Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak

Bramka

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 68 ocen.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak

Janusz

Czy zmieniło się coś w firmie? Wprawdzie bardzo dawno pisaliście na forum ale mam nadzieję, że jest dobrze.

Paulina

Jak Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak zmieniło się od czasu ostatnich komentarzy? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze oceny.

serial

1. ESPERAL 2015-12-13 12:10:44 "W tej firmie wszyscy chleją bez wyjątków dlatego są te cudownie pięknie wykonane roboty, kto chce pracować w tej firmie od razu niech wszywa ESPERAL" 2. K 2016-07-08 13:59:56 Nadziak zaniża ceny ci jego fachowcy to menele z pod Morąga każdy ma w plecaku nalewkę widziałam ich teraz na grunwaldzkiej w Olsztynie. Partaki jakich mało robili remont kilka lat temu na warszawskiej 111 polecam skontaktować się z zażądem wspólnoty mieszkaniowej nie zostawią na nim suchej nitki 3. S.O.S. 2016-03-28 09:38:12 Jak nazywają się firmy, które poprawiają po Bud-Polu Nadziaka? Czy jest przynajmniej jedna firma, która godzi się poprawiać po Bud-Polu Nadziaka i robi to skutecznie? Do tej pory wszystkie znane mi firmy odmówiły - twierdząc, że "takiego badziewia nikt nie zgodzi się poprawiać". odpowiedz 4. podobnie... 5. .... 6. . itp

gbiuamozesz uz

@ Zdziwiony - a dlaczego taka jest twoja opinia o nich? możesz podeprzeć to konkretnymi argumenmtami?

anonim

(usunięte przez administratora)

Zdziwiony

Jakiego gracza?????? Chyba najbardziej znanego partacza w branży budowlanej!!!! A jak się jest partaczem budowlanym, to strona internetowa i tak nic nie pomoże.

K

Nadziak zaniża ceny ci jego fachowcy to menele z pod Morąga każdy ma w plecaku nalewkę widziałam ich teraz na grunwaldzkiej w Olsztynie. Partaki jakich mało robili remont kilka lat temu na warszawskiej 111 polecam skontaktować się z zażądem wspólnoty mieszkaniowej nie zostawią na nim suchej nitki

Trafna rekomendacja
@K 08.07.2016 13:59
Nadziak zaniża ceny ci jego fachowcy to menele z pod Morąga każdy ma w plecaku nalewkę widziałam ich teraz na grunwaldzkiej w...

"Menele "- to trafna rekomendacja dla tej firmy.

Porada

Jeśli ktoś chce utopić pieniądze w czymś bezsensownym, żeby wykazać straty na końcu niech zatrudnia Budpol I. Nadziaka

Adam

Myślę że jedna i ta sama osoba szarga imię p.Sławka może warto sprawdzić ? Ja znam tą firmę od lat, pracują rzetelnie a kto w dzisiejszy zagonionym świecie z pieniędzmi ni spierniczy czegoś ,całe życie popełniamy błędy i uczymy się na nich !Polecam firmę BUD-POL

SOS - bis

Ja też chcę wiedzieć jakie firmy poprawiają po BUD-POLUinadziaku?

S.O.S.

Jakie firmy poprawiają po BUD-POLU Nadziaka?

S.O.S.

Jak nazywają się firmy, które poprawiają po Bud-Polu Nadziaka? Czy jest przynajmniej jedna firma, która godzi się poprawiać po Bud-Polu Nadziaka i robi to skutecznie? Do tej pory wszystkie znane mi firmy odmówiły - twierdząc, że "takiego badziewia nikt nie zgodzi się poprawiać".

wspolnota_mieszkaniowa

oby tak życzliwych i solidnych wykonawców więcej!

anonim

(usunięte przez administratora)

Druga nazwa

Chyba jednak Bud-Pol. S.Nadziak ma i to bardzo duże problemy z partactwem. To jest druga nazwa tej firmy.

Odezwa

Praktykanci wszystkich krajów łączcie się i przybywajcie do Bud-Polu S.Nadziaka !!! Tylko tu nauczycie się, że każde partactwo budowlane można nazwać niuansem i że nie ponosi się za to żadnej odpowiedzialności. Eldorado dla nierobów!!!

Niuans

Spoko, w tej firmie wszyscy tylko "praktykują". Takich ze zdobytym już doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami - tam na pewno nie ma i nigdy nie było. A za niuanse i inne partactwa i tak zapłacą klienci. "Jeleni" wśród klientów na szczęście dla tej, że tak nazwę "firmy", nie brakuje.

OPINIA ROKU 2015

" W TEJ FIRMIE WSZYSCY CHLEJĄ BEZ WYJĄTKÓW, DLATEGO SĄ TE CUDOWNIE PIĘKNIE WYKONANE ROBOTY. KTO CHCE PRACOWAĆ W TEJ FIRMIE - OD RAZU NIECH WSZYWA ESPERAL"

anonim

(usunięte przez administratora)

Klient

Firma nie reaguje nawet na pisemne wezwania do naprawy wadliwie wykonanych usług.

dorian

Jestem zadowolony z usług tejże firmy polecam ,,,ludzie pracują rzetelnie ,co prawda zawsze może się znaleźć jakaś usterka ..lepiej zaraz powiedzieć i poprawią solidnie

Klient
@dorian 27.12.2015 17:44
Jestem zadowolony z usług tejże firmy polecam ,,,ludzie pracują rzetelnie ,co prawda zawsze może się znaleźć jakaś usterka ..le...

Firma nie reaguje nawet na pisemne wezwania do naprawy wadliwie wykonanych usług.

AA

"W tej firmie wszyscy chleją bez wyjątków dlatego są te cudownie wykonane roboty .... " - po takiej opinii dodatkowe komentarze są już zbędne.

ESPERAL

"W tej firmie wszyscy chleją bez wyjątków dlatego są te cudownie pięknie wykonane roboty, kto chce pracować w tej firmie od razu niech wszywa ESPERAL"

Tomeczek

W tej firmie wszyscy chleją bez wyjątków dlatego są te cudownie pięknie wykonane roboty ,kto chce pracować w tej firmie od razu niech wszywa ESPERAL .

urząd skarbowy

Beznadziejna jest firma OSTOMAX ..uważajcie na tą firmę

anonim

(usunięte przez administratora)

Karol

Ta strona jest beznadziejna, bo dotyczy firmy która jest beznadziejna.

Kubuś

Firma faktycznie nie jest z tej najwyższej półki, raczej można powiedzieć że jest z tej najniższej półki. A poniżej co? Tylko bagienne odmęty?

XXMAX

TA STRONA JEST BEZNADZIEJNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karol
@XXMAX 23.09.2015 11:19
TA STRONA JEST BEZNADZIEJNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta strona jest beznadziejna, bo dotyczy firmy która jest beznadziejna.

zatrudniony

Firma okej, Szef słowny , pracuję w firmie od kwietnia w olsztynie.

grześ

firma działa poprawnie ,serio

stowarzyszenie wielkich kochanków

ale jednak dalej działa

oszukany klient

W stosunku do Sławomira Nadziaka należy stosować raczej czas przeszły. Czyli - Sławomir Nadziak nie realizował zobowiązań wynikających z umów podpisanych z klientami i robił to świadomie i z premedytacją.

oszukany klient

Sławomir Nadziak nie realizuje zobowiązań wynikających z umów podpisanych z klientami - i robił to od lat świadomie i z premedytacją.

stowarzyszenie wielkich kochanków

istnieje i realizuje ..hihihi

cha-cha-cha- cha

....czyli nie istnieje. Sławomir Nadziak od lat świadomie (ś-w-i-a-d-o-m-i-e) nie realizuje zobowiązań wynikających z umów podpisanych z klientami. .....czyli nie istnieje....

stowarzyszenie wielkich kochanków

nadziak wywiązuje się z umów i je realizuje ,ma się dobrze hihi

chachacha.....

a właśnie, czy jeszcze BUD-POL. S.Nadziak istnieje? chachachacha.....

Pytanie

Czy firma Bud-Pol S.Nadziak jeszcze istnieje?

Klient

To prawda, że firma "Bud-Pol" S.Nadziak nie działa. Sławomir Nadziak od lat nie realizuje zobowiązań wynikających z podpisanych umów.

stowarzyszenie wielkich kochanków

alina sama pisze komentarze i sama na nie odpowiada ...hihihi

"Dla tego"

Nie ma żadnego pozytywnego wpisu, ponieważ firma Bud-Pol S. Nadziak nie działa. Sławomir Nadziak od dawna nie realizuje zobowiązań wobec klientów, wynikających z wcześniej podpisanych umów. Firma więc może mieć i ma tylko negatywne wpisy.

"Dla czego?"

"Dla czego" nie ma jednego pozytywnego i wiarygodnego wpisu o firmie Bud-Pol S.Nadziak na żadnej ze stron z opiniami o firmach?

"Dla czego"?

"Dla czego" nie ma jednego pozytywnego i wiarygodnego wpisu o firmie Bud-Pol. S. Nadziak?

"Dla czego"?

Firma Bud-Pol. S. Nadziak nie ma jednego pozytywnego wpisu. "Dla czego"?

Kazio

A Pani w szkole mówi, że to prawda, że wszystkie matoły powinny pójść do szkoły. Z pewnością dotyczy to BudPol.S. Nadziak. "Dla czego" nie chcą przyjąć pomocy? Kazio lat 11

stowarzyszenie wielkich kochanków

alina zamieniła się w różową membranę ,odsyskała dziewidżtwo ,zapraszamy do szkoły tantry ,kamasutry ,na szkolenia w zakresie rozdziewiczania

Związek Zawodowy Membran

Związek Zawodowy Membran przy Krajowym Stowarzyszeniu Membran informuje: będziemy za was (czyli za Bud-Pol S. nadziak) rozkładać membranę tylko do końca roku. Potem, jeśli nie nauczycie się tego sami robić - membrany nie będą wam sprzedawane decyzją producentów. Ostatniego matoła nauczymy poprawnie kłaść membranę, tylko trzeba się do nas zgłosić. Powtarzamy, ostatniego matoła nauczymy, nawet tego niepiśmiennego - a "dla czego" nie?

Stowarzyszenie Membran

Krajowe Stowarzyszenie Membran nie mogąc się doczekać na poprawne kładzenie membran przez Bud-Pol S.Nadziak, na walnym zgromadzeniu przez aklamację uchwaliło: wszystkie membrany będące w kontakcie z tą firmą, będą rozkładały się same, co zagwarantuje zgodność ich kładzenia z zaleceniami producentów. Dzięki temu membrany będą miały stosowne zakłady, będą sklejane i nie będą dziurawione. Membrany na potwierdzenie jakości wykonanej czynności będą zostawiały różowy znak KSM (Krajowe Stowarzyszenie Membran). Znak ma być koniecznie różowy.

Membrana w żalu

Nikogo nie było z Bud-Polu S.Nadziak na szkoleniu z technik kładzenia membrany. Będą więc kładli membranę jak dotychczas - czyli byle jak. Rozczarowana i zawiedziona membrana

Życzenia na Wielkanoc

ŻYCZENIA DLA KLIENTÓW BUD-POL S.NADZIAK ...żeby woda lała im się na głowy tylko w Lany Poniedziałek z plastikowego jajka, a nie po każdym deszczu lub opadzie śniegu z dachów wykonanych przez Bud-Pol S.Nadziak

Szkolenia

Ostatnie wezwanie! 31 marca szkolenie dekarskie (jednodniowe) z membraną w tytule. Bud-Pol S. Nadziak ma problemy z kładzeniem membrany - szkolenie więc specjalnie dla nich. Po szkoleniu szansa, że źle położona membrana nie będzie już przyczyną przecieków w dachach robionych przez Bud-Pol S. Nadziak. Organizatorzy czekają.

Szkolenia

Firma Bud-Pol S.Nadziak nie zgłasza się na szkolenie. A wiedza przecież nie boli, nawet ta dekarska. Czy oni tego nie wiedzą?

pracownik
@Szkolenia 23.03.2015 14:32
Firma Bud-Pol S.Nadziak nie zgłasza się na szkolenie. A wiedza przecież nie boli, nawet ta dekarska. Czy oni tego nie wiedzą?...

Te szkolenia to nie szkolenia tylko lokowanie produktu, byłem na nich wysłany w poprzedniej firmie . Szkolenie jednodniowe, picie wódki wciskanie różnych produktów itd. Nie ma to nic wspólnego z rzetelną wiedza . Doświadczenie i ciężka praca , a nie szemrane szkolenia.

Użyteczny adres

Pracownicy Bud-Pol S.Nadziak i sam "prezes" muszą wpisać w Google hasło: dekarz, szkolenia - i już pojawiają się informacje o szkoleniu dekarskim specjalnie dla nich. Jeszcze się nie zgłosili!

Deszczyk

cha, cha, cha, cha, cha, cha!!!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak - Bramka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak