Wolf System Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Jak dołączyć do naszego zespołu

 

Chcesz być częścią międzynarodowego koncernu budowlanego i dołączyć do rodziny WOLF?

Zapoznaj się z krokami rekrutacji i zobacz jakie to proste:

 

1 krok

WYŚLIJ NAM SWOJE ZGŁOSZENIE REKRUTACYJNE

Pierwszy krok należy do Ciebie, przekonaj nas, że jesteś najlepszym Kandydatem na dane stanowisko pracy. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy i jest ona zgodna z Twoimi predyspozycjami zawodowymi, to zaaplikuj na nią. Wyeksponuj w CV najważniejsze informacje (Twoje atuty), które odpowiadają stawianym przez nas wymaganiom.

Ogłoszenia możesz śledzić na naszej stronie internetowej www.wolfsystem.pl w zakładce – ”praca i staż” lub na popularnych serwisach internetowych tj. olx.pl i pracuj.pl

 

2 krok

ANALIZA DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH I SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Proces rekrutacyjny może składać się z jednego lub z kilku etapów rekrutacji w zależności od specyfiki danego stanowiska pracy. W większości przypadków rozmowa kwalifikacyjna poprzedzona jest wywiadem telefonicznym, dzięki któremu lepiej możemy Cię poznać przed bezpośrednim spotkaniem w naszej firmie. Na tym etapie uzupełniamy interesujące nas informacje zawarte w Twojej aplikacji. W czasie spotkania przyglądamy się dokładniej kompetencjom zawodowym, wykorzystując nasze najlepsze rekrutacyjne praktyki, co ułatwia nam dokonanie wyboru najlepszego Kandydata. Po zweryfikowaniu kluczowych obszarów tzw. mocnych stron, przechodzimy do poznania Twoich potrzeb względem przyszłego wakatu jak i wobec Pracodawcy. Pozwoli to nam określić, na jakim poziomie jesteśmy w stanie zaspokoić dane oczekiwania.

 

3 krok

DECYZJA O ZATRUDNIENIU – WITAMY W FIRMIE

Po rozmowie kwalifikacyjnej dajemy czas do namysłu sobie i wstępnie wybranemu Kandydatowi, w zakresie podjęcia ostatecznej decyzji. Zależy nam, aby zatrudniony Pracownik został z nami jak najdłużej. Jeśli będziemy zgodni co do ustalonych wspólnie warunków zatrudnienia, to zostaniesz poinformowany przez dział Kadr o wszelkich sprawach formalnych i organizacyjnych związanych z rozpoczęciem pracy. W pierwszych dniach zaznajomimy Cię z firmą, dokonamy procesu adaptacji do naszego środowiska pracy. Poznasz swojego Opiekuna, który wdroży Cię do wykonywanych obowiązków.

 

www.wolfsystem.pl

 
Wolf System Sp. z o.o.