Opinie o Ambit w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ambit. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ambit o rekrutacji.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ambit w Leszno

Frania Nowy wpis
Inne

Hej, pisaliście tutaj o niezbyt dobrej atmosferze i narzekaliście na kierownictwo, ale te aktualne komentarze bardziej chwalą firmę. Składając tam papiery mogłabym liczyć czyli na lepsze warunki teraz? Może szefowie wzięli pod uwagę wasze sugestie i zgłoszenia właśnie?

obiektywny Nowy wpis
Pracownik
@Frania

Witam, dziękujemy za Twoje pytanie i zainteresowanie naszą firmą. Rzeczywiście, w przeszłości pojawiały się różne opinie. Rozumiemy, że oczekiwania pracowników są różne, dlatego opinie nie zawsze są pozytywne. Niemniej jednak staramy się na bieżąco reagować na potrzeby i oczekiwania naszego zespołu. Obecne komentarze są dowodem na to, że nasze działania przynoszą pozytywne rezultaty. Zachęcamy do złożenia dokumentów i przekonania się osobiście. Jesteśmy pewni, że warunki pracy odpowiadają wysokim standardom, które sobie stawiamy.

obiektywny
Pracownik

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT to bardzo solidna firma, o ugruntowanej pozycji na rynku, wypłacalna względem podwykonawców i dostawców. Oferuje dobre warunki zatrudnienia. Dba o wizerunek, pracowników i klientów. O krytykę nie trudno, warto jednak poznać firmę, zorientować się jak funkcjonuje na różnych płaszczyznach, a dopiero późnij wydawać opinie.

Paulina
Inne
@obiektywny

Możesz bardziej rozwinąć zdanie "dobre warunki zatrudnienia"? Co takiego dobrego oferuje ten pracodawca? Stała umowa czy może konkurencyjne wynagrodzenie? :)

obiektywny
Pracownik
@Paulina

Dobre warunki w mojej ocenie uzależnione są od obu tych kwestii.

Podwykonawca
Inne
@obiektywny

Czytając twój wpis twierdze ze jesteś kimś z kierownictwa bo ani podwykonawca ani dostawca ani pracownik. Firma (usunięte przez administratora) nie dotrzymuje terminów a sztab kierowników to totalna katastrofa uczniami co nie maja pojęcie o budowie tylko komputer jednako i mąż 3 godz pracy na dzień

@obiektywny Nowy wpis
Pracownik
@Podwykonawca

Firma prężnie działa na rynku od ponad 25 lat, ilość pracowników z roku na rok wzrasta - aktualna kadra to około 150 osób, grono podwykonawców i dostawców to po części firmy współpracujące od początku działalności firmy, a także spore grono nowych firm, z którymi wspólnymi siłami zrealizowano kilkaset inwestycji na terenie całego kraju.

radzi

zgadzam się z "uczciwym". ta firma to jeden wielki przekręt budowlany, który oszukuje, okrada i daje łapówki "tym co trzeba" żeby się kupy trzymać. z dala od ambitu, dobrze radze!!!!!!!!!!!!

Podwykonawca Nowy wpis
Inne
@radzi

Popieram Twoją opinie kolego jedna wielka ściema z wszystkim

uczciwy

firma ,która głównie zasłyneła z tego , że na ich budowie w krótkim czasie zginęły dwie osoby ! . Pracuje tam trzech kierowników , którzy głównie przez cały dzień nic nie robią , przyjeżdzają do pracy jak chcą , siedzą w kontenerze i ciągle żrą a jak już wyjdą na teren budowy to głównym ich zajęciem jest ubliżanie ludziom i wyzywanie ich od (usunięte przez administratora) i a najgorsze jest to ,gdy (usunięte przez administratora) z uczciwego człowieka chce zrobić (usunięte przez administratora) a . jest jeszcze dwóch studentów ( niby kierowników )ale to już są tak fałszywi ludzie,którzy żeby zaspokoić swoje chore rządze i ambicje sprzedaliby matkę i ojca .Jakby tego było mało do ochrony zatrudnili Tg securite , która zasłyneła z tego ,że szef tej firmy odsiadywał wyrok w więzieniu. i głównie żeruje na oszukiwaniu i okradaniu uczciwych naiwnych ludzi .ale jak to mówią gówno do gówna ciągnie . Powodowo ( k.Wolsztyna) 24 .11 2012

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Oskar
Były pracownik
@uczciwy

Zgadzam sie z tym postem. Bardziej nie normalnej firmy nie widzialem. Ucieklem z niej na pierwszej budowie. Wszystko co mogli to zle wykonali. Trzech kierownikow na budowie i kazdy inne zdanie. Najgorszy knypek derektor ktory klamie na potege. Totalnie nie polecam

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ambit spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
zewa

Pewnie mam głupie pytanie, ale może ktoś pomoże. Mam przed sobą ogłoszenie na lektora język niemiecki mój poziom to średni czy w trakcie nauki myślicie że mogą mnie zatrudnić?

Martex

Wykonywałem usługę dla tej firmy. Wszystko co opisałeś jest zaprzeczeniem tego z czym się spotkałem.

anonim

Solidna

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Ambit - Leszno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Ambit?

    Zobacz opinie na temat firmy Ambit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambit?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Ambit
Przejdź do nowych opinii