Opinie o Zeman Hdf Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zeman Hdf Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zeman Hdf Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeman Hdf Sp. z o.o. w Świętochłowice

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
 Pytanie

Od czego uzależniona jest premia w firmie Zeman Hdf Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 24 stycznia na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Inżynier Budowy.

Candidate 12 Nowy wpis
Kandydat

And does everyone speak English there with the fact that I want to improve my polish language

Candidate 12 Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Hi I got an offer to work with zeman as project engineer with the fact that my polish not that good ( a2) and I have six months experience in the construction site so do u recommend it ?

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Zeman Hdf Sp. z o.o.?

Klims Nowy wpis
@Pytanie

W biurze nie.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zeman Hdf Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier projektu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Anonimowy nowy

Dostałem tam pracę i moge powiedzieć o tej firmie tylko dobre rzeczy

Mikołaj

Przytoczę tylko kilka zwrotów użytych przez prezesa firmy podczas rozmowy kwalifikacyjnej: 1. "Projektant u nas nie może się bać projektować lekko" - w tłumaczeniu: normy, doświadczenie i zdrowy rozsądek projektanta zostawiasz w szatni, tu projektujesz ryzykownie i liczysz na to, że nic się nie zawali. To potwierdza zresztą powtarzane przez prezesa kilkakrotnie zdanie: 2. "Do tej pory nie było jeszcze żadnej awarii" - tłumacząc: wbrew zdrowemu rozsądkowi zaprojektowane przez nas konstrukcje jednak stoją i nas też to dziwi. :D 3. "Zeszliśmy z ciężarem hal do 10kg/m2". Kto podpisuje się pod tak kozackimi projektami? Trzeba nie mieć wyobraźni, żeby z czystym sumieniem podpisać się pod tak wyżyłowanym projektem. Osobiście nie chciałbym śnieżną zimą stanąć pod zaprojektowaną przez ZEMANA konstrukcją zadaszenia. Ani tym bardziej jako projektant podpisywać takiego projektu i brać na całe życie zawodowe odpowiedzialność za takie konstrukcje.

18
Pytanie
 Pytanie

Czy Zeman Hdf Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Juliusz
@Pytanie

Nie zdarzają się takie sytuacje :)

Hanna
@Juliusz

A mnie znów ciekawi, jak przedstawiają się zarobki w Zeman. Ostatnio niestety jeszcze nikt mi nie odpowiedział. Chodzi mi o pracę w biurowcu.

Celina

Warto starać się o pracę w biurowcu? Jakie płace?

Hanna
@Celina

I jak tam, składałaś aplikację? Dowiedziałeś się czegoś o tych zarobkach? Ewentualnie ktoś inny oceni, jak możliwości finansowe w Zeman?

ciekawski

omijać szerokim łukiem

Justyna

Z pewnością dużo racji jest w tym co piszesz. Jak ktoś dobrze pracuje ma swoją pozycję w firmie to mu dobrze jest.

smarton

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... pączki z biurowców nigdy nie zrozumieją tych, którzy na nich robią tyle w temacie

Gregor

Zeman Hdf ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, zastanawiam się o co chodzi z tym narzekaniem??

żelbeciaż

Firma nie liczy się z nikim i z niczym, nauczyć się u nich czegokolwiek - ciężka sprawa, wyzysk człowieka, kłamstwa i ogólny brak szacunku kierowników projektu. Wyższa struktura jest bardzo podobna. Nie polecam, bo nic się nie liczy tylko praca

Anonim
@żelbeciaż

Nie zgodzę się z Tobą. Choć pracuję w tej firmie krótko, firma wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Profesjonalne i życzliwe wprowadzenie do pracy, dobra atmosfera. Brak nadgodzin, świetna i sympatyczna kadra. Patrząc na wcześniejsze moje doświadczenia zawodowe, najlepsze miejsce pracy w jakie miałem okazję trafić. Jak długo pracowałeś w firmie zeman hdf i w jakim dziale?

1
Wtajemniczony

Nie polecam - to tak w skrócie! Praca w delegacji z każdym rokiem firma schodziła niżej na dno - 3tys netto za prace z nadgodzinami w temp +/- 30 stopni w deszczu i śniegu bez wytchnienia. Wieczne pretensje i wyzysk człowieka. Zabrali wszystko paczki, premie, talony świąteczne zredukowali do minimum. W domu jesteś gościem a życie w delegacji kosztuje więc dla rodziny niewiele zostaje. Masakra!!

Artur

Można się dużo nauczyć, ale chora struktura z nieludzkim wyzyskiem.Dużo obiecują ale jeszcze więcej wymagają. Bez skrupułów wycisną każdego pracownika tak ja wyciska się cytrusy. Traktują ludzi jak niewolników.

Zostaw merytoryczną opinię o Zeman Hdf Sp. z o.o. - Świętochłowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Zeman Hdf Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Zeman Hdf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Zeman Hdf Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zeman Hdf Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 53 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Katowicka 24
  41-600 Świętochłowice
 • NIP: 6270012766 KRS: 0000166874
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Zeman Hdf Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii