Opinie o Pałac Maciejewo w Maciejewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pałac Maciejewo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pałac Maciejewo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałac Maciejewo w Maciejewo

nunes

Trzeba pracować na prezia rosiemnnnberga bo to biedak i nieudacznik

mira

tramp do tej pory trzeba było płacić jak się chciało pracować w Pałacu że teraz za darmo przyjmują ,to jakiś koszmar co ci pracodawcy wymyślają

zbychu

Zbychu ty jesteś pedal nr 1

tramp

//pan prezio//rosienbergg dalej przyjmuje ukraincow do pracy za darmo?

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
do zara

w którym jesteś miesiącu ssawko??????

zara

oczywiście że łykałam :)

Kocio
@zara

Wierzymy ci ze łykałaś, to widać... A smakowało ?? Jak się czujesz patrząc rano w lustro ?? Tak się tylko pytam...

do zara

zara tez lykalas z członka prezesa miodzik haaaaa?

zara

lukas to jakiś ograniczony umysłowo debilek tak wynika z pisowni lub jakaś odrzucona panienka

lukas do monalizy

MONALIZO TYLE NALYKALAS SIE MIODU Z CZLONKA PREZESA ZE AZ DZIW ZE NIE JESTES W CIAZY HAAA

lukas do monalizy

Ty może miod pilas ale z członka prezesa

Monaliza

Lukas nie pisz kłamstw bo ci nosek urośnie myślę że miesiąc musisz pracować na takiego sylwestra w Pałacu więc tym bardziej nocleg jest tylko w twoich chorych marzeniach ale internet wszystko przyjmie nawet takie pomyje jak ty, tu nie musisz zapłacić więc cię stać chyba że podglądałeś przez okno jak się Goście bawią i zimno ci było w tym wypadku się nie dziwię wieczory są chłodne :) ja za to byłam miód i wino piłam i się fajnie bawiłam a zimno to było jak wyszliśmy podziwiać pokaz fajerwerków przy lampce szampana ale przyjemne zimno!!!!!wrrr

Leonardo
@Monaliza

Te, "Mona liza"..... Ja rozumiem, ze można w pijanym widzie odlecieć, w nawalonym stanie goowno jako tort postrzegac i inne fantasmagorie, ale czy wypada kobiecie aż tak się upijać ? A tak a propo...A(usunięte przez administratora) cię nie bolała po tym "Sylwestrze" w Pałacu ? Bo Prezes podobno przepada za nieb-analnymi zabawami...

Lukas

Byłem na sylwestra w Maciejewie katastrofa nigdy więcej. ...koszmar zimno w pokoju stare reczniki.twarde materace jak można chwalić Maciejewo? Apropo zabawy Sylwestrowejlipa jakiej swiat nie wiedział ostatni raz.nigdy więcej Maciejewa!!!!!!!!Obsluga koszmarna no i zimno!!!!!!!!!!!wrrrrr

topik do ja

prezes to nie marek tylko rozenberg

mops ,kolo,kinoman gdybyś nie robił tylu błędów analfabeto to mógłbym pomyśleć że pisze to inna osoba ja nie musiałem loda robić markowi m jak ty i nie muszę kłamać jak to robisz nadajesz się tylko sprzątania obory piszesz już od 3 lat że pałac zamknięty ,zimny,ludzi nie ma,prezesa zamkną , a jakoś ludzie mają pracę ,goście zadowoleni z pobytu a prezes na wolności wiem że ci się to nie podoba ale nic nie poradzisz musisz pisać kłamstwa dalej

pani

Dzwoniłam do Hotelu przed sylwestrem o imprezę z noclegiem BRAK MIEJSC WSZYSTKO ZAJĘTE:) wszyscy chcą spać i bawić się w zimnie?

kolo do ja

Siedzi tu robol z Maciejewa i pize dupe prezesowi bahaaaaaaaaaaa

kinoman

No tak 100 gości ukraincy i tirówki haaaaa

Ten mops to jakiś analfabeta z pisownią kiepsko

mops do pracownika

Idiota dal się namowic prezesowi 100% prezes kazal albo sam prezes napisał o sobie haaaaaa syf kila i mogila w maciejewie

mops super zrobiłeś reklamę na imprezie sylwestrowej było 100 gości jakoś wszyscy bardzo zadowoleni nawet woda w basenie ciepła jedzenie znakomite a ludzie zachwyceni koce nie były potrzebne a twój nick mówi o tobie wszystko sylwestra spędziłeś w budzie jak pies i piszesz bzdury za które moderator powinien usuwać takie wpisy nie dotyczące nawet pracy i pracowników na dodatek kłamliwe i nie pisz bzdur frustracie bo powinno się pisać prawdę po takich kłamstwach jak piszesz można wnioskować że poznali się na tobie i wyleciałeś z pracy nieudaczniku

Zostaw merytoryczną opinię o Pałac Maciejewo - Maciejewo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pałac Maciejewo?

Kandydaci do pracy w Pałac Maciejewo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pałac Maciejewo