Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Tomasz Gonzo

Właśnie zakończyłem turnus . Nie polecam!!! Osieczek - dziura zabita deskami, pola , sady ,lasy , nic więcej. Do najbliższego sklepu 3 km, jeśli ktoś szuka większego marketu to już musi udać się do Grójca (około 14 km) Przy ośrodku znajduje sie knajpa gdzie można napić się czegoś i zjeść , około 1 km. Młyn , jest tam restauracja. Oczywiście korzystając dziennie z tych punktów wydasz tyle pieniędzy że można pojechać na konkretne wczasy All inn. W ośrodku bar , imprezy taneczne we wtorki, czwartki , soboty (info dla ludzi jadących się bawić , nie leczyć, bo takich jest jak się okazuje większość) Żywienie -totalne dno , porcje małe nie doprawione. Czasami nawet ziemniaki były bez soli . Jeśli chcesz zrzucić 10 kg , dobrze trafiłeś. Pokoje w miarę ok . Polecam sprawdzić łóżka i materace , bo była mała afera z pluskwami. Ośrodek kasuje za wszystko - parking 300 zł gdzie miesięczny postój w Warszawie jest tańszy ... ( naprzeciw u gospodarza parking 200zł. A u Sołtysa 400 metrów dalej 120 zł) Telewizor 150 zł i telewizja naziemna , telewizor wielkości monitora.. kaucje a przedłużacze bo w pokoju jedno gniazdko za łóżkiem , kaucje za lampke. Porażka. Co do zabiegów ... Sprzęt stary , rehabilitanci to jedyne co ratuje ten ośrodek. Młoda, miła , otwarta ekipa chętne do pomocy , jeśli ktoś chce ćwiczyć nie tylko pić alkohol od rana do nocy , to można nawet indywidualnie z nimi działać. Dzięki rehabilitantom ocena moja to 2 dla ośrodka bo bez nich byłoby 0. Jeśli dostaniesz tu skierowanie , napisz że masz wczasy lub coś wymyśl , napisz prośbę i czekaj na zmianę .Może ZUS ci zmieni miejsce. Jak już tu jedziesz to weź ze sobą wszystko co ci przyjdzie do głowy że może się przydać. Masz okazję weź samochód , rower czy hulajnogę . Zawsze możesz się gdzieś wyrwać. Można by pisać jeszcze wiele... Nie polecam , masz okazje kombinuj aby jechać gdzie indziej!!!

Kuracjuszka

Jestem obecnie na turnusie w Osieczku. Byłam bardzo źle nastawiona i wystraszona wyjazdem, tym bardziej że to mój pierwszy raz. Ogólnie po kilku dniach jestem zadowolona, pokoje i ośrodek jak na ZUSowski sponsoring to jest przyzwoicie. Posiłki w dwóch turach , smaczne i spore porcje. Ale pierwsza tura zaczyna na 7.15 mi się udało na 2 i śniadanie o 8, obiad 13.15 kolacja 17.45. Zabiegi całkiem całkiem. Personel bardzo miły sympatyczny i pomocny. Rehabilitanci również. Atmosfera wesoła, kuracjusze zintegrowani piętrami ( są 2 ) ale na zbiegach wszystko sie miesza i każdy z kazdym się śmieje. Na terenie sa we wtorki czwartki i soboty imprezki ( w barze sam alkohol ) . Polecam zabrać sztućce, talerzyk jeśli ktoś je między posiłkami. W pokoju czajnik i 2 szklanki. Tv płatny 150 zł. Sklep 3 km ale 500 m od ośrodka jest bistro ( ceny w porządku- obiad 14-16 zł) wiec można dojeść. W ośrodku automaty z napojami batonikami kabanosy bułki i z ciepłymi napojami kawa herbata itd. Jak ktoś chce coś dopytać przed wyjazdem to napisze...ale nie ma się co martwić i stresować mimo że to wiocha zabita dechami to czasem brakuje dnia i zero nudy...

Jola
@Kuracjuszka

Przekazuje dużo wiedzy, w dodatku pozytywnej

Syla

Jal tam grupowicze kto jeszcze jedzie 10 wrzesnia???

IVO
@Maja

Czekałam około 5 miesięcy

pacynka

Kiedy dostałam skierowanie do ośrodka w Osieczku i przeczytałam parę opinii to się przeraziłam. W zasadzie to nawet mi się chciało płakać... 3 km do najbliższego sklepu. Pola, sady i lasek. Ale chyba właśnie tego mi było potrzeba! Nie wiem skąd się wzięły same negatywne opinie, bo w mojej ocenie są krzywdzące przede wszystkim dla personelu tam pracującego. Uważam, że fizjoterapeuci którzy są zatrudnieni w Osieczku (mówię o osobach z którymi miałam okazję się tam spotkać) to ludzie z pasją. Kasia, Ania, Monika, Albert - jesteście niesamowicie pozytywni. Nastrajacie pacjentów wyjątkową energią do działania. Angelika- cieszę się, że miałam okazję Cię poznać i zobaczyć jak wielka siła jest zamknięta w tak drobnej kruszynce - masażystka z Ciebie pierwsza klasa :) Uważam, że jedzenie może i nie jest z 5 gwiazdkowej restauracji, ale nie mogę powiedzieć, że niejadalne. Owszem, nie każdy je wszystko i nie każdy ma takie same smaki, ale zupy były pyszne za każdym razem! Wiadomo, że łatwiejsze życie w tym sanatorium jest z samochodem. Można pojechać na basen, do galerii czy do suntago. Ale można też spędzić czas z niesamowitymi ludźmi na spacerach czy wspólnych grach. Bo ten turnus 24.11 - 17.12.23 właśnie taki był - NIESAMOWITY. To był niezapomniany czas - czas śmiechu, radości i wzruszeń. Mnie było żal odjeżdżać...

Małgosia
@pacynka

Proszę o informację czy w pobliżu znajdują się jakieś hotele lub pokoje do wynajęcia. Pozdrawiam

BarBez

Witam! Mam termin od 6.05.2024, może ktoś się też w tym samym czasie wybiera do Osieczka? Wpisy niektóre przerażają a jak będzie zobaczymy. Jadę z Podlasia. I dojazd - masakra!

Kiwi
@BarBez

Witam.... właśnie dzisiaj zakończyłam turnus. Było super! Nie wiem skąd biorą się takie złe opinie. Wszystko zależy od osób które tam jadą.. Obiady smaczne, a rehabilitacji na wysokim poziomie. Jeżeli będę miała taką możliwość to na pewno tam wrócę. Pozdrawiam.

Podlasiak

Z Pniew bus ośrodka Was zabierze. Z Grójca też zabierze,ale już za opłatą. Zadzwoń tam podadzą numer.do właściciela busa.

Hanna

Nie ma czego się obawiać, jestem po turnusie i już tęsknię za Osieczkiem????a też byłam przerażona czytają te bezsensowne negatywne wpisy. Jest naprawdę super.Rehabilitanci najlepsi,atmosfera wspaniała i czysto. Jest gdzie wyjść....i czego więcej potrzeba?????

Grażyna
@BarBez

Dzień dobry Też mam turnus od 06.05 I szczerze mówiąc dojazd mnie przeraża , szczególnie z Grójca do Osieczka Może coś podpowie, PKS ponoć jie kursuje ?

@Grażyna

Taxi z Grójca podobno 70zł lub zapytaj na recepcji o ich zaprzyjaźnionego busika- będzie taniej.

Anka

Witaj mam ten sam turnus, ale ja z mazowieckiego 130 km od domu mam

BarBez

Ja planowałam jechać późniejszym ale może uda mi się na 7:02 z Białegostoku - wtedy razem pojedziemy do Grójca. Myślę, że z Grójca to najlepiej Bus lub Taxi, bo zawiezie na miejsce - a koszty podzielimy. Natomiast z Pniew jest jeszcze koło 3 km. Czy ty już kupowałaś bilety na pkp i autobus?

BarBez

Jeszcze nie wiem, dopiero planuję jazdę. Ale mam nadzieję , że do 15.00 dotrę na miejsce.

anka
@BarBez

to ja będę wcześniej bo jadę autem to rozeznam się w terenie

Małgosia Nowy wpis
@BarBez

witam ja też mam na 06.05 2024 to się spotkamy na miejscu pozdrawiam.

Grażyna Nowy wpis
@BarBez

Nie kupowałam jeszcze biletów Jeśli uda Ci się zdążyć na autobus do Grójca na 10;00 będzie super Mam namiary na kierowcę busa , mógłby przyjechać po nas do Grójca .

Podlasiak Nowy wpis
@Grażyna

Taxi weźmie góra dwie osoby- bagaże. Bus co najmniej cztery, koszty rozłożą się. Pozdrawiam.

pacynka

Małgosia Nowy wpis
@pacynka

Mery

witam. jakie są średnie stawki godzinowe oferowane lekarzom specjalistom reumatologii? Na głównej stronie widnieje przypis, że są oni poszukiwani ale nie ma kompletnie żadnych szczegółów.

Magdalena Rudnik

Polecam! Miejsce pełne spokoju, rehabilitanci bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Uśmiechnięci, chętni do pomocy i bezproblemowi. Ośrodek czysty, regularnie sprzątany, ręczniki i pościel zmieniana. Wyżywienie bardzo dobre, nie wiem czy ktoś w domu robi obiady dwudaniowe. Dodatkowo jestem osobą, która wymagała diety bezglutenowej i bezmlecznej, nie było z tym problemu. Od mojego pobytu minął ponad miesiąc (turnus rozpoczęłam 2 stycznia) i widzę efekty pobytu w postaci poprawy zdrowia, a o to chyba w tym wszystkim chodzi. Pozdrawiam serdecznie!

ML
@Magdalena Rudnik

Pani Magdaleno czy Pani wcześniej zgłaszała że jest Pani na diecie Musiała Pani mieć zaświadczenie od lekarza czy jak się to odbyło ?

Magdalena Rudnik
@ML

Wszystko ustaliłam na miejscu. Dietami zajmuje się pani Danuta - złota kobieta. Co do diety, to miałam wskazanie od dietetyka i w skierowaniu do sanatorium, lekarz wpisał mi rodzaj diety.

Happygirl
@Magdalena Rudnik

Bardzo dziękuję za przekazane informacje. Kiedy Pani zgłosiła, że jest na diecie bez glutenowej? Ja unikam też laktozy- podawali takie potrawy?

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Podlasiak

Z Grójca może będzie busik(zadzwoń) lub taxi ,podobno 70zł. Z Pniew zielony Lublin lub piechotą ponad 3 km.

Podlasiak

Poprawka : 2,8 km Pniewy -Concordoasalus.

Tomasz Gonzo

Wojtek

Witam. Ja również jadę Gliwic od 6 maja. Czy mogę się zabrac?

Krzyś

Jak się mogę z tobą skontaktować oprócz tego miejsca

szyszunia

witam, również mam turnus od 06.06.2025, jestem z Bytomia i nie dysponuję samochodem... ma ktoś jakiś pomysł na dojazd do Pniew ?

Dzień dobry, a jest tu może teraz jakiś aktualny masażysta? Oferta od was mi wygasła, myślę żeby i tak zadzwonić bezpośrednio. Proszę jednak o informację dotycząca bieżących stawek oraz tego na ile praca aktualnie może być stabilna? Piszą o zleceniu a mnie bardzo zależy na dłuższej współpracy

Tak jak ktoś już zauważył faktycznie wystawiona jest oferta dla masażysty ale z tego co widzę widnieje w niej przypis o pełnym etacie. Co natomiast z częścią? Będą też prowadzone przyjęcia na pół?

Madzia

Dzień dobry czy teraz tylko masażysty poszukują? Tak przynajmniej widzę w zakładce z ofertami a ktoś teraz niedawno pytał o wrażenia z rekrutacji czy w tym przypadku występuje jakiś okres próbny? nie widzę by o nim pisano w treści

Maniek

Mój termin 21.02.2024 Szukam połączenia na rehabilitację. Jak można tam spokojnie dojechać? Pociąg, autobus, PKP... I Jakie godziny?

Aga
@Maniek

Witam,dojazd z Wrocławia do Warszawy wschodniej PKS lub PKP z Warszawy do Grójca PKS i z Grójca autobusik do ośrodka Pniewy.Pozdrawiam

Maniek

Teraz to nie wiem...kierowac się na Pniewy czy Grójec?

Lubelak
@Aga

Nie jedź na Wschodnią! Zachodnia i stamtąd autobus do Grójca. Ale busik Grójec - ośrodek Osieczek 8a niestety płatny.

Maniek77

Również ma turnus w tym terminie 21.02.24. Szukam połączeń z Wrocławia i jakoś mi nie idzie...czym jedziesz i jakie masz połączenie czasowe?

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko sprzątanie w firmie Concordiasalus Sp. z o.o.?

Barbara

Witam,właśnie kończę turnus w Osieczku. Jestem bardzo,bardzo zadowolona z pobytu tutaj. Dobre domowe jedzenie i wygodne pokoje. Jeśli chodzi o fizjoterapie to młoda ekipa fizjoterapeutów chce pomóc wszystkim kuracjuszom. Będę miło wspominać pobyt tutaj.

Jaga

Obecnie jestemna turnusie w Osieczku. Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z rehabilitacji. Jeśli chodzi o posiłki, to smaczne i spore porcje. Pozdrawiam.

Lucyna

Ja będę miło wspominać pobyt w Osieczku. Rehabilitanci bardzo się starają i motywują do ćwiczeń. Jedzenie dobre, z małymi wyjątkami, bardzo dobre zupy. Poznałam tu wielu wspaniałych ludzi, z którymi miło spędzałam czas na wspólnych spacerach i wycieczkach. Faktycznie, jest to miejsce na uboczu, ale jest gdzie spacerować. W pobliżu jest las, jeziora. Do sklepu często ktoś jedzie i można się zabrać, jeśli się nie ma samochodu. Polecam niedzielne wycieczki z przewodnikiem do Warszawy i Kazimierza Dolnego. Na wycieczkach nie tylko niedziela szybko minie, ale można przy okazji pozwiedzać. Warto wybrać się do Parku Wodnego w okolicach Mszczonowa lub na termy. Wszystko zależy od tego, jak zorganizujemy sobie wolny czas. Pozdrawiam przyszłych Kuracjuszy.

Podlasiak

Hej. Nie tak łatwo się znaleźć. Licz bardziej na rodzinę. FB obserwuj. Pozdrawiam.

M.M.

Ja z Krakowa z dworca - prawdopodobnie połączenie autobusowe z Krakowa do Warszawy godz. jeszcze nie ustalona

Ostatnio pojawiały się pozdrowienia dla masażystów, myślałam jednak ze poczytam opinie dotyczące ich pracy. jak widać pojawiła się oferta pracy. już w pierwszej kolejności zastanawiam się czy to zawsze będzie zlecenie? Nie ma możliwości na przejście na stała umowę?

Lubelak

Hej, a czym jedziesz? Pozdrawiam.

@Gabriela
@Lubelak

Kiepski tam dojechać. Syn mnie zawodzi

@Gabriela

Z tego co się doczytałam to Janek ma ekipę. A Ty czym?

W innym wątku (o ile to ta sama Pani z tym samym nickiem) to tak, z Chełma. Czyli we wrześniu jakie będą te warunki? jakich należy się spodziewać? Pracownicy mają podobnie?

Bata

Witam mam pytanko jak długo czekałaś na skierowanie po komisji Pozdrawiam

Bata

Dziękuję za info ja mam teraz przyznane to zobaczymy kiedy dostanę w Osieczku byłam można przeżyć dobrze mieć auto do dyspozycji pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 84 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.