Stasin

NIP: 8212390168 KRS: 0000233124

3 44 171 5 1

Opinie o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Imprezowicz

Tak dla odprężenia.kiedy w tym roku impreza w stasinie

Teżimprezka
@Imprezowicz

Pewnie konieć ssiedpnia - jak zawssze :-)

Duszek

No wlasnie skonczcie.to nie jedna osoba i nie czepiajcie sie (usunięte przez administratora) swoje zadaania wykonuja dobrze tak samo jak i (usunięte przez administratora),atmosfere psuje 3osoby. Poczekam y zobaczym y moze atmosfera sie poprawi .

Koniec
@Duszek

Czytam i czytam te wpisy i nie widzę żeby ktoś czepiał się Kierowniczki ani Biura jest tylko jedna gwiazda. Dużym przegięciem jest ujawnianie kto z jakiego powodu jest na zwolnieniu. Ciąża to nie choroba ale to nie jest powód aby denerwować osobę ciężarną. To tyle.....

@Koniec

Jakie ujawnianie?imie to imie, tak wiem obowiazuje rodo,nie czepiacie sie kierowniczki brygadzistek? To poczytaj nie ktore komentarze, nie jestem z tych co liza cztery litery, swoje zdanie wyrazilem,osoba w ciazy? Tak chodzi mi oczywiscie o gwiazde stasinowska pania MG bardzzo duzo przepowiada zmysla dopowiada,mimo tego zycze Ci bys urodzila dziecko zdrowe i madrzejsze od Ciebie. Mysleli ze pani K D?

i to było by tyle:
@Duszek

M. G. ???? Ta dziewczyna jest już daaaawno na zwolnieniu . Daj spokój i już przestań mieszać a poza tym na naszej zmianie nie robiła. Od początku piszemy : że nie ukrywamy że chcielibyśmy powrotu naszej byłej brygadzistki mimo że bardzo dobrze funkcję brygadzistki pełni nasza kierowniczka. Nie wiem czy Wy poszli byście za Waszą po tym wszystkim. Wątpię. Na przyszłość nie wciskaj nikomu że ktoś tu coś złego napisał na szefostwo czy kierowniczkę - Czytaj ze zrozumieniem !!!

Mruczek
Nazwa działu: Produkcja

Duszku jak Mruczek woził Ci tyłek przez wiele to był dobry dopuki nie zrobiłaś prawka. Teraz już wysyłanie smsków Ci nie wystarcza tylko w nerwach okupujesz internet . Wpadłaś w jakiś szał duszku , uspokój się.

@Mruczek

Mruczku zly domysl wybralas

Koniec

Skończcie tą głupią pisaninę. Uwazam że osoba na którą tak narzekacie sama zrezygnuje z funkcji jeśli ma trochę honoru. A poza tym nie macie źle . Zarobki dobre - Dyrekcja super - Godziny pracy też nie za długie . Więc tylko czekać na załagodzenie sytuacji - czego Wszystkim Życzę

Duszek

Pani ktorą swoim spojrzeniem i jadowitym jadem sieje tez sporo,kobieto niedosc ze masz dlugow kredytow to jeszcze masz smialosc oczerniac kierownictwo i innych pracownikow?pani o kolorze bialym. Ktory zmieni sie w Czarny od tego dwulicostwa, jeszcze raz! Obydwie z kolezanka mruczkiem tworzycie historie wymyslacie,wcale sie z tym nie kryjecie,tu nikt nie donosi ,dlatego u przejmie prosze ogarnijcie sie niewiasty.

Przegięcie
@Duszek

Czuję że po tej pisaninie duszka będzie nie wesoło i pewnie zakończy się wszystko w sądzie , inspekcji pracy i innych urzędach. Wszystko pójdzie jak lawina i wyjdzię na światło dzienne i nie chodzi tu o to że ujawnią się autorzy wpisów . To najmniejszy problem

Tak3Nie
Duszek

Prosze,pani ktora w ostatnim czasie jest. Na zwolnieniu z powodu ciazy,taki wytresowany i wyszczekany blandpingwin. Cos jeszcze ma pani do powiedzenia?duzo pani sie tu udziela.

Duszek

Osoby piszace z telefonu rowniez beda namierzone,czekamy na rozwoj sytuacji.

Duszek

To patrz panie ktory uzywa slow typu burak?jak ci sie teraz pracuje na tasmie,? Co jeszcze masz do powiedzenia?a internet pewnie na malzonke?pozdrawiam

Duch
Nazwa działu: Produkcja

Pozwole sobie skomentowac te wasze wyssane z nosa mysli,czepiacie sie brygadzistek i jedna i druga wie co robi,sa tu dwie trzy osoby ktore tylko "maca" po prostu obgadywanie napuszczanie wyszlo im z obory. Pani kierownik?zobaczcie ile ta kobieta ma na glowie, idz i zamien sie z nia, bo stojac na tasmie nogi wchodza w tylek i iuciskaja na mozg, i tworza sie plotki obgadywanie,po drugie pisac wredna babo i brzydkoli chlopie to zza klawiatury kazdy potrafi, nie raz byly sytuacje po ktorycb doatajac kopa w tylek zabijasz sie o drzwi wejsciowe u ciecia?zrobila cokolwiek?jak problemn to do niej, zastanow sie jedna z drugim ile razy waam te paskudne czarne tylki ratowala. Co do pani K i do A po prostu osoby te dowodza zmianammi nie koniecznie musza sie kochac praca to praca .konczac zapewniam iz ustale adresy Ip komputerow z ktoryxhlh byly pisane obrazliwe il wymyslone historie.nie wiesz co to jest Ip?to tak jak twoj mozg przypisany do konkretnej osoby komputera. Zastanawiajac sie. Takze biali czarni murzyni i azjaci wezcie sie w garsc bo atmosfera jest nie przyjemna, ja po cichu bede eliminowal tych co pisza,obrazaja, podkladajac im poprostu tzw bura swinke takze niexh to sie zakonczy. dziekuje

nie duch
@Duch

"konczac zapewniam iz ustale adresy Ip komputerow z ktoryxhlhkonczac zapewniam iz ustale adresy Ip komputerow z ktoryxhlh" Hackerman :D

Duszek

Takze macie czas do konca miesiaca by poprawic atmosfere,kierowniczko jesli nie poskutkuje proponuje wymieszac zmiany, i nie ma ze ja dojezdzam z tym czy z tamtym.ppo drugie od wyplaty kazdemub 200zl obciac i odkladac..na koncu kupic za odlozone pieniadze masc na bol (usunięte przez administratora) zrec doatajecie kase zarabiacie czego jeszcze wrazen?to ci to zalatwie po cichu podkladajac swinie tak w hamski sposob.

Ofiara

Praca w firmie była by może oki. gdyby nie osoby a raczej osoba która rządzi zmianą. Rządzenie polega na sprzedawaniu swoich podwładnych do szefostwa, szczuciu zmiany na zmianę, donoszenie na drugą zmianę do kierowniczki co już obróciło sie przeciwko niej. Dobrze że u nas nie ma takiej przełożonej co donosi na swoich pracowników którzy są dla niej nie wygodni. Już większosć się przekonała z kim pracuje- ale to tylko do czasu.

w temacie
@Ofiara

Oj tak - wiemy nawet o kim mowa. To sflustrowana brygadzistka która wpędzi zakład w kłopoty bo ludzie w końcu się zbiorą i pójdą gdzie powinni pójść już daaaawno . Wyżywanie sie na ludziach i snucie intryg to zła metoda i bardzo zła reklama dla firmy .

Prawda
@w temacie

Nie wiemy czemu zakład pracy tak ryzykuje i obstawia się takimi pracownikami przez których prędzej czy później będą problemy bo ludzie nie będą zastanawiać się co znowu wymyśli , na kim się zemści i komu podłoży przysłowiową "świnię". Ludzie podczas pracy powinni mieć spokój i bez stresu wykonywać swoją pracę najlepiej jak tylko można. U nas też mąciła i stważała bardzo nie zdrową atmosferę i mimo że się pozbyliśmy proplemu nadal ma do nas jakieś wątki .

Kaliber 44
Nazwa działu: Produkcja

Co tam wypłaty opóźnione już drugi miesiąc skoro miłość poza małżeńska kwitnie na zakładzie. .... WSTYD! do domu dzieci wychowywać a nie wolną miłość uprawiać po kontach.

Tak11Nie

Nieznajomy
@Kaliber 44

Milosc w pracy? Raczej nie przeszkadza na wykonywanie swooch obowiazkow..ale chlanie na umór w czasie pracy to juz chyba to jest jakis problem. Jestes na kacui nie dasz rady isc do pracy? Szefowa wyrozumiala..zrozumie... Wypadlo cos waznego? Nie ma opcji zapierdzielaj do roboty! Masz znajomosci masz lzej

Tak4Nie1

Obserwator
@Nieznajomy

Ludzie nie wytrzymuja,masowe zwolnienia lecą.Mdleja na tasmie horror!A i tak dalej jestesmy okradani przez dwie Panie.Tylko teraz jawnie i legalnie bo przyzwolenie jest od samej góry.

Tak6Nie
Nieznajomy
@Obserwator

Racja! (usunięte przez administratora)!sad pracy powinien zainterweniowac! Tak nie moze byc!! (usunięte przez administratora)ludzi jest przestepstwem czyli najgorszym wstydem!! Kiedys takim sie rece ucinało! Jak mozna w ogole w lustro spojrzec! Ludzie to nie maszyny a jesli juz zarobili swoje to powinni dostac co do grosza a nie dawac obibokom i pijanym .to swiadczy o tym co za patologia tam panuj e

Tak5Nie

hahaha
@Kaliber 44

jaka miłość. daj przykłady

bezstronny

Awanse w tej firmie są nie wiadomo za co. Stanowiska dostają ludzie nie pracujący na tym dziale gdzie obejmują funkcję . ale znajomosci i lizusostwo to tutaj podstawa.

Ja

Na tyle pracujących sobót na dwie zmiany może w końcu kierownictwo i właściciele zlitowali by się nad załogą i dali wolne sierpniowy weekend po 15. Są wakacje, wszyscy mają rodziny i może raz na jakiś czas poczuli by się jak biali ludzie.

Tak7Nie
w temacie
@Ja

Jestem za i mam nadzieję że w końcu ktoś zlituje sie nad nami - mamy wolną niedzielę ale po całym tygodniu już nie mamy siły aby gdzieś wyjść z rodziną. W NIEDZIELĘ LIŻEMY RANY .

Gutek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakie zarobki można wyciągnąć?

Pracownica
@Gutek

Zarobki dobre - warunki też- wyżywienie na miejscu . Ogulnie Ok.

Zniecierpliwieni

Mam Pytanko...... Kiedy Pan Dyrektor przywróci do funkcji naszą brygadzistkę. Powiedział Pan że jest chwilowo zawieszona - ile to jeszcze trwało będzie trwało ?

Tak2Nie2
postronny
@Zniecierpliwieni

Powiem tak : Brygadzistka z jajami - robota szła jak należy- nikogo nie obrazała nie szczuła ludzi a to jest chyba bardzo ważne w pracy grupowej.

Tak4Nie2
....
@Zniecierpliwieni

Nie wróci bo wtedy dla Pani kierownik nie bedzie pracy to ona spadla ze stolka

Cmok
@....

Hahahaha - no tak Panią kierownik zdegradowali z powrotem na brygadzistkę i dlatego musieli się kogoś pozbyć. Tylko dlaczego zdjęto Osobę która ma zgraną brygadę i wszystko szło jak powinno ??????

Ciekawy

Zapytaj ubojowych to Ci powiedza czy biją w piątek to sie dowiesz. Albo poprostu nie przychodź przecież u nas w soboty listy nie się nie podpisuje :-)

Tak3Nie
Ciekawy

ciekawe czy ta sobota bedzie wolna tak jak obiecywali.

Kierowca

Zakład jest o.k. Panie w biurze w porządku. Tylko od jednego magazyniera ciągle wali gorzałą i chodzi ciągle jak indor. Łaskę robi że załaduje towar. Chyba pracuję za karę.

Tak5Nie1
Rozbiorek

Hahaha przeczytajcie opinie gowork z firmy indyk mazawsze jak piszą o naszych delegatkach

Tak5Nie1
Rozbiorek

Widzieliście już skrzynkę skarg którą powiesili pod okiem kamery. Szkoda tylko że mimo kamer nadal jest pijañstwo na zakładzie.

Mama

Wiecie co skoro tak źle jest w zakładzie tak ciężko itd to czemu nie zmienicie pracy??? Skoro tam pracujecie to znaczy że nie jest tak źle jak tu piszecie w innym wypadku już dawno byście tam nie pracowali. Więc nie piszecie takich głupot.

Tak4Nie2
@Mama

A Ty z jakiej perspektywy wypowiadasz się na forum? Wydaje mi się, że nie pracujesz w Zakładzie Drobiarskim w Stasinie. Zwróć proszę uwagę na to, że na forum GoWork.pl dzielimy się opiniami o pracodawcach, tak, aby osoby chcące podjąć zatrudnienie w danym miejscu miały jak najjaśniejszy obraz sytuacji.

Ciekawy czy się podszywa
@Irena

Jestem ciekaw czy Irena naprawdę jest moderatorem tego forum lub osobą związaną z tym forum. Wysłałem maila z zapytaniem do osob odpowiadających za ta strone. CzEkam na odpowiedź. L

@Ciekawy czy się podszywa

Dlaczego Twoim zdaniem miałabym się podszywać pod kogokolwiek? Oczywiście, że jestem moderatorem forum GoWork.pl, jak i inne osoby, które pełnią tę funkcję. Moderatorów poznać możesz po szarych nickach, a więcej o naszej roli przeczytasz w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin

Mama
@Irena

Irena z takiej że tam pracuje teraz mam przerwę a po porodzie i macierzyńskim spowrotem wracam i wiem jak jest.

@Mama

Rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie! Skoro tak, to może skusisz się na napisanie czegoś więcej o pracy w Zakładzie Drobiarskim w Stasinie? Jak pracodawca podchodzi do tego typu spraw, jak Twoja? Czy nie ma z tym większego problemu w firmie? Na jaką umowę można liczyć w tym miejscu? Napisz proszę coś więcej na forum!

Dżozef
@Mama

Jak ma się w pracy chody i najlżejsze stanowisko pracy z tego powodu to można cwaniakować, prawda? Wtedy i lżej się pracuje, i można trochę pokombinować.

Tak7Nie

Demotywator
@Mama

Nie podlizuj się i tak po macierzynskim Cię nie przyjmą hehe

Xyz
@Demotywator

Oj pomysl człowieku przecierz to pani z czerwon daszkiem

Rubinek
Nazwa działu: Produkcja

Co jest grane ....???? W niedzielę dziesiąty a pieniędzy na kontach nie ma. Jeśli P. Kadrowa nie zna prawa zachęcam do poczytania sobie na ten temat. Ludzie mają zobowiązania,opłaty, no i w sobatę mogli by zrobić większe zakupy. Jeśli dzień wypłaty wypada w dzień wolny - obowiązkiem pracodawcy jest dokonanie przelewu tak aby pracownik miał dostęp do swojego wynagrodzenia w dniu kiedy wypada wypłata. Tak więc pieniądze winny być przelame w dni porzedzające. To już drugi miesiąc kiedy nie mamy kasy ma czas.

Tak9Nie

Kolega
@Rubinek

Dobrze gadasz Rubinek .... Nawet na umowach mamy to zapewnione

Kolega kolegi
@Rubinek

Oczywiscie masz rację ale jakiego "prawa" poszukujesz się w tym zakładzie.

Bartek

Słyszałem że jak masz do odebrania dłuuuugi urlop to i tak przychodzisz do pracy. Masz zapłacone dniówki i jeszcze należność za urlop. Czy to prawda że odchodzą takie siupy ?

@Bartek

@Bartek, to niezgodne z prawem, nie wydaje więc mi się, że takie sytuacje miałyby miejsce w Zakładzie Drobiarskim w Stasinie czy też w jakimś innym miejscu. Pytasz, bo chciałbyś podjąć pracę w tej firmie czy po prostu z ciekawości?

Bartek
@Irena

Nie pytam tylko mówię że słyszałem od osób tam pracujących. Co druga sobota pracująca a na liście wolna - a zeby było weselej - jeżeli nie przyjdziesz w sobotę wpisują Ci urlop w jakimś dniu w tygodniu a Ty masz przyjść do pracy.

@Bartek

@Bartek, ciekawe. Może jednak osoby pracujące w Zakładzie Drobiarskim w Stasinie chciałyby samodzielnie wypowiedzieć się na temat pracy w tym miejscu? Opinie pochodzące od pracowników firm są najbardziej wiarygodne i mogą rozwiać najwięcej wątpliwości.

Wiwo
@Bartek

Prawda... niektórzy sami sprzedają urlop

@Wiwo

Bardzo dziwne jest to, co napisałeś. Jak to "sprzedają" urlop? Nie do końca rozumiem, o co Ci dokładnie chodzi - mógłbyś doprecyzować? Jak widać pracujesz w Zakładzie Drobiarskim w Stasinie - co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu?

Wiwo
@Irena

@Irena przychodzisz do pracy na liście obecnosci masz wstawiony urlop. Zapłacone masz za urlop i dniowke. Tak wygląda sprzedaż urlopu

Tak1Nie

Praca 6 dni w tygodniu na dwie zmiany po 10 -11 godzin . Ale dyrektorowi i tak mało. Ludzie mijajcie łukiem to miejsce. Dobre zarobki w zamian za utratę zdrowia i czasu dla bliskich.

Tak12Nie

@Pracownik

Niektórym osobom może bardziej zależeć na wyższym wynagrodzeniu. Czy przekraczając normę godzinową w pracy, późniejsza praca liczona jest jako nadgodziny? Rozumiem, że nadprogramowe godziny rozliczane są jako wynagrodzenie, a nie dzień wolny do odbioru, tak? Tak wnioskuję z Twojej wypowiedzi. Proszę doprecyzuj nam tę kwestię.

Pracownica99
@Irena

Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny , wszystkie godziny są płacone tak samo codziennie 10 A jak trzeba zostać 11 godzin nikt nikogo o zdanie nie pyta ani wcześniej o tym fakcie nie informuje, dowiadujemy się o tym z plotek dzień wcześniej albo parę godzin przed końcem pracy. To jest rozkaz i trzeba siedzieć od do późna w nocy nie ma wyboru. A żeby mieć wolne w sobotę trzeba prosić kierowniczke i tłumaczyć powód nieobecności. (Nie zawsze się zgodzi)

Tak6Nie

Ciekawy

A czy to prawda że pracując w soboty nie podpisujecie listy obecności? Proszę odpowiedzcie !!!

Irena

@Karol, rozumiem, że jesteś obecnym pracownikiem Zakładu Drobiarskiego w Stasinie. Piszesz o dobrych zarobkach - a czy mógłbyś dodać, na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w tym miejscu i czy są jakieś benefity pozapłacowe dla pracowników? Może jacyś inni pracownicy również chcieliby wypowiedzieć się na ten temat.

Karol

Jest natomiast szansa na dobre zarobki. Pewnie brakuje ludzi i dlatego ta długo się pracuje.

Kika27

Mam pytanie .Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak płaca w Stasinie ? Szukam pracy slyszalam ze tam dobrze placa a jak jest naprawde ????

Szara myszka
@Kika27

Zarobki są super nawet atmosfera się informowała ale czas pracy do bani bo 10 godzin bez zadnych wolnych sobót :-(

Kamila
@Szara myszka

Z tego co wiem to co druga sobota jest pracująca

Irena

@DEMASKUJĄCA, na forum pełnię rolę moderatora forum zatrudnionego przez serwis gowork.pl, moim zdaniem, nie jest żadna propaganda, tylko dochodzenie do prawdy i dojście do warunków pracy, które Zakład Drobiarski w Stasinie proponuje swoim pracownikom.

Tak5Nie

Zostaw opinię o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. - Stasin