Wolf System Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Wolf System Sp. z o.o.

Aleksandra Nowy wpis

Z komentarzy wynika że firma dba o rozwój pracowników. To bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Mam pytanie na temat osób mniej doświadczonych w pracy - czy jest możliwość przyuczenia od zera?

Wojtek Nowy wpis
Kandydat

Witam jakie są zarobki robotnika budowlanego na początek i jaka umowa.Pozdrawiam

Małgorzata
Klient
 Pytanie

Mój mąż pracuje jako kierownik budowy. Zbudowaliśmy dom murowany 48 cm porothermu i 25 styropianu. Rekuperacja , gruntowy wymiennik ciepła. Okna 3szybowe antywłamaniowe, dębowe. Mąż docenia szybkość realizacji, byliśmy na jednej budowie Wolfa. Ale co w przypadku dostania się wody do ścian? Czy taki problem jakiemuś klientowi się zdarzyl?

Nowy wpis

Pracodawca

@Małgorzata

Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi domami prefabrykowanymi, energooszczędnymi. W przeciągu 3 miesięcy jesteśmy w stanie wybudować dom w standardzie deweloperskim z płytą fundamentową. Dokładamy starań, aby minimalizować możliwość ewentualnego przedostania się wody do wnętrza ściany zarówno na etapie produkcji, transportu, montażu jak i w finalnie wykonanym budynku. Po zakończeniu naszych prac przy właściwym użytkowaniu budynku nie powinno dojść do wspomnianej sytuacji. Gdyby jednak doszło do sytuacji, w której w trakcie zamieszkiwania uległaby zalaniu ściana , należy podjąć odpowiednie działania np. miejscowe otwarcie części ściany i wysuszenie danego fragmentu. Czynność taka jest jednak zależna od stopnia zalania oraz czasu przez jaki ściana taka była poddana zamoknięciu, jak również oceny powstałych zniszczeń. W celu dalszego wyjaśnienia, pozostajemy do dyspozycji. Możliwość kontaktu na naszej stronie internetowej: https://wolfhaus.pl

Pracodawca
Klient

Jakość domów słaba ,siostra mieszka w ich domu i ma z nim same problemy . Pracownicy non stop byli pijani na budowie , widziałem osobiście , nie dziwota ze ciagle coś nie gra . Bzdura , to żadna niemiecka firma , na budowie sami polscy podwykonawcy .

Małgorzata
Klient
 Pytanie
@Pracodawca

Czy mogę zapytać jakie problemy ma siostra?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pracodawca

Z chęcią wyjaśnimy całą sytuację, bowiem z naszego punktu widzenia „jakość domów słaba”, „same problemy”, „non stop pijani”, „coś nie gra”, „bzdura” to wybitnie niekonkretne i niemerytoryczne informacje. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby zgłoszone reklamacje były jak najszybciej rozpatrywane. Każdorazowo w przypadku ich zasadności podejmujemy działania naprawcze. Niejednokrotnie wykraczamy poza standardowy zakres usług zawarty w umowie, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Prosimy zatem o kontakt z naszą firmą, o podanie rzetelnych i konkretnych informacji, abyśmy mogli się ustosunkować.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wolf System Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista d/s realizacji inwestycji - dział zbiorników i silosów betonowych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Hejo
Pracownik

Jestem pracownikiem tej firmy i polecam ten zakład pracy, a moją pracę, którą wykonuję to sobie cenię. Mimo, że porobiło się nieciekawie na świecie tzn. mam na myśli tą pędzącą inflację to jednak Pracodawca stara się przezwyciężyć i przeczekać ten trudny okres, co nie jest łatwe i nie często spotykane wśród innych firm, a nie raz rozmawiam ze swoimi znajomymi, gdzie w ich przemyśle produkcyjnym zwalniają bez większych skrupułów i nie przejmują się jaką kto ma sytuację materialną itp. albo jak długo był ktoś związany z firmą. Co zaobserwowałem w ostatnimi czasy to widzę, że firma inwestuje w rozwój ludzi i w swą działalność, ma nowe projekty produkcyjne i plany na niedaleką przyszłość, a to sprawia, że mogę poczuć się aktualnie bezpiecznie. A już na pewno nie rozważam szukania innej pracy, bo to jakaś by była normalnie głupota tym bardziej teraz w tych czasach. Trochę tylko nie pokoi mnie, że nie szukają nowych ludzi do pracy, jak to bywało wcześniej. Będzie za niedługo impreza firmowa i póki co tym żyję :))) POZDRAWIAM

Krystyna

No tu niby lepszych rzeczy do roboty w pracy nie mają, żeby musieli kazać? A wyjaśnisz dlaczego to za farmazony uważasz? Każda opinia się liczy

Daro
Pracownik
@Krystyna

Radziłbym się po prostu zająć bałaganem panującym na hali C, którego kierownicy produkcji nie ogarniają. Święta zbliżają się WIELKIMI krokami i znowu będą sobie wyliczać kogo powysyłać na dłuższe a kogo na krótsze postojowe.

Daro
Pracownik
 Pytanie
@Krystyna

Po co odpisywać skoro komentarze są usuwane?

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Wolf System Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Zależy na jakim stanowisku i gdzie

Elżbieta
@Pracownik

A mógłbyś napisać o stanowisku biurowym? Akurat szukam pracy i pomyślałam czy by nie tutaj spróbować

Mustaki
Kandydat

Witam może ktoś napisać co dzieje się na tych halach, i czy pracownik produkcji ma również szansę rozwoju, czy u was to poprostu inny gorszy świat

Pracodawca

@Mustaki

Witamy. Dziękujemy za zainteresowanie się pracą na stanowiskach robotniczych w naszej firmie. Posiadamy na terenie naszego zakładu kilka hal przemysłowych, w których pracuje już blisko 100 osób. W zależności od zapotrzebowania poszukujemy monterów zarówno wykwalifikowanych jak i mniej doświadczonych. Poza tym oferujemy zatrudnienie w pozostałych trzech działach, na budowie przy montażu domów oraz zbiorników i silosów, a także hal rolniczych i przemysłowych. Wyposażamy pracowników w profesjonalne narzędzia warsztatowe, a osoba zajmująca stanowisko decyzyjne dodatkowo otrzymuje firmowy telefon komórkowy, również do celów prywatnych. Chcielibyśmy zaznaczyć, że systematycznie organizujemy niezbędne dla pracowników szkolenia i kursy np. na operatora suwnicy, wózków widłowych, kierowcy, operatora dźwigu, a także inne w zależności od konkretnego stanowiska pracy. Nie mniej jednak staramy się indywidualnie podchodzić do potrzeb naszych pracowników i zapewnić im możliwości rozwoju.

Galanonim
Były pracownik
 Pytanie
@Mustaki

A co byś chciał? Z hali wyjść na dyrektora? Najpierw idź do szkoły.

Endru
Kandydat

Mam pytanie czy organizujecie pracownikom kursy ,np na suwnice ,koparki itp jak tak jak to wygląda i gdzie się odbywa szkolenie na zakładzie czy pracownik misi dojeżdżać gdzie czy dbacie o to by pracownicy byli obecni na kursach i co w momencie jak ktoś nie zda kursu teorii czy praktyki czy jest poprawka czy potrącanie koszt kursu pracownikowi i czy potrzebujecie wogole pracowników bo się do Państwa wybieram .Pozdrawiam

Pracodawca

@Endru

Przed skierowaniem danego pracownika na kurs zawierana jest pisemna umowa na podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Kwestie dotyczące wzajemnych praw i obowiązków stron oraz ewentualnego zwrotu kosztów przez pracownika są określone w postanowieniu umowy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego - uzyska Pan informacje na temat aktualnych ofert pracy.

P.
Pracownik

W firmie pracuje kilka miesięcy, na stanowisku asystentki projektanta. Praca spełniła moje oczekiwania, atmosfera, warunki pracy, możliwość rozwoju, elastyczność godzin. Polecam osobą niezdecydowanym.

Pati
Pracownik

Pracuję w firmie Wolf jako asystent projektanta w dziale domów prefabrykowanych. Pracuje mi się dobrze. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości nie ma problemu spytać innych osób o radę. Fakt faktem częsta jest praca pod presją czasową, jednak myślę, że to w branży budowlanej codzienność. Ogólnie jestem zadowolona z pracy i mogę ją z czystym sumieniem polecić innym osobom.

1920
Pracownik
@Pati

Skończcie już ściemniać jak to super jest w tej firmie ( w biurach i tak się obijacie i kawkę pijecie ). Wzięlibyscie się w końcu za hale produkcyjne ( zwłaszcza hale C ) (usunięte przez administratora) To wola o pomstę do nieba...

Gwiazda
Pracownik
 Pytanie
@1920

Praca biurowa charakteryzuje się innymi cechami niż praca fizyczna, nie podlega to żadnej dyskusji. To, że ktoś rozmawia przez telefon czy "klepie" w komputer nie jest jednak mniejsza pracą, po prostu ma inny charakter - bardziej umysłowy, często poparty odpowiednim wykształceniem i latami doświadczenia. Wydaje mi się, że osoby tutaj się wypowiadające nie do końca zdają sobie sprawę z ilości pracy "dookoła" fizycznej budowy domu, jak chociażby kontakt z Inwestorami, podwykonawcami, dopinanie budżetów, tworzenie harmonogramów, organizacja transportu,, marketing, finanse i wiele wiele innych. Pracownicy biurowi stanowią znaczną część firmy, dlaczego zatem Ci pracownicy mieliby się nie odzywać na jej temat? Czy wypicie kawy podczas pracy w biurze jakoś jej umniejsza? Czy Panowie z produkcji takowej kawy w trakcie przerwy nie wypijają?

1920
Pracownik
@Gwiazda

Rozumiem że te prace się różnią, ale mimo wszystko proponuje zająć się tym co dzieje się na halach produkcyjnych...

1964
Pracownik
 Pytanie
@1920

A co się według ciebie dzieje?

Pracodawca

Szanowni Państwo, serwis Pracy GoWork.pl to miejsce gdzie możecie podzielić się swoją opinią i jeśli jest ona merytoryczna podejmujemy komunikację. W sytuacjach gdy opinie łamią Regulamin GoWork.pl lub Polskie Prawo podlegają archiwizacji. Bardzo prosimy pamiętać że nikt w internecie nie jest anonimowy, a jako Pracodawca możemy wyciągać konsekwencje prawne.

M.
Pracownik
 Pytanie

Pracuję w firmie od półtora roku i pracuje mi się tutaj dobrze. Zapewne głównie ze względu na dobrą atmosferę, którą tworzą sami ludzie. To co najlepiej świadczy o atmosferze to brak rotacji wśród pracowników- kadra biurowa i kierownicza jest stała od lat (jedynie pojawiają się nowe osoby co wynika z ciągłego rozwoju firmy). Poza atmosferą doceniam ładny i nowoczesny biurowiec, brak problemów z parkowaniem samochodu, możliwości dalszego rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń. Minusem jest duża ilość pracy i presja czasu (ale gdzie w budowlance jest inaczej?). Generalnie polecam.

Krzysztof
Pracownik

Pracuję tu już ponad 2 lata i jestem zadowolony. W pracy panuje bardzo fajna, luźna atmosfera. W firmie można zdobyć cenne doświadczenie poprzez uczestniczenie lub obserwację realizacji budynku na każdym etapie jego powstawania. Chwalę sobie również elastyczny czas pracy przez co łatwiej mogę załatwiać prywatne sprawy.

Michał
Pracownik

Bardzo przyjemna i luźna atmosfera - zarówno wśród pracowników jak i szefostwa. Życzliwi ludzie, którzy pomogą rozwiać wątpliwości czy też rozwiązać problematyczne kwestie. Nowy, dobrze wyposażony, budynek biurowy przekłada się na komfort pracy, a elastyczne godziny (w tym krótszy czas pracy w piątki) pozwalają, np. na spokojne załatwienie prywatnych spraw. Do tej pory wiele udało mi się nauczyć i dowiedzieć, a to z pewnością nie koniec.

Walu
Były pracownik
 Pytanie
@Michał

Dlaczego tutaj się wypowiadają pracownicy biurowi tylko że wszystko jest super? Zamiast siedzieć przy biórkach zachęcam do zajrzenia na halę "C" lub "D" jaki tam jest bur... Bałagan...

Marcin
@Walu

To może opowiesz jak to wygląda na hali? W sumie to logiczne że nie wszędzie jest tak samo, więc nie doszukiwałbym się tu jakiegoś spisku. ;)

Stefan
Pracownik

W wolfie realizuję swoje praktyki zawodowe. Uważam, że to co dla mnie najważniejsze, czyli zdobycie niezbędnego doświadczenia i wiedzy w jak najszerszym zakresie spełnia się w 100 procentach. W firmie panuje dobra atmosfera. Jest to zdecydowanie to, czego oczekiwałem szukając firmy, która pomoże mi postawić pierwsze kroki w branży.

Walu
Były pracownik
 Pytanie
@Stefan

Ale to te praktyki odbywasz chyba w biurze? Na produkcji raczej nie byłbyś taki zadowolony.

Gosia
Pracownik

Bardzo chwalę sobie pracę w tej firmie za fajną atmosferę oraz świetnych ludzi. Zaczynałam swoją karierę w branży w tej firmie i myślę, że nie mogłam trafić lepiej. Dużo się tutaj nauczyłam i zawsze mogłam liczyć na pomoc. Mnóstwo ciekawych realizacji i różnorodna problematyka.

Ania
Pracownik

W Wolfie pracuje od około półtora roku w biurze i nie narzekam. Miła i fajna kadra pracownicza, zarówno jeśli chodzi o pracowników w biurze, szefostwo jak i znanych mi pojedynczych pracowników z hal produkcyjnych. Elastyczny czas pracy - można przyjść godzinę wcześniej i wyjść godzinę wcześniej. Firma ma bardzo ładne nowe, w pełni wyposażone budynki biurowe z kuchniami pozostającymi do naszej do dyspozycji (ekspres do kawy, czajnik, zmywarka, toster, mikrofalówka). Praca spełnia wszystkie moje oczekiwania i jestem z niej zadowolona.

1
Baca
Pracownik
 Pytanie
@Ania

O 11.28 masz czas na siedzenie na necie? Mnie również by się podobało jakbym mógł robić co chce w godzinach pracy. Tymczasem wracam dopiero do domu.

MERCEDES
Pracownik
@Baca

Zabawny jesteś :))))) - każdemu należy się w ciągu pracy 15 minutowa przerwa i to jego sprawa, co wtedy robi.

Baca
Pracownik
@MERCEDES

Hehe, nie wierzę że to było na przerwie. Wiemy jak wygląda praca w biurze u Was

Kolega
Kandydat

Jest jedna zasada wśród kolegów Nie donosimy ,aby ktoś wyleciał pomyślcie zebkazdy ma na kogo robić, za plecami nie gadamy na innych a kosztami za jazdę się dzielimy pozdrawiam hale d i c

Bolek
Były pracownik

Firma wcale nie jest zła przeciwnie jak kto lubi pracę na hali z pełnym socialem w tych czasach to polecam

Jaca
Kandydat
@Bolek

Nie jest zla ale nie jest dobrze

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Łucja

Wiesz, na ten moment Twój wpis nie mówi za wiele.. Podasz jakieś szczegóły o co chodzi? Co się wyprawia? Dlaczego pracownicy odchodzą z Wolf Systemu? Chodzi o jakieś konkretne warunki zatrudnienia?

Pracownik
Kandydat
@Łucja

Co się wyprawia dlaczego odchodzą a nie widzicie tego ci co poklepują i donoszą do kierowników mają wyższe stawki a za przeproszeniem (usunięte przez administratora)robią i wykorzystuja innych do gorszej roboty ja robie na hali ...ale na ...nie ma lepiej robię pod lub z panem wcześniej wspomnianym w komentarzach i wcale nie jest on taki dobry w tym co robi wiecej gada i dyryguje nisz robi dostal się do roboty wiadomo jak i wykorzystuje to u kierowników zresztą czuje się tu tak pewnie ze nawet szef mu powiedzial tybdecydujesz kto idzie do zwolnienia a kto nie to jest w porządku wystarczy aby ktoś miał inne zdanie niż on i leci chyba ze widzi jak można go wykorzystać to go łostawi by mieć korzyść Kiedys to byla firma na poziomie teraz tak nie jest a na imprezie we wrzesniu zas wiecej się dowiedxa kierowniki bo będom z nimi pić pod stolem % i tak właśnie to wyglonda szkoda bo pan Groszek jest wartościowym człowiekiem ino ufa złym ludziom tak samo inni wyżej postawieni ale przybendom nowi ludzie do was bo kolejni się szykuja by odejsc x tego co wiem razem ze mną odchodzi dwóch jeszcze z naszej hali a z nnych też odchodzą a o szczegolach nie będę się rozpisywal bo to nic nie da bo wszyscy widzą i wiedza i nic z tym nie robiom

3
Madzia
Pracownik
@Pracownik

Chciałbym wiedzieć co za osioł wypisuje takie bzdury ten gościu ma oczy wszędzie pilnuje roboty i jeszcze robi i to nie mniej niż wszyscy

1
Kozak
Pracownik

"fachowiec" na "fachowcy", ręce opadają jak się to widzi.

Marcin
@Kozak

Hmmm, możesz napisać jaśniej o co ci chodzi? Nie wiem co masz na myśli w tym wpisie... Czy jesteś pracownikiem Wolf System? Jeśli tak to z chęcią się dowiem czy warto wysyłać tu CV, czekam na to co mi powiesz! :)

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Wolf System Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Wolf System Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Wolf System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolf System Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolf System Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Wolf System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolf System Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii