Zeman HDF

Świętochłowice

Opinie o Zeman HDF

Wtajemniczony

Nie polecam - to tak w skrócie! Praca w delegacji z każdym rokiem firma schodziła niżej na dno - 3tys netto za prace z nadgodzinami w temp +/- 30 stopni w deszczu i śniegu bez wytchnienia. Wieczne pretensje i wyzysk człowieka. Zabrali wszystko paczki, premie, talony świąteczne zredukowali do minimum. W domu jesteś gościem a życie w delegacji kosztuje więc dla rodziny niewiele zostaje. Masakra!!

Artur

Można się dużo nauczyć, ale chora struktura z nieludzkim wyzyskiem.Dużo obiecują ale jeszcze więcej wymagają. Bez skrupułów wycisną każdego pracownika tak ja wyciska się cytrusy. Traktują ludzi jak niewolników.

Zostaw opinię o Zeman HDF - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zeman HDF