Wolf System Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Czym się zajmujemy

WOLF System

Jesteśmy liderem rynku, bo jakość naszych usług nie ma sobie równych

Pół wieku doświadczenia w branży, specjalistyczna wiedza i wyrafinowana technologia - oto co sprawia, że WOLF System jest wiodącą firmą budowlaną na rynku, która spełnia wszystkie wymagania budownictwa rolniczego i przemysłowego.

 

 

Nasza oferta obejmuje doradztwo, projektowanie oraz budowę hal inwentarskich, hal magazynowych, hal przemysłowych oraz sportowych, zbiorników i silosów zarówno rolniczych jak i przemysłowych. Działamy kompleksowo - od fundamentów aż po sam dach. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują to, co najlepsze, w jednym miejscu i w ramach jednej usługi.

 

 

Odpowiedni materiał konstrukcyjny dopasowujemy do każdego projektu zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klientów. Tym sposobem jednocześnie optymalizujemy koszty, jak i zapewniamy funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę wykonania obiektu.

 

 

Zaufaj doświadczeniu i fachowej wiedzy WOLF System.

 

 

WOLF Haus

Budujemy energooszczędne domy z prefabrykatów drewnianych

 

 

Wybierając WOLF Haus, wybierają Państwo lepszą przyszłość dla Ziemi. Dlaczego? Bo drewno, zdaniem ekspertów, jest najbardziej ekologicznym budulcem wśród wszystkich materiałów. Ujemna emisja CO2 i znikomy udział w śladzie węglowym sprawia, że budowa domu z WOLF Haus jest dużo przyjaźniejsza niż tradycyjne konstrukcje wykonywane przy użyciu nieodnawialnych materiałów.

Dlaczego WOLF Haus?
Bo możemy poszczycić się 50 latami doświadczenia w stawianiu wysokiej jakości budynków. WOLF jest jedną z największych firm produkujących energooszczędne domy prefabrykowane w Polsce i Europie.

Bo cieszymy się pozycją lidera w dziedzinie innowacji w branży energooszczędnych domów prefabrykowanych – wszystko dzięki ciągłym inwestycjom w badanie i rozwój technologii.

Bo Państwa bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, co udowadniamy przez nieustanne testy potwierdzające solidność i doskonałą jakość naszych domów.

30 lat gwarancji na konstrukcję budynku.

32 000 metrów bieżących rocznie stawianych ścian.

REI 60 odporności ogniowej dla ścian w standardzie.

 

 

 

www.wolfsystem.pl

 
Wolf System Sp. z o.o.