ELEKTROWNIA KOZIENICE

Świerże Górne

Opinie o ELEKTROWNIA KOZIENICE

szas

praca po znajomości! Sprawdzone. Tu nieliczy sie fachowosc i doswiadczenie, a tylko znajomosci, rozmowa rekrutacyjna to farsa i robienie ludzi w bambuko, gdyz z gory stanowiska juz sa obstawione przez swoich.Tyle w temacie.

lukaszdrezewski@gmail
@szas 07.06.2016 13:16

Witam chcem podjąć pracę w tej firmie mam daleko do pracy więc chciałbym się zapytać jakie tam są zarobki czy opłaca mi się i czy wogóle miałbym jakieś szanse na zatrudnienie?

szas
@lukaszdrezewski@gmail 28.11.2016 19:16

i co dostales sie? pozdro

ere

kto sie za to wezmie

Zostaw opinię o ELEKTROWNIA KOZIENICE - Świerże Górne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTROWNIA KOZIENICE