Opinie o Aves w Gajewniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aves. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aves o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aves w Gajewniki

Mirosław Nowy wpis

Interesuje mnie praca w tej firmie, ale widzę w komentarzach, że były jakieś zgrzyty w niektórych działach. O co konkretnie chodziło tej osobie, jakie sytuacje mogła mieć na myśli? Bo w poprzedniej robocie właśnie atmosfera była słaba i tylko plotki na korytarzu :/

Anna Nowy wpis

Widzę, że było pytanie dotyczące trybu zmianowego. Mojemu chłopakowi wyskoczyła natomiast oferta na produkcję, tylko bez opisanych szczegółów jedyne co to podkreślone zostało w opisie, że to praca tylko dla mężczyzn na kwotę do 4,000 zł. To jakie konkretnie czynności są wykonywane, że kobieta nie mogłaby się takiej pracy podjąć?

Xxx Nowy wpis
@Anna

Praca na maszynach, podnoszenie worków, których dziewczyna nie podniesie na wysokość klatki piersiowej itp.

Martyna Nowy wpis

Na ile zmian pracuje się w tej firmie?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Aves?

Ola

Zależy na jaki dział się trafi. Najlepiej mieć dużo dystansu do siebie inaczej zjedzą. Dużo ludzi więc i zgrzyty się trafiają ale ogólnie praca jak praca, nie dla każdego. Polecam spróbować

Natalka
@Ola

Zgrzyty? Czyli jakby co jakieś niewielkie? A jak to jest w sumie w tego typu sytuacjach, kierownik lub jakiś lider je rozwiązuje czy raczej firma nie ingeruje w relacje pomiędzy pracownikami? Jak z integracjami się teraz stoi?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aves? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Jj

Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji i w jakim systemie zmianowym pracuje się w tej firmie.Jakie warunki pracy Pozdrawiam

Jakie są mocne strony pracodawcy Aves?

Tadeusz

Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji i w jakim systemie zmianowym pracuje się w tej firmie. Pozdrawiam.

Olga

Cześć, ja w sprawie ogłoszenia na Kierownika Regionu. Czy stawka jest komukolwiek tutaj znana? I rodzaj umowy, jaki proponują? O wymagania nie pytam, bo mam sześć lat doświadczenia. Myślę, że to chyba wystarczy?

Sebastia

Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik produkcji?

Jak wygląda ścieżka kariery w Aves? Czy trudno jest zdobyć awans?

Oliwa

A z jakiego stanowiska chciałbyś awansować?

Krystyna
@Oliwa

Być może o pracownika produkcji chodziło? Mnie by ciekawiło jakie w biurze byłyby na to możliwości?

Handlowiec

Witam. Proszę o kilka info dotyczące pracy koordynatora sprzedaży

Damian
@Handlowiec

Aplikowałeś może na to stanowisko i się dostałeś? Jakby co napisz kilka słów bo ja też jestem zainteresowany robotą.

kandydat
@Damian

Trzeba mieć doświadczenie, wiesz?

Tom

Witam. Jakie są teraz zarobki w avesie netto do ręki. Dziękuję.

Anka

Co tu tak cicho? Nic nowego się w tej firmie nie wydarzyło? Dajcie znać !

@Anka

Dobrze się pracuje, bardzo dobrze zarabia i super atmosfera :)

Były Pracownik
@Anka

Anka, co Ty teraz porabiasz ?

Wanda

Cześć! :) Byłabym wdzięczna za przybliżenie mi tematu zarobków, na które można liczyć w Avesie. Dla każdego bardzo dobre zarobki to jednak inna wysokość wynagrodzenia, stąd chciałabym uzyskać więcej informacji :) Jakie stawki są oferowane na starcie a jak wyglądają one w późniejszym czasie?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Aves? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zawsze 10 - tego dnia miesiąca:)

Nowa

Wiadomo cos na temat przyjęć?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Aves?

6-14 na działach gdzie jest jedna zmiana 5:30-13:30 i tak trzy zmiany na 2 działach

Patryk

@Pracownik Może masz wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakie są szanse na pracę?

@Patryk

Ostatnio zostało przyjęte pare osób. Mysle że jak nie spróbujesz to się nie dowiesz Na mężczyzn z tego co wiem jest większa szansa

lech poznan

siema. Czy ten dyrektor ze sląska jeszcze pracuje ? Wygryzł wcześniej swojego ziomka z Radomia, Ciekaw jestem czy jeszcze pracuje czy rozsądni ludzie się poznali na nim i czy go spuścili już ? Taki dyketkor z pośredniaka . Pan porażka.

Natasza

Czy u was też pracują Ukrainki

@Natasza

Nie, nie pracują obcokrajowcy.

Wanda
@pracownik

@pracownik A jakby obcokrajowcy chcieli podjąć zatrudnienie w Aves to byłaby taka możliwość? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Irys

Myślę, że trzeba się cieszyć z faktu , że są ludzie do pracy. Szkoda, że nie doceniamy pracy w dobrej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aves - Gajewniki

• Jak się pracuje w Aves?

Zobacz opinie na temat firmy Aves tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Aves