Opinie o Ambit w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ambit. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ambit o rekrutacji.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ambit w Leszno

baner wywiady
radzi

zgadzam się z "uczciwym". ta firma to jeden wielki przekręt budowlany, który oszukuje, okrada i daje łapówki "tym co trzeba" żeby się kupy trzymać. z dala od ambitu, dobrze radze!!!!!!!!!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Podwykonawca Nowy wpis
Inne
@radzi

Popieram Twoją opinie kolego jedna wielka ściema z wszystkim

obiektywny
Pracownik

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT to bardzo solidna firma, o ugruntowanej pozycji na rynku, wypłacalna względem podwykonawców i dostawców. Oferuje dobre warunki zatrudnienia. Dba o wizerunek, pracowników i klientów. O krytykę nie trudno, warto jednak poznać firmę, zorientować się jak funkcjonuje na różnych płaszczyznach, a dopiero późnij wydawać opinie.

Paulina
@obiektywny

Możesz bardziej rozwinąć zdanie "dobre warunki zatrudnienia"? Co takiego dobrego oferuje ten pracodawca? Stała umowa czy może konkurencyjne wynagrodzenie? :)

obiektywny Nowy wpis
Pracownik
@Paulina

Dobre warunki w mojej ocenie uzależnione są od obu tych kwestii.

Podwykonawca Nowy wpis
Inne
@obiektywny

Czytając twój wpis twierdze ze jesteś kimś z kierownictwa bo ani podwykonawca ani dostawca ani pracownik. Firma (usunięte przez administratora) nie dotrzymuje terminów a sztab kierowników to totalna katastrofa uczniami co nie maja pojęcie o budowie tylko komputer jednako i mąż 3 godz pracy na dzień

uczciwy

firma ,która głównie zasłyneła z tego , że na ich budowie w krótkim czasie zginęły dwie osoby ! . Pracuje tam trzech kierowników , którzy głównie przez cały dzień nic nie robią , przyjeżdzają do pracy jak chcą , siedzą w kontenerze i ciągle żrą a jak już wyjdą na teren budowy to głównym ich zajęciem jest ubliżanie ludziom i wyzywanie ich od (usunięte przez administratora) i a najgorsze jest to ,gdy (usunięte przez administratora) z uczciwego człowieka chce zrobić (usunięte przez administratora) a . jest jeszcze dwóch studentów ( niby kierowników )ale to już są tak fałszywi ludzie,którzy żeby zaspokoić swoje chore rządze i ambicje sprzedaliby matkę i ojca .Jakby tego było mało do ochrony zatrudnili Tg securite , która zasłyneła z tego ,że szef tej firmy odsiadywał wyrok w więzieniu. i głównie żeruje na oszukiwaniu i okradaniu uczciwych naiwnych ludzi .ale jak to mówią gówno do gówna ciągnie . Powodowo ( k.Wolsztyna) 24 .11 2012

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Oskar Nowy wpis
Były pracownik
@uczciwy

Zgadzam sie z tym postem. Bardziej nie normalnej firmy nie widzialem. Ucieklem z niej na pierwszej budowie. Wszystko co mogli to zle wykonali. Trzech kierownikow na budowie i kazdy inne zdanie. Najgorszy knypek derektor ktory klamie na potege. Totalnie nie polecam

zewa

Pewnie mam głupie pytanie, ale może ktoś pomoże. Mam przed sobą ogłoszenie na lektora język niemiecki mój poziom to średni czy w trakcie nauki myślicie że mogą mnie zatrudnić?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ambit spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista Systemów Automatyki (hybrydowo)
Leszno
Creative Ideas Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Hali w markecie budowlanym Leszno
Leszno
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(770 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Spedytor
Leszno
Woga Sp. z o. o.
(55 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Regionalny Kierownik Sprzedaży
Leszno
Pronar Sp. z o.o.
(1421 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Martex

Wykonywałem usługę dla tej firmy. Wszystko co opisałeś jest zaprzeczeniem tego z czym się spotkałem.

anonim

Solidna

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Ambit - Leszno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Ambit?

    Zobacz opinie na temat firmy Ambit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambit?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Ambit
Przejdź do nowych opinii