Opinie o Dzieja Robert Zakład Budowlany Majster Robert Dzieja w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dzieja Robert Zakład Budowlany Majster Robert Dzieja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dzieja Robert Zakład Budowlany Majster Robert Dzieja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dzieja Robert Zakład Budowlany Majster Robert Dzieja w Tarnowskie Góry

Antoni dzieja Nowy wpis
Inne

To zwykły (usunięte przez administratora) uwaga na tego oszusta i kretacz nie ma co wog z nim słowa zamieniać za 5zl to ci złote góry obieca a później nie chce z tobą gadać (usunięte przez administratora) czy tam obciągacz już sam nie wiem ale ludzie uwaga na niego jakaś inspekcjia pracy mogła by się nim w końcu zająć. (usunięte przez administratora) !!!

2
klient123 Nowy wpis

Nie polecam zakupu nieruchomości w firmie Robert Dzieja Zakład Budowlany Majster. Okropna jakość wykonania, bardzo dużo ukrytych wad. Kontakt z Panią Prezes to jakaś abstrakcja.

klient

Masakra. Nie polecam współpracy z tą firmą. Nieludzkie podejście, przerośnięte ego, okropne podejście do klienta. Słyszałem, że jakość wykonanych budynków też kuleje. PINB powinien się zainteresować.

2

Zostaw merytoryczną opinię o Dzieja Robert Zakład Budowlany Majster Robert Dzieja - Tarnowskie Góry

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Dzieja Robert Zakład Budowlany Majster Robert Dzieja
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Franciszka Garusa 41
    42-600 Tarnowskie Góry
  • NIP: 6452101346 REGON: 277510798
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Dzieja Robert Zakład Budowlany Majster Robert Dzieja
Przejdź do nowych opinii