Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Z uwagą śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Nie możemy biernie przyglądać się tego typu wypowiedziom. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin będą usuwane przez administratora.

Staramy się reagować na wszelkiego typu wątpliwości lub obawy dlatego we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem biuro@pcwoenergy.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

PCWO Energy
EKO-WASZKA MACIEJ WACHECKI

Mam okazję współpracować z tą firmą. Współpraca ta układa się bardzo dobrze, sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie. Żadnych problemów z umowami czy terminami płatności. Ludzie z którymi współpracowałem byli kompetentni i bezproblemowi. Wpływa to bardzo pozytywnie na jakość wykonywanej pracy/usług jakie świadczy firma Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. - Kielce. Firma jest dobrym miejscem do podjęcia współpracy m.in. w szeroko rozumianym obszarze odnawialnych źródeł energii i mogę ją polecić jako partnera biznesowego oraz zapewne także jako potencjalnego pracodawcę.

@EKO-WASZKA MACIEJ WACHECKI

Panie Macieju, dziękujemy za podzielenie się opinią i liczymy na dalszą, owocną współpracę! Pozdrawiamy. Zespół PCWO Energy

True blue

Młoda, dynamicznie rozwijająca sie firma. Praca perspektywiczna i ciekawa. według mnie całkiem nieźle płatna. W pracy panuje przyjazna atmosfera, nie dostrzegłem jakiejs niezdrowej rywalizacji. Pracownicy juz troche ze sobą pracują i sie znają, przez co poszczególne zespoły sa dobrze zgrane. Jedyne na co powinno sie zwrócić uwagę, to ulepszenie zgrania ze sobą pracy poszczególnych zespołów.Według mnie w tym zakresie jest jeszcze troche do poprawy... Poza tym osoby zarządzające wg. mnie dość szybko zauważają i co istotne- doceniają - pracowitość i zaangażowanie. W połączeniu z kształtująca sie struktura firmy moim zdaniem stwarza to ciekawa perspektywę rozwoju. Ewidentnie stawia sie na młodych ludzi. Z innej beczki- warunki pracy sa naprawdę przyzwojte. Nie bede sie juz na ten temat rozpisywał, bo widziałem, że kilka osob o tym pisało. Moge tylko potwierdzić, ze to prawda i stwierdzic jako osoba, ktora pracowała w kilku dużych firmach, ze nie stwarzają one tak dobrych warunków jak PCWO

Polak mały

Witam. Pracując w PCWO w ciągu kilku miesięcy udało mi się więcej osiągnąć zawodowo niż pracując nieporównywalnie dłużej w innym biurze projektowym. Dodam, że wszędzie pracowałem tak samo i moje podejście do pracy nie uległo zmianie. Wręcz przeciwnie - wcześniej byłem jeszcze bardziej zaangażowany z racji młodego wieku i mniejszej ilości innych obowiązków. Myślę, że dzieje się tak m.in. za sprawą tego, że jest tu sporo mądrych ludzi, którzy nie blokują rozwoju innych i nie próbują ich ciągle kontrolować. Dużo zależy od ciebie samego. W dodatku pracownicy nie są karmieni tekstami typu: "ciesz się że pracujesz w zawodzie", "kielecki rynek pracy jest ciężki" albo "pamiętaj, że masz okazję uczestniczyć w ciekawych projektach". Pieniążki na początku miesiąca się zgadzają, do tego często są premie. Nikt mi nie powie, że to nie ma znaczenia. W dodatku jest zero tolerancji dla chamstwa, czy braku szacunku dla innych niezależnie od zajmowanego stanowiska czy stażu pracy. Przez to w biurze jest bardzo fajna atmosfera, pracują ludzie, którzy wiedzą po co tam są i wzajemnie się wspierają.

Pan starszy
@Polecam

Moim skromnym zdaniem największą wartością tej firmy są Ludzie. Jestem pełen uznania zwłaszcza dla młodych koleżanek i kolegów w wieku moich dzieci. To forum w dobry sposób to uwidacznia i potwierdza. Proszę zwrócić uwagę, że tych kilka negatywnych opinii, które są tu w zdecydowanej mniejszości (i z którymi ja osobiście również się nie zgadzam) nie spotyka się z agresją, z tak pospolitym dzisiaj hejtem. Uważam, że w dzisiejszych czasach tego typu postawa należy do rzadkości.Przy okazji potwierdza ona, że w tej firmie pracują ludzie na pewnym poziomie. Tak trzymać! Nie zmieniajcie się. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

Edzia Nowy wpis

Cześć, Monter budowlany to jaką ma stawkę aktualnie? Coś w ogłoszeniu nie ma nawet widełek, tak patrzę, to co mi się wyświetliło na stronie internetowej. Pomyślałam wejdę i zapytam, chyba to nie jakaś tajemnica? Dla ojca pytam.

Nowy wpis

@Edzia

Dzień dobry, jeśli jest Pan zainteresowany pracą w charakterze montera, prosimy o podesłanie CV pod adres: rekrutacja@pcwoenergy.pl Stawka jest określana po rozmowie z potencjalnym kandydatem - bierzemy pod uwagę doświadczenie, dodatkowe uprawnienia, jak i kompetencje osoby aplikującej.

Zbyszek Nowy wpis
@Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.

Czyli stawkę na rozmowie można negocjować i zależy od kwalifikacji? Przydałyby się chociaż orientacyjne widełki żeby wiedzieć czy warto składać CV. Można wiedzieć czy od wyników są premie albo jakie benefity oferujecie?

Jaka atmosfera jest między działami w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.?

Rambo 13

Witam . Widze że ukazało się ogłoszenie o prace jako kierowca ? Zapytam czy aktualne jeszcze ? Jak z umową ? Jak z płacami ? Byłbym zainteresowany . Prosze o info . 20 lat jako kierowca zawodowy z aktualnymi badaniami na przewóz ludzi szuka od zaraz pracy . Pozdr .

Na jakie benefity można liczyć w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.?

Sekretarka

Rozmowa miała przebieg dwuetapowy. Na każdym z etapów pojawili się inni rekruterzy. Całość przebiegła bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Rekruterzy jasno przedstawili zakres obowiązków oraz cechy jakimi powinien odznaczać się idealny kandydat.

Na rozmowie padły konkretne pytania dotyczyły one m.in. doświadczenia, wykształcenia oraz oczekiwań (zarówno finansowych, jak i tych związanych z obowiazkami).

Łucja

Hej wszystkim :) Na stronie firmy znalazłam fajną opcję dla studentów, widzę, ze ich też chętnie przyjmują do pracy. Pytanie tylko na jakich warunkach? To dobre miejsce na rozpoczęcie kariery? Interesuje mnie stanowisko w księgowości :) Chodzi mi właśnie o jakiś staż czy też studencie praktyki. Może ktoś był na moim miejscu, lub wie jak firma podchodzi do studentów?

Ruda

Niestety brak kontaktu z Panem z którym podpisałam umowę wstępna firma w kielcach też nie odbiera telefonów nic się nie mogę dowiedzieć czy cokolwiek będzie się działo na moich gruntach czy nie

@Ruda

Dziękujemy za komentarz. Staramy się na bieżąco udzielać odpowiedzi, jednak ze względu na dużą liczbę realizowanych przez nas projektów, przewidywany czas na udzielenie odpowiedzi wynosi do 2 dni roboczych. Jeśli faktycznie nie otrzymał Pan od nas odpowiedzi, to bardzo prosimy o wysłanie maila pod adres: biuro@pcwoenergy.pl oraz o podanie w treści maila danych kontaktowych (imienia i nazwiska oraz numer telefonu). Nasz doradca z pewnością się wtedy z Panem skontaktuje.

Jarek
@Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.

U mnie kontakt z firmą jest na bardzo wysokim poziomie,niema problemu z kontaktem zawsze można uzyskać informacje poprzez messengera lub telefonicznie, teraz tylko czekam na realizację pierwszego etapu budowy bo są dopinane ostanie szczegóły

Agnieszka

Drodzy, został niecały tydzień na aplikowanie do stanowiska sekretarki w kieleckim biurze. Ktoś mógłby na szybko napisać, jakie mogą być przybliżone zarobki? Będę wdzięczna.

Informatyk

Jakich pytań można spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko specjalista ds. wsparcia IT? Mam wątpliwości co do aplikowania na to stanowisko dlatego pytam.

@Informatyk

Rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. wsparcia IT jest dwuetapowa. Pierwsza rozmowa skupia się głównie na poznaniu kandydata - omówieniu jego doświadczenia czy też przebiegu edukacji. Ta wstępna rozmowa pozwala nam zorientować się, czy kandydat wpisuje się w nasze wymagania, jak i sprawdzić, jakie oczekiwania wobec pracodawcy ma kandydat. Dlatego - nie należy się obawiać się aplikowania na to stanowisko. Szukamy osób zarówno z doświadczeniem, jak i bez niego.

Aneta
@Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.

A drugi etap na czym polega? Trzeba się na niego jakoś solidnie przygotować? Jaki jest odstęp czasowy między pierwszym a drugim etapem? Długo trzeba czekać na informację po pierwszej części rekrutacji?

Radca

Widzę, że po ulicach naszego miasta jeździ bardzo dużo firmowych samochodów PCWO. Kto może liczyć na firmowe auto?

Konrad

Cześć, jakich stawek można się spodziewać za podpisanie umowy dzierżawy jako przedstawiciel handlowy. Powiedzmy działka 5ha przy GPZ gdzie są moce. Pozdrawiam

@Konrad

Panie Konradzie, szczegóły dotyczące rozliczania przedstawicieli handlowych są podawane na rozmowie o pracę. Pozdrawiamy!

Stokrotka

Na czym polega praca na kuchni w firmie,bo pojawiły się ogłoszenia .

@Stokrotka

Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której omawiane są wszystkie szczegóły dotyczące oferty zatrudnienia.

Czy Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

PiotrekS.

W jakich dniach i w jakich godzinach pracuje biuro w Kielcach? Czy weekendy są wolne? Jaka umowa na początek i czy jest szansa na UoP, jeśli tak to po jakim czasie?

kandydat
@PiotrekS.

8-16, poniedziałek-piątek, pierwsze 3 miesiące zlecenie później UoP.

@PiotrekS.

Dziękujemy za pytanie. Warunki zatrudnienia mogą się różnić w zależności od stanowiska. Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której omawiane są wszystkie szczegóły.

Czy aktualne ogłoszenie o pracę na stanowisko Specjalista ds. administracji obejmuje pracę w sekretariacie firmy, czy w innych działach? Jako jedno z wymagań można przeczytać: "mile widziane prawo jazdy kat. B". Czy można wiedzieć po co to wymaganie do pracy w biurze? Pytam, bo nie mam prawa jazdy, a z dojazdem do centrum miasta nie mam problemu.

@Anna

Dziękujemy za zapytanie. Ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. administracji nie dotyczy pracy w sekretariacie, a w innym dziale. Tak jak wspomniane w ofercie – prawo jazdy jest mile widziane, jednak nie jest to warunek konieczny. Zachęcamy zatem do aplikowania.

Czy w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak, zgadza się, w naszej firmie pracują obcokrajowcy. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego rekrutacja@pcwoenergy.pl.

Witam czy mogę się dowiedzieć czegoś na temat pracy na stanowisku sekretarki w tej firmie?

@Gość

Do głównych obowiązków osoby obejmującej stanowisko sekretarki w naszej firmie zalicza się: zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie i nadzór nad ich archiwizacją, dbanie o sprawny przepływ informacji, oraz obsługę urządzeń biurowych. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego rekrutacja@pcwoenergy.pl.

Halina

w firmie rzeczywiscie nie ma nadgodzin i pracy w sobote? jedynie jak napisano na stronie praca 8-16, bez znaczenia na jakim stanowisku sie pracuje ?

@Halina

Dziękujemy z pozostawienie komentarza. Standardowe godziny pracy w naszej firmie to 8.00-16.00. Oczywiście, jak w każdym miejscu pracy, zdarzają się sytuacje wyjątkowe, które wymagają większego zaangażowania. Natomiast jest to zależne od ilości pracy w danym czasie i dziale. Zachęcamy do omawiania szczegółów dotyczących konkretnych ofert podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub prosimy o kontakt mailowy rekrutacja@pcwoenergy.pl.

Rafał

Witam Czytając te wszystkie opinie mam wrażenie że pracują tam sami ludzie projektanci analitycy itp. A gdzie opinie tych co zajmują się montażem . Zwykły do skręcania montowania.Nie zauważyłem opinie. Pozdrawiam

Dmitrij

Jak mogę dostać się do pracy z tobą, do pracy jako elektryk?Z Białorusi.Jakie są warunki pracy?Czego potrzebuję z dokumentów?

@Dmitrij

Для получения более детальной информации о предложениях работы, пожалуйста, посетите наш веб-сайт: https://www.pcwoenergypraca.pl/ru/ Если вы хотите подать к нам заявку на вакансию электромонтажника, свяжитесь с нами по телефону или viber: +48 512 243 465 PCWO Energy

Zenek

Dzień dobry, szukam informacji na temat pracy w PCWO na stanowisku brygadzista. Może miał ktoś okazje tam pracować i zechce podzielić się informacjami?

Zostaw merytoryczną opinię o Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.