Opinie o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. w Stasin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. w Stasin

Wstydliwy

Wątroba ???? Pilnuj żołądków które idą do leja .Jeszcze nie dawno same wywalałyście. Teraz sprawę rozwiązuje się inaczej .......na tej jak i na innej zmianie. Pod koniec zmiam przynajmiej dwa pojemniki idą po taśmie do leja. Ciekawe że na kamerach nikt tegi nie podliczy osobie która zakręca wodę u każe wyrzucać na taśmę. Pewnie 1/3 wypłaty by ch.... strzelił.

Ubój
@Wstydliwy

Najlepsza jest Pani kierownik z żołądków wszyscy źli,leniwi,złodzieje, ćpuny, alkoholicy,luźni w łóżku,cudzołożnicy a wszystko ma to w swojej rodzinie i gnieździe

Hello

Zawistna osobo. Ona pracuje a ty pewnie tylko ściemniasz że jesteś w pracy. Pytanie... ile lat to trwa?. Jesteś kimś co wszystko umie? jesteś osobą niezastąpioną czy zazdrościsz że komuś coś wychodzi szybciej niż tobie?

Y
@Hello

Kapowanie na innych też dobrze jej wychodzi pewnie ten kierunek na studiach obrała

Z
@Y

Święta prawda

@Hello

Skoro wam tak źle w tym zakładzie poco tam pracujecie idzie gdzie indziej tam będziecie mieć lepiej

Z
@Y

Odludek z niej

Kopyto
@Z

Ale z kogo?

Mikołaj

Nie na tym polega naprawianie problemów. Jak coś nie działa to nie wystarczy powiedzieć pracownikom "idźcie gdzieś indziej"

Papul

Pytanko które zastanawia większość pracowników: Kiedy będziemy mogli składać PIT-2 u pracodawcy. Z tego co nam wiadomo - powinniśmy to zrobić przed pierwszym przelewem wynagrodzenia w Nowym Roku- aby Pracodawca mógł pomniejszać nam miesięczną zaliczkę o ulgę podatkową, która stanowi 1/12 kwoty zmniejszającej podatek. Póki co CISZA w tej kwestii.

Lupap
@Papul

Dlatego nie bez powodu przelewy poszły w grudniu a n ie 10 stycznia. Haa, haa

żwirek
@Lupap

Ten przelew co poszedł w grudniu to był za rok 2021 a to chodzi o wynagrodzenia z bieżącego roku. Czekamy więc na info ze strony pracodawcy bądź jego pośredników. Kiedyś jeszcze można było wejść do kadr bezpośrednio i się zapytać o różne kwestie, a teraz do kadr nie mamy dostępu.

Gdzie
@żwirek

Niech ktoś powie skąd wziąć druki tych PIT-ów 2 ???

Żwirek
@Gdzie

Ściągnij z internetu i wydrukuj

Pit
@Papul

PIT-2 to nic innego jak oświadczenie w którym pracownik pracownik oświadcza, że: -nie pobiera emerytury lub renty, -nie otrzymuje świadczeń z FP lub z FGŚP, -nie osiąga dochodów z: -działalności gospodarczej, -najmu lub dzierżawy. Dotrzymanie terminu złożenia PIT-2 jest o tyle istotne, że wywołuje to skutki na cały rok. Jeżeli pracownik nie złoży tego dokumentu lub złoży go po czasie, pracodawca przez cały rok nie będzie mógł pomniejszać zaliczki na podatek pracownika o ulgę podatkową. Co ważne, żadne przepisy nie wymagają składania PIT-2 co roku. Oświadczenie złożone raz w danym zakładzie pracy obowiązuje nie tylko w aktualnym rok podatkowym, lecz także w następnych latach.

dupnia

No i cienko będzie firmo złota . A wy ludziska sobie odpoczniecie troszkę do czasu jak znowu po 11 godzin będziecie naginali. Niektórzy juz się kręcą jak satelity koło ucha bregadzistki żeby przychodzić sprzątać lub chociaż odśnieżać bo piniądze potrzebne . Hahahahaha

ludzik
@dupnia

nawet z operacjów porezygnowali żeby tylko nałapać grosza

kołowrotek
@dupnia

I znowu urlopów nie będzie juz w czerwcu - bo zabiero....????

Xxx
@dupnia

A co znowu się stało ,? Roboty brak ?

Hela

Ten Pit-2 /jak widzę/ to nie jakieś widzimisie-- tylko ważna sprawa !!! dotycząca naszych wymagrodzeń, z których ucieknie nam po ponad cztery stówy na miesiąc.

Rozmowę kwalifikacyjną w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista ds. Zarządzania Jakością?
Leszno
Czyś

Widzieliście- przelewu jua so. Coś to podejrzane.

prrr
@Czyś

raz źle że nie ma przelewów a drugi raz źle że są. Okteśl sie ciemna osobo

Libina

Ogólnie Praca nie jest taka zła gdyby nie ludzie którzy mieszają cię z błotem i oceniają Twoje postępowanie. I to tacy którzy nic sobą nie reprezentują , zwykłe cichodajki o zszarganej opini z młodych lat. Poniżające jest też to sprawdzanie plecaków i torebek przy wyjściu. (usunięte przez administratora)

kieliszek

Przesiewka na wejściu do zakładu- dobra sprawa. Nareszcie widać wszystkich pupili którzy nie mogą wytrzymać bez kielicha. Od dawna nie było dnia żeby nie chodzili trąceni po zakładzie. Dobrze że jest firma z zewnątrz która to prześwietla. Ale już mówią że lepiej wypić na miejscu na zakładzie niż przed robotą. Może i tak - bo tu w razie co gdzieś takiego można schować. Od dawna praktykowany sposób.

Rozbirek
@kieliszek

Bez kielicha ani rusz bo zimno jak nie wiadomo co. I czy pupil czy nie to taki sam człowiek

Fryzjer

Oj tak, każe się komuś wracać do przedszkola z powodu czyjegoś zachowania, a sama powinna się tam znaleźć żeby nauczyć się kultury, dobrego wychowania a przede wszystkim nauczyć się żyć z myślą że nie zawsze ma rację bo. Ubliża każdemu nie licząc się z niczym tylko niech spojrzy na siebie bo cała zmiana ma ubaw z warjatki ????????????

Abc

Ty piszesz o kulturze? Właśnie pokazałaś swój poziom

Fryzjer

Z Ciebie patologio nawet mąż i synowie do Ciebie nie mają szacunku, a co dopiero ludzie ze zmiany ????nie daj Boże żeby wnuczki uczyły się od takiego zera jak ty ????

Abc
@Abc

Swój poziom pokazujecie wy niby z każdym rozmawiają a potem stoją i szepczą każdemu (usunięte przez administratora) obrabiając wy fałszywe (usunięte przez administratora)

@Abc

Szczera prawda, tam pracuje sama (usunięte przez administratora) i plociuchy. Obrabiają (usunięte przez administratora) wszystkim po kolei. Nikogo nie ominą.

Odys
@1

Tak to święta prawda wszyscy bez wyjątku plotami się zajmują. Czy to kobieta czy facet- nie ma reguły.

Pif-paf

O swojej koleżance chyba gadał. Nudzi mu się, przekazuje informacje i czeka na relacje. Hahahaha

Ciekawy

A który to o kim mowa

Obserwator

On jest chyba inteligętny inaczej

Par
@Ciekawy

Nie pytaj i mniej mów. Poczekaj na rozwój zdarzeń. Będzie się działo.

Konus

A co to za Brzdąc szalał wczoraj na szatni? Wy z uboju pozwalacie na takie kabarety. Niema tam u was kogoś coby go ustawił do pionu?

Zoll
@Konus

Konusku - swoich się nie ustawia. Chodzą jak chcą - pijani że ledwo łażą. Zakaz zwalniania się z pracy gdy naprawdę potrzebujesz. A jak ktoś ledwo łazi to chowa go się na chłodnę lub na rezerwowe krzesełko przy brygadzistce -a dniówka leci. Reszta robi na takiego....

Bezstronny
@Zoll

Podczas uboju ludzie pracują przy taśmie ale jest kilka osób których to nieobowiązuje. Wychodzą kiedy tylko chcą i siedzą sobie na rampie przy biurku. Pytam co robią te osoby i każdy wie o kogo chodzi. Mam pytanie kiedy przełożeni postawią tych panów na taśmę. Mówi się o tym kierowniczce ale od kilku lat nic się nie zmienia.

Hallo
@Bezstronny

Jeśli o tej porze piszesz to też musiałeś zejść ze stanowiska pracy. A przepraszam- chyba że jesteś s drugiej zmiany.

prawda

bo to prawda

Nareszcie

(usunięte przez administratora) Straty budżetu państwa z tego tytułu są liczone w miliardach złotych, a konsekwencje ponoszą głównie pracownicy, którzy często nie mają innego wyjścia, niż godzić się na świadczenie pracy bez umowy. Nowe przepisy, które wejdą w życie od stycznia 2022 roku, dadzą im pewność, że nie będą musieli zapłacić zaległego podatku za wynagrodzenie otrzymywane (usunięte przez administratora). Cała odpowiedzialność za taki proceder zostanie przeniesiona na pracodawców. Pracownik nie musi się obawiać i może zgłaszać takie sytuacje- w trosce o swoję finanse (pobyt na L-4, ekwiwalent za urlop lub emeryturę) Rząd daje szansę pracodawcom aby sami zalegalizowali wynagrodzenia wypłacane do tej pory (usunięte przez administratora). Rząd przewidział jednak abolicję dla tych, którzy przed upływem tego roku zdecydują się na legalizację faktycznego zatrudnienia i wypłacania wynagrodzeń.

Fajnie
@Nareszcie

Nareszcie będziemy zarabiać tyle ile mamy na umowie

Koperty
@Fajnie

Ja zbieram koperty po wypłacie od półtora roku z napisaną kwotą przelewu i do ręki - w razie co. Więc się zobaczy

Fajnie
@Koperty

Opraw w ramki bo to mogą być ostatnie

źal
@Koperty

nie tylko ty zbierasz koperty

Do admina

Ile wpisów na tym forum można zaliczyć do opinii. To jakaś błazenada

Tik

Ludzie ale wy macie zryte głowy

o

Pozdrawiam człowieka co wyznaczyła początek pracy w poniedziałek o 4 rano. Po tygodniu pracy 6/7.5 samochodów zero czasu spędzenia z rodziną nawet w niedziele bo trzeba się położyć w południe żeby robić cały tydzień. Psss ciekawe czy 1 zamiana bedzie robiła po 7h

Omega
@o

Nie dramatyzuj, co mamy powiedzieć my na rozbiorze? Cały czas tak mamy, jeszcze 10 godzin pracy. Na uboju od czasu do czasu tak się zdarzy i lament

grudzień
@o

Słyszałem że na drugiej zmianie jakieś obostrzenia powstały - nakaz zwalniania sie podczas godzin pracy wydany przez dyrekcję. U nas jakoś nikt o tym nie mówi i nie ogłasza. Swoją drogą robić sześć dni w tygodniu - po 9-10 godzin to przesada. Dlaczego nie możemy sobie odbierać jednego dnia za sobotę w którą pracujemy i nie wolno nam podpisywać listy. Ludzie zaczną padać i zaczną sie zwolnienia- pomyśleliście o tym ?

Konkret

Telefony, romanse , alkomaty i inne głupoty są nie istotne. Zaciekawia nas fakt że wokoło szaleje ptasia grypa i to blisko Zakładu a tu cisza..... Wszystko idzie- towar nie przyjeżdża samolotami ... tylko przez obszary zagrożone. Nie ma gdzie wieszać towaru, my nie nadążamy z rozbieranim !!!!! Co jest ???? bo nie rozumiem ???

Misiek

A ja poruszę temat parkowania. Czemu nie zrobią półgodzinnej przerwy między zmianami żeby każdy mógł swobodnie zaparkować? Na miejscu dla elity nie można, przy sklepie nie można, pod płotami u ludzi nie można. Niedługo pod samą Hołublą będziemy auta stawiać.

Znowu mamy Covida na jednej zmianie. Po co te cyrki z godzinną przerwa między zmianami -skoro ludzie łażą po zmianach jak chcą. Strach przychodzić do roboty- przecież osoba chora miała kontakt ze wszystkimi.

dzik

A dlaczego w takim razie Wasze Szefostwo nie nakaże pracownikom aby się zaszczepili tak jak w innych prywatnych zakładach. Dopominajcie się takiego rozwiązania bo prędzej czy później przymkną to "Wesołe Miasteczko". Swoją drogą to jest w gesti Dyrekcji aby produkcja szła bez zakłóceń.

Goguś
@dzik

Ale po co się szczepić? Bo ktoś się przeziébił? Aktualnie mamy sezon grypowy,

Gutek

O czym mowa ? Tu nawet jak ktoś zachorował nie wysłano na kwarantannę osób z kontaktu. Przecież peacujemy na taśmach jedni obok drugiego w bliskim kontakcie. Sanepid powinien przyjżeć się sytuacji .Nawet na szatniach gnieździmy się razem z rozbiorem bo jest tylko jedno wejście. Nie mówiąc o tym że nie ma przerwy między zmianami - jwst tak ciasno że nie ma jak się przecisnąć. Gdzie tu mowa o zachowaniu dystansu

TOM

Witam mam pytanko czy 1 listopada magazyn otwarty tzn czy są pracownicy? można podjechac?

trzeźwy

Wyraźnie zaostrzono zasady dotyczące możliwości wypowiadania się na forum opinii o pracodawcach. Wszystkie „hejterskie” wpisy i nie na temat będą usuwane. Usprawniono proces dodawania opinii na temat pracodawców – wprowadzono możliwość wskazania konkretnego działu firmy, którego dotyczy wypowiedź, a także zadawania pytań lub zasygnalizowania problemu. Elementy te zostaną wyróżnione na stronie. Ponadto GoWork we współpracy z Joanną Koczaj-Dyrdą , która sama przeszła przez dramatyczne momenty w swoim miejscu pracy - realizowany będzie program „Zero tolerancji dla mobbingu!”w zakładzie pracy, - i tym samym stwarzania niekomfortowej atmosfery wśród załogi. czytaj . na str. Platforma GoWork Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gowork-zaostrza-zasady-wpisow-o-pracodawcach-w-kampanii-boguslaw-linda-wideo

Dobrze
@trzeźwy

No i bardzo dobrze- niektóre panie przestaną jątrzyć wśród pracowników, podpuszczać i plotować -bo to się robi nie smaczne. Strach się odezwać i mieć jakieś swoje zdanie

gore
@Dobrze

Bo brygadzistami powinni być mężczyźni. Są konkretni i nie fauszywi. Nie knują

Xy
@gore

Rozenrzyj się i zastanów czy któregoś z panów widział/a byś na tym stanowisku. Żadem z pracowników nie powinien piastować tego stołka.

Bry
@gore

Proponuję obejrzenie nagrania rządzącym tym zakładem. Z kamer na korytarzu uboju z dnia 13.10. 15 . 15.30godz.jak .Pan brygadzista traktuje pracowników (usunięte przez administratora)

...
@Bry

Jak ma się zachowywać osoba ciągle pijana albo naćpana z mocnym poparcie cioci. Kierownictwo nie zareaguje bo to "swój człowiek"

To prawda
@...

Kiedyś dojdzie do nieszczęścia. A swoją drogą - na jednej zmianie pijany brygadzista - a na drugiej ze skrzywioną psichiką.

Mikołaj
@gore

A w czym kobiety według ciebie są gorsze? Sprawdzają się na kierowniczych stanowiskach i lepiej oganiają pracowników niż niejeden facet. A knuć może każdy bez względu na płeć.

Żal
@To prawda

(usunięte przez administratora)na miejscu dyrektora zwolnił bym wszystkich i zatrudnił bym obcokrajowców.

Hel
@Żal

Może i masz rację że obcokrajowców bo jak taki wyzywa przełożonego to przełożony go nie rozumie.

Hel
@Xy

Niżej wpis usunięty jak ktoś poprosił o interwencję. Nalegamy aby Dyrektor obejżał minitoring i zareagował wreszcie 13.10.21 na drugiej zmianie

Xy
@Hel

Gość miał problem z agresją i wykonywaniem poleceń przełożonego skoro jest taki pokszywdzony czemu nie poszedł odrazu z osobistą wizytą do dyrektora bał się alkomatu?

Uczciwy
@Xy

Brygadzista nie jest dyrektorem i od wykonywania na pracowniku siły fizycznej. To jest karalne. Jeśli pracownik był nie trzeźwy wysyła się do domu lub do Pana Dyrektora.

Bezstronny

Brygadzista to pracownik fizyczny. Żadna figura. Jeśli jest nie trzeźwy lub nęka pracowników macie do kogo zgłosić. Nie wpisujcie głupot. Macie Panią kierownik i Pana Dyrektora. Zawsze każdego wysłuchają i jeśli zachodzi potrzeba to pomogą.

Hejt to nie opinia.!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. - Stasin

• Jak się pracuje w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 16 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 126 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 62 ocen.

Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.