Opinie o VGL Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie VGL Group. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VGL Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VGL Group w Warszawa

Anro

Firma z potencjałem, pełna młodych, sympatycznych i pomocnych ludzi. Polecam ! :)

sybor

A pracuje ktoś w oddziale we Wrocławiu bo żadnych info nie mogę znaleźć na ich temat a mam rozmowę na Włodkowica we Wrocławiu jak coś ktoś to proszę o info...

bulla
@sybor

hej, pracowałam tam 6 lat, odeszłam, bo potrzebowałam zmian i wyzwań. Firma ma potencjał co widać na przestrzeni lat, od małej firmy do dużej organizacji. Pracowałam we Wrocławiu, najlepiej spróbować i samemu się przekonać. Bardzo dużo nauczyłam się w VGL, a że każdy ma za uszami i nie istnieje idealna firma to wiadomo. Każdy jest inny i inny styl pracy mu odpowiada. A kasa ... jak sie chce i dużo pracuje + szczecie i walka o swoje to można być zadowolonym. Iść, spróbować, nabyć doświadczenia, samemu ocenić. Wrocław jest daleko od Gdyni co ma swoje plusy i minusy.

Aga

Tragedia i wyzysk. Płacą mało, nie dają podwyżek i szans na rozwój. Pracownika traktują jak numer a nie człowieka. Omijać szerokim łukiem!

r.stani@wp.pl

pierwsze wrazenie firmy po wejściu do siedziby w Gdyni i rozmowie z rekruterami bardzo pozytywne. firma rozrasta się. rozmowa kwalifikacyjna krótka zwięzła, kilka pytań związanych z branżą aby sprawdzić rozmówcę. szybka odpowiedź po rekrutacji. czy zostałem zatrudniony - NIE.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Cap

Ja polecam firmę VGL. Pracowałam tam 3 lata i odeszłam tylko dlatego, że przeprowadziłam się do innego miasta. Bardzo dynamicznie rozwijająca się firma, zgrany i młody zespół. Duża samodzielność w pracy i miła atmosfera, bez zbędnej spinki i stresów. Dobra kasa. Jak się nie chce pracować to zawsze można znaleźć powód do narzekań.

cl

Ostrzegam przed tą firmą. Wyzysk w otoczce pięknych słówek, działanie bez skrupułów, i rotacja pracowników. Dalej nie będę rozwijać tematu, ale gorąco nie polecam!

girl

Witam, ktoś coś wie o stanowisku asystentka działu księgowego? Warto? Jak atmosfera i płaca ? Ktoś, coś ? Za wszelkie odp. dziękuję :)

jaaa

uuu widać że sami pracownicy dbają o dobrą opinię własnej firmy, w takim razie do boju kuta ;-)

stefek

a ja brałem udział w innej rekrutacji i jestem zaskoczony opiniami. Miałem bardzo dobre odczucia co do rekrutacji jak i kontaktu po rekrutacji. Profesjonalnie, bez spiny, także ja osobiście polecam. Firma młoda z potencjałem.

admin

Szkoda słów na VGL. W Trójmieście mają baaaardzo niefajną opinię. Chaos, amatorka w biurze. Ryba psuje się od głowy.

Witold Pyrkosz

Uwaga na ofertę pracy koordynatora ds. administracji! Panu dyrektorowi wydaje się, ze znajdzie menadżera pod płaszczykiem koordynatora za małe pieniądze, który będzie mu odwalał całą robotę i zarządzał tym całym bałaganem. Firma młoda z wielkimi aspiracjami. Zespół młodych, niedoświadczonych ludzi, w fimie chaos, ktory ktos ma ogarnąc, tylko niebardzo wiadomo jak. Panie recepcjonistki ubrane w kozaki typu ugg i panterkę wyglądają, jakby pracowały za karę. Dyrekcja niepunktualna i nieuprzejma. Acha i w recepcji chyba grzyb na suficie!!!!

Barabara Mostkowiak
@Witold Pyrkosz

Również brałam udział w tej rekrutacji i mam podobne odczucia co do obecnego stanu administracji w tej firmie - totalny bałagan i zero pomysłu na przyszłość. Za marne grosze i bez doświadczenia nikt tego nie poukłada, a więc albo dyrekcja zmieni swoją postawę i zainwestuje w tą rekrutację albo szkoda zachodu i niech będzie tak jak jest.

admin

Praca za marne pieniądze, chyba że zatrudnił Cię ktoś po znajomości. W centrali dużo osób zatrudnianych jako znajomi szefostwa.

Chris

Ktoś mógłby się wypowiedzieć ile płacą na magazynie w VGL ? dzięki za odpowiedź !

Zostaw merytoryczną opinię o VGL Group - Warszawa

• Jak się pracuje w VGL Group?

Zobacz opinie na temat firmy VGL Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VGL Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VGL Group?

Kandydaci do pracy w VGL Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VGL Group