Pałac Maciejewo

Maciejewo

Pałac Maciejewo

Opinie o Pałac Maciejewo

Joanna

@zolo Nie wiem, do czego dokładnie miałby odnosić się Twój komentarz. W pierwszej kolejności napisz nam, czy wypowiadasz się z perspektywy pracownika czy klienta Pałacu Maciejewo. I dlaczego właściwie masz takie zdanie o nim, co dokładnie wpływa na Twoją negatywną ocenę?

zolo

smrod joanno

Joanna

@jan Dlaczego tak uważasz? Jesteś zatrudniony w tym miejscu? Jak wygląda atmosfera między współpracownikami Pałacu? @kaasia Piszesz z perspektywy klienta czy pracownika Pałacu Maciejewo? Może podasz nam konkretne argumenty, które przemawiałyby za Twoim zdaniem? Zachęcam Cię do tego, bo Twoje uwagi mogą przyczynić się do realnej pomocy osobom, które są zainteresowane tym pracodawcą.

jan

makabra

Joanna

@kasa Pamiętaj, że na forum publicznym nie wolno nikogo obrażać. Jeśli masz coś nam do przekazania na temat warunków pracy w Pałacu Maciejewo, to zapraszam. @Gutek Na żadnym portalu z ofertami pracy nie widziałam, żeby aktualnie prowadzili rekrutację, ale to nie znaczy, że tak musi być. Skontaktuj się z nimi bezpośrednio i dopytaj recepcja@palacmaciejewo.pl @trop Twój wpis jest niezrozumiały - możesz zatem wyjaśnić, o co Ci chodziło?

trop

podobno rozi przywiozl z berlina lewa kase

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

kasa

szykuje się inwestycja w palacu prezes szuka leszcza na kasiore haaa leszcz przyjdzie i lup!!!!!!!!!

Co myślicie na temat pracy w Pałac Maciejewo? Czy od czasu dodania ostatniej opinii warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie uległy zmianie?

kot

prezes to slup golodupiec on nic nie ma do gadania prokurent kombinator postawil slupa na prezesa a jednak ,kozno za nic nide odpowiadać

koziol

brak slow na macijewo porazka

yyy

macijewo zimna woda brak kasy na ogrzewanie personel klamie ze awaria!!!!!

cbs

prokurent scigany poszukiwany

trll

Maciejewo to agencja

turysta

palac to dziś melina

Joanna

@klopp mam nadzieję, że zauważyłeś, że forum dotyczy Pałacu Maciejewo, dlatego skup się proszę na tym temacie tylko i wyłącznie.

klopp

Joanno kocham cie nad zycie jesteś moja pamiętaj:)*

klopp

Joanno kocham cie daj mi tel zadzwonię..pa.. cmokkk w.......

joanna kocham cie...........)* klopp

Joanna

@klopp, @juwisz nie wiem czemu obrażacie na forum i czym jest to spowodowane. Zawsze możecie to tutaj objaśnić. Ale takie posty obrażające na forum nie mają racji bytu, bo łamią regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i zostaną usunięte przez administratora. Możecie napisać, co Wam się nie podoba w Pałacu Maciejewo, ale bez łamania regulaminu.

..?

..?.

romek

nawet za darmo bym tam nie pojechal taki syf tam jest

zefir

dom rozpusty

Joanna

@pochyly nikogo nie bronię. Interes mam taki, że na forum powinien być przestrzegany regulamin i to egzekwuje, bo jestem moderatorem forum gowork.pl. @zima a możesz uzasadnić swoją opinię? Samo słowo najgorszy nie mówi zbyt wiele i nie jest wiarygodne dla innych użytkowników.

zima

palac macijewo to najgorszy obiekt w polsce

rrr

uwaga.............szykuje się wielka mina na sylwestra

turysta

omijajcie to miejsce.brod smrod i glodowka

troki

brudne reczniki przesciaradlo dziurawe smrod to jest dziś maciejewo

Joanna

@trabka, @pochyly wasze wpisy łamią regulamin https://www.gowork.pl/regulamin , dlatego powinny zniknąć z forum. Jeżeli chcecie napisać negatywną opinię o Pałacu Maciejewo nie musicie nikogo obrażać.

Zostaw opinię o Pałac Maciejewo - Maciejewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałac Maciejewo