Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Bata

Witam mam pytanko jak długo czekałaś na skierowanie po komisji Pozdrawiam

Bata

Dziękuję za info ja mam teraz przyznane to zobaczymy kiedy dostanę w Osieczku byłam można przeżyć dobrze mieć auto do dyspozycji pozdrawiam

Mimo niektórych opinii widzę, że ludzie deklarują, że pojada na turnus, teraz tez właśnie niedawno jeden Pan to stwierdził. W drugą stronę to co pracowników w zasadzie teraz zachęca do podejmowania się zatrudnienia? o benefity już spytano, a czy jest jakaś motywacja pozapłacowa?

Jakie występują wszystkie przysługujące benefity? czy teraz od nowego roku jeszcze jakieś mogą zostać dodane? Jakiś czas temu spytano o dodatek do prania, ciekawią mnie zatem jeszcze inne, o ile są?

Małgorzata Kraków

Poczytałam trochę opinii i nie wiem czy mam się bać. Sprawdziłam dojazd i serio się boję. Niby nie koniec świata, ale z Krakowa to dwie przesiadki. Trochę kiepsko z niesprawną ręką. Może pojawi się ktoś, kto będzie miał turnus od 27 stycznia 2024. Pozdrawiam wszystkich, życząc zdrowia.

Lady
@Małgorzata Kraków

Witam to tak samo ja . Też się boję po czytaniu tych opini . Również zaczynam 27 stycznia więc mam nadzieję do zobaczenia

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Obecny kuracjusz

Jestem obecnie na turnusie w Osieczku. Szczerze naczytałem się negatywnych opinii tu na forum. Ale się zaskoczyłem pozytywnie. Jeśli ktoś lubi ciszę i spokój to tutaj to znajdzie. Fakt do sklepu daleko ale dla zorganizowanej ekipy to nie problem. Czas zawsze można zorganizować sobie samemu. Podstawę tworzą ludzie a nie otoczenie. Jedzenie dobre, nie trzeba dojadać między posiłkami. Panie sprzątające uwijają się jak mróweczki. Jeśli chodzi o zespół fizjoterapeutów to właściwi ludzie na właściwym miejscu. Wiecznie uśmiechnięci, służący pomocą w każdym aspekcie. Wprowadzają rodzinna atmosferę. Z przyjemnością się chodzi na zabiegi. Najlepsza ekipa na sali nr 13. Pozdrawiam Pana Ernesta, Panią Milenę, Panią Bożenę i Panią Monikę. Super ludzie. Z powołania tam są. Reszta fizjoterapeutów tak samo. Serdecznie pozdrawiam masażystów. Zwłaszcza Panią Angelikę i Pana Sylwka. Ręce cud. Niestety z małymi wyjątkami. Pani Klaudia będąca na prądach i laserach skraca zabiegi i to dość sporo, nie jest dość przyjemna osoba. Wręcz czasami nawet nie kulturalnie się odnosi do kuracjuszy. Podobnie Pan Kuba będący na ćwiczeniach czynnych. Odnoszę wrażenie że jest tam za kare. Jakość ćwiczeń u Pana Kuby umywa się z innymi fizjoterapeutami. Jeśli nie traficie do tej dwójki to wygraliście 6 w totolotka. Polecam serdecznie.

Obecny kuracjusz

Oceniłem tak jak ja to widzę. Podejrzewam że część osób się ze mną zgodzi. A jeśli nie to sprawa każdego z osobna. Po coś się przyjeżdża do takich ośrodków, żeby podreperować swoje zdrowie a nie robić coś po łebkach.

@Obecny kuracjusz

Zgadza się, ale tam poznajemy ćwiczenia i dalej w domu codziennie trzeba je wykonywać. W 24 dni nikt Cię nie naprawi. Trzeba przede wszystkim samemu walczyć o swoją sprawność. A co z moją prośbą? Pozdrawiam.

Małgorzata Kraków
@Obecny kuracjusz

Miło przeczytać pozytywną opinię na chwilę przed wyjazdem. Informacje o terapeutach też przydatne. Dziękuję

Sonia

Czy Pracodawca zapewnia odzież roboczą? A także czy jest ona prana bezpośrednio czy może dawany jest do tego jakiś dodatek? W oko wpadł mi teraz jeden komentarz od kuracjusza, a raczej zapytanie o to czy można się tu umówić na jakieś pranie. Wiec jak z tym jest pod względem warunków pracy?

Logan

Dzień dobry pytanie z innej beczki czy jest możliwość zrobienia prania w ośrodku , odpowiedz na to pytanie ułatwi pakowanie się z góry dziękuję.

Basenu nie ma na miejscu.Mozna dojechać do Mszczonowa na Termy we własnym zakresie lub wynająć busa .Sklep spożywczy około pól godziny spacerem w jedną stronę. Drugi ciut dalej .Jest gdzie spacerowac .Bylam w zeszłym roku o tej porze.Ośrodek po środku pola -dosłownie.Pokoje czyste ,zadbane personel przyjazny i zabiegi na wysokim poziomie,smaczne jedzenie.Poznałam ciekawych ludzi i nawiązałam przyjaźnie. Pobyt uważam za udany.

@Logan
@Logan

Raczej nie można, chyba że dogada się z panią sprzątającą, co jest mało prawdopodobne. Ręczne pranie zostaje.

Goza1122

Dzień dobry chciałam się tylko dowiedzieć czy jest możliwość dostać jedno osobowy pokój w ośrodku?

@Goza1122

Są chyba że trzy,cztery,chyba że będziesz sama w dwójce,kwestia możliwości i ...

@Podlasiak

A czy pracownicy cos na temat pracy tu napiszą? właśnie tak patrzę po opiniach i chyba tylko klienci się odzywają. Ciekawi mnie przy tym to czy sami również korzystają z tych usług? wiadomo?

@Goza1122

Tak,ja miałam prośbę o jedynkę od psychiatry,umotywował to tym że potrzebuje odpoczynku i wyciszenia.Zadzwonilam kilka tyg wcześniej do Ośrodka i poinformowałam o tym.Jedynka na mnie czekała. Nie było z tym problemów.

Kuracjuszka

Ponieważ to jest na wsi z czego się bardzo cieszę z dala od tych galerii wirów sklepow czy jest coś niezbędnego co powinnam tam zabrać

Syla

Jal tam grupowicze kto jeszcze jedzie 10 wrzesnia???

Ja jadę ????

@Justyna

Super kochana witamy cie a skad???

@Justyna

Cześć, to ty pisałaś z doświadczenia, by nie sugerować się negatywnymi opiniami? Nastawiamy się optymistycznie, prawda.

Z ok.Grudziadza ...

@Lubelak

Nie to nie ja pisałam... jadę pierwszy raz do sanatorium,co będzie to będzie, jestem optymistką

@Lubelak

To ja pisalam a czy z doswiadczenia???bylam w zeszlym roku po raz pierwszy jak to pierwszy raz sama zagubiona tez sie naczytalam negatywnych opin i nic sie nie zgadzalo co pisali bylo super ludzie cudni zabiegi ok jedzenie przepyszne i orzedewszystkim atmosfera zarąbista i teraz tez tak bedzie

@Syla

Aaa i jeszcze Aga jedzie ;)))

@Syla

No i oczywiście ja jadę :)))

Dzięki.

@Edyta

Aga=Anes ? Mamy może grupę na FB ? Pozdrawiam

@Lubelak

Edyta to Edyta,Aga to Aga a żadnej Anes nie znam ;))

@Syla

Ja jade ????Czytam opinie ale większość z nich niezbyt ciekawa

@Syla

Trzeba zabrać ze sobą telewizor haha,przedłużacz,lampkę nocna,sztućce,talerz i kubek bo nie ma.

@Darek

Cześć.Bez przesady. Ulubiony kubek tak, resztę nie.Który rocznik jesteś ? Bo ja 67. Pozdrawiam.

Agar

Witam, Ja też jadę

Justka

Ja jadę. Dostałam skierowanir

@Lubelak

Ja 80 To nie przesada,poczytaj komentarze,ludzie piszą żeby ze sobą nawet sznurek i klamerki wziąć bo nie ma gdzie prania suszyć a miskę do prania trzeba....wypożyczyć!!!!

@Darek

Będzie dobrze.

mirek
@Justka

wspolczuje zmien skierowanie , byłem tam w kwietniu,jest tragedia wyzywienie , oraz zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych , dokładali jeszcze jedno lózko i spalismy po trzech, normalny wygwizdów trzy km do sklepu bez , samochodu się nie ruszusz

@Syla

Witam też jadę 10 września z Białegostoku.

@Zosia

Do zobaczenia w takim razie :)

Beata
@Zosia

Witamy we wrześniowej ekipie. Do zobaczenia

@Syla

Witam. Również jadę 10 września.

@Zosia

Witaj Zosiu. Ja również jadę na turnus 10 września. Jestem spod Białegostoku. Może byśmy wspólnie ogarnęły podróż.

@Maryś

Witaj było by fajnie ja rozważam autobusem ale jeszcze nie wiem co o tym sądzisz?

@Zosia

Ja planowałam jechać autem. przerażają mnie przesiadki i czas podróży.

@Maryś

Jak masz miejsce to dorzucę się do paliwa a ostatecznie to jedna przesiadka w Warszawie a druga w Grójcu i to chyba trzeba taxi ogólnie skąd jesteś ja z Moniek

@Zosia

Z mojej miejscowości jest 4 przesiadki. a podróż 7 godz. ja z Bielska Podlaskiego. dzieli nas prawie 100 km

@Maryś

Witam, ja z południowego Podlasia. Zobaczę ile kilometrów mam do Bielska.

Mam dużo za dużo, 105km.

@Maryś

Witam jak będziesz jechała autem to pewnie nie przez Białystok

@Syla

Jadę 10 września samochodem z okolic Bielka-Białej.

@Marek

Witaj ja tez jade z okolic oswiecimia chmmmm chyba ze sie zgadamy

BasIa
@Syla

Widzę ze chyba wszyscy jadą na turnus 10.09 a może ktoś jedzie 16.08 z okolic Bialegostoku pozdrawiam

@Marek

Witam. Ja też jestem z okolic Bielska. Termin 10.09. proszę o kontakt 505344700.

Witaj. Fakt 100 km to dużo...trudno ...spotkamy się na miejscu

@Zosia

Hej. GPS kieruje mnie na inną trasę.

@Maryś

Hej to chyba spotkamy się na miejscu. Do zobaczenia

@Maryś

Poszukaj na FB, skontaktuj się z Małgorzata Bolanowska , stoi na pomoście, z Białegostoku. Może nie powinienem ujawniać,ale trudno...

@Zosia

Biały to coś pośrodku...mozemy się dogadać...

Poldek
@BasIa

Ja też mam termin 16.08 ale jadę z innego kierunku polski.

@Basia
@Poldek

Może ktoś jeszcze jedzie z Bialegostoku na 16.08 piszcie

@Syla

Witam ja również jadę na turnus 10 09 z okolic Krakowa mam nadzieję że poznam tą zgraną grupę pozdrawiam wszystkich przyszłych kuracjuszy turnusu 10 09

@Piotr

Witaj pewnie ze sie poznamy musimy przeciez bedziemy tam przez msc hi hi hi o ile jestes wrsoly i nie marudny to bedzie oki

@Maryś

Witaj jak będziesz przez Białystok to z chęcią zabiorę się z Tobą

@Zosia

Hej....mysle ze się dogadamy. We dwie zawsze raźniej i milej podróż upłynie. Mój tel. 694858718

Ja jadę z Częstochowy.

@Syla

Ja również jadę 10 września.Szukam kogoś,kto jedzie swoim samochodem z woj.slaskiego.Bardzo ciężko jest tam dojechać.Ja jestem z Częstochowy.Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy.

@Marek

Czy jedzie pan przez Częstochowę, chętnie skorzystam z podróży z panem, oczywiście płacę za paliwo.Moj tel.789245414.Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy.

Izabela
@Barbara

Też jadę 10 września woj.wielkopolskie jestem z Ostrowa wielkopolskiego jak coś mogę kogoś po drodze zgarnąć

Dariusz
@Syla

Witam jadę z okolicy Sycowa na turnus 10 września mam wolne miejsce mogę podwieźć.663179442

@Dariusz

Darku dziekuje ale jade z mezem i bierzemy kolezanke pozdrawiam widzimy sie na miejscu pozdrawiam

Ja się wybieram.

Dariusz
@Syla

Ja też jadę na turnus 10.09 z okolic Sycowa.Może orientujesz się na którą najlepiej tam się zameldować.Pozdrawiam

@Dariusz

Ja tam bede ok 10 bo pokoj rezerwuje wczesniej bo wiem z kim bede wiec wystarczy lekarz jest do 13

Beata
@Dariusz

Cześć. Ja myślę że tak między 8 a 9 byłoby dobrze. . Mówię ba podstawie swojego doświadczenia. Do zobaczenia

ANDZIAK

GLIWICE

juras

witam , jadę z Olkusza na turnus 10 09 2022, póki co chyba pojadę sam

neo

niestety jade też

@Syla

Jadę na turnus 10.09 swoim autem z województwa lubelskiego, Łuków

isa
@Syla

Ja właśnie dostałam info, ze mam turnus 10 września, trochę jestem przerażona opiniami

Byłem
@isa

Ja właśnie zakończyłem turnus. Jeśli chodzi o wyżywienie to raczej nie trzeba dojadać. Urozmaicenie średnie, ale jest dobre. Rano zawsze jest zupa mneczna plus wędliny, masełko i chleb. Jeśli chodzi o rechabilitację i rechabilitantów to jest super. Rechabilitanci to najlepsza strona tego miejsca. Pozatym pokoje przestronne, często sprzątane. Cała obsługa bardzo uprzejma. No i co mi się spodobało to pyszna czarna kawa z automatu w holu za 2,50zł. Inne kawy i czekolady za 3 zł. Parking- nie ma się co stresować. Naprzeciwko ośrodka jest parking taniej o sto złotych. i miejsca nie braknie. Bardzo dobrym rozwiązanie jest przyjechać własnym samochodem i mieć ze sobą rower. Pobliskie sklepy są trzy, ale każdy oddalony o trzy kilometry. Proponuję sklep w Pniewach, bo jest też tam poczta z magnesani z Osieczka. :) i nie trzeba iść pod górkę :). Warto zobaczyć Pałac Mała Wieś. 13km od Osieczka. Parking 20zł na cały dzień. Warto wybrać się też do Suntiago. ok. 25km. Na zakupy w Biedronce czy Auchan to trzeba pojechć do Grójca 15km. Jak się trafi fajne towarzystwo przy stole to żal będzie wyjeżdżać.

Maja
@Syla

Cześć, jak długo czekaliście od komisji lekarskiej do wyjazdu?

IVO
@Maja

Czekałam około 5 miesięcy

Magda

A już ostatnie pytanie z tych które mi się nasuwaly jak z W-fi czy internetem działa dość?

@Magda

Wi-Fi bardzo słabe, internet Orange chyba najlepszy. Jest automat z przekąskami.

Pracownicy mają to samo łącze wifi co reszta czy jednak na innym pracują? zastanawia mnie praca w dziale IT, sporo opinii zbiera się od klientów, co z pracownikami? Jest tu w ogóle jakiś dział IT? na stronie ciężko mi było o aktualną ofertę

@Podlasiak

Widzę że orientujesz się dużo i masz rozeznanie jak zacznę turnus 24 11.23 to wyjazd będę miał 15 dobrze liczę? 24 dni? Bo nie wiem czy dzień przyjazdu i odjazdu już jest wliczany w te 24 dni które mam tam być?

Acha czyli 17 dzięki bardzo

Tak z ciekawości jaki dział odpowiada za udzielanie takich informacji? zastanawiam się czemu pytasz o to na forum pracowniczym. : ) gdzie można zobaczyć ofertę na stanowisko niemedyczne? Czy ktoś już to sprawdzał i by mi napisał? chce popatrzeć na szczegóły

Kondzio

Byłem, zobaczyłem, powróciłem ???? Wszystko już było powiedziane w postach. Jedyne co mogę dorzucić to: Jeśli chcesz coś naprawić w swoim ciele i przyłożysz się do tego, to na koniec czuć efekty ???? Rehabilitańci cudowni, pozdrawiam Lidkę, Sylwka i innych ???? Jeśli jedziesz się zabawić i w ten sposób zajmujesz miejsce ludziom, którzy mogliby skorzystać, dasz radę ????tylko nie sikaj na samochód ???? właściciela ???? Lubisz ryby, weź wędkę. Rower lub inne środki transportu na wagę złota. Termy w Mszczonowie mogą być rozrywką.

@Kondzio

Dzień przyjazdu I odjazdu wliczany jest w 24 dni turnusu

Emilia

Dzień dobry; Jadę 24.11.22 na turnus, jestem ze Śląska , czy ktoś jedzie w tym terminie? Planuje podróż pociągiem + autobusem, czy może ktoś jeszcze ma w tym terminie turnus? Może jakoś zorganizujemy się - żeby było łatwiej, przyjemniej itp.....

Krzysiek
@Emilia

Dzień dobry Emilio ja tez jade 24.11.22 na tutnus do Osieczka tylko ze ja jestem z Plocka

@Emilia

Witam, też jadę na turnus od 24 listopada ze Śląska i nie wiem, jak dojechać, muszę to jeszcze ogarnąć, trochę czasu jeszcze jest????. Bo tam "daleko od szosy"????.

@Elżbieta

Ja się z grubsza orientowałam, planuję do Warszawy pociągiem, potem autobusy do Górca, do Pniew i stamtąd trzeba dzwonić do ośrodka z którego przyjadą , wiem że jeszcze chwila do listopada - ale ja się w ten sposób oswajam z tym dziwnym miejscem i założyłam, że w ludziach nadzieja ! Bądźmy w kontakcie, łatwiej się będzie jechało - jeżeli tez będziesz jechać publicznymi środkami :-)

@Krzysiek

@Krzysiek fakt nie po drodze, ale przynajmniej może jakoś poznamy się , w ludziach nadzieja- skoro niewiele jest rzeczy ciekawych w okolicy.....

Z jakiego miejsca jedziesz bo ja też jadę pociągiem i mam od 24 listopada

@Kasia

A masz coś bezpośrednio z Wrocławia do Grójca? Ja niestety jestem skazana na Warszawę Zachodnią, ale chcę jechać pendolino, żeby jak najkrócej - bo szykuje się niezła wyprawa z walizkami.....

@@Kasia

Ja też jadę na Warszawę zachodnia pociągiem bo dzwoniłam tam i trzeba być najlepiej między 7 a 9 rano jadę na noc wcześniej

@Kasia

Ze Śląska, a dojazd to tragedia:(

@Emilia

Też zaczęłam się oswajać, na pewno wezmę kijki, bo miejsce dobre do chodzenia :). Myślę pozytywnie :).

@Elżbieta

@Elżbieta też biorę kijki, trochę papierowych książek i oby tylko była pogoda do chodzenia a nie czytania:-)

@Kasia

@Kasia tego nie wiedziałam!!! Chyba z Gliwic jest jakiś o 3.00 pociąg, Niezła podróż się szykuje.....

@@Elżbieta

To jesteśmy już dwie do chodzenia, książki też będę miała na stanie :), na pewno będzie fajnie, pozdrawiam :)

Tam nue ma czym dojechać a jezeli już to taryfa 80zl z Grujca

Wiola
@Emilia

Witam też jade 24.11.2022 jestem za tym żeby się zorganizować razem wyjazd będzie raźniej.pozdtawiam

Wiola

Emilia proszę o kontakt 722187703

BARBARA
@Wiola

również mam turnus od 24 listopada 2022r. Jadę z Rzeszowa samochodem. mogę kogoś z okolicy zabrać. Choć jak tam dzwoniłam to ograniczone są miejsca parkingowe. Ale coś się zawsze znajdzie

Bogusia
@Kasia

Ja również dostałam turnus od 24 listopada. Tyle, że jestem z Pruszkowa oddalonego od ośrodka tylko 45 km. Dla mnie to lepiej, ponieważ jadę pierwszy raz i będę mogła czasem wyskoczyć do domu:) Chciałam zrezygnować ale chyba skorzystam skoro zbiera się taka fajna grupa.

@BARBARA

@Barbara Do wszystkich, którzy mają turnus od 24.11.2022 = utworzyłam na fb grupę - tak żeby w jednym miejscu poznać się, wymienić informacji, może umówić na wspólną podróż. Serdecznie zapraszam, www.facebook.com/groups/855608455363887

@Bogusia

@Bogusia Do wszystkich, którzy mają turnus od 24.11.2022 = utworzyłam na fb grupę - tak żeby w jednym miejscu poznać się, wymienić informacji, może umówić na wspólną podróż. Serdecznie zapraszam, www.facebook.com/groups/855608455363887

@Krzysiek

@Krzysiek Do wszystkich, którzy mają turnus od 24.11.2022 = utworzyłam na fb grupę - tak żeby w jednym miejscu poznać się, wymienić informacji, może umówić na wspólną podróż. Serdecznie zapraszam, www.facebook.com/groups/855608455363887

@Kasia

@Kasia Do wszystkich, którzy mają turnus od 24.11.2022 = utworzyłam na fb grupę - tak żeby w jednym miejscu poznać się, wymienić informacji, może umówić na wspólną podróż. Serdecznie zapraszam, www.facebook.com/groups/855608455363887

@EMILIA

Witam, wysłałam zaproszenie do przyjęcia do grupy ????

Wiesiek
@Emilia

Witam też jadę na turnus od 24.11.2022 samochodem z Katowic - mogę zabrać jedną osobę telefon 609447870 Pozdrawiam Wiesiek

@EMILIA

Witam, kilka dni temu wysłałam zaproszenie do grupy, i ciszaaa????Czy można mnie dopisać do grupy? Jadę 24 listopada . Pozdrawiam serdecznie????

@Jola

Ja jadę też 24 listopada i nie mogę zarejestrować się na grupie może źle coś robię

@Jola

@Jola - fb - grupa otwarta, zapraszam , możesz dołączyć w każdej chwili - grupa nazywa się. 24.11.22 Concordiasalus Osieczek turnus rehabilitacyjny

Ona
@Emilia

Jeśli jest Pani zainteresowana to mąż jedzie w tym terminie z rudy śląskiej

@Ona

Zapraszamy do grupy na FB jest nas już sporo ze Śląska i Rudy Śląskiej też. Grupa jest otwarta, rozmawiamy o ośrodku i dojeździe. Nazwa brzmi: 24.11.2022 Concordiasalus Osieczek turnus rehabilitacyjny. Podaję też link www.facebook.com/groups/855608455363887/ Jesteśmy zainteresowani transportem, oczywiście partycypujemy w kosztach!!! Jeśli nie ma kontaktu przez FB, prosimy o namiary, przedzwonimy. Zawsze razem raźniej podróżować.

@Ona

@ona jak najbardziej jestem zainteresowana, wszelkie dane podała @Elżbieta - grupa na fb, grupa na messenger- chcemy poznać się tak żeby i łatwiej dojechać I na miejscu z mniejszym stresem poznawać się. Gdyby mąż nie chciał być w grupie na fb, proszę o info zostawię mój nr telefonu

@Emilia

Widzę tu juz kilka osób na 24.11. Kasia,Jola ,Ty i ja . Juz jest na cztery.Czy ktos jest jeszcze?

Ala
@Emilia

Ja też jadę ze Śląska skąd pani jedzie mogę zabrać bo ja jadę autem.

@Ala
@Ala

Jadę z Gliwic, jedzie większa grupa- spotykamy się dzisiaj 11.11 w Katowicach żeby to omówić, gdyby Pani znalazła czas od 13.00 pod Katowicką Galeria- zapraszamy, jakby co mój tel. 502787144 - proszę dzwonić

Nela
@@Ala

Witam. Fajnie że się organizujecie, też jestem z Gliwic, aktualnie w Osieczku. Dobrze być z samego rana idzie wtedy szybko i sprawnie, a jeszcze lepiej jak ma się już współlokatora. Nie ma co sugerować się niektórymi opiniami. Trzeba być pozytywnie nastawionym. Obsługa miła kompetentna i pomocna .Rehabilitanci na 6+. Życzę miłego pobytu.

Justi
@@Ala

Witam ,niestety zbyt późno przeczytałam wpis odnośnie waszego spotkania ,jestem z Katowic czym jedziecie ,coś ustaliliście?

Kamil
@Emilia

Witam. Ja również jadę na ten turnus. Miło poznać koleżankę.

Jadę z Dzierżoniowa samochodem, jak masz ochotę to zapraszam. 791 082 455

@Anna

Dziękuję za zaproszenie, już mam wszystko umówione, teraz pozostaje tylko dojechać i poznać się osobiście . Zapraszam na fb, staramy się umieszczać tam info co i jak - grupa nazywa się 21.11.22 Concordiasalus Osieczek

@Kamil

@Kamil Mnie również miło! Zapraszam na fb, staramy się umieszczać tam info co i jak - grupa nazywa się 21.11.22 Concordiasalus Osieczek

@Justi

Zapraszam na fb, staramy się umieszczać tam info co i jak - grupa nazywa się 21.11.22 Concordiasalus Osieczek , staramy się tam umieścić jak najwięcej info.

Danuta
@Emilia

Witam ja też jadę w terminie 24.11.22 . Jestem z Katowic.

@Danuta

@Danuta - super!! Info staraliśmy się zebrać na grupie na FB - ale wydaje mi się że już nas znalazłaś :-) . Do zobaczenia !!

A ten turnus od 24.11.23 to którego się kończy chodzi mi o wyjazd

@Emilia

A ten turnus od 24.11.23 kiedy się kończy dokładnie chodzi mi o dzień odjazdu z tamtad

Magda

Kubek zabiorę oczywiście książkę też?dzięki za podpowiedź czy jeszcze coś koniecznego zabrać?

Magda

Dzień dobry czy jadąc do senatorium w Osieczku trzeba wziąść np.dzbanek elektryczny na kawkę itd coś niezbędnego jeszcze?

Cześć, sporo tu opinii od kuracjuszy. A co z pracownikami? jak byłem na stronie to widniała na niej oferta pracy dla lekarzy i specjalistów. Mnie interesuje przyjęcie się jako fizjoterapeuta, nie wiem tylko jakie są obecne standardy. Opiszecie je? atmosfera także się dla mnie liczy. Jacy są teraz ludzie z zespołu? Czy występują rotacje?

Lubelak

Atmosfera jest dobra. Co turnus przechodzą na inny odcinek. Dojeżdżają nawet z Radomia..

@Lubelak

Poważnie nawet z Radomia? A jak to z zakwaterowaniem jest? pracownicze także przysługuje? Są przy tym jakieś opłaty? Jeśli tak to jakie?

Lubelak

Poważnie pytasz? Tam nie ma mieszkań służbowych. Opłaty,jakie? Zadzwoń tam i napisz nam( nie zrobisz tego, bo Tobie trzeba, innym pomóc?, po co? prawda?) Pozdrawiam.

@Ilonka84200

Czy dla mnie też miejsce by się znalazło ? Jestem z Wejherowa i też mam wyjazd 30.10 ????

Zbych648

Ja jadę 5 października ze Śląska wiem że trzeba dojechać do Warszawa Zachodnia a potem bus Grójec

Skąd jedziesz?i kiedy.

@SZUKAM TRANSPORTU

Czy ktoś jedzie na turnus 5.10.2023 ,Chciała bym się zabrać jestem z Ostrowa Wielkopolskiego jeśli ktoś się odezwie będę bardzo wdzięczna, proszę o kontakt 661 826 486 Pozdrawiam

Isa

Właśnie dostałam termin na 10 września, czytam opinie i trochę jestem przerażona. Czy jest ktoś kto teraz wrócił i może napisać jak faktycznie jest

Kuracjusz

Bylam tam i bylo super.

Bodzio
@Isa

Miejsce ładne, ale oddalone od cywilizacji :) Do nabliższego sklepu jest 3km. Biedronka 14km. Na miejscu jest restauracja "Młyn" nad zbiornikiem retencyjnym, bliżej kawiarnia w Dworze i to właściwie wszystko w tej okolicy. Teren ośrodka jest duży, z ławkami i dwie altany. Można w spokoju napić się kawy. Trzy razy w tygodniu w ogrodzie otwiera się lokal gdzie można napić się czaegoś zimnego i posłuchać muzyki. Można robić grila jeśli ktoś ma, więc jadąc samochodem warto zabrać jeśli ktoś lubi grilować. W Holu są automaty z przekąskami, i napojami. Jest tam pyszna kawa po 2,5zł czarna lub za 3zł reszta rodzajów. Telewizor jest w jadalni lub można mieć w pokoju za 150zł. W pokojach jest czajnik i szklanki. Rechabilitanci bardzo mili. Naprawwdę starają się pomóc. W pokojach czysto. Często sprzątane. Ręczniki (duży,mały) co tydzień dostaje się świeże. Jedzenie raczej dobre ale jeśli ktoś lubi mocno przyprawione to lepiej zabrać ze sobą przyprawy. Jeśli ktoś ma możliwość zabrać rower to jest gdzie pojeździć. Przyjeżdżać i nie bać się.

Bodzio
@Isa

Internet WiFi tylko na jadalni. Najlepszy zasięg ma Orange potem PLAY z resztą sieci ciężko. Warto kupić sobie jakiś sterter Orange na ten czas.

Kuracjusz
@Isa

Rehabilitacja jest super. Reszta zależy od towarzystwa

@Isa

Wróciłam i chętnie pojechałabym tam kolejny raz. Rehabilitacja na dobrym poziomie, pokoje czyste i przestronne, rehabilitanci bardzo pomocni i zaangażowani. Polecam Pana Łukasza i Panią Angelikę, ponieważ z nimi miałam zajęcie indywidualne i uważam, że lepiej nie mogłam trafić. Rzeczywiście ośrodek znajduje się na odludziu, ale zawsze po obiedzie można pojechać na Termy do Mszczonowa, a w weekend do aquaparku Santago. Poza tym, trzeba znaleźć odpowiednie towarzystwo I korzystać z organizowanych imprez, a 24 dni zlecą nim się człowiek obejrzy. Udanej rehabilitacji życzę i pozdrawiam serdecznie.

Sylwia
@Isa

Witaj też właśnie się wybieram 10 września i opinie nie są zbyt przychylne.

Tomaz Gonzo
@Isa

Właśnie zakończyłem turnus . Nie polecam!!! Osieczek - dziura zabita deskami, pola , sady ,lasy , nic więcej. Do najbliższego sklepu 3 km, jeśli ktoś szuka większego marketu to już musi udać się do Grójca (około 14 km) Przy ośrodku znajduje sie knajpa gdzie można napić się czegoś i zjeść , około 1 km. Młyn , jest tam restauracja. Oczywiście korzystając dziennie z tych punktów wydasz tyle pieniędzy że można pojechać na konkretne wczasy All inn. W ośrodku bar , imprezy taneczne we wtorki, czwartki , soboty (info dla ludzi jadących się bawić , nie leczyć, bo takich jest jak się okazuje większość) Żywienie -totalne (usunięte przez administratora) , porcje małe nie doprawione. Czasami nawet ziemniaki były bez soli . Jeśli chcesz zrzucić 10 kg , dobrze trafiłeś. Pokoje w miarę ok . Polecam sprawdzić łóżka i materace , bo była mała afera z pluskwami. Ośrodek kasuje za wszystko - parking 300 zł gdzie miesięczny postój w Warszawie jest tańszy ... ( naprzeciw u gospodarza parking 200zł. A u Sołtysa 400 metrów dalej 120 zł) Telewizor 150 zł i telewizja naziemna , telewizor wielkości monitora.. kaucje a przedłużacze bo w pokoju jedno gniazdko za łóżkiem , kaucje za lampke. Porażka. Co do zabiegów ... Sprzęt stary , rehabilitanci to jedyne co ratuje ten ośrodek. Młoda, miła , otwarta ekipa chętne do pomocy , jeśli ktoś chce ćwiczyć nie tylko pić alkohol od rana do nocy , to można nawet indywidualnie z nimi działać. Dzięki rehabilitantom ocena moja to 2 dla ośrodka bo bez nich byłoby 0. Jeśli dostaniesz tu skierowanie , napisz że masz wczasy lub coś wymyśl , napisz prośbę i czekaj na zmianę .Może ZUS ci zmieni miejsce. Jak już tu jedziesz to weź ze sobą wszystko co ci przyjdzie do głowy że może się przydać. Masz okazję weź samochód , rower czy hulajnogę . Zawsze możesz się gdzieś wyrwać. Można by pisać jeszcze wiele... Nie polecam , masz okazje kombinuj aby jechać gdzie indziej!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.