Opinie o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. w Stasin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. w Stasin

Rzetelny

A ja chcę poruszyć temat spóźniania się do pracy. Dlaczego nic się z tym nie robi? Dzień w dzień te same osoby przychodzą do pracy mocno spóźnione i jeszcze zadowolone z siebie że się wogóle pojawiły. Pupilka brygadzisty to już wogóle przegina i w kwestii spóźnień i chodzenia na fileta. A ile się nakomentuje to jest szok. Przez kilka takich mądrych i niezastąpionych atmosfera jest nie do zniesienia

Keli
@Rzetelny

To samo jest na uboju. Są tacy i takie co muszą się wyspać zanim przyjdą do pracy. Jak się wyśpią to przyjdą i przy tym radość ich rozpiera . Szczerzą się i rżą że chody mają :-(

Oooo

Jakim prawem Panu U.... Robi zdiecja pracownikom.. czy może mi to ktoś wytumaczyc !!!!

Ej
@Oooo

Lalko Zdjęcia są wyłapane z kamer - za duży szum robisz wokoło siebie.

Aleksandra
@Oooo

ale o co chodzi jakie zdjęcia? Pracownikom ktoś je robił czy jakaś grubsza sprawa się tam toczy?

Wicio
@Aleksandra

Żadna afera... Nawywijają a potem robią problem bo na kamerach zarejestrowana . Zachowuj sie to nikt nie będzie sie czepiał

Wanda
@Wicio

No ale to chyba ciężko tak naturalnie i ze spokojem się zachowywać, skoro faktycznie aż tak pilnują? O żaden podsłuch już nikt podejrzeń nie ma?

Zwiadowca

Widać że noże zakładowe są dobre do mięsa ale i do krojenia tortów na wieczorach Panieńskich :)

Wieczór panieński
@Zwiadowca

Noże są ogólnodostępne tak się składa że nawet mam fakturę za ten nóż więc jeśli któraś pani chce niech zgłosi się na szatni to pokaże ????

Krytyk

Przepraszam Panią Dorotę Barbarę Hardej za zniesławiające ją wpisy, opublikowane na forum GoWork.pl

Rozmowę kwalifikacyjną w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista ds. Zarządzania Jakością?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Gajowy

To co się dzieje w tej firmie to jedna wielka żenada. Zimą pozabierali urlopy a za chwilę będziemy (usunięte przez administratora) po 6 dni w tygodniu. Na dodatek lizusostwo, kolesiostwo, przekręt goni przekręt.

Ubój

To co dzieje się na uboju przechodzi już wszelkie granice jeden na dziesięć indyków idzie poprawnie reszta łbami do dołu ludzie kaleczą się nożami paznokcie z palców schodzą nikt nic z tym nie robi zgłasza się do kierowniczki brygadzisty o mechanikach tych partaczach nie wspomnę zero reakcji na nasze prośby

Beczka
@Ubój

A ja z innej beczki a co dzieje się z piniąszkami za tak zwane wymyślone kary przez kierowniczkę po 500zł 300zł czy te piniaszki są odnotowane i trafiają do budżetu kasy firmy czy trafiają do prywatnych rak?

Baryłka
@Beczka

Jeżeli są kary powinne być potwierdzone i podpisane przez ukaranego. A za picie alkocholu w pracy powinno być : po dniówce delikwent do domu, 500 i po premii.

Paragon
@Beczka

Trzeba żądać paragonu tak jak w innych zakładach.

Za
@Ubój

Jest jedna osoba chętna jak na razie na flaki chętnie od jutra stawaj za mnie lizusie kierowniczki

Oooo

Co tam słychać

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Manager. Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Mądry

Praca nie jest zła. Można zarobić i to nie źle Najlepiej idź na rozbiór albo vacum. Unikaj uboju chyba że trafisz na zmianę do Krzysztofa . Zapraszamy

Wir
@Mądry

Do Krzysia tak bo tu pełna kultura i sprawiedliwość , nie ma podpuchowców nadwornych. Zupełnie inaczej jak na drugiej zmianie - gdzie wszystkich nie wygodnych się sprzedaje. A kto powie głośno prawdę to jest dołożone , przektęcone i doniesione.

@Wir

@Jabol

W Krzysiowie

Hallllooo
@repcek

Wroci już niedługo to nie będziecie wiedzieli gdzie oczy schować.

Czekamy
@Hallllooo

I bardzo dobrze niech wraca jak najszybciej

Witold
@Hallllooo

My nie będziemy wiedzieli? A to czemu?

Swój człowiek

Czyż by znowu nabór na brygadzistę na ubój. Oj coś Ci protegowani kierowniczki szczęścia nie maja.... az się chce powiedzieć : "A NIE MÓWIŁEM" Albo to taka rodzinka która prędzej czy później wpada w kłopoty albo nieczczęśliwy zbieg okolicznosci No i dzięki temu nasz Zakład wpada w NIESŁAWĘ. Jeszcze niedawno był tu gdzieś taki wpis żeby Dyrekcja sama obsadzała stanowiska i nie kierowała sie protekcją - bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Prosimy o Nowych brygadzistów - może być nawet ktoś z rozbioru lub z zewnątrz. Napewno będzie lepiej jak do tej pory. Atmosfera sie oczyści- no i tym samym frekwencja sie poprawi.

Pif-paw
@Swój człowiek

Święta racja. Dyrektor jako osoba najbardziej kompetętna powinna decydować o tym kto obejmie jakąś funkcję a tu traktuje się go jak osobę która nie ma nic do powiedzenia w tej kwestii. Nic dziwnego że później wychodzą takie kwiatki. Szefie pora wziąć sprawy w Swoje ręce.

Były
@Pif-paw

Przyjdzie pora jeszcze i na tą co wyzywa i podpuszcza. Wprowadza zamęt aż się nie chce wchodzić na zakład. Mnie i sporo grupe ludzi mdli na sam widok. Ludzie sie zbioro i zrobio sprawe o (usunięte przez administratora) i po zawodach. (usunięte przez administratora) nie pomogo

Paczam
@Pif-paw

Jedna już się szykowała na brygadzistkę ale znalazł sie ktoś bardziej rozumny i teraz żal (usunięte przez administratora) sciska. Pilnowała tylko kto nowy przyszedł do pracy , jak pracuje , kto na placu robi ,nawet mechanik- co robi ,czy trzeźwy. Życiorysy każdego ma w jednym paluniu - a tu klops. Latała , latała i ne wylatała....... ot zrządzenie losu

Dobreeee
@Paczam

Ot w samo sedno ale tu ze trzy takie som

@Były

Bo to prawda

Latała
@Paczam

Oj masz rację - latała i dalej lata bo myśli że jeszcze jom wezmo. A do roboty to przyjeżdża z godzine przed zmiano żeby relacjować i coś dowiedzieć sie u szefowy. Lepij przy niej nic nie gadać bo zara dołoży sfoje i doniesie

O kiem to
@Latała

A o kim to mowa ? O "narzeczonej wczasowicza ?

Luz

A ja powiem tak Teraz pierwsza zmiana jest super bezstresowa. Oby tak dalej

Pic

A może by tak dawnego brygadzistę z rozbioru mianować na ubój

Grażyna

Podobno wraz z rozbudową zakładu zostanie rozbudowany parking..w przeciwnym wypadku pewnie parkowanie zacznie się w Hołubli...jak nowych ludzi zatrudnią w końcu będę miała ładny trawnik przed domem

Y
@Grażyna

Міне, олар бізді шығыстан жұмысқа алады, тепе-теңдік үшін, ол кезде бірде-бір поляк әйелі секірмейді

Racha
@Grażyna

Z tym parkingiem to w punkt. Ludzi nazatrudniali a parking taki że ludzie parkują prawie pod lasem. U kogoś niedawno przebili oponę , Drugiemu podrapali samochód bo zaparkował przed posesją. Zrobili dwie zmiany i zamiast międzi zmianami zrobić 30-40min. przerwę żeby rozładować ruch i zwolnić miejsca parkingowe to nie bo po co. A jak ktoś nie ma gdzie zaparkować i stanie pezed sklepem to wielkie halo i wywołują z zakładu żebyś przeparkował na pusty parking. Wystarczy zrobić przerwę między zmianami i sprawa rozwiązana- tak trudno pomyśleć trochę ?

Tłumaczę z Kazakskiego
@Y

Tu nas zatrudniają ze wschodu, dla równowagi, wtedy żadna Polka nie skoczy

Pytający

Jak tam na rozbiorze ? Szukaja pracowników. Ja chętny.

No
@Pytający

Przyjdź to zobaczysz. U nas Brygadziści spoko. Dyrekcja tez. Trochę ciężko ale da sie wytrzymać. Najważniejsze że zwierzchnicy nie podgryzają jak na innych działach Zapraszamy

Xxx

Pani Ulu niech pani obejrzy zapis z kamer po pani wizycie na hali ktoś panią przesadnie przedreźniał i przedstawiał a taki niby inteligętny.

Jądruś
@Xxx

O, a co to za lizus?

Ta
@Jądruś

Nie wiesz ? Ta co udziela się tu - już od dłuższego czasu. Lubi pisać i tu i do innych instytucji. Taki gatunek- co zrobisz.

Prohibicja

A ja poruszę temat chlania na zakładzie. Może sprawdzajcie ludzi zwłaszcza na wyjściu, bo to co się tu dzieje to żenada. Reagujecie dopiero jak stanie się nieszczęście. Sprawdzać trzeźwość i nie oszczędzać nikogo.

Kolega Mateusz

Witam, od dłuższego czasu myślę o pracy na vacum. Mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat: - Jaka jest atmosfera? - Na czym polega ta praca - Jak wygląda praca godzinowo oraz finansowo Z góry dziękuję za odpowiedź

Vacum
@Kolega Mateusz

Nie jest źle, teraz mniej roboty więc dobry czas żeby zacząć pracę. Godzinowo nie ma tragedji Finansowo bardzo dobrze. Atmosfera róźnie ale spoko Lepiej jak na innych działach Dyrekcja też spoko.

Kuba
@Kolega Mateusz

Mateuszu nie polecam Vacum -Mała kasa/zarobisz tyle co w Mostostalu -Dźwiganie po 30/40kg bo pojemniki nie ważone -Predkości maszyn maxymalne..zwolnić ci nie pozwolą tylko ciebie dojadą -Atmosfera znośna Bardziej polecam Ci rozbiór zarobisz przynajmniej. Na Vacum kobitki mają tylko dobrze

Xxx
@Kuba

A ile się w Mostostal zarabia ?

Celebryta

Co to znowu "mundurowi" szukali na firmie ? Znowu coś ?

Hmmm
@Celebryta

Fauszywy alarm .... Ale jak to mówią nie ma dymu bez ognia... Coś pewnie w trawie piszczy Hehehehe

Aj
@Hmmm

Szukają nie wiadmoo czego. Tylko ludzi uczciwych(usunięte przez administratora)

Gajowy
@Aj

Darmo nie przyjechali, tego samego dnia byli e sąsiedniej wsi. Przypadek?

Llalalla

Witam. Wypowie się ktoś jak wygląda praca na vacum? Jakie godziny pracy? Jak atmosfera?

Majkel

Atmosfera super

Lalal
@Majkel

Czy są przyjecia? Jakie godziny pracy?

Ty .
@Llalalla

Przyjdź popracuj i zobaczysz czy to jest praca dla Ciebie. Co do atmosfery . Załogi na obu zmianach są ludzie ok .

@Ty .

Jakie godziny pracy macie oraz czy pracujecie w soboty ?

Zupka
@Llalalla

Ludzie fizyczni są przyjaźnie ustosunkowani do nowo przyjętych do pracy. Zawsze pomogą jak nie poradzisz sobie w pierwszych dniach. Kierowniczki z obu działów to równe babki , Dyrektor super Gość- zawsze otwarty i pomocny.

Mik

4-14, 14-24 często są soboty pracujące

@Mik

Na czym praca polega ?

Olek

Na pakowaniu

Lala

Nie dawno szukali z tego co wiem

Maluch
@Lala

Za mało pracy a za duzo ludzi. Jest dużo nowych obcokrajowców. A kobiet na vacum juz wystarczy bo niedługo to same baby będą tam robić .

Maluszek
@Maluch

Obcokrajowcy są dla uciech nie których "panienek" z odzysku. Jedna tak się do nich migdaliła że prawie "główkę straciła".To chyba ruja chciaż ma ch.....a.

Dawne czasy
@Maluszek

Pamiętasz jak kiedyś prezes chwalił się że nasz zakład nie zejdzie na psy bo tu pracują sami Polacy i napewno tak zostanie. Pamiętasz ?

Krytyk

Przepraszam

Jacenty

A dlaczego pani z rozbioru, która pracuje już ze 4 miesiące nie jest wysyłana na żadne stanowisko? To dopiero zagadka

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. - Stasin

• Jak się pracuje w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 16 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 126 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 62 ocen.

Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.