Opinie o INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. w Ostróda

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. w Ostróda

Ktoś teraz napisał o ucinaniu wypłaty ze względu na niewystarczającą liczbę obrotów, więc zastanawiam się czy na każdym stanowisku jest jakaś uznaniówka. Mnie interesuje praca jako specjalista ds. sprzedaży. tutaj jedyne co piszą to premie od zrealizowanego plany sprzedaży. jak je oceniacie, da radę wyrobić?

Administrator Nowy wpis

INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

A może ktoś inny dopisze cos więcej? widzę tu opinie odnośnie tego, by sobie odpuścić pracodawcę, kandydat do teraz nie dopytuje czemu, nie wiem czy już zrezygnował ale mnie to interesuje aktualna sytuacja na UR. Jak widać kierownika do niego teraz szukają. A dla reszty zespołu kiedy będą jakieś oferty dostępne? i czy podacie średnie zarobki dla jasności już?

Bobik

A jak wygląda praca na produkcji i zarządzanie nią ? Widziałem ogłoszenie na dyrektora produkcji i jestem zaciekawiony. Mają małe wymagania ?

@Bobik

Cześ c, ja też jestem zainteresowana. Jak już będzie ktoś pisał, to jaka jest pensja miesięczna dla dyrektora? Czy osoba na takiej posadzie dostaje się umowę o prace, czy tylko b2b wchodzi w grę? Może pracownik może wybrać dowolną formę zatrudnienia?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
Wiolka

Z tym paliwem to tak na poważnie? Ktoś tu pisał ze kierowca zgarnie 12,000 zł w miesiąc, tyle ze netto czy brutto? I nawet jeśli to jak to przeliczyć na cale paliwo, bo nie wiem? Warto chłopakowi dać o tym info? Macie kalkulacje? Hajs się zgadza?

Nadmiernie zużyte paliwo? Jakie są wobec tego szczegóły? Na jakiej podstawie zostaje to policzone? Czy nawet gdy stosujesz się do wszystkich wytycznych to przekraczasz te normy? Ile na paliwo trzeba wyłożyć kasy?

Kierowca

Dwadzieścia lat temu jak chciałem się zatrudnić w tej firmie na stanowisko kierowcy CE po przeprowadzeniu rozmowy z kierownikiem (prawa ręka prezesa duży facet) który mnie zapewniał że dostanę pracę , i że się do mnie odezwą po tygodniu nikt się nie odezwał więc sam się zgłosiłem i wtedy zastałem w biurze kierownika oraz samego prezesa. Panowie potraktowali mnie z góry, czyli olali !!! ,a więc karma wraca PANY czasy się zmieniły teraz to Wy prosicie kierowców żeby dla Was pracowali !!!

YYY

Dzień dobry, Może ktoś powiedzieć dlaczego obecnie szukają dyrektora produkcji? Co się stało z poprzednim dyrektorem produkcji? Dziękuje za pomoc.

xyz

Firma indyk mazury potrzebuję kierowców płaci 12 tysi na miesiąc !!!! Jest jeden myk trzeba mieć swoje paliwo

Ooo

Zarząd mógł nie wiedzieć, że potrzebuje jakiejś osoby na dane stanowisko? faktycznie tak właśnie bywa? Mnie to ciekawiła ta oferta dla specjalisty ds. sprzedaży, chyba ostatnio nikt o niej nie pisał? Możecie wiec się odnieść? jest na to szansa? Rozmowa także by mnie interesowała, czy sporo osób kandyduje? i jaka jest atmosfera na dziale?

Maryla

Opowiecie o stanowisku Kierownik Działu Kadr i Płac?? Wiecie, czy daja tu auto służbowe? Bo napisali, że tu trzeba reprezentować firmę przed organami zewnętrznymi: PIP, US, ZUS. No i aby tam dojechać, to ma się samochód od firmy czy trzeba na własną rękę się tam dostać?

Stanowczo? Zdradzisz jakie są kutemu podstawy? stanowisko kierownicze jest tu zbyt odpowiedzialne? Lub może Ci chodzić o to ze kasa nie jest adekwatna co do wymienionych wyżej obowiązków? ile na nim tak właściwie płacą?

Jakub

Stanowisko kierownicze przez pierwsze 3 miesiące 4000 zł netto, potem 5000zł. Czy to prawa nie zdążyłem się przekonać :( Kwestie wynagrodzenia nie są najważniejszą sprawą. Najbardziej denerwującymi rzeczami jest brak organizacji i przerzucanie obowiązkami. Jesteś zatrudniony jako xyz, a dochodzą do tego zadania innych działów. Gdyż kogoś nie ma, ktoś się zwolnił. Lecz oczywiście nie zostaniesz w nie stopniowo wprowadzony, a rzucony na głęboką wodę. Masz to zrobić, nie ważne w jaki sposób. Gdy się pytasz o coś, nikt nic nie wie. Nawet przy zatrudnieniu kadry i zarząd nie wiedzeli, że potrzebują osoby na to stanowisko. Jeśli chcesz spróbować to już Twoja decyzja.

ASD

Odradzam pracę w tej firmie. Najpierw rekruter kontaktuje się z informacją o rozpoczęciu współpracy. Uzgadniacie termin a potem nie odbiera telefonów. Dział kadr nic nie wie, z osobami zarządzającymi nie można porozmawiać. Gdyż wiecznie są na ‘’spotkaniach”. Mimo kilku krotnego kontaktu nic nie zostało wyjaśnione. Przez nich zostałem na lodzie. Złożyłem wypowiedzenie w poprzedniej pracy, a ci mnie wystawili do wiatru. Pierwszy raz się spotkałem z takim zachowaniem. Jeśli to czyta prezes niech zrobi porządek z tym bałaganem !!!

@ASD

Czy ta końcówka oznacza, z mimo wszystko trudno jest dotrzeć to samej osoby prezesa? Zastanawia mnie kwestia złożonego wypowiedzenia, docelowo jakie mają okresy? I czy musiałeś je składać skoro w zasadzie pracy się nie podjąłeś?

ASD

Z prezesem nie udało mi się spotkać. Na początku mówili, że jest na spotkaniu potem przez tydzień go nie było. Jak jest prawda tego nie wiem. Wypowiedzenie złożyłem, gdyż miałem potwierdzoną informacje o rozpoczęciu pracy u tego pracodawcy. Na 2 umowach o pracę nie jest się w stanie funkcjonować.

Agata

A czy polecilibyście się zatrudnić do działu sprzedaży? Jest tu aktualna oferta dla specjalisty, jednak chętnie poznam wasze zdanie najpierw. Premie są zależne od sprzedaży, to dla mnie jest jasne. Tylko jak to wygląda dokładnie, jest to premia od wyników całego działu czy indywidualna? Podstawa to coś więcej niż minimalna krajowa? I czy sprzedaż jest tylko stacjonarna czy też mobilna?

Wielbiciel

Najbogatszy pracodawca w całym kraju jak nie w Europie.15 opłacanych miesięcznie ciężarówek stoi na placu a towar rozwożą samochody i kierowcy z wynajmu.Życze dalszych sukcesów

Czy nowo zatrudnione osoby w INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pl

Każdemu dają bo wyjścia nie mają nawet jak głowy nie ma to też dostanie

Kasia 07

Obcinają wypłaty za paliwo że niby za dużo zużyte, problem z wypłatami nie chcą wypłacać, nie ma komu jeździć

Kilka lat tam pracowalam i nie polecam. Firma prowadzi wiele nieuczciwych praktyk. -Kamery z podsluchem w miejscach niedozwolinych -Falszywe dokumenty, pod ktorymi jeszcze kaza sie podpisywac -Wyzwiska, ponizanie ze strony przelozonych i wspolpracownikow -Kradzieze dobr firmowych przez przelozonych-o ktore pozniej oskarzaja pracownikow. -Permanentna niewyplacalnosc Prosze na ta firme uwazac. Mam nadzieje, ze ktos w koncu sie za nich wezmie

Ze swojej perspektywy: - obłuda, firma prowadzona nieuczciwie - samemu się płaci za orzeczenie do celów sanitarnych - takie koszty są po stronie pracodawcy - oszczędzają na wszystkim, pracownicy często nie mają w czym pracować - i wiele innych....

Xyz

Zaprowadzają ciężarówki na serwis po czym ginie paliwo i obciążają kierowców po prawie tysiąc złoty.Obciążenia od paliwa przez mięso, gdy za każdym razem wyjeżdżasz na minusowej wadze, po połamane pojemniki,ktore powinienes ogladac jeden po drugim majac ich na samochodzie okolo tysiac i w miedzy czasie telefony odbierac za ile gdzie będziesz.Im więcej jeździsz tym mniej zarabiasz.Ciezarowki z dnia na dzien zaczely im palic mniej o 2 litry w normie zakladowej .Trzeba jakieś głupoty na karcie drogowej wypisywać żeby się niby zgadzało a i tak zawsze paliwo im ginie.Wieksza część wypłaty w premi uznaniowej żeby było z czego zabrać .Zero szacunku dla kogo kolwiek.Nikt nie oczekuje od nich pieniedzy za darmo, tylko za swoją uczciwą pracę a co miesiąc człowiek zastanawiał się ile bedzie mial zabrane bo jak nie jedno wyjście to drugie a to za mięso a to za połamane pojemniki.Pół Ostródy tylko czeka na upadek tej śmiesznej firmy.Nie polecam nikomu. Prędzej czy później każdy potwierdzi słowa wyżej.

@Xyz

Potwierdzam. (usunięte przez administratora). Najnizsza krajowa na umowie a kilometrowka w premiach-bardzo nieuczciwa praktyka.

A

Pracy w administracji firmy rowniez nie polecam. Oczekuja ze bedziesz do dyspozycji 24h i jeszcze za to zabiora premie. "Premia" w duzej czesci jest skladnikiem wynagrodzenia, zeby mozna bylo bezkarnie zabrac czesc wyplaty pracownkom-firma jest z tego znana. Jak rowniez z atmosfery- lekko rzecz ujmujac. Krzyki, wyzwiska, ponizanie, na porzadku dziennym. Nie tylko od wspolpracownikow, ale tez od przelozonych. Ktos w koncu powinien to zglosic gdzie trzeba.

@A

Ale slyszalem ze sie zmienilo trochę na lepsze bo dyrektor sie zminił ,czy to prawda?

@07

O którym dyrektorze teraz piszesz? Pytam, bo wrzucali ogłoszenie dla produkcji na początku marca, zresztą dalej tu widnieje. Czyli to nie na ten dział wybierali? Wciąż szukają? Jak rekrutacja może na takie stanowisko tak właściwie wyglądać?

@07

Nic sie nie zmienilo. Dyrektor zakladu ten sam. Uczciwych pracownikow ponizaja bez przerwy podczas kiedy elita najblizsza prezesowi kradnie tonami i sprzedaje na lewo Kto ma odrobine szacunku do siebie nie wytrzyma tam dlugo. Zdecydowanie nie polecam

Czy w INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nie. Zamiast tego zabieraja ile moga

Wanda

A jak konkretnie to robią? Masz jakieś przykłady z własnego doświadczenia skoro tak piszesz?

henryk
@Wanda

firma oferuje wysokie wynagrodzenia. w rzeczywistosci na umowie, na ta kwote sklada sie najnizsza krajowa + premia. Premie nie sa wyplacane. Doiadujesz sie podcas rozmowy o prace, ze bedziesz zarabiac 5tysiecy, a po pierwszej wyplacie zostajesz z niewiele ponad 2tys.

@henryk

aha no tak... mogę jednak dopytać czy to w zasadzie jest reguła? nikt tej premii nie otrzymuje czy jednak zdarzają się osoby, które są w stanie zarobić tyle ile sobie założyły? teraz to po jakim czasie odchodzą, chyba że są tacy co dłużej pracują?

Zostaw merytoryczną opinię o INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. - Ostróda

• Jak się pracuje w INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.