Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Mirek

30.10.2022 jadę z Kalet pozdrawiam.

Kuracjuszla
@Mirek

Mocno się zastanów

@Kuracjuszla

Nie ważne gdzie ważne z kim. Uwierz słoneczko

Kuracjuszla
@Kuracjusz

Spakowany? Czy dalej jesteś optymistą?

@Kuracjuszla

Już rozpakowany po turnusie. Było bardzo ok mimo że okolica nie za ciekawa. Ale ekipa wporzo więc nie było nudno. Pozdrawiam wszystkich z 05.10

Marcin Gl

30.10. będę jechał z rejonu Gliwic jeśli jest ktoś chętny proszę o kontakt 509 090 439

Iza

Zaczynam turnus od 30 10 2022 może ktoś ma wolne miejsce z Gliwic dzięki i pozdrawiam Iza mój nr 518878865

@Iza

Dokładnie skąd jesteś będę jechać autem Już z jedną kuracjuszka. Myślę że się zmieścimy. Mój tel. 695185752..odezeij się

nela

Jadę 30.10.2022 z Gliwic

Czy Była Pani w tym ośrodku wcześniej

też jestem z Gliwic

Jadę pierwszy raz.

@Nela

To może spotkajmy się i przy kawie porozmawiamy mam ten sam termin

Dave

Jaki termin 05.10 ?

@Betina

Gdzie i kiedy . Jestem dyspozycyjna . Od 16 .08 jestem ma rehabilitacji w szpitalu wojskowym. Mam na 10.30.

Forum Grycan jutro 13 godz będzie pasować

@Dave

30 październik

Pasuje. Do zobaczenia.

Witam ,ja też mam termin 30.10 okolice Gliwic Pozdrawiam

Ja też 30 .10 z Gliwic

Ha też mam skierowanie na turnus od 30.10 jestem z Gliwic

@Jola

Witam i pozdrawiam napewno się poznamy

@Jola

Witam. Piszesz okolice Gliwic czyli ? Pozdrawiam.

@Maria

Witam. Coraz więcej nas . Na razie same babki. Może jakiś dżentelmen dołączy z okolicy. Pozdrawiam.

My z Gliwic może autem się zgramy Tel. 695185752

Gertruda

Też 30 10 z Jeleniej góry

Gertruda
@Gertruda

Może ktoś wybiera się atutem z okolic Jeleniej to proszę o kontakt tel 781050764

@Gertruda

Witam. Do Zobaczenia na miejscu. Pozdrawiam.

Jadę również 30 .10 2022 z Gliwic

@Jola

Jaki środek transportu na turnus

@Jola

Proponuje samochód bo będzie problem inaczej

ja też do Osieczka od 30.pażdziernika z Katowic

@Betina

ja też na turnus od 30 pażdziernika i szukam transportu mogę dojechać do Gliwic. tel 601 65 88 89

Grażyna 512 131 973

@grażyna

Ja z Gliwic też turnus 30.10 Tel.695185752

@Betina

Witam , też jadę na turnus od 30 .10. szukam transportu , mogę dojechać do Gliwic Jeśli byłaby taka możliwość proszę o kontakt tel 601 658 889 pozdrawiam serdecznie :)

@Maria

dziękuje bardzo już mam dojazd :) spotkamy sie na miejscu , pozdrawiam serdecznie :)

@nela

Dobry wieczór Znalazła już Pani transport do Osieka? Pozdrawiam serdecznie Marcin

Podlasiak

Parking 300, ale polecam przy sadzie gospodarza za 200.

Zbyszek

Jadę 30 10 z Bielska podlaskiego

Iza
@nela

Ja również jadę 30 10 2022 jestem z Kędzierzyna mogłabym się z Panią zabrać do Gliwic bym mogła podjechać

@Iza

Witam. Już mam pełne autko. Do zobaczenia na miejscu. Pozdrawiam.

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Maciek

30.10 zaczynam turnus, kto jeszcze?

Jadę 30.10

Ja i koleżanka Grażynka też jedziemy 30.10

@Maria

Super, a skąd jedziesz?, ja z Łodzi.

@Jola

Super, a skąd jedziecie?, ja z Łodzi.

Gliwice i Piekary Śląskie

Lech
@Beata

Witam, skąd Pani jedzie? Bo mam wolne miejsce w samochodzie

Syla

Takiego turnusu jak 10 wrzesnia to dlugo nie bedzie pozdrawiam wszystkich kuracjuszy bez wyjatku byli wszyscy tak wspaniali ze s,kida byo wyjezdzac

@Syla

To prawda Sylwia, ja takich ludzi nigdy nie spotkałam. Szkoda se jesteśmy tak daleko od siebie. Pozdraw8am

Lubelak
@Syla

Dziękujemy za pozdrowienia, również pozdrawiamy.

Gosia

Mój turnus 30.10.22 czy ktoś jedzie autem z okolic Wrocławia chętnie się zabiorę. 607379373.

Stasia

Cześć. Mam turnus do Osieczka 5.10.2022 jade autem z Tychów, mogę zabrac po drodze jedną osobę ( auto małe) . Jak ktoś chętny, to prosze o kontakt 692471903

Kuracjusz

Jak tam ekipa z 05.10. Przygotowania do wyjazdu trwają. Trzeba zrobić wszystko żeby te negatywne opinie po naszym turnusie się nie pojawiały. Razem musimy dać radę aby to były najlepsze 3 tygodnie. Pozdrawiam. Pozytywnie nastawiony.

Iwona T
@Kuracjusz

Może jeszcze przygotowań aż takich nie ma ,ale już termin się zbliża i trzeba zacząć już pomalutku się do tego przyzwyczajać , a ze będzie ok to nie wątpię musi być z taką ekipą Pozdrawiam

@Kuracjusz

Kończę turnus i było naprawdę fajnie. Cudowna ekipa to podstawa. Pozdrawiam ????

@Ewa

Ewa potwierdzam z pełną świadomością. Fajne miejsce i cudowni ludzie. Szkoda ze tak szybko minęło. Pozdrawiam

Barbara
@Ewa

Było super,nie wiem czy kiedykolwiek będzie taka ekipa jak z 10-tego września.Pozdrawiam wszystkich.

Iwona

Dzień dobry , też mam skierowanie na ten okres - 24.11.22, zastanawiam się czy nie podziękować ZUS-owi za taką propozycję. Obawiam się że spędzając czas o tej porze roku (godzina 16 już ciemno, nie ma gdzie wyjść) w Osieku "zaowocuje" po powrocie do domu depresją, a nie poprawą zdrowia:(

EMILIA
@Iwona

@Iwona dlatego próbujemy się organizować, żeby przeżyć, zapraszam na fb do grupy

Karol
@EMILIA

???? O jakim przeżyciu mówisz?

@Iwona

Na miejscu we wtorki,czwartki,soboty czynne jest Uroczysko. Naprzeciwko bistro, 700m dalej restauracja/bar nad wodą,. W byłym młynie.

Emilia
@Karol

@Karol - listopad/grudzień / godz. 16.00 - ciemno/ brak możliwości zwiedzania okolicy czy chociażby spaceru - trochę ciężko będzie. To może chociaż poznajmy się wszyscy - łatwiej będzie w tym barze siedzieć lub na tych wieczorkach tanecznych.....

@Iwona

Iwonka ,glowa do góry. Tez jadę od 24.11 ,gdzie bysmy nie byli to o 16 ciemno . Mam zamiar zabrać planszówki,ksiązkę i dobry humor. Skorzystac z rehabilitacji i pobyc między fajnymi ludżmi.Prosty plan. Mam nadzieję ,ze do zobaczenia.

Coś mało ludzi na razie wybiera się 05.10. Odezwjcie się

Witam
@Michi

Jadę też na ten turnus ,o ile znajdę w końcu jak tam się dostać z Gliwic ????????

Witam, ja tez jadę z 05.10. Jestem z okolic Wrocławia ???? pozdrawiam

@Witam

Witam. Albo pociągiem do warszawki potem busem albo atutem. Ale faktycznie dojazd to lipa. Ja może pojadę autem. Jestem z okolic Kato.Pozdrawiam

Witam,ja jadę z Katowic na turnus 10.09

Wieśka

Wybieram sie 5 pażdziernika 22 z pomorskiego /może sie z kims zabiorę

witam ja też z Gliwic 10,09,2022

ANDRZEJ
@Andrzej

@Witam witam ja też z Gliwic Turnus 10,09,2022 jak coś to pisać e- mail andrzejs01@o2.pl

Witam ja mam od 05.10 pozdrawiam

@Iwona

Witam ja też termin 5 .10, jadę z Gliwic, o ile znajdę chętnego co mnie zabierze ???? bo dojazd jest tragiczny????. Pozdrawiam

@Alicja

Ja jadę swoim pojazdem z okolic Katowic. Mogę podjechać i cię zgarnąć.podaj numer to oddzwonię. Pozdrawiam

Witam ja mam tyrnus od 05.10. Pozdrawiam do zobaczenia

@Ewa

Witaj i do zobaczenia ja też mam o 05 października jadę swoim samochodem i jestem z Włocławka

@Ewa

Pozdrawiam, do zobaczenia w Osieczku mam nadzieję, że będzie fajnie???? mimo tego jak piszą ,że tam same sady????????

@Alicja

Damy rade tylko 24 dni????

@Alicja

Tam nie ma co tobic wlasnue wróciłam i proponuje wziasc książki miski koce przedłużacz jakieś radio bo za wszystko trzeba płacić zasięgu nue ma PLUS wiec proponuje załatwić kartę z innej sieci

@Alicja

Bo same sady ,jest totalna odludną wyspa oderwana od rzeczywistości ????????Nudy na pudy !

Katarzyna
@Michi

Witam, Czy miałaby Pani jedno wolne miejsce, ja jestem spod Oświęcimia ale mogę dojechać do Pani , proszę o kontakt, 793 397 308

Iwona Włocławek
@Michi

Witam utworzyłam grupę na Messengerze o nazwie Osieczek 05.10.2022 jeśli ktoś z tego terminu ma ochotę do nas dołączyć to zapraszam

Bożenka

Ja jadę nie ma stresa

@Iwona Włocławek

Nie można tej grupy odnaleźć ????

Ryszard 05.10.2022
@Iwona

Witam, ja też jadę na ten turnus z okolic Wrocławia, posiadam wolne miejsce w aucie.

Mam skierowanie na 30.10. Po lekturze wpisów jestem lekko przerażona.

Jak będzie ekipa to opinie nie będą przerażać. Ja też 30.10 będę

Aga
@Ewa

Ja też mam od 30.10 i też mnie trochę pobyt tam przeraża;) Mam nadzieję, że jednak będzie dobrze:) pozdrawiam!

@Aga

Będzie dobrze,wiem co mówię,bo jestem w Concordia Salus. Pozdrawiam.

@Ewa

Cześć. Jestem teraz w Osieczku i uwierz mi że jeżeli znajdziesz tam fajnych pozytywnych ludzi to nie masz się czego obawiać. Ja takich tu spotkałam i nie mam czasu na przyziemne sprawy. Może miejsce nie jest atrakcyjne ale to ludzie tworzą klimat. Można odpocząć i można się zabawić. Życzę Ci miłego pobytu. Ja chętnie bym tu jeszcze zostala

Boz

Rehabilitacja i rehabilitanci na wysokim poziomie.W ośrodku jest czysto,sprzątanie co 2 dni w pokojach,wymiana ręczników 1xw tygodniu,wymiana pościeli w połowie turnusu.Wyżywienie dobre,porcje duże.Bardzo a to bardzo dla mnie były niewygodne materace i do tego za krótkie prześcieradła.Wielki minus za parking,ośrodek ZUS a nie posiada miejsc dla osób niepełnosprawnych,opłata za turnus 300 zł to bardzo dużo,przy czym tych miejsc parkingowych jest mało.Pracownicy ośrodka są bardzo mili,pomagają rozwiązać wszelkie problemy kuracjuszy.Wielkim plusem ośrodka jest jego umiejscowienie,z dała od głównych dróg,w otoczeniu sadów i lasów,jest gdzie chodzić z kijami,jeździć na rowerze.Sklepy spożywcze są 3,5 km od ośrodka,dobrze że w ośrodku chociaż są automaty z kawą,batonikami,napojami.Rada dla przyszlych kuracjuszy,weźcie ze sobą,prześcieradło z gumką 90/200,lampkę nocną,przedłużacz.Ogólnie jestem zadowolona z pobytu.

Witam Jedzie ktoś z Okolic Gliwic 05.10.2022 do Osieczka??

@Marcin

Witam, ja też jadę z Gliwic a mogę spytać czym masz się zamiar tam dostać?

Krzysztof
@Marcin

Ja jadę 5 .10 z Rybnika. Pozdrawiam.

Jacek590

Jadę na turnus 5.10.22 mogę kogoś zabrać z Częstochowy

Witam prosze o nr. Tel. Bardzo chetnie się zabiorę

Mariola
@Jacek590

Witaj, czy masz jeszcze miejsce w samochodzie i o której planujesz wyjazd ????

Witam tez mam termin od 05.10.2022 Pozdrawiam i do zobaczenia

Witam z Gliwic ???? Ja też ten sam termin a koleżanka skąd jedzie? Pozdrawiam

Witam , ja jestem z Włocławka pozdrawiam

@Jacek590

Witam. Jesli jest miejsce to chętnie sie zabiorę.

Florruś
@Jacek590

Witam ja również jadę w tym terminie czy można prosić o kontakt do Pana. Zadzwonił bym

@Florruś

Witam widzę że coraz więcej nas na ten sam turnus :) mimo tak negatywnych opinii mam nadzieję że ten czas miło spędzimy Pozdrawiam

Witam jadę z Gliwic mógłbym się z Panem zabrać

@Jacek590

Jacek jak podjedziesz do Gliwic to się poskładamy i pojedziemy razem odezwij się nr zostawiam509691876

Basia

Witam! Też mam termin od 5.10.Do zobaczenia

@Basia

Witaj zapraszam na messengera Osieczek 05 10.2022 jest już tam kilka osób i wymieniamy się informacjami pozdrawiam

@JACEK590
@Jacek590

Dzień dobry ja tez jadę na turnus 5.10.22 ale z Tychów .

Iwona T
@@JACEK590

Witaj i do zobaczenia w Osieczku :)

@Iwona

Witaj nie mogę znaleźć grupy na mesegerze

Katarzyna

Witam, Czy ktoś mnie poratuje i napisze jak dostać się do Osieczka z Warszawy Zachodniej (bede jechała z Katowic publicznymi środkami komunikacyjnymi) dziękuje za pomoc Pozdrawiam

Lubelak
@Katarzyna

Z Warszawy Zachodniej jedziesz do Grójca, stamtąd dzwonisz do ośrodka i przysyłają busa.

@Katarzyna

Witam Z Warszawy do Grójca z Grójca do Pniew a z pniew bus z ośrodka zabiera

Bożenka

Proszę o kontakt osoby które jadą z Lublina lub okolic 5 października i mogą mnie zabrać oczywiście odplatne kontakt 605 168 772

viola

witam, czy ktoś z okolic Gliwic jedzie do Osieczka 5.10.2022?

@viola

Mam ten termin również ale zniechęca mnie dojazd ????jestem z Gliwic. A pani czym planuje jechać? Pozdrawiam

@Alicja

Jeszcze nie wiem czy autem czy innym środkiem transportu, wolałabym pociągiem gdyż trochę się boję takich dalekich tras jazdą autem ale jak nie będzie innej możliwości to chyba się odważę autem, a Pani??

@@Alicja

Ja niestety nie mam auta a jest to najwygodniejszy dojazd. Inaczej dojazd ma kilka etapów:najpierw do Warszawy zachodniej, następnie do Grójca autobus potem autobus do Pniewy a stamtąd odbierają ponoć busem powiedziała mi kobietka z recepcji sanatorium????. Więc podróż bardzoo męcząca bez auta.

Jack Daniels

Witam ja jadę 5.10 jesteś mobilna

Ja jade

Tak ja jade

@viola

Ja mam jechać w tym terminie ale dojazd jest tragiczny a pani czym jedzie? Bo z chęcią dołożę się do paliwa jak ktoś jedzie autem????

Darek
@Alicja

Na stronie PKS Grójec jest napisane że autobus do Pniew jeździ od poniedziałku do piątku,więc jeśli się jedzie w sobotę to chyba nie za bardzo jest dojazd z Grójca.Sam sie zastanawiam bo jade pociągiem

@Darek

Ja jade 5 października więc czwartek ale i tak dojazd jest tragiczny ogólnie.

Darek
@Alicja

No ja 10.09,czyli sobota więc kaplica z dojazdem,zostaje tylko taksowka z Grójca chyba.

@Darek

A Concordia Salus nie wysyła busa do Grójca,dzwoniłeś?

@Darek

Cześć. Ja słyszałam że busa wysyłają ale do Pniew. Tyle ze jnie wien czy w sobotę z Grojca jest jakieś połączenie z Pniewami.

@Alicja

Pani Alicjo, czy była Pani 3 lub 4 lata temu w sanatorium W Ustroniu??? w pokoju z Grażyną i Tereską , czy tylko zbieg okoliczności bo była tam właśnie Alicja z Gliwic??? a jeśli chodzi o dojazd do Osieczka to jeszcze się zastanawiam ??????

@@Alicja

Pani Alicjo, jak coś to proszę podać swój numer telefonu to się do Pani odezwę, pozdrawiam Viola

@Alicja

Pani Alicjo, jak chce sie pani ze mną zabrać proszę podać swój telefon bądź mail to się odezwę!

@@Alicja

Witam Niestety to zbieg okoliczności, w Ustroniu byłam ale wiele lat temu ????śmieszne ale koleżankami były i Tereska i Grażyna. Jeśli podejmie pani decyzję co do transportu będę wdzięczna za info ????. Pozdrawiam

@Alicja

pojadę jednak autem(odważę się),proszę podać swojego maila lub nr .telefonu ,pozdrawiam !

Witam mój mail alpod10@poczta.onet.pl Telefon 668377257 Pozdrawiam

A skąd jedziesz?

Ja jadę

@Michi

Witam znalazłeś transport? Bo ja muszę jakoś się dostać z Gliwic a samemu droga tragiczna ????.

@Alicja

Alicjo ja jadę swoim autem. Mozemy6 się dogadać jak chcesz. Mogę podjechać do Gliwic. Mój numer 510545022. Jak nie odbiorę to oddzwonię. Pozdrawiam

@viola

Ja jadę z Katowic Alicja też z Gliwic jedzie. To mogę was zabrać razem.

@Michi

Witam, niestety bałam się podróży ,a nikt nie odpisywał z autem więc zrezygnowałam z sanatorium. Miłego wypoczynku. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.