Mondex Sp.J.

Olsztyn

Opinie o Mondex Sp.J.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Włodek proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Mondex Sp.J. Forum nie służy do obrażania innych osób.

Włodek

Lipa, zero szacunku dla ludzi

ama
użytkownik zarejestrowany

Prowizje są rzeczywiście realne @eli, bo wtedy wynagrodzenie jest dwuskładnikowe i adekwatne do obowiązków.

Kama

Kasa na konto zawsze na początku miesiąca i opodatkowana.

niezadowolony

Tak warunki określane są podczas rozmowy a już przy podpisaniu umowy jak stoisz pod ścianą bo odeszles z poprzedniej pracy jesteś stawiany pod ścianą a szef???taki chętny??cała firma się go boi jak ognia podczas rozmowy z nim usłyszysz takie epitety na k i ch ,pracowałem tam i nie polecam no chyba że desperata,a jak chcesz podyskutować to zostaw dane kontaktowe to chętnie podyskutuje

Polonistka
@niezadowolony 01.06.2016, 19:25

Włodek
@Polonistka 28.01.2017, 17:41
Odszedłeś, a nie odeszłeś!!!!! handlowiec powinien znać podstawy języka polskiego!!!! Pewnie też włanczasz i poszłeś....

Nie bądź taka mądra, trzymasz palec w dupie szefa i nic nie robisz tylko przytakujesz więc ci jest dobrze

Niezadowolony

Witam Pracowałem w Firmie Mondex na Stanowisku PH na rozmowie było pięknie i kolorowo miło,ale już podczas szkolenia czar prysł,była mowa o innych warunkach finasowych a nie najniższa krajowe i jakieś premie od obrotu ale jak można zrobić obrót jak produkty są droższe nawet o 30 procent w stosunku do konkurencji??Jeśli zwróci sie uwage Szefowi to potrawi odezwać sie w ordynarny sposób.Na zebraniach potrafi tylko wytykac minust przedstawicielom i powiedzieć ze to najgorsi pracownicy dla niego.Szef to osoba której wszyscy sie boją jak ognia do tego zaczynając prace na stanowisku PH w tej firmie a nie bywając w i firmie musisz liczyć sie z przeznaczeniem swojego garażu na magazyn do zwrotów a beznadziejne auto jakie dostaniesz może jedynie używać do celów służbowych żadnego km prywatny nie wolno nie wspominając tutaj o serwisowaniu auta itp.Generalnie nie polecam beznadziejna firma

odpowiedź dla niezadowolonego
@Niezadowolony 19.04.2016, 21:52

Piszesz bzdury, zasady współpracy określane są zawsze przed podpisaniem umowy na pierwszym spotkaniu i albo na nie przystajesz bez gadania, albo negocjujesz. Dla prawdziwego handlowca powinien być to chleb powszedni i nie powinno sprawiać mu to najmniejszego problemu. Otwartość właściciela na negocjacje jest i to duża. Chyba, że słaby z Ciebie negocjator albo boisz się otworzyć buzi. Ale to już widać z tego co piszesz, że żaden z ciebie handlowiec, jeżeli argument niskiej ceny jest jedyny, aby sprzedać produkt.

Wlodek
@Niezadowolony 19.04.2016, 21:52

Szczera prawda

szatan

Mondex to lipa

Kusy

Praca jest od 8-16 lub od 10-18 tydzień na jedna zmianę tydzień na drugą zmianę, no i co druga sobota. Ludzie jak ludzie, mogą się zamienić albo nie, zależy na kogo sie trafi.

mistrz mistrzostwa
użytkownik zarejestrowany

co do dyspozycyjności, to jeśli zatrudnię się w Mondex Sp.J. to czy jest szansa na jakiś bardziej elastyczny grafik? nie ukrywam że jako muzyk weselny mam bardzo duzo pracy dodatkowej i chciałbym pogodzić to z normalnym stabilnym zatrudnieniem. czy jest na to szansa w firmie mondex? pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

@mistrz mistrzostwa 06.02.2015, 18:59

Może być z tym ciężko. Praca odbywa się na dwie zmiany (pn-pt 8-16, 10-18, co druga sobota 9-14) i wszyscy pracują na pełen etat, więc może być ciężko ze zmianą grafiku. Chyba, że chodzi o soboty czy niedziele, wtedy jest większa możliwość manewru. No i jeszcze zależy na jakim stanowisku chcesz się zatrudnić.

xyz

Witam , CHciałbym się dowiedzieć na jakie realne zarobki można liczyć pracując jako P.H w Monex-ie,jakiego rzędu są robione obroty na przedstawiciela,pracuję w konkurencyjnej firmie z tąd to moje pytanie... Odpowiedz prosze na maila ,z góry dziekuje. dareczek1334@wp.pl

a

Większość pracowników ma długi staż pracy, a rotacja jest niewielka. Jeżeli chodził o dział handlowy to niestety nie wiem, jakie są pensje.

a

W Olsztynie obsługują klientów detalicznych. Nie można tylko zamawiać przez internet ;(

baska

jaki staz maja pracownicy? duza rotacja? jakiej kasy mozna sie spodziewac w handlowym? dziekuje za pomoc :-)

a

Większość załogi hali sprzedaży i biur stanowią kobiety. Jeżeli chodzi o umowy to wszystko zależy od stanowiska, na które aplikujesz, zasadniczo na początku jest umowa na czas określony.

?

Zalezy na jakim stanowisku.

akurat

Pracuje tam już ponad rok i jakoś nie zauważyłem rzeczy, o których piszesz. Co prawda bywa zimno, bo ogrzewanie średnio działa, ale poza tym jest zupełnie inaczej. Wszystkie urlopy i nadgodziny są rozliczane, a praktycznie wszyscy pracują na umowę o pracę. Jest podział na pracowników hali i magazynu. Każdy z hali ma swój dział, a oprócz tego cześć z nas jest też kasjerami. Nie rozumiem, czemu Twoim zdaniem tak źle się tam pracowało.

ktos

Tez tam pracowalem kilka dni ale zostalem zwolniony przez nagadywanie ze strony innych pracownikow, poprstu tepili mlodych i nowych. Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Kierowniczka nie pamietam imienia nie nadaje sie na kierownika.

Zostaw opinię o Mondex Sp.J. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mondex Sp.J.