Opinie o Pałac Maciejewo w Maciejewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pałac Maciejewo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pałac Maciejewo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałac Maciejewo w Maciejewo

karo

a ja uważam, że nie ma znaczenia kto i jak się nazywa, czy to jest aktualne, czy nie, z wykształceniem i poziomem wiedzy pracowników tez można podyskutować, tylko po co? Fakt jest taki, przyjmuje do pracy to ma płacić i (usunięte przez administratora) Ponoć znowu pensji nie ma, już dawno po terminie a ludzie znowu jak te barany dopominają się o swoje. Chamstwo i wstyd!

koza do lulu

powiem ci tak buraku... slowo prokurent jest jak najbardziej aktualne tylko twoja wiedza jest na poziomie 3 klasy szkoły podstawowej haaaa

koza

co obchodzą nas sprawy co nas nie dotycza? a to ze nie wyplacil nam za ciezka prace a kto to jest p[rokurent to wejdź w google i przeczytaj niedouczony buraku

@koza

Raczej chodziło mi o to, że takiego słowa raczej już się nie używa, wygooglowałem słowo burak i patrz, do twojego słownictwa i formy wypowiedzi pasuje jak ulał... sprawy które was nie dotyczą to rzekome wyroki "prokurenta". A co do waszej ciężkiej pracy - własnie widzę to na co dzień, może dwóch pracuje reszta się opierdziela, więc przepraszam za co ta płaca? Pieniądze tak, ale pracować nie ma komu.

twoja

nie wiesz o co chodzo?przydupasie osrany liżesz d..pe prokurentowi to się ciesz

@twoja

A kto ten prokurent? Od kiedy pracuję nie padło nawet takie słowo. Wszyscy wiecie najlepiej kto i na ile pójdzie siedzieć, kto komu nie płacił i w ogóle widzę, że normalnie same asy w tym towarzystwie. Co was obchodzą sprawy które was nie dotyczą. Liżą dupę to absolutnie wszyscy w tym Pałacu, a zamiast lizać może by się za pracę wzięli. Nie znacie powiedzenia "firmę tworzy pracownik, jaki pracownik taka firma"? Jak się patrzy na obecną załogę to jakoś mnie nic nie dziwi. Nawet te marne opinie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
luu

a ja nie wiem o co chodzi, pracuję i może z poślizgiem, ale każdy pracownik otrzymał swoją pensję. Albo ściemniacie, albo faktycznie coś się zmieniło.

twoja

Moja masz racje bujal się ale teraz będzie się bujal w kiciu niedługo koniec sprawy karnej i trep będzie siedział 100%

moja

a ja wam powiem jedno, bujał się wcześniej to i będzie bujał się teraz i później....wydyma jeszcze nie jednego pracownika, wy będziecie czytać i pisać a i tak będziecie pracować...pełno Ukraińców na większych prawach niż polak, nie wiecie czemu? a ja już wiem. Normalny polski pracownik nie da sobie w kaszę dmuchać. Poprzyjmowani niedoświadczeni małolaci, albo obcokrajowcy...normalny od razu skuma o co chodzi.

rozi

Rozi już niedługo do pudla za swoje grzeszki!!!!!

kolo do karo

naucz się pisać analfabetko nie pisze się stym........... tylko z tym buraczku ty a prezes to spekulant

lolek

Nina.nie idz tam,no chyba ze chcesz za darmo pracować u oszusta!!!

pip

Tak jest do tej pory, zatrudniają ukraińców którym i tak nie zapłacą, a oni jak te łosie liczą na nie wiadomo co. nie ma kasy na wypłaty,. nie ma kasy na remont, na towar, rychły upadek wróżę...a szkoda. Czas to oddać komuś kto będzie wiedział jak tym zarządzać.

tutka

A może 3 chciałbym bardzo! za caloksztalt haaa

tutka

Oj prezesie dostaniesz ze 2 latka kryminalu!!!!!!!!

groch

Co maja zdjęcia do brudu i smrodu w palacu?ten brud i smrod wniosl do palacu obecny...prezio tzn prezesOszust i malwersant!

kropa

tak se myśle, że prezes carpe diem, wazne co dzis a nie co bedzie jutro. chwyta dzien ale tylko dla siebie

pan

tak czytam te wypowiedzi i se tak mysle... kawak skur..............na z tego prezesa!!!

krak

Palac Maciejewo bród smród.i niewypłacone naleznosci dla pracownikow

lok

Bardzo ciekawe dlaczego jest nietykalny? Znam takiego nietykalnego hiii cos za cos! Prawda?

aaaa

do lok.... to po co tam siedzisz 4 mioesiące jak nie ma pieniędzy?uciekaj jak najdalej bo i tak nic nie dostaniesz

lok

jestem pracownikiem w palacu .... czeka m na wyplate 4 miesiąc i nie wiadomo czy dostane prezes merolkiem jeździ a ja na pieszpo do pracy 5 km.co wy na to?

Zostaw merytoryczną opinię o Pałac Maciejewo - Maciejewo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pałac Maciejewo?

Kandydaci do pracy w Pałac Maciejewo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pałac Maciejewo