Creo-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Piątek

Żelazko

Opinie o Creo-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Piątek

xty dłuzniku wieszx

(usunięte przez administratora)robota spartaczona,zero pojecja o wykonywanej pracy

klient

Witam, mnie budowała firma Creo-Bud dom i jestem bardzo zadowolony. Wszystko zrobione w przewidzianym terminie i bardzo solidnie, bardzo dobry i profesjonalny kontakt z właścicielem. Polecam szczerze.

Firma dobra, szybko, uczciwie i bardzo dobrze pracująca. Polecam szczerze jeśli ktoś buduje dom albo robi elewacje.

klient

Firma godna polecenia, solidna i rzetelna. Właściciel dobrze zarządzający i wykształcony. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Firma Creo-Bud jest firmą rzetelną, wszystkie inwestycje są wykonywane bez zarzutu, na czas i odpowiednio do panujących norm budowlanych. Polecam szczerze...

Zostaw opinię o Creo-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Piątek - Żelazko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creo-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Piątek