tam tak zle

nieznajoma11

ludzie co poniektuży som wredni to fakt jak w każdej firmie lecz nie jest tam zle/to brdura totalna

magda

nie radze podejmowac tam pracy szef jest wporzadku ale nie wie co sie dzieje na zakladzie pracownikami zarzadza kierownictwo wieksza jego czesc jest wredna i falszywa a pracownicy przez zbyt dlugie podporzadkowanie kierownictwu traktuja swojich wspolpracownikow tak samo brak jakiego kolwiek szacunku najwazniejsze oblesne traktowanie jednego kierownika pana [usunięte przez moderatora]

xyz
@magda 09.04.2013 10:02

Ta opinia jest jak najbardziej słuszna, brak szacunku do kogokolwiek, wyzysk i male zarobki, pracownicy sie boja, dziwie sie, ze zadna placowka jeszcze nie zajela sie tym co dzieje sie w tej firmie. praca po 80 godzin tygodniowo lub wiecej.

Zostaw opinię o Rzeźnia Drobiu Jerzy Konkol - Niestępowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rzeźnia Drobiu Jerzy Konkol