Opinie o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. w Stasin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. w Stasin

Telefony

Zakaz wnoszenia telefonów komórkowych na produkcję - w porządku , ponieważ część lizusków zamiast pracować siedzą pod parasolem brygadzistów w kantorku z gową w telefonie. Lecz jeśli chodzi o zakaz wnoszenia telefonów na zakat a dokładniej mówiąc do szafek w szatni- to duże naruszenie przez szefostwo. Ludzie podczas przerwy maja prawo zadzwonić do domu - to normalne . Telefon często jest droższy od nie jednego radia lub nawigacji w samochodzie więc zostawianie go na parkingu w aucie to tak jak byś wystawił przynętę (usunięte przez administratora) Łudzie mają zainstalowane płatności mobilne, róznego rodzaju hasla wiec zostawianie telefonu pod opieką obcej osoby było by lekkomyślne i nie odpowiedzialne. Pracownicy mają rodziny, małe dzieci ,a jak wszyscy wiemy pracę kończy sie w tej firmie w różnych godzinach więc trzeba czasami poinformować domowników czy opiekunkę że wróce nie za osiem godzin tylko za 12 godzin bo tak wypadlo- awaria lub coś innego. To akurat są dosyć częste zdażenia. Ciekawe co na to Rzecznik Praw Obywatelskich- Piszemy ?

Witam

Dlaczego nie mamy żadnego dnia wolnego w tygodniu. Coraz więcej godzin robimy. Przecież my już nie dajemy rady - dajcie odetchnąć. Chcemy jeden dzień wolny w tygodniu i osiem godzin a nie co dziennie po 10 i bez oddechu 7 dni w tygodniu.

Noc

Na uboju jedna zmiana tyra jak (usunięte przez administratora) a druga ma lajcik pracują ile chcą notorycznie mniej a akord mają większy Gebels ciągle na bani robią go jak chcą a w szczególności nas pracowników dotyka niesprawiedliwość

Zadowolony

Praca super

trzeźwy

Wyraźnie zaostrzono zasady dotyczące możliwości wypowiadania się na forum opinii o pracodawcach. Wszystkie „hejterskie” wpisy i nie na temat będą usuwane. Usprawniono proces dodawania opinii na temat pracodawców – wprowadzono możliwość wskazania konkretnego działu firmy, którego dotyczy wypowiedź, a także zadawania pytań lub zasygnalizowania problemu. Elementy te zostaną wyróżnione na stronie. Ponadto GoWork we współpracy z Joanną Koczaj-Dyrdą , która sama przeszła przez dramatyczne momenty w swoim miejscu pracy - realizowany będzie program „Zero tolerancji dla mobbingu!”w zakładzie pracy, - i tym samym stwarzania niekomfortowej atmosfery wśród załogi. czytaj . na str. Platforma GoWork Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gowork-zaostrza-zasady-wpisow-o-pracodawcach-w-kampanii-boguslaw-linda-wideo

Dobrze
@trzeźwy

No i bardzo dobrze- niektóre panie przestaną jątrzyć wśród pracowników, podpuszczać i plotować -bo to się robi nie smaczne. Strach się odezwać i mieć jakieś swoje zdanie

gore
@Dobrze

Bo brygadzistami powinni być mężczyźni. Są konkretni i nie fauszywi. Nie knują

Xy
@gore

Rozenrzyj się i zastanów czy któregoś z panów widział/a byś na tym stanowisku. Żadem z pracowników nie powinien piastować tego stołka.

Bry
@gore

Proponuję obejrzenie nagrania rządzącym tym zakładem. Z kamer na korytarzu uboju z dnia 13.10. 15 . 15.30godz.jak .Pan brygadzista traktuje pracowników (usunięte przez administratora)

...
@Bry

Jak ma się zachowywać osoba ciągle pijana albo naćpana z mocnym poparcie cioci. Kierownictwo nie zareaguje bo to "swój człowiek"

To prawda
@...

Kiedyś dojdzie do nieszczęścia. A swoją drogą - na jednej zmianie pijany brygadzista - a na drugiej ze skrzywioną psichiką.

Mikołaj
@gore

A w czym kobiety według ciebie są gorsze? Sprawdzają się na kierowniczych stanowiskach i lepiej oganiają pracowników niż niejeden facet. A knuć może każdy bez względu na płeć.

Żal
@To prawda

(usunięte przez administratora)na miejscu dyrektora zwolnił bym wszystkich i zatrudnił bym obcokrajowców.

Hel Nowy wpis
@Żal

Może i masz rację że obcokrajowców bo jak taki wyzywa przełożonego to przełożony go nie rozumie.

Hel Nowy wpis
@Xy

Niżej wpis usunięty jak ktoś poprosił o interwencję. Nalegamy aby Dyrektor obejżał minitoring i zareagował wreszcie 13.10.21 na drugiej zmianie

Xy Nowy wpis
@Hel

Gość miał problem z agresją i wykonywaniem poleceń przełożonego skoro jest taki pokszywdzony czemu nie poszedł odrazu z osobistą wizytą do dyrektora bał się alkomatu?

Uczciwy Nowy wpis
@Xy

Brygadzista nie jest dyrektorem i od wykonywania na pracowniku siły fizycznej. To jest karalne. Jeśli pracownik był nie trzeźwy wysyła się do domu lub do Pana Dyrektora.

Anonim

Hejt to nie opinia.!

winko

no i po polskiemu naucz sie mówić. Ciężko ? Tu tak sie pracuje. Chcesz zarowić ? rób jak i my

Xyz

Witam. Jak atmosfera pracowników na magazynie i na vacum? Lepiej niż na rozbiorze? Ile można zarobix ha magazynie?

@Xyz

Na vacum jest oki. Z początki niektórzy narzekali ale nasz Nowy Kierownik się stara i jest w porządku. Mozna się z nim dogadać , zawsze idzie na rękę jeśli chodzi o wyjscie wcześniej czy jeśli musisz się spóźnić. Jednym słowem SPOKO

@Ja

Nowy kierownik to jeden wielki śmiech na sali . Ale jezeli nie chce się robić (usunięte przez administratora)to dla nich jest dobry.

Kitkat

Nikt tu nie napisal że wszyscy(usunięte przez administratora)sobie lecą. Ale nie możesz powiedzieć że wszyscy są naprawdę zaangazowani ...i (usunięte przez administratora) za 3 Pozdrawiam

Kitkat

I taka lala nie ma na co narzekać :D życie jak w Madrycie

@ja
@Ja

Jakie macie godziny pracy? Ile godzin miesięcznie wyrabiacie ?

Ty .
@@ja

Średnio ponad 200 godz. Na vacum jest dużo pracy i długo pracuje się. Bywało że przychodzili nawet na 2 w nocy do pracy .Mniej jak 10 godz.dziennie się nie pracuje .

Rozb
@Ty .

Jakie 200 godzin 300ta to minimum 25dni bywa27 *10godzin

@Rozb
@Rozb

Godzin sporo a jak wypłata, stawka godzinowa?

Nikt
@Xyz

Na magazyn lepiej nie idź. Ogólnie chłopcy fajni i wgl ale jeżeli odpowiada Ci przyjscie w niedzielę na załadunek na 3 h to jak chcesz. Ale nic zaplanować sie nie da.

Dominika
@Nikt

Na 3h chodzicie do pracy, ale jak to? I w umowie tak macie? Dziwna sprawa strasznie, najmniej to się spotkałam z czterema godzinami

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierownik fermy drobiu ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wstydliwy

Wątroba ???? Pilnuj żołądków które idą do leja .Jeszcze nie dawno same wywalałyście. Teraz sprawę rozwiązuje się inaczej .......na tej jak i na innej zmianie. Pod koniec zmiam przynajmiej dwa pojemniki idą po taśmie do leja. Ciekawe że na kamerach nikt tegi nie podliczy osobie która zakręca wodę u każe wyrzucać na taśmę. Pewnie 1/3 wypłaty by ch.... strzelił.

Ubój
@Wstydliwy

Najlepsza jest Pani kierownik z żołądków wszyscy źli,leniwi,złodzieje, ćpuny, alkoholicy,luźni w łóżku,cudzołożnicy a wszystko ma to w swojej rodzinie i gnieździe

Hello

Zawistna osobo. Ona pracuje a ty pewnie tylko ściemniasz że jesteś w pracy. Pytanie... ile lat to trwa?. Jesteś kimś co wszystko umie? jesteś osobą niezastąpioną czy zazdrościsz że komuś coś wychodzi szybciej niż tobie?

Vip

I tak powinno być - dołączymy się imy z uboju

Maćko

Figo fago- podstarzały ?

Nike

A do czego przepraszam ta opinia

Zadowolony

Praca super

Zoom
@Zadowolony

Super to by było gdyby nasi państwo o rządzenia, tj brygadziści, kierownictwo traktowali wszystkich pracowników jednakowo. A tak to kolesiostwo, sympatie, jak ktoś umie się podlizać to ma nawet spoko

Uuu
@Zoom

Nic trudnego się podlizać wystarczy że wesele wyprawisz i zaproszenie dasz komu trzeba..

Aloizy
@Uuu

U nas bez wesela się obyło, przyszła kobiecinka zarobić ale się nie narobić 3 miesiące jak nie lepiej stoi w miejscu i jest ok bo mężuś lata (usunięte przez administratora) i się podlizuje

Zoom
@Uuu

Niestety ja już po weselu????

Relaks
@Zadowolony

Słyszałam że na uboju będzie Zumba na przerwach instruktorki to panie z żołądków jedna ma wprawę. Nie będzie musiała się już na ten relaks zwalniać.

Po co wesela
@Uuu

Pani E opanowała własną metodę do perfekcji włazi w cztery litery wszystkim dookoła nie tylko zwierzchnikom. Do tego obgadywanie każdego i knucie na poczekaniu, jest w tym najlepsza tylko brakuje jej inteligencji żeby wiedzieć że z każdych czterech liter wkońcu wyskoczy z chukiem, zostanie tylko niesmak przykry zapach

Kocanka
@Relaks

A co komu do tego w jakim celu się ktoś zwalnia. To jest jej sprawa - bardzo dobrze że ktoś ma jeszcze energię i chce sobie poćwiczyść a nie jak co niekture ani wyglądu ani chęci do poprawy estetyki swojego ciała. Podziwiam i Kibicuję takim kobietom _ BRAWO!!!!!

Litości

Nie kszyczcie na leniwych ludzi oni nic nie zrobili

Głos Sumienia
Kandydat

Ludzie którzy się boicie własnego cienia. Przestańcie. W jedności siła. Pokażmy w końcu że nie można robić z nami co się chce. 10 godzin pracy to chyba wystarczy. Zwłaszcza że nie płacą nam godzin nadliczbowych ani nocnych. Pokażmy że nie można tak z Nami postępować. Skończmy dzisiaj pracę "normalnie" o 24

Uczciwy
@Głos Sumienia

Ej, podrzegaczu, to może następnym razem wyjdź na żywo z taką propozycją. A ty się nie boisz własnego cienia?

Koleś
@Głos Sumienia

O jakiej jedności ty piszesz

Spokój

Podsumowując ostatni tydzień na uboju- stwierdzam że (mimo braku ludzi) chciało się przychodzić do pracy nawet jeśli przyszło by nam robić dużo dłuzej jak zwykle. Dobra atmosfera, zgoda, spokój,dobry kontakt z kierowniczką sprawiało że dzień mijał szybko i bezstresowo a to przecież bardzo ważne. Oby więcej takich dni :-)

Yer
@Spokój

Zwłaszcza jak zębatego z gumowymi iszami nie ma na hali.

Hej

Dzień dobry co słychać

Lulek
@Hej

Dzień dobry. Same dobre rzeczy

Hej
@Lulek

Czyli same pozytywy tak trzymać

Przyjaciel

Ej przedstawicielu- znowu ktoś "uczynny" doniósł na Ciebie. Znowu będziesz miał wizytę.

kto co
@Przyjaciel

Chyba komuś artykuły się pomerdały. Jaki Przedstawiciel ? Jaka wizyta ?

@Przyjaciel

Przedstawiciel?? Ten który sam się zgłosił? On nawet nie wie co podpisuje. Dobry ubaw mamy z niego na rozbiorze. Zamiast zajmować się plotkami niech pilnuje lepiej dzieci i siedzi w domu.

UPS

Łoj Panicku - chodzi o wizytę Opieki Społecznej

@Kolega

To wy też macie ochotnika na rozbiorze

Opiekę czy Policję?

Brrr
@Kolega

Opiekę

Napletek

To nieźle się tam bawicie na uboju, przekręty, bijatyka, intrygi, jak w Dynastii. Taki tasiemiec kiedyś był jak ktoś nie pamięta. Ubojowa brygadzistka to Alexis, tylko w brzydszym wydaniu

Oj tam
@Napletek

Przekrętów u nas nie ma. Czasem się ktoś poprzepycha po pijaku. Ale jest pezynajmiej wesolutko. W tym tygodnu jest spokój. Praca idzie jak trzeba mimo że jest mało ludzi. Kierowniczka na medal.

@Oj tam

Kierowniczka tak, ale brygadzistka- brrrr,

Weź
@Napletek

Wyluzuj. Ja też nie jestem zachwycona ale brygadzustka nie musu się nikomu podobać, jest naszą przełożoną i tyle. Nie musimy jej kochać. . Kiedyś co i raz się z nią łapałam. I powiem że to lepsze niż wypisywanie tych żali. Masz coś co ci się nie podoba - wyjaśnij , wykrzycz lub zgłoś Kierowniczce lub Dyrektorowi i z głowy.. Po co robić komuś taką krecią robotę.

Ej koleś
@Napletek

A Ty jak jesteś z rozbioru to lepiej nie szczuj

@Ej koleś

Co za różnica skąd? To jedna firma, więc też mogę wyrazić swoją opinię. Zawsze możesz skomentować rozbiór, nikt ci nie zabroni

Napletek

Zabrzmi jak ogłoszenie matrymonialne ale proszę bardzo Wysoki, przystojny, po 30stce, zabawny i inteligentny

Napletek

Nie da się. Jak chcesz to daj namiary na priv

Ale jaja
@Napletek

Napletku twoja ksywka już mówi dużo o twojej inteligencji. I nie pokazuj nic nikomu bo się zbłaźnisz

Odn.spr.
Kandydat

Pani brygadzistko przychodzisz na cudzą zmianę i mówisz że wszyscy muszą umieć wszystko i karzdy ma stać na podcinaniu. Wnioskując z poprzednich wpisów to na twojej zmianie nie wszyscy stają wszędzie.Ciekawe czy kładkowi wymieniają się na choinki czy są tylko ozdobą zmiany. Trochę konsekwencji - jak wszyscy to wszyscy a nie jakieś wyjątki

Odn. Spr
@Odn.spr.

Przecież nie brygadzista to wymyśliła tylko pani z żołądków

Panie Grzegorzu,może Pan zrobi w końcu porządek w tym zakładzie,skoro brygadziści i kierownictwo to prostactwo którzy mają problem z alkoholem i innymi używkami pozwalają na to samo pracownikom to jak świadczy to o firmie???Czy oni nie mają świadomości że grozi im kryminał jak w końcu dojdzie do tragedii??? Zakład Drobiarski w Stasinie to temat dla UWAGI TVN

@Pracownik

Komuś widocznie się maży leprzy stołek i oczernia brygadzistów. Jak już dojdzie do zmian prezes powinien zatrudnić kogoś z zewnątrz. Bo z pracowników bym raczej nie radził. Bo każdy dla każdego wilkiem potopiliby się w łyżce wody nawzajem. A swoją drogą jak ktoś chce się nachlać to to zrobi. Na bramie nikt nie sprawdza co kto wnosi na zakład

Któś
@Ujma

Nikt nie oczernia brygadzistów. Jacy brygadziści taka i firma. Brygadziści - powinni być z zewnątrz , mieć trochę ogłady i szkoły. Powinni tez odnajdywać się grupie, umieć pracować i porozumiewać się z ludźmi a nie kopać pod kazdym dołki.

@Któś

Skąd weźmiesz ludzi z zewnątrz. Od dawna nie ma chętnych do pracy w tym zakładzie poza obcokrajowcami .

Noo
@Ja

No właśnie nie ma chętnych tylko dlatego bo zakład ma taką opinię przez osoby które Prezes powinien pogonić. Ja posprząta się ten bałagan i wymiecie te zgniłe jaja zaraz ludzie przyjdą. A tak poprostu się boją

@Ja

A przez kogo ta opinia przez autorów tych poematów. Ktoś ma tu osobiste zatargi i przelewa tu swąją wątpliwą inteligęcję i wyssane z palca opowieści na forum. Włazicie brygadzistów w cztery litery a za plecami knujecie intrygi.

co ?
@Ja

Piszą bo może dotrze do Ciebie że nikt cię tu nie chce. Na UWAGI w TV przyjdzie czas.

Na obcokrajowców nas wymienią

Co
@co ?

Nikt czyli wszyscy czyli ty

Noc

Łał
@Noc

A ja myślałam że to nasz zmiana zawsze ma pod górkę. Wasz brygadzista przynajmiej powie wam ile macie uboju- bo u nas nic się nie dowiesz wielka tajemnica.. Więc nie narzekajcie.

@Noc

Zawsze tak jest że poprzedzająca zmiana robi tyle ile zdąży a następna tyle ile zostanie. Czasami jest mniej czasami dużo zadużo. To nie jest wina zmian tylko osoby która zamawia tyle towaru.

wituś
@Noc

U Was Gebels a u nas Kapo obozowe.

Prawda
@wituś

Gdyby nie nasza Kierowniczka - już dawno by mnie tu nie było. Przynajmniej jest się do kogo zwrócić z problemem. Zawsze pomoże a przynajmniej odpowie na wszystkie pytania.

Mikołaj
@Prawda

Fajnie że można jakoś rozwiązać ewentualne problemy w Zakładzie Drobiarskim w Stasinie. A co możesz mi napisać na temat zarobków? Pensja jest adekwatna do wykonywanej pracy według Ciebie? Podasz jakieś widełki?

Super
@Mikołaj

Zarobki takie sobie. Bywało lepiej. Kierownictwo ok. gorzej z flancowaną inteligencją w roli brygadzistów/ek.

Zmiana
@Super

Nie bój nic. Już niedługo... Prezes ma zrobić przesiewkę - niektórym opadną piórka. Będzie bolało jak spadnie sie ze szczebelka i wróci do tych co sie ich gnębiło.

Syfilis
@Zmiana

Przydałoby się. Może w końcu pani A... zajęłaby stanowisko odpowiednie dla niej bo taka brygadzistka to wstyd i ujma dla zakładu

Telefony
@Syfilis

No i znowu pytanie kto napisał i kiedy.i czy telefon w pracy jest potrzebny niektórym. Jasno widać że to w czasie godzin pracy..

@Syfilis

Wstyd to raczej zarządzać takimi ludźmi. Skoro oni się nie nadają to wśród załogi tym bardziej kandydata na brygadzistę nie widzę.

Gość

Takimi? Jakimi? Ludzie tu i tak za cierpliwi są

@Gość

Ale oczywiście wszystko co złe to brygadziści. Ludzie ogarnijcie się sami jesteście podzieleni na obozy nie trzymacie się razem a może drogi gość sam się widzi na tym stołku.... Chcę spróbować tego chleba zgłoś się

Mikuś
@Ujma

A kto tu mówi - że kandydatem na brygadziatę ma być ktoś z pracowników. Wpadasz w panikę kochaniutka- i leków na uspokojenie Ci zabraknie. My nie wybieraliśmy Cię na brygadzistkę- bo kto wybrał by kogoś kto obsmarowuje wszystkim tyłki - od bióra po zwykłego pracownika i napuszcza na siebie ludzi żeby tylko odwrócić uwagą od siebie. Kto donosi na na kolegów z pracy - doniesie też na szefostwo- to się ma we krwi. Na tych co piją ,biją nie donosisz- bo wiesz że takie osoby nie mają skrupułów. Poza-tym osoba sprawująca funkcję brygadzisty - powinna mieć przynajmiej -średnie wykształcenie , kulturę osobistą a nie skupia się na plotach ,wyzywając i poniżając ludzi. Prezes - Każdej Szanującej siię Firmy nie obstawia stanowisk osobami wokół których jest tyle niejasności i szumu. Dobra Opinia Firmy powinna być na pierwszym miejscu. Więc czekamy na ruch Prezesa.

Xyz
@Prawda

Tak,gdyby nie twoja kierowniczka to już dawno by cię tu nie było, bo byś wylecia(a) za chlanie jak i wielu innych twoich przyjaciół z waszej elity.

Witam
@Mikuś

Jestem z zewnątrz i chętnie przyszedł bym do pracy ale czekam na zmiany o których piszesz.

kto ?
@Telefony

Nie wiesz kto pisze. Facet z wiecznymi pretensjami -który ma zawsze problem. Zawsze za mało zarabia :-) zawsze za długo pracuje :-) Jednym słowem zawsze coś nie po jego myśli :-)

Kto
@kto ?

To Niespełniony w firmie któremu nie udało się wspiąć wyżej.

Dzień dobry, skoro wszyscy się tak tutaj kłócicie i mówicie jak jest wam zle niech ktoś zaproponuje zbiórkę wszystkich zmian na parkingu razem z biurem i rozmawiajcie. Wszystko da się rozwiązać a nie plujecie na siebie jadem ????

????

Proszę mi wyjaśnic po jaką cholerę jest Pani kierownik skoro nie ma jej na hali produkcyjnej tygodniami ba!miesiącami !nie widzi kto jak pracuje,kto jest na stanowisku a kto lata po całym zakładzie ,kto jest pod wpływem? Nie widzi nic !!!!!

Com
@????

O co wam w końcu chodzi. Źle że brygadzistka stoi za plecami, źle że kierowniczka nie stoi za plecami. Ludzie określcie się. A po za tym przychodzi na halę - może była/eś zajęty czmś innym. Nie martw się...... jak będzie coś nie tak to będzie o tym wiedziała. Wyluzuj czepliwa osobo

Stasin

Oczywiście że brygadzistów nowych z poza zakładu to skończą się układy i ukladziki,a nie pani kierownik z uboju dostanie dwa worki ziemniaków i już dopisane kilka dni urlopu,biją jedni drugich na zmianie a ona mówi że o samochód się uderzył i z chłopca zrobiła debila,cpaja trawę jaraja to mówi że zapach ładny,dodawać do 10 nie umie,ludzie chlaja pewna rodzina z Patkowa to alkoholicy biją innych, codziennie są pod wpływem a kierowniczka udaje że tego nie widzi, człowiek spada z myjki ma rozbita głowę to nie wzywa się karetki tylko prywatnie się wiezie i cisza że w zakładzie,uważa tylko alkoholików i cpunow bo tacy zawsze będą się podlizywać bo wiedzą że pierwsi mogą wylecieć a jak ktoś jest normalnym pracownikiem a który nie daj Boże się odezwie to jest tłamszony wysyłamy na gorsze stanowiska bo czuję się zagrożona i pokazuje swoją władzę.ma pod sobą niezrównoważona brygadzisstke która śmiem stwierdzić że ma schizofrenie i siostrzeńca ktory uważa tylko tych co jemu więcej wody mama się przyniosą.A więc tylko kierownictwo z zewnątrz z odpowiednim wykształceniem i obyciem

Były
@Stasin

Jeśli chodzi o bicie na zakładzie to najwięcej pobił pracowników (Boski) brygadzista przy kamerach na rampie , stołówce naliczył by z 8 osób .Pani kierownik widząc to nic z tym nie zrobiła oczywiście wszystko pod dywan bo siostrzeniec . Pytanie Panie Prezesie czy taki człowiek jeśli można tak nazwać może być na tym stanowisku ?

Ej były
@Były

Pracuje w tym zakładzie jakiś czas i nic mi na ten temat nie wiadomo w mym mniemaniu to jest twój wymysł

Stasin
@Stasin

Ludzie przez to szczekanie na forum to nie brygadzistów wymienią ale nas wszystkich i wtedy będzie się mieli z pyszna

Wymienią
@Stasin

Już chodzą słuchy że brygadzistka wróci na produkcję bo tylko sieje ferment wśród załogi. W firmie powinien być spokuj a nie podpuchy i wyzwiska. Ludzie na produkcji pracują jak woły i niech tak zostanie. Nie było by tematu gdyby załoga była szanowana a nie poniżana i wyzywana i to przez kogo hahahaha

Bosek

Ta niby zastraszana pani niech się zapyta swoich nowych pseudo przyjaciół w jaki sposób podjudzały tą dziewczynę i nabijały się z niej gdy ta pani stała na taśmie obok obok tego chłopaka i rozmawiali ze sobą. No i dlaczego straciła koleżankę z którą jeździła.

@Bosek

Ale to nie powód żeby łapy wyciągać. Nie ważnie z kim sie stoi i koło kogo i o czym rozmawia. Nik nie ma prawa wyciągać łap do kogo-kolwiek.... KONIEC KROPKA- tym bardziej w zakładzie pracy. I czy to ona czy brygadzista czy jakiś pracownik. Tu się pracuje - to jest zakład pracy a nie obora w kamiankach czy inne miejsce. Wbijcie sobie to do swoich pustych głów. Ludzie boją się tu przychodzić żeby za darmo nie dostać w twarz od osób z otoczenia rządzących. Nie każdy ma w naturze podlizywanie i sprzyjanie brygadzistom. Ludzie chcą odpracować swoje i spokojnie iść do domów a być wplątanymi w jakies chore historie sflustrowanych desperatów.

@Tak

Ale pseudo przyjaciele przy tym mieli niezły ubaw zresztą lubią takie intrygi. A to według ciebie jest w porządku bo pewnie się od nich niewiele rużnisz albo jesteś właśnie jedną z tych osub

Mik
@Wymienią

To na rozbiorze ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. - Stasin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 57 ocen.
Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.