Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak

Bramka

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak

Janusz

Czy zmieniło się coś w firmie? Wprawdzie bardzo dawno pisaliście na forum ale mam nadzieję, że jest dobrze.

Paulina

Jak Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak zmieniło się od czasu ostatnich komentarzy? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze oceny.

serial

1. ESPERAL 2015-12-13 12:10:44 "W tej firmie wszyscy chleją bez wyjątków dlatego są te cudownie pięknie wykonane roboty, kto chce pracować w tej firmie od razu niech wszywa ESPERAL" 2. K 2016-07-08 13:59:56 Nadziak zaniża ceny ci jego fachowcy to menele z pod Morąga każdy ma w plecaku nalewkę widziałam ich teraz na grunwaldzkiej w Olsztynie. Partaki jakich mało robili remont kilka lat temu na warszawskiej 111 polecam skontaktować się z zażądem wspólnoty mieszkaniowej nie zostawią na nim suchej nitki 3. S.O.S. 2016-03-28 09:38:12 Jak nazywają się firmy, które poprawiają po Bud-Polu Nadziaka? Czy jest przynajmniej jedna firma, która godzi się poprawiać po Bud-Polu Nadziaka i robi to skutecznie? Do tej pory wszystkie znane mi firmy odmówiły - twierdząc, że "takiego badziewia nikt nie zgodzi się poprawiać". odpowiedz 4. podobnie... 5. .... 6. . itp

gbiuamozesz uz

@ Zdziwiony - a dlaczego taka jest twoja opinia o nich? możesz podeprzeć to konkretnymi argumenmtami?

Zdziwiony

Jakiego gracza?????? Chyba najbardziej znanego partacza w branży budowlanej!!!! A jak się jest partaczem budowlanym, to strona internetowa i tak nic nie pomoże.

K

Trafna rekomendacja
@K 08.07.2016 13:59

"Menele "- to trafna rekomendacja dla tej firmy.

Porada

Jeśli ktoś chce utopić pieniądze w czymś bezsensownym, żeby wykazać straty na końcu niech zatrudnia Budpol I. Nadziaka

Adam

Myślę że jedna i ta sama osoba szarga imię p.Sławka może warto sprawdzić ? Ja znam tą firmę od lat, pracują rzetelnie a kto w dzisiejszy zagonionym świecie z pieniędzmi ni spierniczy czegoś ,całe życie popełniamy błędy i uczymy się na nich !Polecam firmę BUD-POL

SOS - bis

Ja też chcę wiedzieć jakie firmy poprawiają po BUD-POLUinadziaku?

S.O.S.

Jakie firmy poprawiają po BUD-POLU Nadziaka?

S.O.S.

wspolnota_mieszkaniowa

oby tak życzliwych i solidnych wykonawców więcej!

Druga nazwa

Chyba jednak Bud-Pol. S.Nadziak ma i to bardzo duże problemy z partactwem. To jest druga nazwa tej firmy.

Odezwa

Praktykanci wszystkich krajów łączcie się i przybywajcie do Bud-Polu S.Nadziaka !!! Tylko tu nauczycie się, że każde partactwo budowlane można nazwać niuansem i że nie ponosi się za to żadnej odpowiedzialności. Eldorado dla nierobów!!!

Niuans

Spoko, w tej firmie wszyscy tylko "praktykują". Takich ze zdobytym już doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami - tam na pewno nie ma i nigdy nie było. A za niuanse i inne partactwa i tak zapłacą klienci. "Jeleni" wśród klientów na szczęście dla tej, że tak nazwę "firmy", nie brakuje.

OPINIA ROKU 2015

" W TEJ FIRMIE WSZYSCY CHLEJĄ BEZ WYJĄTKÓW, DLATEGO SĄ TE CUDOWNIE PIĘKNIE WYKONANE ROBOTY. KTO CHCE PRACOWAĆ W TEJ FIRMIE - OD RAZU NIECH WSZYWA ESPERAL"

Klient

Firma nie reaguje nawet na pisemne wezwania do naprawy wadliwie wykonanych usług.

dorian

Jestem zadowolony z usług tejże firmy polecam ,,,ludzie pracują rzetelnie ,co prawda zawsze może się znaleźć jakaś usterka ..lepiej zaraz powiedzieć i poprawią solidnie

@dorian 27.12.2015 17:44

AA

"W tej firmie wszyscy chleją bez wyjątków dlatego są te cudownie wykonane roboty .... " - po takiej opinii dodatkowe komentarze są już zbędne.

ESPERAL

Tomeczek

W tej firmie wszyscy chleją bez wyjątków dlatego są te cudownie pięknie wykonane roboty ,kto chce pracować w tej firmie od razu niech wszywa ESPERAL .

urząd skarbowy

Beznadziejna jest firma OSTOMAX ..uważajcie na tą firmę

Karol

Ta strona jest beznadziejna, bo dotyczy firmy która jest beznadziejna.

Kubuś

Firma faktycznie nie jest z tej najwyższej półki, raczej można powiedzieć że jest z tej najniższej półki. A poniżej co? Tylko bagienne odmęty?

XXMAX

TA STRONA JEST BEZNADZIEJNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karol
@XXMAX 23.09.2015 11:19
TA STRONA JEST BEZNADZIEJNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta strona jest beznadziejna, bo dotyczy firmy która jest beznadziejna.

zatrudniony

Firma okej, Szef słowny , pracuję w firmie od kwietnia w olsztynie.

grześ

firma działa poprawnie ,serio

ale jednak dalej działa

oszukany klient

W stosunku do Sławomira Nadziaka należy stosować raczej czas przeszły. Czyli - Sławomir Nadziak nie realizował zobowiązań wynikających z umów podpisanych z klientami i robił to świadomie i z premedytacją.

oszukany klient

Sławomir Nadziak nie realizuje zobowiązań wynikających z umów podpisanych z klientami - i robił to od lat świadomie i z premedytacją.

istnieje i realizuje ..hihihi

cha-cha-cha- cha

....czyli nie istnieje. Sławomir Nadziak od lat świadomie (ś-w-i-a-d-o-m-i-e) nie realizuje zobowiązań wynikających z umów podpisanych z klientami. .....czyli nie istnieje....

stowarzyszenie wielkich kochanków

nadziak wywiązuje się z umów i je realizuje ,ma się dobrze hihi

chachacha.....

a właśnie, czy jeszcze BUD-POL. S.Nadziak istnieje? chachachacha.....

Czy firma Bud-Pol S.Nadziak jeszcze istnieje?

Klient

To prawda, że firma "Bud-Pol" S.Nadziak nie działa. Sławomir Nadziak od lat nie realizuje zobowiązań wynikających z podpisanych umów.

stowarzyszenie wielkich kochanków

alina sama pisze komentarze i sama na nie odpowiada ...hihihi

"Dla tego"

Nie ma żadnego pozytywnego wpisu, ponieważ firma Bud-Pol S. Nadziak nie działa. Sławomir Nadziak od dawna nie realizuje zobowiązań wobec klientów, wynikających z wcześniej podpisanych umów. Firma więc może mieć i ma tylko negatywne wpisy.

"Dla czego?"

"Dla czego" nie ma jednego pozytywnego i wiarygodnego wpisu o firmie Bud-Pol S.Nadziak na żadnej ze stron z opiniami o firmach?

"Dla czego"?

"Dla czego" nie ma jednego pozytywnego i wiarygodnego wpisu o firmie Bud-Pol. S. Nadziak?

"Dla czego"?

Firma Bud-Pol. S. Nadziak nie ma jednego pozytywnego wpisu. "Dla czego"?

Kazio

A Pani w szkole mówi, że to prawda, że wszystkie matoły powinny pójść do szkoły. Z pewnością dotyczy to BudPol.S. Nadziak. "Dla czego" nie chcą przyjąć pomocy? Kazio lat 11

stowarzyszenie wielkich kochanków

alina zamieniła się w różową membranę ,odsyskała dziewidżtwo ,zapraszamy do szkoły tantry ,kamasutry ,na szkolenia w zakresie rozdziewiczania

Związek Zawodowy Membran

Związek Zawodowy Membran przy Krajowym Stowarzyszeniu Membran informuje: będziemy za was (czyli za Bud-Pol S. nadziak) rozkładać membranę tylko do końca roku. Potem, jeśli nie nauczycie się tego sami robić - membrany nie będą wam sprzedawane decyzją producentów. Ostatniego matoła nauczymy poprawnie kłaść membranę, tylko trzeba się do nas zgłosić. Powtarzamy, ostatniego matoła nauczymy, nawet tego niepiśmiennego - a "dla czego" nie?

Stowarzyszenie Membran

Krajowe Stowarzyszenie Membran nie mogąc się doczekać na poprawne kładzenie membran przez Bud-Pol S.Nadziak, na walnym zgromadzeniu przez aklamację uchwaliło: wszystkie membrany będące w kontakcie z tą firmą, będą rozkładały się same, co zagwarantuje zgodność ich kładzenia z zaleceniami producentów. Dzięki temu membrany będą miały stosowne zakłady, będą sklejane i nie będą dziurawione. Membrany na potwierdzenie jakości wykonanej czynności będą zostawiały różowy znak KSM (Krajowe Stowarzyszenie Membran). Znak ma być koniecznie różowy.

Membrana w żalu

Nikogo nie było z Bud-Polu S.Nadziak na szkoleniu z technik kładzenia membrany. Będą więc kładli membranę jak dotychczas - czyli byle jak. Rozczarowana i zawiedziona membrana

Życzenia na Wielkanoc

ŻYCZENIA DLA KLIENTÓW BUD-POL S.NADZIAK ...żeby woda lała im się na głowy tylko w Lany Poniedziałek z plastikowego jajka, a nie po każdym deszczu lub opadzie śniegu z dachów wykonanych przez Bud-Pol S.Nadziak

Szkolenia

Ostatnie wezwanie! 31 marca szkolenie dekarskie (jednodniowe) z membraną w tytule. Bud-Pol S. Nadziak ma problemy z kładzeniem membrany - szkolenie więc specjalnie dla nich. Po szkoleniu szansa, że źle położona membrana nie będzie już przyczyną przecieków w dachach robionych przez Bud-Pol S. Nadziak. Organizatorzy czekają.

Szkolenia

@Szkolenia 23.03.2015 14:32
Firma Bud-Pol S.Nadziak nie zgłasza się na szkolenie. A wiedza przecież nie boli, nawet ta dekarska. Czy oni tego nie wiedzą?...

Te szkolenia to nie szkolenia tylko lokowanie produktu, byłem na nich wysłany w poprzedniej firmie . Szkolenie jednodniowe, picie wódki wciskanie różnych produktów itd. Nie ma to nic wspólnego z rzetelną wiedza . Doświadczenie i ciężka praca , a nie szemrane szkolenia.

Użyteczny adres

Pracownicy Bud-Pol S.Nadziak i sam "prezes" muszą wpisać w Google hasło: dekarz, szkolenia - i już pojawiają się informacje o szkoleniu dekarskim specjalnie dla nich. Jeszcze się nie zgłosili!

Deszczyk

cha, cha, cha, cha, cha, cha!!!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak - Bramka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak