Opinie o Zakład Prefabrykacji Budowlanych Kobet Henryk Kogut w Piekary śląskie

Zakład Prefabrykacji Budowlanych Kobet Henryk Kogut
0 0 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Zakład Prefabrykacji Budowlanych Kobet Henryk Kogut obstawiają najmłodszymi stażem?

Gregor Nowy wpis

Podpowiedzcie jak się pracuje i czy warto starać się o pracę?

anonymous Nowy wpis

Krótko mówiąc ciężka praca, ludzie tam pracujący w porządku wszystko by było ok gdyby nie to że trzeba się wykłócać o swoje pieniądze i wysłuchiwać że praca nie była warta wypłaty która się należała mimo że ustalona norma pracy była zrobiona na 100%

Tak2Nie

PaniOdKawy

Uważać na ta firmę !!! Miałem podjąć pracę w tej firmie między czasie dostałem zdecydowanie lepsza propozycje. Pani z biura ta "od kawy" i bladego pojęcia o pracy wypisuje mi smsy że proszę dopisać sobie w CV ze jest pan leniem i oszustem. To tylko znaczy o firmie i podejściu do pracowników.

kobet Nowy wpis
@PaniOdKawy

Nikt z naszej firmy takich smsów nie wysyła. Jeśli jednak było tak ja Pan napisał, to w dobrym tonie jest poinformować pracodawcę z którym Pan był umówiony, że Pan zrezygnował i nie podejmie Pan pracy. Myślę, że wystarczyłby zwykły sms. Skoro takiej informacji nie było z Pana strony, to może osoba od której otrzymał sms miała rację? Takie zachowanie świadczy o Pana podejściu do pracy i innych ludzi.

Tak3Nie

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Zostaw opinię o Zakład Prefabrykacji Budowlanych Kobet Henryk Kogut - Piekary śląskie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie