Opinie o Bartłomiej Kamiński FK Inpro w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bartłomiej Kamiński FK Inpro. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bartłomiej Kamiński FK Inpro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartłomiej Kamiński FK Inpro w Tarnowskie Góry

M. Nowy wpis

A ja pracowałem w tej firmie przez 4 lata. to już było dawno, ale dzięki temu, że robiliśmy mnóstwo ciekawych konstrukcji i wszyscy dzialiśmy się wiedzą oraz doświadczeniem, to śmiało mogę stwierdzić, że to była firma w której zdobyłem najwięcej doświadczenia. Głównie dlatego, że dzięki otwartości szefów i współpracy z innymi, nauczyłem się całego zakresu inwestycji: uzgodnienia założeń, obliczanie, konstrukcji, projektowanie modelu 3D, wykonywanie rysunków, uzgadnianie, odbiór na warsztacie, odbiór i kontrola na budowie, etap montażu i inne. W tym czasie sam ustalałem warunki z szefami i byłem zadowolony. Ciekawy jestem jak się firma rozwinęła odkąd mnie nie było :) Pozdrawiam ekipę ;)

Irena Nowy wpis
@M.

Wow, to dużo się nauczyłeś. A ile czasu tam pracowałeś i do kiedy? :) Piszesz, że ustalałeś warunki z szefami... Ty mówiłeś ile chcesz pieniędzy? I można było się tak dogadać?

M Nowy wpis
@Irena

Nie chcę za dużo informować, bo to już było dawno, ale to fakt, nauczyłem się dużo, było wesoło i ciekawie. Dobrze wspominam ;)

Halina Nowy wpis

Widzę opinie niestety bardziej negatywne niż pozytywne. Przejawia się temat niskiej płacy. Może ktoś napisać konkretnie ile zarabia się w firmie?

@tola wiec ogólnie jest to rozwojowa firma ?

tola

nie musisz słyszeć wiele, firma i tak zbudowała sobie mocną renomę poprzez swoją działalność i koncepcje i projekty architektoniczno - budowlane, a widze że tutaj niektórzy po prostu nie doceniają jaka posada im się trafiła

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Bartłomiej Kamiński FK Inpro.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnowskie Góry
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tarnowskie Góry
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy OLMET ZATRUDNI SORTOWACZY ZŁOMU
Tarnowskie Góry
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
Krzychu 81

Witam ,pracowałem również w tej firmie i zgadzam się w całości z tym co pisze adam 200 ,ten który pisze o zarobkach od 3000-4000 to chyba jest jednym z właścicieli lub jakiś lizus z biura,jak można się zorientować z tekstu to McDalton sam na końcu postu przyznaje że nie jest to porządna firma.

adam200

Ogólnie totalna amatorka,brak umów-narzędzi-ubrań -badań- itd,wynagrodzenie na raty w dodatku nędzne,nie polecam.

McDalton
@adam200

Totalną amatorkę w firmie robili Ci, którzy już w niej nie pracują i wypisują takie posty w necie. Odnośnie wynagrodzenia to jak się komuś chce pracować, to zarobi 3-4 tys. zł na m-c, a byli i tacy, co zarabiali więcej. Mało - droga wolna, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Zatrudnij się kolego w porządnej firmie, to zobaczysz dopiero jak się powinno pracować. Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Bartłomiej Kamiński FK Inpro - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Bartłomiej Kamiński FK Inpro?

Zobacz opinie na temat firmy Bartłomiej Kamiński FK Inpro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bartłomiej Kamiński FK Inpro
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Hutnicza 5-9
    42-600 Tarnowskie Góry