Opinie o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. w Stasin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. w Stasin

winko

no i po polskiemu naucz sie mówić. Ciężko ? Tu tak sie pracuje. Chcesz zarowić ? rób jak i my

Xyz

Witam. Jak atmosfera pracowników na magazynie i na vacum? Lepiej niż na rozbiorze? Ile można zarobix ha magazynie?

@Xyz

Na vacum jest oki. Z początki niektórzy narzekali ale nasz Nowy Kierownik się stara i jest w porządku. Mozna się z nim dogadać , zawsze idzie na rękę jeśli chodzi o wyjscie wcześniej czy jeśli musisz się spóźnić. Jednym słowem SPOKO

Kitkat

Nowy kierownik to jeden wielki śmiech na sali . Ale jezeli nie chce się robić (usunięte przez administratora)to dla nich jest dobry.

Kitkat

Nikt tu nie napisal że wszyscy(usunięte przez administratora)sobie lecą. Ale nie możesz powiedzieć że wszyscy są naprawdę zaangazowani ...i (usunięte przez administratora) za 3 Pozdrawiam

Kitkat

I taka lala nie ma na co narzekać :D życie jak w Madrycie

@ja

Jakie macie godziny pracy? Ile godzin miesięcznie wyrabiacie ?

Ty .
@@ja

Średnio ponad 200 godz. Na vacum jest dużo pracy i długo pracuje się. Bywało że przychodzili nawet na 2 w nocy do pracy .Mniej jak 10 godz.dziennie się nie pracuje .

Rozb
@Ty .

Jakie 200 godzin 300ta to minimum 25dni bywa27 *10godzin

@Rozb
@Rozb

Godzin sporo a jak wypłata, stawka godzinowa?

Nikt
@Xyz

Na magazyn lepiej nie idź. Ogólnie chłopcy fajni i wgl ale jeżeli odpowiada Ci przyjscie w niedzielę na załadunek na 3 h to jak chcesz. Ale nic zaplanować sie nie da.

Dominika
@Nikt

Na 3h chodzicie do pracy, ale jak to? I w umowie tak macie? Dziwna sprawa strasznie, najmniej to się spotkałam z czterema godzinami

Vip

I tak powinno być - dołączymy się imy z uboju

Maćko

Figo fago- podstarzały ?

Nike

A do czego przepraszam ta opinia

Rozmowę kwalifikacyjną w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista ds. Zarządzania Jakością?
Leszno
Zadowolony

Praca super

Zoom
@Zadowolony

Super to by było gdyby nasi państwo o rządzenia, tj brygadziści, kierownictwo traktowali wszystkich pracowników jednakowo. A tak to kolesiostwo, sympatie, jak ktoś umie się podlizać to ma nawet spoko

Uuu
@Zoom

Nic trudnego się podlizać wystarczy że wesele wyprawisz i zaproszenie dasz komu trzeba..

Aloizy
@Uuu

U nas bez wesela się obyło, przyszła kobiecinka zarobić ale się nie narobić 3 miesiące jak nie lepiej stoi w miejscu i jest ok bo mężuś lata (usunięte przez administratora) i się podlizuje

Zoom
@Uuu

Niestety ja już po weselu????

Relaks
@Zadowolony

Słyszałam że na uboju będzie Zumba na przerwach instruktorki to panie z żołądków jedna ma wprawę. Nie będzie musiała się już na ten relaks zwalniać.

Po co wesela
@Uuu

Pani E opanowała własną metodę do perfekcji włazi w cztery litery wszystkim dookoła nie tylko zwierzchnikom. Do tego obgadywanie każdego i knucie na poczekaniu, jest w tym najlepsza tylko brakuje jej inteligencji żeby wiedzieć że z każdych czterech liter wkońcu wyskoczy z chukiem, zostanie tylko niesmak przykry zapach

Kocanka
@Relaks

A co komu do tego w jakim celu się ktoś zwalnia. To jest jej sprawa - bardzo dobrze że ktoś ma jeszcze energię i chce sobie poćwiczyść a nie jak co niekture ani wyglądu ani chęci do poprawy estetyki swojego ciała. Podziwiam i Kibicuję takim kobietom _ BRAWO!!!!!

Litości

Nie kszyczcie na leniwych ludzi oni nic nie zrobili

Głos Sumienia

Ludzie którzy się boicie własnego cienia. Przestańcie. W jedności siła. Pokażmy w końcu że nie można robić z nami co się chce. 10 godzin pracy to chyba wystarczy. Zwłaszcza że nie płacą nam godzin nadliczbowych ani nocnych. Pokażmy że nie można tak z Nami postępować. Skończmy dzisiaj pracę "normalnie" o 24

@Głos Sumienia

Ej, podrzegaczu, to może następnym razem wyjdź na żywo z taką propozycją. A ty się nie boisz własnego cienia?

Koleś
@Głos Sumienia

O jakiej jedności ty piszesz

Spokój

Podsumowując ostatni tydzień na uboju- stwierdzam że (mimo braku ludzi) chciało się przychodzić do pracy nawet jeśli przyszło by nam robić dużo dłuzej jak zwykle. Dobra atmosfera, zgoda, spokój,dobry kontakt z kierowniczką sprawiało że dzień mijał szybko i bezstresowo a to przecież bardzo ważne. Oby więcej takich dni :-)

Yer
@Spokój

Zwłaszcza jak zębatego z gumowymi iszami nie ma na hali.

Hej

Dzień dobry co słychać

Lulek
@Hej

Dzień dobry. Same dobre rzeczy

Hej
@Lulek

Czyli same pozytywy tak trzymać

Przyjaciel

Ej przedstawicielu- znowu ktoś "uczynny" doniósł na Ciebie. Znowu będziesz miał wizytę.

kto co
@Przyjaciel

Chyba komuś artykuły się pomerdały. Jaki Przedstawiciel ? Jaka wizyta ?

@Przyjaciel

Przedstawiciel?? Ten który sam się zgłosił? On nawet nie wie co podpisuje. Dobry ubaw mamy z niego na rozbiorze. Zamiast zajmować się plotkami niech pilnuje lepiej dzieci i siedzi w domu.

UPS

Łoj Panicku - chodzi o wizytę Opieki Społecznej

@Kolega

To wy też macie ochotnika na rozbiorze

Opiekę czy Policję?

Brrr
@Kolega

Opiekę

Napletek

To nieźle się tam bawicie na uboju, przekręty, bijatyka, intrygi, jak w Dynastii. Taki tasiemiec kiedyś był jak ktoś nie pamięta. Ubojowa brygadzistka to Alexis, tylko w brzydszym wydaniu

Oj tam
@Napletek

Przekrętów u nas nie ma. Czasem się ktoś poprzepycha po pijaku. Ale jest pezynajmiej wesolutko. W tym tygodnu jest spokój. Praca idzie jak trzeba mimo że jest mało ludzi. Kierowniczka na medal.

@Oj tam

Kierowniczka tak, ale brygadzistka- brrrr,

Weź
@Napletek

Wyluzuj. Ja też nie jestem zachwycona ale brygadzustka nie musu się nikomu podobać, jest naszą przełożoną i tyle. Nie musimy jej kochać. . Kiedyś co i raz się z nią łapałam. I powiem że to lepsze niż wypisywanie tych żali. Masz coś co ci się nie podoba - wyjaśnij , wykrzycz lub zgłoś Kierowniczce lub Dyrektorowi i z głowy.. Po co robić komuś taką krecią robotę.

Ej koleś
@Napletek

A Ty jak jesteś z rozbioru to lepiej nie szczuj

@Ej koleś

Co za różnica skąd? To jedna firma, więc też mogę wyrazić swoją opinię. Zawsze możesz skomentować rozbiór, nikt ci nie zabroni

Napletek

Zabrzmi jak ogłoszenie matrymonialne ale proszę bardzo Wysoki, przystojny, po 30stce, zabawny i inteligentny

Napletek

Nie da się. Jak chcesz to daj namiary na priv

Ale jaja
@Napletek

Napletku twoja ksywka już mówi dużo o twojej inteligencji. I nie pokazuj nic nikomu bo się zbłaźnisz

Odn.spr.

Pani brygadzistko przychodzisz na cudzą zmianę i mówisz że wszyscy muszą umieć wszystko i karzdy ma stać na podcinaniu. Wnioskując z poprzednich wpisów to na twojej zmianie nie wszyscy stają wszędzie.Ciekawe czy kładkowi wymieniają się na choinki czy są tylko ozdobą zmiany. Trochę konsekwencji - jak wszyscy to wszyscy a nie jakieś wyjątki

Odn. Spr
@Odn.spr.

Przecież nie brygadzista to wymyśliła tylko pani z żołądków

Panie Grzegorzu,może Pan zrobi w końcu porządek w tym zakładzie,skoro brygadziści i kierownictwo to prostactwo którzy mają problem z alkoholem i innymi używkami pozwalają na to samo pracownikom to jak świadczy to o firmie???Czy oni nie mają świadomości że grozi im kryminał jak w końcu dojdzie do tragedii??? Zakład Drobiarski w Stasinie to temat dla UWAGI TVN

Ujma

Komuś widocznie się maży leprzy stołek i oczernia brygadzistów. Jak już dojdzie do zmian prezes powinien zatrudnić kogoś z zewnątrz. Bo z pracowników bym raczej nie radził. Bo każdy dla każdego wilkiem potopiliby się w łyżce wody nawzajem. A swoją drogą jak ktoś chce się nachlać to to zrobi. Na bramie nikt nie sprawdza co kto wnosi na zakład

Któś
@Ujma

Nikt nie oczernia brygadzistów. Jacy brygadziści taka i firma. Brygadziści - powinni być z zewnątrz , mieć trochę ogłady i szkoły. Powinni tez odnajdywać się grupie, umieć pracować i porozumiewać się z ludźmi a nie kopać pod kazdym dołki.

@Któś

Skąd weźmiesz ludzi z zewnątrz. Od dawna nie ma chętnych do pracy w tym zakładzie poza obcokrajowcami .

Noo

No właśnie nie ma chętnych tylko dlatego bo zakład ma taką opinię przez osoby które Prezes powinien pogonić. Ja posprząta się ten bałagan i wymiecie te zgniłe jaja zaraz ludzie przyjdą. A tak poprostu się boją

A przez kogo ta opinia przez autorów tych poematów. Ktoś ma tu osobiste zatargi i przelewa tu swąją wątpliwą inteligęcję i wyssane z palca opowieści na forum. Włazicie brygadzistów w cztery litery a za plecami knujecie intrygi.

co ?

Piszą bo może dotrze do Ciebie że nikt cię tu nie chce. Na UWAGI w TV przyjdzie czas.

Na obcokrajowców nas wymienią

Co
@co ?

Nikt czyli wszyscy czyli ty

Noc

Na uboju jedna zmiana tyra jak (usunięte przez administratora) a druga ma lajcik pracują ile chcą notorycznie mniej a akord mają większy Gebels ciągle na bani robią go jak chcą a w szczególności nas pracowników dotyka niesprawiedliwość

Łał
@Noc

A ja myślałam że to nasz zmiana zawsze ma pod górkę. Wasz brygadzista przynajmiej powie wam ile macie uboju- bo u nas nic się nie dowiesz wielka tajemnica.. Więc nie narzekajcie.

@Noc

Zawsze tak jest że poprzedzająca zmiana robi tyle ile zdąży a następna tyle ile zostanie. Czasami jest mniej czasami dużo zadużo. To nie jest wina zmian tylko osoby która zamawia tyle towaru.

wituś
@Noc

U Was Gebels a u nas Kapo obozowe.

Prawda
@wituś

Gdyby nie nasza Kierowniczka - już dawno by mnie tu nie było. Przynajmniej jest się do kogo zwrócić z problemem. Zawsze pomoże a przynajmniej odpowie na wszystkie pytania.

Mikołaj
@Prawda

Fajnie że można jakoś rozwiązać ewentualne problemy w Zakładzie Drobiarskim w Stasinie. A co możesz mi napisać na temat zarobków? Pensja jest adekwatna do wykonywanej pracy według Ciebie? Podasz jakieś widełki?

Super
@Mikołaj

Zarobki takie sobie. Bywało lepiej. Kierownictwo ok. gorzej z flancowaną inteligencją w roli brygadzistów/ek.

Zmiana
@Super

Nie bój nic. Już niedługo... Prezes ma zrobić przesiewkę - niektórym opadną piórka. Będzie bolało jak spadnie sie ze szczebelka i wróci do tych co sie ich gnębiło.

Syfilis
@Zmiana

Przydałoby się. Może w końcu pani A... zajęłaby stanowisko odpowiednie dla niej bo taka brygadzistka to wstyd i ujma dla zakładu

Telefony
@Syfilis

No i znowu pytanie kto napisał i kiedy.i czy telefon w pracy jest potrzebny niektórym. Jasno widać że to w czasie godzin pracy..

@Syfilis

Wstyd to raczej zarządzać takimi ludźmi. Skoro oni się nie nadają to wśród załogi tym bardziej kandydata na brygadzistę nie widzę.

Takimi? Jakimi? Ludzie tu i tak za cierpliwi są

@Gość

Ale oczywiście wszystko co złe to brygadziści. Ludzie ogarnijcie się sami jesteście podzieleni na obozy nie trzymacie się razem a może drogi gość sam się widzi na tym stołku.... Chcę spróbować tego chleba zgłoś się

Mikuś
@Ujma

A kto tu mówi - że kandydatem na brygadziatę ma być ktoś z pracowników. Wpadasz w panikę kochaniutka- i leków na uspokojenie Ci zabraknie. My nie wybieraliśmy Cię na brygadzistkę- bo kto wybrał by kogoś kto obsmarowuje wszystkim tyłki - od bióra po zwykłego pracownika i napuszcza na siebie ludzi żeby tylko odwrócić uwagą od siebie. Kto donosi na na kolegów z pracy - doniesie też na szefostwo- to się ma we krwi. Na tych co piją ,biją nie donosisz- bo wiesz że takie osoby nie mają skrupułów. Poza-tym osoba sprawująca funkcję brygadzisty - powinna mieć przynajmiej -średnie wykształcenie , kulturę osobistą a nie skupia się na plotach ,wyzywając i poniżając ludzi. Prezes - Każdej Szanującej siię Firmy nie obstawia stanowisk osobami wokół których jest tyle niejasności i szumu. Dobra Opinia Firmy powinna być na pierwszym miejscu. Więc czekamy na ruch Prezesa.

Xyz
@Prawda

Tak,gdyby nie twoja kierowniczka to już dawno by cię tu nie było, bo byś wylecia(a) za chlanie jak i wielu innych twoich przyjaciół z waszej elity.

Witam
@Mikuś

Jestem z zewnątrz i chętnie przyszedł bym do pracy ale czekam na zmiany o których piszesz.

kto ?
@Telefony

Nie wiesz kto pisze. Facet z wiecznymi pretensjami -który ma zawsze problem. Zawsze za mało zarabia :-) zawsze za długo pracuje :-) Jednym słowem zawsze coś nie po jego myśli :-)

Kto
@kto ?

To Niespełniony w firmie któremu nie udało się wspiąć wyżej.

Dzień dobry, skoro wszyscy się tak tutaj kłócicie i mówicie jak jest wam zle niech ktoś zaproponuje zbiórkę wszystkich zmian na parkingu razem z biurem i rozmawiajcie. Wszystko da się rozwiązać a nie plujecie na siebie jadem ????

????

Proszę mi wyjaśnic po jaką cholerę jest Pani kierownik skoro nie ma jej na hali produkcyjnej tygodniami ba!miesiącami !nie widzi kto jak pracuje,kto jest na stanowisku a kto lata po całym zakładzie ,kto jest pod wpływem? Nie widzi nic !!!!!

Com
@????

O co wam w końcu chodzi. Źle że brygadzistka stoi za plecami, źle że kierowniczka nie stoi za plecami. Ludzie określcie się. A po za tym przychodzi na halę - może była/eś zajęty czmś innym. Nie martw się...... jak będzie coś nie tak to będzie o tym wiedziała. Wyluzuj czepliwa osobo

Stasin

Oczywiście że brygadzistów nowych z poza zakładu to skończą się układy i ukladziki,a nie pani kierownik z uboju dostanie dwa worki ziemniaków i już dopisane kilka dni urlopu,biją jedni drugich na zmianie a ona mówi że o samochód się uderzył i z chłopca zrobiła debila,cpaja trawę jaraja to mówi że zapach ładny,dodawać do 10 nie umie,ludzie chlaja pewna rodzina z Patkowa to alkoholicy biją innych, codziennie są pod wpływem a kierowniczka udaje że tego nie widzi, człowiek spada z myjki ma rozbita głowę to nie wzywa się karetki tylko prywatnie się wiezie i cisza że w zakładzie,uważa tylko alkoholików i cpunow bo tacy zawsze będą się podlizywać bo wiedzą że pierwsi mogą wylecieć a jak ktoś jest normalnym pracownikiem a który nie daj Boże się odezwie to jest tłamszony wysyłamy na gorsze stanowiska bo czuję się zagrożona i pokazuje swoją władzę.ma pod sobą niezrównoważona brygadzisstke która śmiem stwierdzić że ma schizofrenie i siostrzeńca ktory uważa tylko tych co jemu więcej wody mama się przyniosą.A więc tylko kierownictwo z zewnątrz z odpowiednim wykształceniem i obyciem

Były
@Stasin

Jeśli chodzi o bicie na zakładzie to najwięcej pobił pracowników (Boski) brygadzista przy kamerach na rampie , stołówce naliczył by z 8 osób .Pani kierownik widząc to nic z tym nie zrobiła oczywiście wszystko pod dywan bo siostrzeniec . Pytanie Panie Prezesie czy taki człowiek jeśli można tak nazwać może być na tym stanowisku ?

Ej były
@Były

Pracuje w tym zakładzie jakiś czas i nic mi na ten temat nie wiadomo w mym mniemaniu to jest twój wymysł

Stasin
@Stasin

Ludzie przez to szczekanie na forum to nie brygadzistów wymienią ale nas wszystkich i wtedy będzie się mieli z pyszna

Wymienią
@Stasin

Już chodzą słuchy że brygadzistka wróci na produkcję bo tylko sieje ferment wśród załogi. W firmie powinien być spokuj a nie podpuchy i wyzwiska. Ludzie na produkcji pracują jak woły i niech tak zostanie. Nie było by tematu gdyby załoga była szanowana a nie poniżana i wyzywana i to przez kogo hahahaha

Bosek

Ta niby zastraszana pani niech się zapyta swoich nowych pseudo przyjaciół w jaki sposób podjudzały tą dziewczynę i nabijały się z niej gdy ta pani stała na taśmie obok obok tego chłopaka i rozmawiali ze sobą. No i dlaczego straciła koleżankę z którą jeździła.

@Bosek

Ale to nie powód żeby łapy wyciągać. Nie ważnie z kim sie stoi i koło kogo i o czym rozmawia. Nik nie ma prawa wyciągać łap do kogo-kolwiek.... KONIEC KROPKA- tym bardziej w zakładzie pracy. I czy to ona czy brygadzista czy jakiś pracownik. Tu się pracuje - to jest zakład pracy a nie obora w kamiankach czy inne miejsce. Wbijcie sobie to do swoich pustych głów. Ludzie boją się tu przychodzić żeby za darmo nie dostać w twarz od osób z otoczenia rządzących. Nie każdy ma w naturze podlizywanie i sprzyjanie brygadzistom. Ludzie chcą odpracować swoje i spokojnie iść do domów a być wplątanymi w jakies chore historie sflustrowanych desperatów.

@Tak

Ale pseudo przyjaciele przy tym mieli niezły ubaw zresztą lubią takie intrygi. A to według ciebie jest w porządku bo pewnie się od nich niewiele rużnisz albo jesteś właśnie jedną z tych osub

Mik
@Wymienią

To na rozbiorze ?

Zwolniona

Ja tu pracowałam, chora przychodziłam do pracy, byłam na każde zawołanie. Chętnie dołączę się do wniosku w sprawie o (usunięte przez administratora) i powiem jeszcze że jest wiele takich osób które już nie maja nic wspólnego z ta firmą

Zmianka

Ojej a przecież Wy tak wszystkich przyjmujecie z otwartymi ramionami. Wstyd -nie pracujesz tyle co inni a juz nażekasz ? (usunięte przez administratora)

Fakt

U nas też nic nie umie robić. Na taśmę nie przychodzi a powinna zobaczyć jak wygląda praca przy taśmie bo pieniądze takie same. Chroniona chyba za wymyślone donosy.

@Fakt

Purchawe dac na flaki niech zobaczy jak robota wygląda może przestanie tyłki ludziom odrabiać.

Joł
@Fakt

Nawet Kierowniczki i brygadziści stali na każdym stanowisku i w razie czego potrafią wykonać każdą czynność. Pracownicy wymieniają się - jeden z drugim i stają wszędzie. Jeśli ktoś nie potrafi bądź nie chce stawać wszędzie w razie braku ludzi , powinien miej zarabiać. Jak któryś nie chodzi na rampę ma mniej w kieszeni. Proszę to uwzględnić.

@Joł

Na uboju nie ma pracy chronionej jeśli na taśmie za ciężko to niech się zwolni. Jest kilka starszych kobiet i wszędzie stają to dlaczego Purchawa jest chroniona. Do pracy przyjeżdża jak jej pasuje i zmienia sobie godziny co to kogo obchodzi że nie ma czym jeździć. Cały czas problem z jazdą zmieni zmianę i jeszcze zmieni sobie inną godzinę Ja miałem zabiegi to nie mogłem na tydzień zmienić zmiany bo tam za dużo ludzi. Pani Kierownik proszę traktować wszystkich równo. To jest praca i wszyscy niech równo pracują . To że nie ma czy jeździć to jej problem. Jak sobie zasłużyła to tak teraz ma.

Halo
@Beztronny

Halo halo - u nas na rozbiorze nie ma flaków. Więc nie postawimy jej na flaki

spraw.
@Uczciwy

Ej uczciwy- o co Ci i innym chodzi. Kto nie ma z kim jeździć ? Przecież przyjeżdża do pracy- a że czasami na inną zmianę to jej sprawa i przełożonej. Zgłoś kandydaturę na brygadzistę i będziesz się bujał. Dobrze że brygadziści i Kierownictwo idzie ludziom na rękę- to jest wielki PLUS. Co !!! prosiła cię o podwózkę ? Napewno nie. Pogłośc ludzka nie zna granic Ja osobiście twierdzę że to zawiść nic więcej

Fałsz
@Uczciwy

@Uczciwy Ahh te falszywe mordy. Jak masz taki ból (usunięte przez administratora) to czemu nie powiesz tego do tej osoby w pracy? Tylko pocisz się tu na formu haha .. czyzby kozak w necie (usunięte przez administratora) w swiecie? Najwidoczniej odpuleńcu ..

@Fałsz

Jeśli inny pracownik nie podmienia innych ma mniej premii. Pytam dlaczego nie dotyczy to wszystkich. Nie chodzisz na rampe bo nie dasz rady masz mniej premii. Jeśli ta pani nawet nie raczy nikogo podmienić bo twierdzi że ma chory u przełożonych to ok. Ale trzeba równo ludzi traktować. Tu nie chodzi o zazdrość lub zawiść tylko o zwykłą ludzką sprawiedliwość.

@spraw.

Jaka zawiść? Ze tą Pani zasapie się na taśmie? Chodzi tylko o to żeby nie oceniała innych i spojrzała na siebie. Dosyć już tych zmysłowych donosów. A jazda to tylko odrębny temat.

Rum
@Fałsz

Już nie jedna osoba wygarnęła tej pani w oczy co myśli ale jak grochwm o ścianę

Indyk
@Rum

Do tej Pani z uboju nic nie dociera. Teraz wozi ja córka i chyba nic nie zrozumiała że nie można donosic na koleżanki. Jak wróci gumowe ucho to dopiero będzie ciekawy temat.

Jis
@Indyk

Ej ta Pani jest z rozbioru a nie z uboju. Ale widzę że i u Was

Indyk
@Jis

To chodzi o panią z uboju

@Indyk

Każdy wie że to chodzi o panią z uboju. Tak wychodzi jak się donosi na koleżanki i na kolegów. Nie podbudujesz się nigdy (usunięte przez administratora)

sms
@Beztronny

Takie osoby mają to we krwi. Jak się nie da na ucho to się wydzwania do bryg. i kier. i sypie wszystkich. Taka natura. Dajcie spokój - na piórach też donosiła jak od którejś omyłkowo poczuła niby alkochol. Abstynętka hahaha :-)

Uboj
@Beztronny

Po pierwsze to was (usunięte przez administratora) obchodzi kto z kim jezdzi. Po drugie to chyba mały człowieczku nie znasz znaczenia słowa "donos". Tacy wyszczekani tutaj jesteście a w pracy jak gdyby nigdy nic normalnie rozmawiacie. Żałosne. Skoro macie wielce jakieś wąty to dlaczego nie zwrócicie się z tym do kierowniczki? Czyzby brakuje odwagi?? Wy wszyscy razem wzięci jesteście jednym WIELKIM fałszem. Obrabiacie sobie wzajemnie du*y i żyjecie cudzym życiem. Ojj patusy musicie mieć swoje życie bardzo nudne skoro tak haha. Szczekajcie tutaj dalej pieski. Bez pozdrowień ;)

Hahaha ALKOCHOL
@sms

Ej "ABSTYNĘCIE" czas chyba wrócić do podstawówki bo na te byki się patrzeć nie da hahahahahaha

@Uboj

Widać dokładnie że pisana prawda zabolała panią Purchawę . Nie bylem zainteresowany tym tematem ale widzę po jej odpowiedzi że nic do niej nie dociera. To jest osoba pozbawiona honoru. Powiem krótko mieszkam zupełnie w innym kierunku ale wolę wozić worek (usunięte przez administratora) niż taką osobę.

Przestraszony
@Hahaha ALKOCHOL

Piszesz właśnie o swoich bykach bo nawet nie umiesz poprawnie napisać Alkohol . Pisze się przez h. To Ty wróć do podstawówki bo właśnie pokazałaś swoją inteligencję.

Wow
@Przestraszony

Haha napisałam tak jak napisał to ABSTYNĘCIK, zluzuj majty bo widze cie uwierają inteligenciku

Obojetny
@Fakt

Ludzie ogarnijcie się! Czy tak bardzo Wam sprawia przyjemność obrażania drugiej osoby .Ta Pani jest osobą bardzo życzliwa i miła .Ja gdybym miał taką możliwość to wroga bym woził. Ludzie skąd w Was tyle nienawiści? Zapewne niektórzy pójdą do kościoła i tam będą modlić się. Przecież to się mija z celem .Być życzliwym dla drugiego człowieka to taki wyczyn ?

Wow
@Fakt

Nic nikogo nie zabolało, ale czekamy na więcej ;) podjęte zostały kroki za te wyzwiska więc spotkamy się w innych okolicznościach. Ciekawe czy będziesz taki wyszczekany wtedy. Do zoba ;)

@Wow

Super. Prawdę zawsze można pisać. Jest nas dużo poszkodowanych za plotki więc czekamy. Oby jak najszybciej.

Ej
@Fakt

Halo halo - stała na taśmie i to nie w jednym miejscu i dawała sobie radę. Została postawiona na takie stanowisko które wymaga sprytu i tyle.

Kochaś
@Wow

Nie widzę wyswisk przypisanych konkretnej osobie. Forum jest miejscem chronionym i obsługiwanym przez administratora który dokładnie wie jakie treści wolno puszczać w eter. Wpisy zagrożone karą to: wyswiska i poniżanie na tle rasowym, nawoływanie do popełnienia przestępstwa lub czynu zabronionego. Tu widzę tylko żal osób które liczą że ciś zmienisz w swoim zachowaniu. Konsekwencje tego zachowania już sama odczułaś. I nie ważne czy jesteś z rozbioru , uboju czy z innwego miejsca .Sama chyba przyznasz. Nie tylko ty poczułaś się źle w tej sytuacji ale to dobrze bo przypisałaś sobie te zasługi. Źle czują się też osoby które były ofiarami twoich nie potrzebnych intrych- a jest ich sporo.

Kochaś
@Wow

Jeszcze jedno - wracaj do swoich na swoją zmianę i skończ dalsze straszenie donosami i odpowiwdnimi krokam. Czy donosy tioTwój sposób na życie. Daj spokój. Bajo

Mlida
@Kochaś

Racja bo w pismach nie jest udostępnione imię czy nazwisko. Niech ta bezczelna Pani zapozna się z regulaminem. Już zostało wszystko napisane odnośnie tej Pani żeby ostrzec innych pracowników Tylko po to były te wpisy. Zamiast straszyć zapoznaj się z definicją hejtu. Zapraszamy na wymianę koleżanek na taśmie jak brakuje ludzi.

Wirek
@Mlida

W samo sedno- masz rację Obraza majestatu bo ludzie upominają się o pomoc w podmianie na taśmie ? Napewno twoje koleżanki też mają dosyć że tylko one na okrągło latają na podmiankę.

Cichy
@Kochaś

Extra wpis. Nic dodać i nic ująć. Cała prawda.

Ziomek
@Wow

O i znowu długi język się włączył. Najpierw będziesz musiała pociągnąć do odpowiedzialności administratora który zamieszcza tylko takie wpisy które nie łamią prawa. Poza tym to nie twoje podwórko tylko miejsce firma której nie przyspożysz chwały takim szumem. Zmień zachowanie

mim
@Wow

Ja tu tez nie widzę obrażania kogoś. Widzę tylko że duża grupa osób upomina się o równe traktowanie wszystkich pracowników. I żeby nie było że ktoś jest nie do ruszenia bo nie pójdzie tu czy tam. Praca to praca i jeśli brygadzista/ka każe iść tu czy tu - to nie dyskutujemy tylko wykonujemy polecenie. A nie - ja chory, boli mnie ręka czy (usunięte przez administratora) Jak cię boli posiedź w domu a nie wybierasz sobie odpowiednie dla siebie stanowisko.- a drugi musi zasuwać bo ty nie możesz.

Sonia
@Wow

Przeczytałam wszystkie komentarze i też nie widzę żeby był naruszony regulamin. Sama kobieto robisz szum ..po co było się chwalić że nie masz czym jeździć i przychodzisz na inną zmianę i załatwiłaś sobie że nie będziesz chodzić na taśmę.. ludzie wiedzą o twoim złym zachowaniu . Pomysł na ile osób donioslaś . Chwalisz się że jesteś zwolniona z taśmy. To jest Zakład pracy a nie przedszkole. Zastanów się chociaż chwilę nad swoim zachowaniem.

@Uczciwy

Czepiacie się kobieciny. Zobacz jak jeden chroniony stoi tylko na stekowaniu- ani go ruszysz z miejsca. Ani rampa ani flaki ani choinki. A takie same pineniądze bierze. A to go ręka boli a to nogi a jeszcze kiedy indziej (usunięte przez administratora).

Daj spokuj
@Daj spokój

Jajeczka to ty masz zamiast muzgu życzę Ci porwanych ścięgien jak u niego wtedy zobaczymy mądralo jak będziesz gibał na każdym stanowisku.

@Daj spokuj

Ja gibię wszędzie Porwane ścięgna ? Powiem Ci na ucho że przy porwanych ścięgnach nie chodził by o własnych siłach. Masz wyobraźnię nie ma co. Cwaniakuje i tyle

Daj spokuj
@Daj spokój

Wiesz tak między nami jesteś bezmuzg akurat tobie on się nie musi tłumaczyć. Poproś kierowniczkę to ci wytłumaczy widziała jego wyniki badań.

@Daj spokuj

Ch. Chodzi o co innego . Jednemu wolno a drugiemu niw wolno. Jwden może okazać zaświadczenie a drugi jak taki przyniwsie to wielkie halo i śmiech.

Ha
@Daj spokuj

Nie mądrzyj się tak. Ty też nie lepsza. Pracerka się znalazła.

Lulek

Czy ktoś wie kiedy skończą się te nieludzkie godziny pracy czy może tak już zostanie? My nie dajemy rady. CZY macie nas za idiotów wmawiając że to przez upały?

Upały
@Lulek

Jakie upały ? Jak tak dalej będzie trzeba zciągnąć jaką kontrolę z inspekcji i zakończyć te nocne godziny bez żadnych dodadków. Ludzie szanujmy się u nie dajmy się tak traktować.Niedługo po kolei zaczniemy się wysypywać bo nie damy rady tak tyrać po nocach.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. - Stasin

• Jak się pracuje w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 16 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 126 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 62 ocen.

Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.