Opinie o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. w Stasin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. w Stasin

Pilot

Środa 1 zmiana wychodzi wcześniej i zostawia więcej na 2 zmianę ponieważ w czwartek robi 10godzin tego samego dnia 2 zmiana robi 12. Skąd taka nierówność między zmianami? Przestój w pracy 7-19 ciężko zapłacić postojowe a trwa rozbudowa firmy za kilka milionów? Zmiana przebudowy ma dać większa ilość uboju na godzinę będziemy krócej pracować czy więcej zarabiać ?

Trzeba nam związków zawodowych innego wyjścia nie ma i tego zakład się obawia bo wszystkie brudy wyszły by na jaw i przepisy w końcu byłyby przestrzegane

Związki

Związki już tuż tuż

Izabela
@Związki

Jakie przepisy nie są przestrzegane? Narzeczony chce aplikować do zakładu. Chodzi o jakieś kwestie z wynagrodzeniem czy coś innego? Napiszesz tak ogólnie jak pracuje sie w firmie?

Miko
@Izabela

Nie jest przestrzegany kodeks pracy. Ludźmi się pogardza. Obcokrajowcy mają większe prawa niż my i są bezkarni.

Hmmmmmm

Jak Boga Kocham to już limit cierpliwości za takie traktowanie. My naginamy prawo przychodząc w soboty nie podpisując listy , podpisujemy dziwne karty pracy z lewymi godzinami- które nam podsuwacie a Wy Elito Dowodząca nie dacie nam nawet odbierać dnia wolnego za sobotę. (usunięte przez administratora)

Narzekanie

Rozbiór narzeka na obcokrajowców ia my z uboju mamy dosyć pań z rozbioru które cały czas dosłownie co pół godziny przyłażą ba fajka do naszego WC na uboju. Ciekawe czy im wolno przychodzić na część brudną i czy tak często mają przerwy na dymek. Mało tego nz szatni ubojowej nie możemy spokojnie otworzyć swoich szafek bo Panie z wacum i rozbioru rozsiadają się z papieroskiem przed szafkami i spożywają posiłek. Żeby jeszcze sprzątnęły po sobie. W butach mamy wszystko ..... okruchy a nawet powylewaną kaw3 a na środku często wylana butelka z pętami. Proszę zrobić z tym pożądek

Hej
@Narzekanie

Mam do cb taka sugestię jak już próbujesz zabrać głos, to weź ogarnij błędy w pisowni... Bo jak tak czytam to widzę że nie tylko okruchy masz w butach ale i słoma z nich wyłazi:⁠-⁠):⁠-⁠) pozdrawiam

Masakra
@Narzekanie

Masz rację bo to prawda. Panie z Rozbioru i Wacum przesiadują na szatni ubojowej. Palą papierosy i jedzą śniadanie. Zostawiają straszny bałagan. Ale proszę jak będziesz pisac to popraw pisownię.

Widzę
@Masakra

To zwykłe literówki a nie jakieś byki. A co do pozalewanych ławek herbatką i kawą to fakt. Ale nie tylko rozbiór i vacum się tu stołuje bo i panie z uboju niejednokrotnie jedzą w szatni zamiast uśąść na stołówce jak ludzie cywilizowani.

Ufff
@Narzekanie

Serial "nieszczęśliwy ubój "odcinek 3000 nie wiadomo który. Już przerobiliśmy nienawiść do kierowniczki, brygadzistek, współpracowników teraz seria rozbiór i vacum. Ciągle nowe wątki. A może dla odmiany zacznijcie uczciwie pracować a nie non stop siać ferment. Ciasnota jest okropna na szatniach, stołówce i ogólnie w całym zakładzie, ale miejmy nadzieję że to się niebawem zmieni. Odrobina cierpliwości i przestańcie ciągle ujadać bo to już się wszystkim znudziło.

Nom

Bezstronny Piszesz że mam swoją szatnię... to prawda mam . Odpowiedź więc czemu od was przebierają się u nas i smrodzą

@Nom

Nie zauważyłam żeby ktoś z uboju przebierał się po za szatnią ubojową. Poprostu zwróć uwagę żeby osoba z uboju poszła na szatnie ubojowej. Proste rozwiązanie. Napewno kobiety na waszej szatni nie palą papierosów i nie spożywają posiłkow I nie macie kawy i herbaty lub petów w butach.

Rozmowę kwalifikacyjną w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista ds. Zarządzania Jakością?
ZDS

Za taki ciężki miesiąc,przezucone tony,uboje i rozbiory dziękujemy za zmniejszenie premi

Doceniony

Wypłatę dali z obniżona premią. W każdym zakładzie paczki świąteczne lub talony ....a tu ..... Ach nie chce sie mówić - dopiero widać za co nas mają - Wstyd nawet komus powiedzieć. Na świeta bożego narodzenia już były biedne paczki, powoli nas przyzwyczajają. Zajeżdżasz do domu w mówisz dzieciom że nie ma paczek bo pracodawca ma nas za nic. Nawet życzeń nam nie złożył nikt z tych co na nich robimy. Przykre

Premia
@ZDS

Zmniejszenie premii było tylko po to aby nowy pracownik na stanowisku „managera” dostał wysoka wypłatę ;)

Biedak
@Doceniony

Wychodzi na to że to MY się w tym roku zrzuciliśmy na paczki dla tej kierowniczej biedoty. Oby im się to wielkanocne jajko ZA CUDZE zgaga odbiło... A nam może troszkę skromniejszych niż się należy ale Wesołych Świąt i odpoczynku życzę.

Wyjasnienie

A może szanowna pani kierownik albo brygadzistka spotkałyby się z ludźmi i wyjaśniła o co chodzi z tym zabraniem premii. Czy odwagi brak? Jak zwykle ludzie muszą się wszystkiego domyślać i szeptać z ucha do ucha. Jak trzeba było zostać dłużej to jakoś się nie wstydzilyscie przyjść do ludzi na stolowke w czasie jedzenia. Proszę teraz tak samo przyjść i powiedzieć ludziom że za taki ciężki miesiąc zabierzecie im pieniadze zamiast nagrodzić i dlaczego.

pomyśl
@Wyjasnienie

do kogo kierujesz pytanie niech właściciel przyjdzie i powie że mu do świąt brakowało to ukradł pracownikom

Doceniony
@Wyjasnienie

Jedyne co powinniśmy zrobić to mówić głośno i wszędzie gdzie sie da: o sobotach w które nie podpisujemy listy a musimy być- o wypłacie na konto i tej lewej pod stołem - o dniach wolnych nie z naszej winy bez płacenia postojowego - o szkodliwym którego nigdy nie otrzymaliśmy a które się nam należy-(np. za pracę w zimnie) o mandatach na które nie otrzymujemy żadnego kwitka -(a powinniśmy)- o tym że nie należy się nam dzień wolny płatny gdy wysyłają cie do medycyny pracy-(tylko każą brać urlop) o tym że na umowach mamy ośmio-godzinny dzień pracy a tak naprawdę pracujemy 10-12 godzin bez setek za nadgodziny. DŁUGO BY WYLICZAĆ

@Doceniony

Już dawno o tym pisałam. To wszystko można wyegzekwować jeśli będzie naprawdę zgrana załoga a nie jeden drugiego utopił by w łyżce wody. To co z nami robi zarząd to w dużej mierze nasza wina bo się na to wszystko godzimy. Na dokładkę DZIĘKUJEMY za NIE złożenie życzeń przed kolejnymi świętami. TO JEST DOPIERO BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA

Mim

Cały miesiąc brak ludzi . Zasuwasz ponad siły , bolą ręce bo na stanowiskach połowa ludzi mniej a taśma na full. Nikt nie liczy się pracownikiem tylko śrubę przykręcają i patrzą ile jeszcze dasz radę. Jedna przerwa na 9-10 godzin a jak zajdziesz na stołówkę : zimna zupa albo puste waży. Święta za parę dni a człowiek nie da rady ręką ruszyć a co dopiero kieliszek podnieść

Tom

A nasza Brygadzistka jest super zawsze mniej pracujemy a i tak więcej zarobimy od tamtej zmiany!

Sguk
@Tom

Tu sie zgodzę.. Po co pracowac wiecej skoro mozna krocej i zarobic wiecej..

Podpucha
@Tom

Przestań podpuszczać i robić zamęt. Nic nie załatwisz tylko mieszasz i robisz zamieszanie. Zawsze Ci coś nie pasi jak i wszystkim z twojego klanu. Przedstawicielu z bożej łaski - aplikuj na brygadzistę i pokaż co potrafisz. Jak by to zależało od większości- już dawno byłbyś za bramą

Glsj
@Podpucha

Przeciez to prawda. Wystarczy spojrzeć na ten tydzien ktory byl i porownac uboje obydwu zmian.. Na naszej zmianie sie nie przemeczamy a i tak zarobimy tyle samo .

Koleżka

Ale tonaż w tym miesiącu ładny to nam pewnie wypłatę świąteczną odpalą

Tonaż
@Koleżka

Tam mają kierowniczkę sprawiedliwą ile by więcej zmiana brygadzisty miała więcej ubite to podzieli po równo zmiany. jedni zdrowie tracą a drudzy pieniądze biorą wejście się za te babę

Czopek

Czy Brygadzista z uboju zrobi coś dla swojej załogi? Czy dalej będzie udawał że jest wszystko ok.Mamy już dość takiego traktowania

Lost

Wynagrodzenie w porządku. Warunki typowe dla branży.

Wnerwiony

To co się dzieje podczas trybowania to są jakieś jaja. Serio nie można sprawdzić tego na kamerach? Ci obcokrajowcy którzy są tu pod ochroną robią sobie jaja w żywe oczy. Obijają się konkretnie, a jak się zwróci uwagę to się tylko śmieją. Są bardzo bezczelni. Ale nie tylko oni, bo i nasi udają że coś robią, kręcą się nie wiadomo za czym, zwłaszcza jeden pan, on chyba z Wojnowa, ten to dopiero udany. A to noże naostrzy, a to do szatni sobie pójdzie, a to polata w tą i spowrotem. Może ktoś się wreszcie weźmie za to, bo to nie jest w porządku wobec ludzi którzy tu uczciwie pracują

Wiesiek

A ja mam zapytanie, kiedy będzie sprawiedliwość między zmianami? Chodzi mi o równy czas pracy. Dotyczy to zarówno uboju jak i rozbioru.

Wiesiek

Po równo czego? ????

Paniusia
@Wiesiek

Największy fermet jak zawsze sieje pani kierownik na uboju najwyraźniej lubi jak jest na pierwszym miejscu tu na stronie .a później beczy panie dyrektorze pan powie żeby nie pisali! Zachowuj się bo dosyć już bałaganu narobiłaś

Coóooo
@Paniusia

Jaki ferment sieje Pani Kierownik ? Może tylko to se napuszcza zmiany na siebie ale ostatnio jest okej. Nie mam nic do niej Uważam se to jedna osoba z którą można porozmawiać po polskiemu

pytajek

Mam pytanko .... czy konieczne było rozwalenie ściany na uboju w największe mrozy ? Nie widać żeby coś dalej było robione ...... haaalloooo ...halooo.....tu pracują ludzie i marzną . Zaparowana hala - wilgotno a do tego nie ma ściany. Tylko patrzeć jak zaczną się przeziębienia lub inne choroby. POGRATULOWAĆ POMYSŁOWOŚCI

Zdrowia życzę
@pytajek

Myślisz że kogoś to obchodzi? Jak ktoś choruje to niech idzie na zwolnienie, chociaż połowa pracowałaby nawet z zapaleniem płuc, bo takich wariatów tu nie brakuje

Nowi

No i miałem rację ..--- nasze małżeństwo jednak wybiera się do Tchórzowej. Jak się kiedyś było brygadzistą to teraz ciężko po degradacji :-) No cóż Powodzenia

@Nowi

Zazdrościsz? Widać że aż pękasz z zazdrości. Jak tak Ci szkoda to idź i ty. Droga wolna i nie żałuj nikomu.

Nowi
@Bezstronny

Nie żałuję niech idzie ten nasz dawny przywódca bo tu się marnuje

Hiiii
@Nowi

No i dobrze - ale nie bardzo w to wierzę ---to tylko taką plotę puścili

Kolega
@Hiiii

Ja też w to nie wierze.

dzięx

Dziękujemy za Wigilię dla pracowników i karpia . Za Życzenia od Prezesa itp...

Dominika
@dzięx

I jak, dostaliście coś w prezencie? Dla mnie zachowanie pracodawcy w święta szczególnie dużo mówi o podejściu do pracowników w sumie.

Hmmm
@Dominika

Zostaliśmy potraktowani jak gorszy sort Jest coraz gorzej

Indyk
@Hmmm

Napewno będzie coraz gorzej. Trzeba się do takiej sytuacji przygotowac.

Zniesmaczona

Słuchajcie Kochani - wszystko Pięknie tylko dlaczego nie powiecie i nie zwrócicie uwagi na bieżąco jeśli ktoś palnie coś głupiego ???? Zaczyna się nagonka jak osoby nie ma w pracy i nie może na to odpowiedzieć i odnieść się do tego. Było się odezwać odrazu lub nie poruszać tematu. Szukacie nowego tematu i sensacji . Skończcie Proszę To - bo to nie prowadzi do niczego dobrego.

Grzeczna.
@Zniesmaczona

Najlepiej się zastanowić zanim coś się powie.To już się rozniosło i nikomu się jej słowa nie podobały. Dlatego pewnie była ta nagonka żeby uważała co mowi i trochę naludniała. To nie był pierwszy incydent w jej wykonaniu. Wszyscy wiedzą że już trzeba skączyc i mamy nadzieję że będzie uważać na swoje słowa i czyny. Tyle w tym temacie.

Pewny
@Grzeczna.

Daj spokój ta osoba nigdy nie naludnieje.Wystarczy tylko spojrzeć na twarz i jej oczy ile tam jest nienawiści do ludzi. Kiedyś też była ostra nagonka na purchawe i nic to jej nie nauczyło.

Pewny
@Pewny

To że nie przepadam za tą Panią to wiem że nie upoważnia mnie do pisania o niej złych rzeczy. Chcę Panią przeprosić bo za ostro napisałem o Pani nienawiści do ludzi. Nie każdy da się lubić i nie każdego trzeba lubić. Każdy z nad ma jakieś wady więc bardzo Panią przepraszam bo zrozumiałem że ja też mam wady. Pozdrawiam.

niu
@Pewny

Namierzyła cię że tak przepraszasz ???

Nareszcie

Były Przedstawiciel znowu szumi. A jeśli wszyscy mają chodzić na rampę to może niech Ci wszyscy stają na każde stanowisko. Osoby które stoją i potrafią wykonywać pracę na każdym stanowisku niech będą jakoś wynagradzane .... np. wyższą premią. Natomiast osoby które pilnują tylko jednego miejsca /bo nie chcą się pobrudzić ani zmęczyć/powinny mieć dużo niższą premię. Jak wszyscy to wszyscy.

Sprawiedliwość
@Nareszcie

Dobrze aby dotyczyło to nie tylko mężczyzn ale i baby. Wszędzie chodzić a nie tylko w izolatce

Obserwator.
@Sprawiedliwość

Popieram bo taka purchawa wygląda tylko zza drzwi i zbiera plotki. Jak stanie na taśmę to zobaczy jak wygląda praca.

Sprawiedliwy
@Obserwator.

Ale fajnie purchawa na taśmie daj spokój ona na tych żołądkach tylko stoi i cały czas purcha. Jak stanie na taśmie to po jednym samochodzie ducha wyzionie

Kogut
@Nareszcie

Były przedstawiciel zawsze mieszał i robił plotki przecież chwalił się ze odchodzi do Tchorzowej ale tam już się na nim poznali. Wstyd stary chłop i ciągle robi zamieszanie. Przestań chłopie mieszać na uboju bo cie taczką wywieziemy do Tchorzowrj

Bystry
@Nareszcie

Byly przedstawiciel niech nie skacze i nie nakazuje zabierać chłopakom po 1500 zł bo sam nie zna roboty Nie ma pojęcia o stekowaniu i podcinaniu i innych pracach. Większość swojej pracy spędził w izolatce na żołądkach a teraz udaje cwaniaka i chce rządzić.Zostaw rządzenie przełożonym i nie rób zamieszania. Załoga jest zgraną zmianą i silną zmianą robotą idzie sprawnie i dobrze więc nie mieszaj.

Szok
@Sprawiedliwy

Raczej Purchawy nikt nie będzie żałował. Na szatni zastanawiałyśmy się co kupić koleżance na prezent to Purchawa zaproponowała jej kupić do trumny różaniec wszyscy byliśmy w szoku jak człowiekowi mogą przejsc takie słowa przez gardło. Dlugo nie trzeba było czekać sama zachorowała. Nie dała rady pracować i chyba dla siebie samej wypowiedziała te słowa. Wygląda na to że jej trzeba kupić ten różaniec żeby naludniala i może wróci jej jakaś cechą człowieczeństwa. Jak stanie na taśmie i wyzionie ducha to z pewnością kupimy jej ten wymarzony różaniec do trumny. Zastanów się kobieto co mówisz bo to się tylko odwraca przeciwko tobie.

Prawidlowo
@Szok

W sam punkt. Nic dodać i nic ująć.

No proszę
@Nareszcie

I o to polska walczyła wszyscy do każdej roboty kładka do noża

Gul
@Sprawiedliwość

Dojdzie do tego że wszyscy będą chodzić skączy się siedzenie tylko w jednym miejscu.

Delikatna
@Szok

Słyszałyśmy to Wszystkie ale miałyśmy nic nie mówić Naszej Odchodzącej Koleżance żeby nier obić Jej Przykrości. A tu proszę znalazły się psipsiółki. Tamta i tak nie naludnieje ale za to pozostał niesmak i przykre słowa które dotarły do Naszej Koleżanki. :-/

Taśma
@Gul

To super, w takim razie zapraszamy synowa kierowniczki na taśmę

Git
@Taśma

Ona z lepszej gliny, gdzie wy ją na taśmę zapraszacie, oszaleli?

@Sprawiedliwy

Purchawe z żołądków na taśmę skoro tam pyrcha to się na taśmie całkiem wypycha.

Spokojny
@Bezstronny

Jak się już purchawa wyprucha to wiemy co jej kupić.

Synowa?
@Taśma

Od Synowej wara.....bo dziewczyna u nas chodzi i na pióra i jak trzeba na taśmę na paruzela a jak będie tezeba to nie wymiguje się od roboty tylko stanie wszędzie jak trzeba .... napewno nie odmówi. Nie wypowiadaj się jak jesteś z innej zmiany. Tyle w temacie

Puch
@Sprawiedliwy

Jak Ci przeszkadza koleżanka na żołądkach to jej to powiedz a nie skrobiesz na forum

Ej
@Taśma

O Tobie tu mowa więc nie zapraszaj synowej na taśmę bo Ty tam nie robisz.

Problematyk
@Nareszcie

Ale macie problemy na tej waszej zmianie. Wsm to się nie nudzi. Fajnych macie kolegów i fajne ksywki. U was jest nawet radio Maryja a u nas co tydzień TVP INFO....

Racja
@Bystry

Masz rację mamy od tego brygadzistkę i kierowniczkę które sobie dobrze radzą i nie potrzebują takiego doradcy

TV
@Problematyk

A to TVP INFO to pewnie ta " radio wolna Europa" co opowiada że zmiany na zmianę.

Obcy
@TV

Ale macie problemy. Jak was zasypie i nie wyjedziecie do pracy to będzie trochę spokoju. Zamiast plotkować to wejście łopaty i śnieg odganiać. Będzie większy pirzytek.

Wszystkie ?
@Delikatna

Naprwno tak nie powiedziała a jeśli już to nie dosłownie tak jak tu się mówi. Wszystkie żartowałyśmy i myślę że to był żart i każdy to puścił koło ucha. Jedna osoba to usłyszała i puściła w eter. Może nie zna się na żartach.

Prawda
@Wszystkie ?

Nie pisz głupot. Słyszało to bardzo dużo osób i napewno nie był to zart jeśli dla ciebie jest to zart to gratuluję rozumu. Po co dalej poruszasz ten temat. Ten temat jest zakonczony. Każdy wie jak było i ta pani dala się poznać jak z najgorszej strony . Nie wypowiadaj się jeśli nie byłaś przy tym obecną. Spytaj koleżanek

Bllleee

Dajcie spokój już z tymi wywodami .... Puchawa? emenems ? Były przedstawiciel ? i diabeł wie kto jeszcze... Nudzi się wam chyba. U nas cały tydzień butwą wali i jakoś wytrzymaliśmy

Słodko

Ej ubojnaki.... a co to za okazja była z Tortem na stołówce ???

Miła
@Słodko

Rozbiornaku - ta Okazja to : Zbliżająca się Emerytura naszej Koleżanki Były dwa piękne i smaczne TORTY i kawusia. Dziękujemy

Indyk
@Miła

A było po kielichu? Na stole brakowało tylko dobrej wódeczki

Bystry
@Indyk

Dziwnie się pytasz ale odpowiem wódeczka w pracy to nie dla uboju. Uboju to porządna firma i w pracy nie pijemy. Robota musi być zrobiona. Ale po pracy była wódeczka bo wcześniej skoczyliśmy pracę.

Ciekawa

Hiil

Ten Wasz Emenems jeszcze w poniedziałek chodził nagrzany

Hiii
@Hiii

Czemu mój komentarz usunięto ? Napisałem że każdy wie jak było bo u nas zawsze jest porządek. Bawimy się po pracy i tyle

Obserwator.
@Hiii

Widocznie Twój komentarz łamał regulamin i dlatego został usunięty przez administora. Tutaj wszystko jest sprawdzane i musi być trzymany regulamin prawny.

No tak
@Obserwator.

Tu powinno być usunięte wiele komentów. Co trzeci łamie regulamin.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. - Stasin

• Jak się pracuje w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 16 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 126 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 62 ocen.

Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.