Wolf System Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

Opinie o Wolf System Sp. z o.o.

Kris

Pracowałem tam kiedyś na typowych budowach w całej PL i jakoś robota nie jest najgorsza, płacą trochę lepiej niż inni w tej branży, ludzie są w porządku. Dużo się nauczyłem i dlatego wyjechałem za granicę ???? teraz tam zbijam niezłe kokosy. Robota w budowlance jest ciężka więc nie polecam tym którzy lubią poobijac się.

Kris

balon

Pracuję w tej firmie od nie dawna i jak na razie jetem zadowolony. Zarobki nie są złe, jak ktoś jest pracowity to da się tam fajnie zarobić. Atmosfera w porządku

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie firma poszukuje między innymi Specjalistów ds. sprzedaży domów. Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników firmy o tym jak wygląda praca na tym stanowisku. Jak przebiega typowy dzień pracy? Co jest największym plusem pracy w Wolf System Sp. z o.o.? Każda informacja będzie ważna dla osób szukających opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

czaro
użytkownik zarejestrowany

ale to nie ma niby żadnego dnia przerwy tylko tak non stop zasuwasz przez cały tydzień? no powiem szczerze że nie chce mi się jednak wierzyć w takie bajki

Bodo
@czaro 18.07.2016, 12:57

To nie bajki. To fakt . Tak bylo dawniej i pewnie jest do dzisiaj.

majka155

PRACA W TEJ FIRMIE TO JEDEN WIELKI [usunięte przez moderatora] CZLOWIEKA WYCISNA JAK CYTRYNE PRACA PO 12 14 GODZIN DZIENNIE 7 DNI W TYGODNIU A WYNAGRODZENIE ZADNE KOKOSY NIKOMU NIE POLECAM

Zostaw opinię o Wolf System Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolf System Sp. z o.o.