Kondratowicz Mirosław Ubojnia Drobiu

Olsztyn

Opinie o Kondratowicz Mirosław Ubojnia Drobiu

zadowolony

Nie dają umów, jak już wywalczysz to najgorsza śmieciówa 1/4 etatu. O nadgodzinach zapomnij, patrzą na ręce jak złodziejowi, co 30 min sprawdzają czy przypadkiem się nie nudzisz, pomysły mają rodem z przodujących produkcji hollywood. Nie wiem ile dostają miejscowi weterynarze za trzymanie gęby na kłódkę, w sanepidzie chyba mają pół rodziny. I najlepsze: jeśli mają cię zwolnić to dowiesz się o tym 5 min przed fajrantem żebyś przypadkiem po złości czegoś nie zrobił, lubują się w cwaniaczkach którzy wchodzą im do czekoladowej groty po same pięty. Reasumując : jeśli szukasz poważnych ludzi i pewnej sytuacji, odpuść sobie ten dom wariatów.

pracownik98

zal mi tego zakładu ucinaja z wyplat co miesiac raz 100 raz 50 i tak dalej i nie daja umów!!!!

Niestety nie mogę powiedzieć niczego pozytywnego generalnie duże krętactwo no wynagrodzeniach, na papierze minimalna, nie płacą za nadgodziny, jedna wielka ściema

Zostaw opinię o Kondratowicz Mirosław Ubojnia Drobiu - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kondratowicz Mirosław Ubojnia Drobiu