Opinie o Robo-Kop Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Robo-Kop Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Robo-Kop Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robo-Kop Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Franek Nowy wpis

Firma porażka. Zmuszanie do pracy po 15 godzin, wywieranie presji psychicznych na kierowcach, wjeżdżanie pod zakazy tonazowe 3.5t bez pozwolenia, niesprawny tabor, łyse opony, wycieki, tryby awaryjne w ciągnikach, wiele by tu gadać. Okropne (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) brak pomieszczenia socjalnego dla kierowców, spotkania rano na bazie pod chmurką.syf w kabinach, brud, co drugi dzień przesadzają cię w inny zestaw, arogancją i poniżanie że strony szefa.

anonim

(usunięte przez administratora)

Ciekawski Nowy wpis

Ciekawa opinia i na pewno rzetelna skoro firma istnieje od 2010 roku :(

Nm987 Nowy wpis

Ostrzegam przed tą firmą jest NIEWYPLACALNA socjal żaden nawet wody nie dostaniesz chyba że z hydrantu dostajesz najgorsza robotę gdzie nikt nie chce robić tyrasz po 15 godzin a i tak kasy nie dostaniesz ostrzegam omijać z daleka

1
Renata Nowy wpis
@Nm987

Napisałeś, że Robo-Kop jest niewypłacalną firmą, czyli rozumiem, że nie dostałeś wypłaty. Popraw mnie, jeśli się mylę. Często mieliście nadgodziny?

1
BASST3R

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie ROBO-KOP mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Robo-Kop Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Robo-Kop Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowolipki 26 lok. 32
    01-019 Warszawa
  • NIP: 5272630918 KRS: 0000359434
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Robo-Kop Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii