PapilArt sp. z O.O.

Łomianki

Opinie o PapilArt sp. z O.O.

Koleś

Jak pojawia się wpis to jest wielki popłoch i afera. I oczywiście domysły kto puścił parę i trochę gorzkiej prawdy wreszcie ujawnił , nie dajcie się omamić . To zwykle naciąganie , wszystko takie sobie, a robota mizerna, a konkretnie kasa. Wiecznie ujadanie. Dobrze ze nie muszę siedzieć w biurze, bo poroniona atmosfera, najgorzej jest na targach. Siedzisz , klientów na lekarstwo, rynek niestety się dla Nich kończy . Czas spływać ...

Hanna

@anonymous skoro nie pracujesz to skąd wiesz jaka jest atmosfera w PapilArt? Jacyś pracownicy przekazali Ci takie informacje? Jeżeli wiesz to proszę powiedz nam na forum jaka jest ta atmosfera?

Bieda z nędza

Dawno tak nie zostałem potraktowany. Jak pies i żebrak , a gdzie szacunek. Pensja głodowa , wszystko ustnie. A potem nicinz kasy

Ktoś na pewno
@Bieda z nędza 01.07.2017 02:01
Dawno tak nie zostałem potraktowany. Jak pies i żebrak , a gdzie szacunek. Pensja głodowa , wszystko ustnie. A potem nicinz kas...

Pensja głodowa pan prezes jeździ do stanów na 3 tygodnie bo wielce zmęczony :)

anonymous
@Ktoś na pewno 30.07.2017 12:40
Pensja głodowa pan prezes jeździ do stanów na 3 tygodnie bo wielce zmęczony :)

Weź się do pracy, zaryzykuj i otwórz własną działalność gospodarczą wtedy też będziesz mógł jechać nawet na pół roku do Stanów. To nie jest organizacja charytatywna. Najłatwiej jest usiąść i wylewać żale za ekranu. Nie pracuje w Papilarcie, ale często mam z Nimi do czynienia. Jest tam dużo ludzi którzy tam pracują od wielu lat i są zadowoleni. Nie ma miejsc idealnych, ale każdemu mogę życzyć takiej atmosfery w pracy.

Hanna

@Papilotka czyli nadal pracujesz w PapilArt? Może warto porozmawiać z pracodawcą nad pewnymi zmianami? A jeżeli nie chcesz osobiście to możesz napisać tutaj. Istnieje szansa, że to przeczyta i wprowadzi w życie.

Chuck Noris

Ktoś kto nie potrafi pracować w zespole i dać z siebie odrobiny chęci, oblewa szambem wszystkich i wszystko. Napisza co Ci leży na wątrobie i nie psuj powietrza bądź człowiekiem i żyj z ludźmi a nie przeciwko nim a zobaczysz karma wróci do Ciebie i będziesz innym zadowolonym z życia człowiekiem. Życzę powodzenia i szczęścia w życiu

Papilotka

Pracuję w tej firmie od lat.... Czytając te bzdury zastanawiam się dlaczego pomimo tym wszystkim niedogodnościom,głodowej pensji,nieludzkiego traktowania i umowami śmieciowym takich ludzi jak ja w Zespole Firmy jest ogrom???

Hanna

@Bieda z nędza możesz szerzej powiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z PapilArt? Jak Cie potraktowano? Czy chodzi tylko o niską pensję i brak umowy? Czy wpłynęło na to coś jeszcze? Ktoś miał podobne doświadczenia? Każdy zainteresowany pracą w PapilArt chciałby znać takie informacje.

Ja

ZE-NA-DA Tak mozna ocenić firme. Każdy handlowiec ma inną umowe, to co mówią na rozmowach a to co jest w rzeczywistosci w ogóle się nie pokrywa. Dają tak śmieszne pieniadze a wymagają nie wiadomo czego. Cisna o wzrosty a maksymalna pensja to 2000 zł ! Jedno wielkie kłamstwo. Niby rodzinna atomosfera a okazuje się, że każdy obrabia komus tylek. Jak dasz za duze wzrosty - źle, jak za małe - źle. Nie polecam nikomu i omijajcie to miejsce jak tylko się da !

Hanna

Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://papilart.pl/kariera Zainteresowani?

Joanna W.

Jak jest tam na dzień dzisiejszy? Poszukują handlowców w biurze. Warto składać aplikację?

Nick

A i jeszcze zapomniałem ze na początku zlecenia a potem moze umowa. Możesz max wyciągnąć 2500 nawet nie wiem czy jakieś sa premie okresowe. I płacisz za samochód

Lolek
@Nick 08.12.2016 06:53

Jak nie wiesz to po co się udzielasz ? ????

Nick

Byłem , byłem , ale warunki niejasne. Podstawa i jakaś prowizja tylko tak powiedziana ze mozedistsniesz trzy stówy z miesiąca . I firma na jakimś wygnajewie. Cos w tym jest z tymi opiniami , ludzie raczej ostrożnie .

eryk

W sumie taki przedstawiciel handlowy ds. detalu może liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, bo zawsze jest szansa na odpowiednie premie w tym zakresie.

xyz

Był ktos oprócz mnie na rozmowie kwalifikacyjnej w Gdansku ?

Nowy
@xyz 04.08.2016 18:46
Był ktos oprócz mnie na rozmowie kwalifikacyjnej w Gdansku ?

Byles na rozmowie? Do mnie teraz dzwonili, cos mowili o zarobkach? Warto isc czy strata czasu?

xxx

Te premie to sredni jakie kwoty? dzieki za odpowiedz

xxx

Te premie to sredni jakie kwoty? dzieki za odpowiedz

marcin

Właśnie zadzwoniła Pani d mnie , że zapraszają na rozmowę. Proszępowiedzcie ile zarabia tam handlowiec? Obecnie mam 2870 netto. umowę na czas nie określony, wart zmieniać na Papilart? Proszę o konkretne odpowiedzi

marcin

Witas

Ludzie ale jacy?? Bez kultury i co to za rozwój . Śmiech A tak to juz kup im lepsze auta bo takimi gruchotami to wstyd.

Hero

Ale juz sa na wykończeniu . Ceny za wysokie. Obsługa namolna,

Kasia Ranek
@Hero 29.06.2016 07:37
Ale juz sa na wykończeniu . Ceny za wysokie. Obsługa namolna,

A mi wydaje się,że rozwijają się dynamicznie.Na obecną chwilę powiększają ,a nie zmniejszają liczbę zatrudnionych tam ludzi.

Piekarczyk

Już niedługo nie będzie anonimowych wpisów tak jak jest za granicą i będzie można posadzić takiego głuptasa za krateczki. Więc będzie prawda, niech moc będzie z Wami i nie przejmujcie się takimi ludźmi to zawisłość i zazdrość. Czymam kciuki chopaki.

fina

Ale słyszałem, że cienko u nich z kasą. Ponoć już nie płacą - bankrutują???? Trzeba uważać

Cukiernia

Na początek: "ze statystyk wynika,że wiele z publikowanych w Internecie negatywnych opinii to pomówienia konkurencji oraz złośliwość byłych pracowników." Reszta na moje oko to rewanż zawistnych hejterków dla których z braku chęci i zaangażowania nie znalazła się niestety ciepła posadka w doborowym zespole. Sam jestem pracodawcą,zatem gdyby miało się okazać prawdą złe traktowanie,wyzysk,brak szacunku do pracownika oraz brak terminowych wypłat i lewe rejestrowanie to czym tłumaczyć należałoby wieloletnie staże pracy zatrudnionych tam ludzi??? Jestem klientem Papilart,mam kontakt z pracującym tam człowiekiem od 8 lat,nigdy nie słyszałem z jego ust złego słowa o firmie i panujących tam warunkach.Wręcz przeciwnie chwali sobie szefostwo i ludzi z którymi pracuje. Dla mnie jest to wzorowe świadectwo współpracy. Pozdrawiam wszystkich!

sąsiad

Mój sąsiad pracuje w papilarcie od 7 lat. Bardzo sobie chwali zarobki,ogólne warunki zatrudnienia. Sam chętnie bym zmienił dotychczasowe zatrudnienie na tą firmę.Ubolewam że nie potrzebują na obecną chwilę pracowników na mój rejon zamieszkania. Takie firmy to już rzadkość.

Wojtas

Szczerze to czujemy się wypaleni. Nic nas ńie nakręca do wzrostu. Dzisiaj nawet mi się nie chce tyłka ruszyć i jechać w teren. Bo po co. I tak po tylu latach potrafią potraktować człowieka jak byle co. A o kasie to nawet mi się już nie chce . Załoga ucieka ..

Eebiuro

Anka jesteśmy z Tobą . Biuro ;-))) I niech każdy ma świadomość w jakim bagnie siedzi

Biuro

Popieram A.K i niech wszyscy się pier......

Biuro

Nareszcie ktoś napisał prawdę . Biuro to jedno wielkie lizanie tyłka szefowi. Nitka z tego nic nie ma. Jest tylko parcie na target i walka . Nigdy nie ma nagrody i żadnej pochwały . Ci co dłużej pracują są dwulicowi. Ale maja podpisane jakieś dziwne umowy...ńie wiem co to , jakaś lojalka. Szukamy nowej pracy..kwesta czasu a z biura zaczną uciekać

Witek

Jakie premie, jakie wysokie wypłaty. Niewiele więcej niż krajowa a dodatkowo to tylko pod stołem. W biurze wieczne zgrzyty, dziewczyny tylko dołki pod sobą kopia i każda chce przybliżać się szefowi. Chłopacy tez nie wytrzymuja. Jedynie na święta dostaliśmy paczkę z jakaś kiełbasa i zdechłe czekoladki. Uciekać jak najdalej. Uwaga bo szukają handlowców i za marne grosze i reszta na czarno

Akrobata

To jakieś bujdy z tą śmieciówką, kumpel tam pracuje i sobie chwali ma pełne świadczenia stałą podstawę i plus premia od sprzedaży więc ile zarobi tyle ma do emerytury a to ważne że nie będziesz klęczał na starość pod kościołem, jak bym był z branży sam bym chciał ale ja murarz więc chyba odpadam. Pozdro

joren

Ty a jak z umową? Bo z tego co słyszałem to śmieciówka. Poza tym znam gościa który tam pracował i był wydojony i bez kasy. Koleś wycisnął z niego a potem nie rozliczył się. Dajcie znać

Wojt

Też potwierdzam, porażka, firma bez nadziei na zmiany i lepsze traktowanie

Szukam

No dobra, w takim razie pomóżcie gdzie jeszcze można kupić złote podkładki i papilotki do muffinów. Ja tez mam dosyć tych natrętnych przedstawicieli. Nabijają w butelkę . Jak szukam w internecie to nie pojawia mi sie żaden producent. czekam na polecenie innej firmy, nie musi być z mazowieckiego .

Bacha

Szkoda że w święta , ale trzeba wyrazić opinie . Niestety przedstawiciel jest natrętny , dużo obiecuje. Potem nic z tego nie wychodzi. Miałem mieć ceny niższe , a jak dostałem towar i po podliczeniu wyszło bez zmian . Na pytanie dlaczego bez rabatu to dukał ze niczego nie obiecywał . I tak jest zawsze, sprzeda a Ty kliencie sie martw. Nie jestem zadowolony , w Galago jest przyzwoicie. Trzymają sie ustaleń . Polecam Galago!!

Potwierdza

Obsługa do niczego, brak profesjonalizmu . Niestety potwierdzam negatywne opinie

Cukiernia

Oj chyba liczysz na podwyżkę , pełna wazelina . Niestety nie przekonują wpisy od znajomych albo uwagi pana W. I tak opinia jest do bani, wiec wpis jakiegoś lalusia tylko sprawę pogrąża . Mam nadzieje ze długo nie odwiedzi mojej cukierni ich przedstawiciel. Jak sie tylko pojawi to go pogonie.

Cupcake

Ludzie piszcie sobie co chcecie złe opinie, dobre opinie, bluzgi itd. kurczaczek ja już pracuje bez przerwy omijając wakacje, urlop tacierzyński czasami po przepiciu przymusowy dzień ale od ponad siedmiu lat a właściwie ośmiu i pewnie się zdradziłem ale takiej atmosfery, przyjaźni między pracownikami i zrozumienia problemów co na żołądku wisi ja życzę każdej firmie i każdemu właścicielowi aby tak dalej i do przodu. Nie patrzcie co byście chcieli od razu dostać bo was królewiczów i królewny przyjmują ale pokarzcie co potraficie a się wam zwróci z nawiązką w tej czy innej pracy.

Tomek

Totalna klapa, nigdy obietnice nie sa dotrzymywane, wiecznie jesteś do bani i prezes ma uwagi. Nawet jak wyrabiasz sie to i tak miesza z błotem . Daleko od tego burdelu!!!

sassan

PANIE J....B... CO DO PANA PAPILART TO SIE MYLISZ. BARDZO W PORZADKU CZLOWIEK,A ZE NIE UMIALES USZANOWAC PRACY TO JUZ TWOJA STRATA

LeGaJ

Ten kto pisze te nie madre komentarze to nikt nie mądry tyko je.....!!!Znam dużo osób które tam pracują i są zadowolone..

ona

oczywiście że pochwały piszą pracownicy a za plecami wydzwaniają do siebie i byłych pracowników żeby z Papilartu łacha drzeć. a ocena klientów przez trylskiego to stek śmietnikowego chamskiego wyrazidła. zresztą napisz tu człowieku prawdę to wykasują. odradzam wszystkim tą firmę. a jeśli chodzi o paliwo to od nich zawsze można kupić taniej

Klient

Nie wydaje Wam się, że te piękne komentarze pisze sam właściciel? Musiałem przejść do innego dostawcy, gdyż Pan Papilart okazał się chamską i nieuczciwą osobą, pomijając to, w jakich warunkach jest magazynowany towar. Zdecydowanie nie polecam...

Technolog

A ten znowu swoje, popatrzcie że to jeden płaczek nie mający komu się wypłakać pisze te wypociny, żal mi ach żal Cie człowiecze pisz sobie pisz a prawda jest tylko jedna i nic tego nie zmieni PapilArt jest największą firmą w branży i najbardziej stabilną, popytaj lepiej w branży i nierób więcej z siebie Błazna ale i tak nim jesteś i nic tego nie zmieni.

Piotruś

Dokładnie zgadzam się z poprzednikami!! Omijać firmę z daleka. Przekręty na każdym kroku, zawsze było mało ...co chwile telefony i narzekanie , biadolenie...wiecznie źle....

Slip

Albo za mało sprzedali z samochodu...wychodzi prawda na jaw: niby ludzie źle pracują, ale ciężko jest płacić wypracowaną premię...omijać jak sie tylko da

n

Widzę że w firmie kolejna rotacja nastąpiła, czyżby za duży targecik był do wyrobienia? A może paliwko szło po dobrej cenie? :) Dobrze, ze już mnie tam nie ma.

Mik

Co za bzdury koleś piszesz!!! Lepiej w przyszłości zadbaj bardziej o pracownikow , a przede wszystkim o porządne magazynowanie!!!! Nie zjadłbym niczego w waszych bru.... Co do tych pięciu lat zatrudnienia to pewnie chodziło o kogoś z rodziny, na pewno nie o handlowców

WaRzYwKo

Za każdym razem ,kiedy widzisz biznes,który odnosi sukces,oznacza to,że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję.USZANUJ TO. To samo będzie Ci dane ;) :) :) Z powyższych (tych mniej pochlebnych wypowiedzi) wynika niestety to,że znacznie bardziej od własnych porażek bolą nas sukcesy innych.

Łasuch

Odradzaj odradzaj, a ludzie pracują w tej firmie po minimum 5 lat i więcej.To samo przez siebie mówi że pracownicy cenią stabilną pracę i poszanowanie od pracodawców a Ty jak nie potrafisz przyznać się do własnych kompleksów to idź do psychiatry a każde Twoje słowo tu pisane będzie wyśmiewane bo każdy wie jaka jest prawda hahahahaha

Iwon

Ta firma to nieporozumienie, odradzam!!!

wąski

w tej firmie nawet ten "co dał się złapać w siatkę na własnym podwórku" , jeśli się załapał to dostał szansę wykazania się. Problem polega na tym, że porażka boli.

Zostaw opinię o PapilArt sp. z O.O. - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PapilArt sp. z O.O.