FK INPRO S.C.

Tarnowskie Góry

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

FK INPRO S.C.
3 5 6 1

Opinie o FK INPRO S.C.

Administrator

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum FK INPRO S.C.. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

tola

nie musisz słyszeć wiele, firma i tak zbudowała sobie mocną renomę poprzez swoją działalność i koncepcje i projekty architektoniczno - budowlane, a widze że tutaj niektórzy po prostu nie doceniają jaka posada im się trafiła

Krzychu 81

Witam ,pracowałem również w tej firmie i zgadzam się w całości z tym co pisze adam 200 ,ten który pisze o zarobkach od 3000-4000 to chyba jest jednym z właścicieli lub jakiś lizus z biura,jak można się zorientować z tekstu to McDalton sam na końcu postu przyznaje że nie jest to porządna firma.

adam200

Ogólnie totalna amatorka,brak umów-narzędzi-ubrań -badań- itd,wynagrodzenie na raty w dodatku nędzne,nie polecam.

McDalton
@adam200 10.07.2014 18:15

Totalną amatorkę w firmie robili Ci, którzy już w niej nie pracują i wypisują takie posty w necie. Odnośnie wynagrodzenia to jak się komuś chce pracować, to zarobi 3-4 tys. zł na m-c, a byli i tacy, co zarabiali więcej. Mało - droga wolna, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Zatrudnij się kolego w porządnej firmie, to zobaczysz dopiero jak się powinno pracować. Powodzenia.

Zostaw opinię o FK INPRO S.C. - Tarnowskie Góry

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FK INPRO S.C.