Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.

4.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,


jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Z uwagą śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Nie możemy biernie przyglądać się tego typu wypowiedziom. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin będą usuwane przez administratora.

Staramy się reagować na wszelkiego typu wątpliwości lub obawy dlatego we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem biuro@pcwoenergy.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

PCWO Energy
EKO-WASZKA MACIEJ WACHECKI
Inne

Mam okazję współpracować z tą firmą. Współpraca ta układa się bardzo dobrze, sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie. Żadnych problemów z umowami czy terminami płatności. Ludzie z którymi współpracowałem byli kompetentni i bezproblemowi. Wpływa to bardzo pozytywnie na jakość wykonywanej pracy/usług jakie świadczy firma Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. - Kielce. Firma jest dobrym miejscem do podjęcia współpracy m.in. w szeroko rozumianym obszarze odnawialnych źródeł energii i mogę ją polecić jako partnera biznesowego oraz zapewne także jako potencjalnego pracodawcę.

5

Pracodawca

@EKO-WASZKA MACIEJ WACHECKI

Panie Macieju, dziękujemy za podzielenie się opinią i liczymy na dalszą, owocną współpracę! Pozdrawiamy. Zespół PCWO Energy

True blue

Młoda, dynamicznie rozwijająca sie firma. Praca perspektywiczna i ciekawa. według mnie całkiem nieźle płatna. W pracy panuje przyjazna atmosfera, nie dostrzegłem jakiejs niezdrowej rywalizacji. Pracownicy juz troche ze sobą pracują i sie znają, przez co poszczególne zespoły sa dobrze zgrane. Jedyne na co powinno sie zwrócić uwagę, to ulepszenie zgrania ze sobą pracy poszczególnych zespołów.Według mnie w tym zakresie jest jeszcze troche do poprawy... Poza tym osoby zarządzające wg. mnie dość szybko zauważają i co istotne- doceniają - pracowitość i zaangażowanie. W połączeniu z kształtująca sie struktura firmy moim zdaniem stwarza to ciekawa perspektywę rozwoju. Ewidentnie stawia sie na młodych ludzi. Z innej beczki- warunki pracy sa naprawdę przyzwojte. Nie bede sie juz na ten temat rozpisywał, bo widziałem, że kilka osob o tym pisało. Moge tylko potwierdzić, ze to prawda i stwierdzic jako osoba, ktora pracowała w kilku dużych firmach, ze nie stwarzają one tak dobrych warunków jak PCWO

5
Polak mały

Witam. Pracując w PCWO w ciągu kilku miesięcy udało mi się więcej osiągnąć zawodowo niż pracując nieporównywalnie dłużej w innym biurze projektowym. Dodam, że wszędzie pracowałem tak samo i moje podejście do pracy nie uległo zmianie. Wręcz przeciwnie - wcześniej byłem jeszcze bardziej zaangażowany z racji młodego wieku i mniejszej ilości innych obowiązków. Myślę, że dzieje się tak m.in. za sprawą tego, że jest tu sporo mądrych ludzi, którzy nie blokują rozwoju innych i nie próbują ich ciągle kontrolować. Dużo zależy od ciebie samego. W dodatku pracownicy nie są karmieni tekstami typu: "ciesz się że pracujesz w zawodzie", "kielecki rynek pracy jest ciężki" albo "pamiętaj, że masz okazję uczestniczyć w ciekawych projektach". Pieniążki na początku miesiąca się zgadzają, do tego często są premie. Nikt mi nie powie, że to nie ma znaczenia. W dodatku jest zero tolerancji dla chamstwa, czy braku szacunku dla innych niezależnie od zajmowanego stanowiska czy stażu pracy. Przez to w biurze jest bardzo fajna atmosfera, pracują ludzie, którzy wiedzą po co tam są i wzajemnie się wspierają.

Pan starszy
@Polecam

Moim skromnym zdaniem największą wartością tej firmy są Ludzie. Jestem pełen uznania zwłaszcza dla młodych koleżanek i kolegów w wieku moich dzieci. To forum w dobry sposób to uwidacznia i potwierdza. Proszę zwrócić uwagę, że tych kilka negatywnych opinii, które są tu w zdecydowanej mniejszości (i z którymi ja osobiście również się nie zgadzam) nie spotyka się z agresją, z tak pospolitym dzisiaj hejtem. Uważam, że w dzisiejszych czasach tego typu postawa należy do rzadkości.Przy okazji potwierdza ona, że w tej firmie pracują ludzie na pewnym poziomie. Tak trzymać! Nie zmieniajcie się. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

7
PiotrekS.
Kandydat
 Pytanie

W jakich dniach i w jakich godzinach pracuje biuro w Kielcach? Czy weekendy są wolne? Jaka umowa na początek i czy jest szansa na UoP, jeśli tak to po jakim czasie?

kandydat
Kandydat
@PiotrekS.

8-16, poniedziałek-piątek, pierwsze 3 miesiące zlecenie później UoP.

2

Pracodawca

@PiotrekS.

Dziękujemy za pytanie. Warunki zatrudnienia mogą się różnić w zależności od stanowiska. Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której omawiane są wszystkie szczegóły.

Izabela Nowy wpis

A dlaczego trzeba zaczynać pracę przed szóstą? A czy poza tą pensją 2700 to dają jakieś premie?

Agnieszka Nowy wpis
Kandydat

Drodzy, został niecały tydzień na aplikowanie do stanowiska sekretarki w kieleckim biurze. Ktoś mógłby na szybko napisać, jakie mogą być przybliżone zarobki? Będę wdzięczna.

Informatyk
Kandydat
 Pytanie

Jakich pytań można spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko specjalista ds. wsparcia IT? Mam wątpliwości co do aplikowania na to stanowisko dlatego pytam.

Pracodawca

@Informatyk

Rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. wsparcia IT jest dwuetapowa. Pierwsza rozmowa skupia się głównie na poznaniu kandydata - omówieniu jego doświadczenia czy też przebiegu edukacji. Ta wstępna rozmowa pozwala nam zorientować się, czy kandydat wpisuje się w nasze wymagania, jak i sprawdzić, jakie oczekiwania wobec pracodawcy ma kandydat. Dlatego - nie należy się obawiać się aplikowania na to stanowisko. Szukamy osób zarówno z doświadczeniem, jak i bez niego.

Aneta Nowy wpis
@Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.

A drugi etap na czym polega? Trzeba się na niego jakoś solidnie przygotować? Jaki jest odstęp czasowy między pierwszym a drugim etapem? Długo trzeba czekać na informację po pierwszej części rekrutacji?

Radca Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Widzę, że po ulicach naszego miasta jeździ bardzo dużo firmowych samochodów PCWO. Kto może liczyć na firmowe auto?

Sekretarka
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa miała przebieg dwuetapowy. Na każdym z etapów pojawili się inni rekruterzy. Całość przebiegła bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Rekruterzy jasno przedstawili zakres obowiązków oraz cechy jakimi powinien odznaczać się idealny kandydat.

Pytania

Na rozmowie padły konkretne pytania dotyczyły one m.in. doświadczenia, wykształcenia oraz oczekiwań (zarówno finansowych, jak i tych związanych z obowiazkami).

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Konrad
Kandydat

Cześć, jakich stawek można się spodziewać za podpisanie umowy dzierżawy jako przedstawiciel handlowy. Powiedzmy działka 5ha przy GPZ gdzie są moce. Pozdrawiam

Pracodawca

@Konrad

Panie Konradzie, szczegóły dotyczące rozliczania przedstawicieli handlowych są podawane na rozmowie o pracę. Pozdrawiamy!

Stokrotka
Kandydat

Na czym polega praca na kuchni w firmie,bo pojawiły się ogłoszenia .

Pracodawca

@Stokrotka

Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której omawiane są wszystkie szczegóły dotyczące oferty zatrudnienia.

Pytanie
 Pytanie

Czy Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracodawca

@Pytanie

Warunki zatrudnienia mogą się różnić w zależności od stanowiska. Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której omawiane są wszystkie szczegóły.

Ruda
Inne

Niestety brak kontaktu z Panem z którym podpisałam umowę wstępna firma w kielcach też nie odbiera telefonów nic się nie mogę dowiedzieć czy cokolwiek będzie się działo na moich gruntach czy nie

Pracodawca

@Ruda

Dziękujemy za komentarz. Staramy się na bieżąco udzielać odpowiedzi, jednak ze względu na dużą liczbę realizowanych przez nas projektów, przewidywany czas na udzielenie odpowiedzi wynosi do 2 dni roboczych. Jeśli faktycznie nie otrzymał Pan od nas odpowiedzi, to bardzo prosimy o wysłanie maila pod adres: biuro@pcwoenergy.pl oraz o podanie w treści maila danych kontaktowych (imienia i nazwiska oraz numer telefonu). Nasz doradca z pewnością się wtedy z Panem skontaktuje.

Anna
Kandydat
 Pytanie

Czy aktualne ogłoszenie o pracę na stanowisko Specjalista ds. administracji obejmuje pracę w sekretariacie firmy, czy w innych działach? Jako jedno z wymagań można przeczytać: "mile widziane prawo jazdy kat. B". Czy można wiedzieć po co to wymaganie do pracy w biurze? Pytam, bo nie mam prawa jazdy, a z dojazdem do centrum miasta nie mam problemu.

Pracodawca

@Anna

Dziękujemy za zapytanie. Ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. administracji nie dotyczy pracy w sekretariacie, a w innym dziale. Tak jak wspomniane w ofercie – prawo jazdy jest mile widziane, jednak nie jest to warunek konieczny. Zachęcamy zatem do aplikowania.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Pracodawca

@Pytanie

Tak, zgadza się, w naszej firmie pracują obcokrajowcy. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego rekrutacja@pcwoenergy.pl.

Gość
Kandydat
 Pytanie

Witam czy mogę się dowiedzieć czegoś na temat pracy na stanowisku sekretarki w tej firmie?

Pracodawca

@Gość

Do głównych obowiązków osoby obejmującej stanowisko sekretarki w naszej firmie zalicza się: zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie i nadzór nad ich archiwizacją, dbanie o sprawny przepływ informacji, oraz obsługę urządzeń biurowych. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego rekrutacja@pcwoenergy.pl.

Halina

w firmie rzeczywiscie nie ma nadgodzin i pracy w sobote? jedynie jak napisano na stronie praca 8-16, bez znaczenia na jakim stanowisku sie pracuje ?

Pracodawca

@Halina

Dziękujemy z pozostawienie komentarza. Standardowe godziny pracy w naszej firmie to 8.00-16.00. Oczywiście, jak w każdym miejscu pracy, zdarzają się sytuacje wyjątkowe, które wymagają większego zaangażowania. Natomiast jest to zależne od ilości pracy w danym czasie i dziale. Zachęcamy do omawiania szczegółów dotyczących konkretnych ofert podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub prosimy o kontakt mailowy rekrutacja@pcwoenergy.pl.

Rafał
Kandydat

Witam Czytając te wszystkie opinie mam wrażenie że pracują tam sami ludzie projektanci analitycy itp. A gdzie opinie tych co zajmują się montażem . Zwykły do skręcania montowania.Nie zauważyłem opinie. Pozdrawiam

Dmitrij
Kandydat
 Pytanie

Jak mogę dostać się do pracy z tobą, do pracy jako elektryk?Z Białorusi.Jakie są warunki pracy?Czego potrzebuję z dokumentów?

Pracodawca

@Dmitrij

Для получения более детальной информации о предложениях работы, пожалуйста, посетите наш веб-сайт: https://www.pcwoenergypraca.pl/ru/ Если вы хотите подать к нам заявку на вакансию электромонтажника, свяжитесь с нами по телефону или viber: +48 512 243 465 PCWO Energy

Zenek
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, szukam informacji na temat pracy w PCWO na stanowisku brygadzista. Może miał ktoś okazje tam pracować i zechce podzielić się informacjami?

ewri
Kandydat

Non stop potrzebna sekretarka, chyba nie jest tak różowo na tym stanowisku!

Pracodawca

@ewri

W naszej firmie - stawiamy na rekrutację wewnętrzną. Dlatego pracownicy, którzy sprawdzają się na swoim stanowisku - mają możliwość przejścia do innego zespołu, by tam rozwijać swoje kompetencje, czasem w zupełnie innym obszarze. Tak dzieję się również w przypadku osób pracujących na sekretariacie. W ciągu ostatnich trzech miesięcy aż trzy z naszych sekretarek przeszły do innych działów i został im przydzielony nowy zakres obowiązków. Stąd wynikają te nasze poszukiwania. A powód jest prozaiczny - nasze doświadczenie pokazuje, że osobom, które sprawdziły się w pracy na sekretariacie, można powierzyć nowe zadania, bo dobrze znają zasady funkcjonowania firmy. Pozdrawiamy, Zespół PCWO Energy

Gość
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czego można się spodziewać na drugim etapie rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Sekretarka?

Pracodawca

@Gość

II etap polega również na rozmowie. Sprawdzamy podczas niej, czy kompetencje danej osoby odpowiadają wymaganiom, jakie stawiamy osobom na konkretnym stanowisku. Proszę się nie obawiać - w całym procesie rekrutacyjnym dbamy o to, by kandydaci czuli się komfortowo podczas spotkań z naszymi rekruterami. Pozdrawiamy, Zespół PCWO Energy

Marek
@Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.

Rozmowy rekrutacyjne przeprowadzacie zdalnie czy stacjonarnie?

Pracodawca

@Marek

Rozmowy rekrutacyjne są u nas przeprowadzane zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie. Jednak - ze względu na stacjonarny charakter pracy - częściej spotkania z kandydatami odbywamy w naszych biurach: w Kielcach i Warszawie. Preferujemy taki rodzaj rozmów, ponieważ bardzo istotne dla nas jest to, w jaki sposób kandydat zachowuje się w kontakcie bezpośrednim. To jest o tyle ważne, bo potem na co dzień będzie musiał pracować w zespole. Poza tym - tradycyjna rekrutacja to również okazja do tego, by kandydat sprawdził, czy warunki pracy w naszej firmie mu odpowiadają, a dojazd nie będzie dla niego uciążliwy.

specjalista ds. administracji
Kandydat

Aplikowałam na stanowisko specjalista ds. administracji w Kielcach . CV zostało wysłane przez portal pracuj pl zarówno jak i przez stronę pracodawcy. Minął miesiąc. Prawdopodobnie nikt juz do mnie się nie odezwie ale można było by pomyśleć nad tym jak poinformować osób które nie odpowiadają wymogom.

Pracodawca

@specjalista ds. administracji

Dziękujemy za ten komentarz, jak i zainteresowanie naszą ofertą pracy. Na niektóre ze stanowisk wpływa do nas bardzo dużo aplikacji – tak było też w przypadku specjalisty ds. administracji. To sprawia, że nie ze wszystkimi kandydatami udaje nam się skontaktować, bo wstępnie selekcjonujemy CV i do kolejnego etapu rozmów zapraszamy tylko wybrane osoby. Każda opinia jest dla nas ważna, a ta – pozwoli nam usprawnić proces rekrutacji i zwrócić szczególną uwagę na przepływ informacji między kandydatem a rekruterem. Przepraszamy za brak reakcji z naszej strony i życzymy powodzenia w poszukiwaniu pracy! Zespół PCWO Energy

Marcin
Kandydat
@specjalista ds. administracji

A ja kliknolem wczoraj tylko imie I nazwisko I numer Telefonu a dzisiaj o godzinie 10:15 zadzwonila do mine Pani Klaudia proponujac prace a myslalem bylem pewien ze nic z tego nie bedzie bez CV

Pracodawca

@Marcin

Dziękujemy za pozostawiony komentarz oraz zainteresowanie naszą ofertą. Faktycznie - aplikując na stanowisko montera farm fotowoltaicznych, dołączenie CV jest opcjonalne. Kontaktujemy się wówczas z potencjalnym pracownikiem telefonicznie celem odbycia dwuetapowej rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas rozmów omawiamy wszelkie istotne kwestie m.in. dotyczące doświadczenia czy wzajemnych oczekiwań. Z uwagi dynamiczny rozwój realizowanych przez nas inwestycji na terenie całego kraju - osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania. Aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie internetowej www.pcwoenergypraca.pl

Pytanie
 Pytanie

Czy Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Sławek
Pracownik
@Pytanie

Po tej firmie nie należy spodziewać się czegokolwiek. mnie zaproponowano umowę zlecenie przez pierwsze 3 mce. a potem liczyłem na umowę o pracę. jakie było moje zdziwienie gdy usłyszałem że umowa zlecenie to jedyne co mogą mi zaoferować. jak łatwo się domyślać nie skorzystałem z tej hojnej oferty.

3

Pracodawca

@Sławek

Panie Sławku, dziękujemy za komentarz. Jak w każdej z firm - warunki dotyczące zatrudnienia i jego formy ustalane są indywidualnie. Nie zaprzeczamy, że niektóre osoby w naszej firmie - szczególnie te studiujące - zatrudniane są na podstawie umowy zlecenia, jednak nie jest to w naszej firmie standardem. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nie tylko klienta, ale przede wszystkim pracownika, dlatego oferujemy stabilne i atrakcyjne warunki pracy. Odpowiedź zwrotna zarówno od obecnych, jak i byłych pracowników jest dla nas niezwykle cenna, bo pozwala nam zmieniać się na lepsze. Jeśli ma Pan wątpliwości i uważa, że nie otrzymał od nas wyczerpujących informacji, prosimy o kontakt mailowy biuro@pcwoenergy.pl. Zespół PCWO Energy

hh
Pracownik

tylko dobre opnie sa dodawane

Aaa
Pracownik
@hh

Jak widać ;)

1
Aneta

Skąd Ty to wiesz, że tak jest?

BAS
Były pracownik
 Pytanie
@Aneta

może tam pracował/a?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. - Kielce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii