Opinie o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. w Stasin

counter
3 52 420 5 1
Ubuj

Kiedy w końcu państwo z biura i pan dyrektor ruszy temat wentylacji na zakładzie nie działa tam już nic .opar jest taki wraz z duchowo że ludzie stojący na taśmie nie widzą się na wzajem jest tylko smród niema czym oddychać.a na górze w biodrze państwo zakłada sobie klimatyzację.wstyd panie dyrektorze że tak dba pan o załogę

Tak42Nie
Witam

Dlaczego nie mamy żadnego dnia wolnego w tygodniu. Coraz więcej godzin robimy. Przecież my już nie dajemy rady - dajcie odetchnąć. Chcemy jeden dzień wolny w tygodniu i osiem godzin a nie co dziennie po 10 i bez oddechu 7 dni w tygodniu.

Tak87Nie
Pustek

Ta Niby Ślepa Pudernica o której piszesz jest kulturalną i bardzo miłą Osobą. Ma mąża , dzieci - poprostu ma rodzinę a że ma dobry kontakt z kolegami i kolezankami w pracy- to tylko pochwalić. Jaką trzeba być osobą żeby - nieuzasadniona zazdrość tak wypaliła mózg. Kaczor to teraz pewnie się tylko śmieje - że ma spokój. Ciekawe czy na drugiej zmianie - ma zakaz rozmów z koleżankami . -Hahahaha Ogarnij się ------- zapomnij - i nie obrazaj wszystkich dookoła Wszyscy ze wszystkimi rozmawiają a Wy (mówię o dwóch-trzech paniach) macie jakieś urojone fochy. Pozdrawiam

Tak28Nie
ćwik

Polecamy takie rozwiązania na czas tej pandemi. Skrócić godziny pracy do ośmiu godzn żeby ludzie nie byli tak przemęczeni i nie dali się chorobie.. Rozpoczynać pracę o szóstej a nie o czwartej lub piątej - gdyż w tych godzinach organizm najwięcej odpoczywa. Zrobić jeden dzień wolny w tygodniu na regenerację sił. Tym sposobem pracownik da z siebie więcej bo będzie miał siłę pracować a pracodawca zyska na tym wielokrotnie. Pamiętajcie jak się przysłowiowego konia zajeździ to nie będzie z niego już pożytku.

Tak40Nie
Abc Nowy wpis

Ludzie piszą na forum w czasie pracy na gorąco pod wpływem emocii a niby zakaz jest wnoszenia na zakład telefonów. I kar za to nie ma każdy robi co chce za mało roboty.

Hejoo Nowy wpis

Kiedy się skończy łażenie po zmianach. Co da godzinna przerwa skoro ze zmiany gdzie jest tyle chorych paniusia znowu przylazła na naszą zmianę. Prosimy o interwencję w tej sprawie.

Tak2Nie4
Nie Nowy wpis
 Problem

Chodzi w masce bo pewnie chora jak z tamtej zmiany przylazła

TakNie7
Pandem

Coraz więcej chorych w firmie. Zobaczymy jak to sie rozwinie. Większość ludzi chodzi aby przetrwać do końca miesiaca bo premi szkoda. Chorują nie ze swojej winy- nikt nie powiedział nam że u dwóch pracowników potwierdzono covid, nie odizolowano tych co mieli kontakt z chorymi i teraz mamy takie "kwiatki". Jeszcze tydzień i zostanie 1/3 załogi. To jest zwykłe narażanie nas na utratę zdrowia a nawet życia.

Tak20Nie
Kwarantan
@Pandem

Jak nie odizolowano ? Już trzy Panie z jednego klanu siedzą w domu. Lepiej późno niż wcale -dobre i to. Ponad tydzień łaziły po zakładzie chociaz już dawno powinny siedzieć w izolacji.

Tak9Nie2
Ooo Nowy wpis
@Kwarantan

Debil z innego klanu się rozpisał

Tak4Nie4
Witam

Tak87Nie
Rybak
@Witam

Jakie 7 dni w tygodniu??? Chyba sobie żarty robisz ????

TakNie34
kwarantanna
@Witam

Masz rację - dobrze przynajmiej że zrobili przerwę między zmianami i sie nie spotykamy. W razie czego jak jedna zmiana padnie to zostanie druga - zdrowa. Myślę ze nie będą do nas ,ani od nas przechodzili ludzie bo było by to zwykłe: "zawracanie kijem wisły". Niech przynajmiej jedna zmiana się trzyma w razie czego.

@kwarantanna

A co z tymi co co ty obią na dwuch zmianachod rana do nocy albo tylko na zmianie 2. To jest ok?

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czek

A my jesteśmy zadowoleni pierwsza zmiana uboju ubija 3/4 dziennego urobku a miało być puł na puł a my i tak zarobimy więcej jak co miesiąc brygadzistka wie jak zakręcić .

Tak13Nie1
Zbyszko z Bogdańca
@Czek

A co na to poszkodowana zmiana? Nie ma się tam komu na to odezwać? Ich brygadzista ma na nich(usunięte przez administratora) i taki efekt

Alko
@Zbyszko z Bogdańca

Ich brygadzista ma na nich (usunięte przez administratora)Bo.Dla niego ważniejsza (usunięte przez administratora)niż dobro zmiany ot cała prawda

Tak14Nie
Radzio

Najgorsze ptak co w swoje gniazdo sra. Po co te dyskusje . Z tego zakładu dużo ludzi chleb je . Nie pasuje ....

Tak4Nie10
Chleb
@Radzio

We własne gniazdo sra ten co nie szanuje zdrowia innych u świadomie naraża resztę załogi na utratę zdrowia a nawet życia. Wic o tym że pezez takiego pracownika jak Ty bo byś (usunięte przez administratora) z pod siebie zżarł aby tylko robic - jarażając ludzi.

Tak10Nie
Medyk
Klient

Jestem osobą postronną chociaż nie całkiem - pracuję jako ratownik medyczny. Zajrzałem na tą stronę gdyż dużo osób dzwoni z jakimiś objawami z tej właśnie firmy i pyta o testy. Testy wydaje lekarz rodzinny- musisz tylko zadzwonić i powiedzieć o stanie zdrowia i o tym że był kontakt i kiedy. Powiem tak- Zakład sam sobie strzela w kolano nie kierując tylko części pracowników na kwarantannę. Za chwilę - będzie za późno - wszystko ruszy jak lawina i wtedy nie będzie komu pracować. Jeśli masz objawy jak: ból - pieczenie gardła, kaszel, gorączka, ból głowy. utrata węchu i smaku, bóle mięśni ---- zgłoś się koniecznie do lekarza rodzinnego. Nie musisz mieć wszystkich objawów, wystarczy jeden, czasami choroba rozwija sie bez gorączki. Zarażenie następuje od pięciu do 14 dni po kontakcie z chorą osobą.

Tak17Nie
COVID

Na uboju covid a oni normalnie robią ? Nikogo nie wysyłają na kwarantannę ? Co jest ? Pierwszy zakład który traktuje to lajtowo. Dzwonię na sanepid

Tak6Nie
Coviś
 Rekomendacja

Zadzwonione ale już wiedzą

Telefon
@Coviś

Ja dzwoniłem wczoraj na sanepid i powiedziałem kto z osobą chorą miał kontakt bo wiem że , ma mówić że była na wolnym od jakiegoś czasu. Powiedziałem że wszyscy mieliśmy z ta osoba kontakt- z jednej jak i z drugiej zmiany. Poza tym ludzie ze zmiany na zmianę przechodzą i ma być dobrze - gdzie ta izolacja. A jeszcze jedno - dlaczego kierowca który podjeżdża z idykami - pracuje..... skoro powinien być na kwarantannie wraz z domownikami z powodu koronawirusa w szkole korczewskiej ?

Arek

@rozbiorek a macie wirusa w firmie?

Rozbiorek

Chcemy aby zakład skierował wszystkich na testy

TakNie2
rozb....
@Rozbiorek

Ciążowe ????

Jabadabadu
@Rozbiorek

No nie wiem czy do tego dojdzie. To dość specyficzny zakład, mogliby też skrócić godziny pracy do 8, no ale o czym ja marzę, zejdźmy na ziemię.

Obserwator
Klient

Ludzie weźcie się za siebie. Nic nie myślicie o zdrowie tylko kasa kasa i kasa . Taka jest prawda od tych pieniędzy to w (usunięte przez administratora) wam się poprzewracało .

Korona......
Kandydat

Macie na zmianie Covida i pracujecie ?? Czy część osób na kwatantannie ? Napiszcie jak jest.

Wirus
@Korona......

Co Ty - na jakiej kwarantannie. Nawet brygadzistka co z osobą zakażoną jeździła do ostatniego dnia - przyszła do roboty na drugą zmianę. U nas jej córeczki z których jedna jeździła z osobą z kontaktu też pracuje. Łapy opadają na takie praktyki. U nas w Korczewie szkołę zamknęli z pppowodu dwóch osób chorych . Wszystkie dzieciaki i ich rodziny w domach a tu jakieś- żarty.

Człek
 Rekomendacja

Przyjdziecie to przeczytacie na drzwiach że było ozonowanie. Zamiast zadbać i przetestować ludzi na obocność covid to ozonują. Dobre i to ake co z tego jak ludzie coś już złapali

Covid
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Ej ubojowcy doszły mnie słuchy że na jednej ze zmian wasz kolega ma potwierdzonego koronowirusa. Ciekawe co dalej w sferze bezpieczeństwa i co saneid ????

Tak2Nie1
Obciach

Wiemy wiemy że należysz do kółka łowieckiego ale już na swoim terenie chłopa nie upolujesz Musisz szukać gdzieś w bieszczadach moze tam jakies odyniec sie znajdzie bo tu daremne wypatrywanie amatora.

Ojojoj
@Obciach

Chłopie tobie do ideału brakuje i to bardzo otyły kordupel na którego poleciała ślepa w podeszłym wieku pudernica łoł ale urwał. Gratulujemy i szczęścia życzymy. Wes daruj sobie te wypociny bo żałosne to jest

Tak4Nie1
Serwus
@Ojojoj

Jak boli Cię że dostałaś kopa w cztery litery to weź czopek od bólu a nie drążysz temat i obrażasz chłopaka. Przedtem pasował i nie przeszkadzało że taki czy siaki ????? A teraz co jak już nie chce cię nawet kijem "dzióbnąć" --- to już już beee. Spójż w lustro lepiej dziewucho :-)

Tak9Nie1
@Serwus

Już może starczy bardziej mi się wydaje że osoby których nie powinno to interesować podsycaja całą sytuację i czekają co się będzie dalej działo dajcie juz spokuj. Niech sami to rozwiążą a nie każdy próbuje dobrego pokazać.

Tak5Nie4
@Serwus

Właśnie. Szkoda tylko chłopaka bo się zadał z taką i jeszcze musiał przenieść się na inną zmianę chociaż to ona powinna. Już współczuję jej następnemu facetowi

Tak4Nie1
@Joł

No i Co nie można było sobie darować tej dopski o tym właśnie mówię podpuszczanie jeden na drugiego i patrzenie co się będzie dalej działo co kto ma kogo napisze a mi szkoda ich obojga że wszyscy na ich temat teraz gadają na jedno i na drugie. Lepiej spojrzeć na to co ma się u siebie w domu bo każdy ma swój bród ale woli czyjś sprzątać a nie swój. Lepiej te złote mysli zatrzymać dla siebie a nie wypisywać.

@????

Jak lepiej swoje złote myśli zostawić dla siebie to co tu robi twój wpis? Po to jest ta strona, poczytaj komentarze o innych firmach, nie tylko u nas tak się dzieje

@Joł

A to ty jestes z tych którzy robią tak bo (bo wszyscy tak robią) no super o tobie to świadczy. Tu piszą przeważnie te osoby co nie umieją nic powiedzieć głośno tylko po cichu w Internecie zeby nikt nie wiedział że to ja i czekają co będzie dalej a w pracy tak tak.( przeciez nie będę się wychylac niech inni mówią głośno po co ma być na mnie.

@????

Akurat wypowiadałem się nieraz i na dobre mi to nie wychodziło. Wciąż udzielają się te same osoby

Hjllhg
@Serwus

Zgadzam się. Ogólnie to straszny wstyd dla dziewczyny latać tak za facetem który jej nie chce! Poniżac się tak.. I jeszcze być zazdrosna o starsza kobietę....

Tak7Nie
Pustek

Tak28Nie
Eeeee
@Pustek

Zgadzam się z tobą. Te panie (o ile można je tak nazwać)to zakompleksione wredne babska nie widzące niczego poza czubkiem własnego nosa

Jeremek
@Eeeee

Jedna nie dawno przylazła do pracy- i focha się na wszystko........ i tu jej nie dobrze i tam jej nie pasuje. Córcia - to lepiej nie mówić - nadąsana ma swoje małe grono kulezanek. aj lepiej nie mówić.

Tak5Nie
@Pustek

No i wiadomo kto to pisze państwo które chce uchodzić za naj pod każdym względem. lubią mącić i robić ludziom wodę z mózgu. Niby tacy inteligętni a zachowują się jak prostacy

Pr
@Jeremek

Przylazła bo końkubient tu pracuje - też ma jakieś chody bo ani rampa ani choinki go nie dotyczą. Można ?- można

Pr
@Furia

Masz rację ......mącą - ustawiają ludzi przeciwko sobie- szczują jednych na drugich. Jak przyjdzie ktoś nowy to biorą go pod swoje skrzydła i plują głupoty do ucha na temat innych. A taki nowy - słucha jak ś....a grzmotu i wierzy w te banialuki ale przyjdzie czas że się przejedzie na tych "świętych"

Jjgpghjnmkbvkm
@Pustek

Dokładnie.. Zgadzam Się... Możecie brać przykład z tej kobiety I to pod każdym względem!!!

Tak6Nie1
@Pustek

A kto podsycał całą sytuację od początku ci co teraz stają w jej obronie tacy niby przyjaciele. Żeby znała prawdę żekoma pudernica jak ją nie tak dawno obgadywała najlepsza koleżanka. nie było by tak super. Na mącą na produkują sensacii i zachowują się jak święte krowy bo przecież oni nic złego nie zrobili

Tak5Nie4
Lajt
@Pr

I to jest właśnie sprawiedliwość w tym zakładzie jedni mogą zachorować się az im ręce mało nie odpadno a drugich się nie rusza bo przyjaciele bo prezenty wstyd brygadziści

Bezimienna
@Furia

Ludzie to zakład pracy.. Tu się pracuje A nie obgaduje. Większość z was ma swoje problemy osobiste A szukacie wrazen u innych Aby o was nie mówiono. Każdy gada na każdego! Tu nie ma przyjaźni! Zajmijcie się praca A nie sensacja ! Dorośli ludzie (chyba tylko wiekowo) s zachowują się gorzej niż dzieci ... Proponuję zająć się pracą ewentualnie narodzinami skoro macie jeszcze czas I chęci na plotkowanie ... Albo zajmijcie się swoimi rodzinami A nie wtykanie nosa w nie swoje sprawy ! Baby to najgorsze co może być! Zamiast być wydajnym w pracy to wola zakłócać komuś spokój! Ogarnijcie się!!

Wiewióra
@Bezimienna

Wtykanie nasa w nie swoje sprawy ??? Jeżeli ktoś leci z łapami(na terenie zakładu) do starszej koeżanki... bo jej się nie wiedzie? To już chyba są nasze sprawy.. Mamy czuć sie winni że mamy rodziny lub otoczeni jesteśmy przyjaciółmi , że głośno się śmiejemy, żartujemy. Ludzie co za świat i żadnej konsekwencji .

eeee
Klient

czy w zakladzie stasin mozna kupic kaczke?

@eeee

Kaczorka nie sprzedamy ale stado baranów oddamy za frii

Beztronny
@Furia

Furia. Masz rację Kaczorka nie sprzedamy. Chłopak przychodzi do pracy żeby pracować i nie interesuje się plotkami. Rozmawia z każdym nie zależnie czy to młoda czy starsza osoba. Jest koleżeński i nie ulega wpływom otoczenia.

Tak10Nie
Pytanko???

Mnie ciekawi jak to jest że jedna mama może chodzić tylko na jedną zmianę bo ona ma dzieci, ja też mam dzieci i co moje są gorsze czy jak? Też chciały by mieć mamę wieczorami w domu. A kierowniczka jednej pracownicy mówi że nie może bo wszyscy by tak chcieli a drugiej pozwala bo co, jaki jest tego powod. Jeżeli nikt to nikt a nie wyróżnienia.

Tak6Nie1
mama...
@Pytanko???

Jeśli Pani ma problem odnośnie mojej osoby możemy porozmawiać poza miejscem pracy.....

Tak7Nie3
Pytanko???
@mama...

Ale tu nie chodzi o pania tylko dlaczego tak jest. I nie ma się co bulwersować, chodzi o osoby kierujace, że są niesprawiedliwe.

Tak4Nie
Myszka
@Pytanko???

To zapytaj kierowniczki, a nie tu wypisujesz bzdury. Chcesz pracować na jedną zmianę to idź do Dyrekcji z prośbą, a nie wylewasz swoje żale tutaj.

Tak5Nie
Borsuk

Tak czytając sobie co piszecie zastanawiam się dlaczego zwracacie uwagę tylko na Panią która stoi w miejscu od jakiegoś czasu, a nie zwracacie uwagi na Panią która całymi dniami, tygodniami i miesiącami stoi na trybowaniu bo obróbka fileta jej nie obowiązuje? Wszystkie kobiety chodzą i muszą to robić a ta jedna ma jakiś "immunitet" ? Dlaczego jedni mogą stać tam ciągle i się odprężać a drudzy muszą tyrać na obróbce fileta. Jeśli uważa że nie lubi stać jak inne kobiety na obróbce to może niech pomyśli o zmianie pracy? Nikt nie lubi stać na obróbce bo co najmniej połowa by poszła na górę na taśmę lub na trybowanie i miała by w głębokim miejscu wszystko

Tak5Nie1
Lajkonik
@Borsuk

To nie pani tylko młoda siksa. Nikt nie zwraca jej uwagi, cwana bo ma wygadaną siostrę, sama też dużo jęzorem chlapie a w głowie pusto

Obserwujący
@Borsuk

Niektóre panie nie chca chodzić na trybowanie bo często są z tamtą wysyłane na inne stanowiska np. Na kartony, BKS, sprzątanie, wakum. Wtedy odpowiada im że idzie tam ta "młoda siksa" jak ją nazwano. A same bronią się rękami i nogami żeby tego nie robić. A w dodatku wyśmiewają się z niej gdy jest wysłana na sprzątanie, a połowa by tam nie poszła gdyż sprzątanie jest dla nich za ciężkie i pi**y by im się za bardzo spociły. Więc jeśli mają odwagę pisać takie rzeczy tu na stronie niech mają więc też odwagę powiedzieć to prosto w twarz.

@Borsuk

A co boisz się powiedzieć to prosto oczy tej dziewczynie? Że wypisujesz na stronie miej odwagę jej to powiedzieć. Ona bardzo często staje na zbieranie podwójnego fileta ze skórą robi to bardzo dobrze przez co była pochwała od pani Uli. A ty się tam nie nadajesz bo jesteś ślomazarą i jak wspominałaś o obróbce fileta to i tam się za bardzo nie wykazujesz więc skończ (usunięte przez administratora) i weś się za robotę a nie się głupoty do łba czepia ją.

Lolo
@Śmieszne

Niech staje gdzie chce tylko niech nie drażni ludzi powiedzeniem że to nie jej zapasy i że ma (usunięte przez administratora)Pusta dziewucha i tyle

Zip
@Śmieszne

Bez przesady, są lepsi, na przeciwnej zmianie chłopak robi to samo ale w pojedynkę

Fakty
@Lajkonik

Ta dziewczyna nie jest głupia ma swoje zdanie nie da się wam wysterowac tak jak byście tego chciały i właśnie to was boli najbardziej. A takie rzeczy wypisują największe plotkary w stasinie żeby nie pisać nazwiskami wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

@Lolo

Skoro nie stała na obróbce fileta to nie są jej zapasy wystarczy pomyśleć logicznie jeśli to potrafisz i ponadto dodam jeszcze że nie tylko ona tak mówi ????

@Zip

To stań na jej miejscu i zobaczymy jak zabłyśniesz w pojedynkę

Wacław Jarząbek

Droga Pani Kierowniczko Drogi Panie Brygadzisto, traktujcie nas jak normalnych, dorosłych ludzi a nie jak (usunięte przez administratora) Zero szacunku, klasy, czego oczekiwać po zwykłych pracownikach jak ci którzy nami rządzą na każdym kroku pokazują swoje prostactwo. Słownictwo, którego nie powstydziłby się żul spod bramy na Pułaskiego. Kierujecie ludźmi. Ogłady!!!

Tak19Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. - Stasin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 52 ocen.