Pałac Maciejewo

Maciejewo

Opinie o Pałac Maciejewo

bobo

jak się ma prezesowa z bękartem?

klopp

Joanno.kocham cie jak swoja maszyne.kiedy mi dasz?

Joanna

@klopp mam nadzieję, że zauważyłeś, że forum dotyczy Pałacu Maciejewo, dlatego skup się proszę na tym temacie tylko i wyłącznie.

klopp

Joanno kocham cie nad zycie jesteś moja pamiętaj:)*

klopp

Joanno kocham cie daj mi tel zadzwonię..pa.. cmokkk w.......

joanna kocham cie...........)* klopp

Joanna

@klopp, @juwisz nie wiem czemu obrażacie na forum i czym jest to spowodowane. Zawsze możecie to tutaj objaśnić. Ale takie posty obrażające na forum nie mają racji bytu, bo łamią regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i zostaną usunięte przez administratora. Możecie napisać, co Wam się nie podoba w Pałacu Maciejewo, ale bez łamania regulaminu.

..?

..?.

romek

nawet za darmo bym tam nie pojechal taki syf tam jest

zefir

dom rozpusty

Joanna

@pochyly nikogo nie bronię. Interes mam taki, że na forum powinien być przestrzegany regulamin i to egzekwuje, bo jestem moderatorem forum gowork.pl. @zima a możesz uzasadnić swoją opinię? Samo słowo najgorszy nie mówi zbyt wiele i nie jest wiarygodne dla innych użytkowników.

zima

palac macijewo to najgorszy obiekt w polsce

rrr

uwaga.............szykuje się wielka mina na sylwestra

turysta

omijajcie to miejsce.brod smrod i glodowka

troki

brudne reczniki przesciaradlo dziurawe smrod to jest dziś maciejewo

Joanna

@trabka, @pochyly wasze wpisy łamią regulamin https://www.gowork.pl/regulamin , dlatego powinny zniknąć z forum. Jeżeli chcecie napisać negatywną opinię o Pałacu Maciejewo nie musicie nikogo obrażać.

pochyly

to lachudra oszust

trabka

rozi oszust

Joanna

A zgłaszaliście obsłudze, ze problem jej z jedzeniem? Jak zareagowali? Czy oprócz opinii klientów mogą się pojawić opinie pracowników Pałacu Maciejewo? Jak się Wam tam pracuje? Czy zarobki są w porządku? Każda informacja jest ważna.

Alicja

Okolica piękna. Pani z recepcji miła i uczynna.pokoje standard średni. Jedyne moje zastrzeżenie to wyżywienie. Porcje bardzo małe. Mało urozmaicone.ogólnie kiepskie

Joanna

@janek pochyly co sprawia, że masz taką negatywną opinię o firmie? Mógłbyś powiedzieć co konkretnie Ci nie odpowiadało tej pracy? Takie informacje będą bardziej pomocne. Tym bardziej, że to co Tobie nie odpowiadało i sprawia, że firmę oceniasz negatywnie, dla innej osoby może nie mieć takiego znaczenia.

janek pochyly

palac macijewo to melina

Joanna

Pracujesz w Pałac Maciejewo? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

tomiś

Do takich rozmów zawsze trzeba się dobrze przygotować, ale myśle, że rozmowa odbywa się bezstresowo. Wiadomo tylko czy jest szansa na to, żeby znaleć u nich teraz zatrudnienie? Fajnie by było jakby wypłata była terminowa, ale pewnie jest, skoro są zadowoleni.

koza

tylko idiota skorzysta z macijewa i slepy haaa

ANN

w tym momencie Pałac Maciejewo poszukuje pracowników na stanowisko recepcjonistka/recepcjonista.

ANN

Proszę zadzwonić bezpośrednio do Pałacu Maciejewo ( usunięte przez administratora ) bądź wysłać e-maila z zapytaniem (recepcja@palacmaciejewo.pl). Wszelkie informacje zostaną udzielone.

tomi

jaka klinika? no chyba ze psychiatryczna będzie miał Rozenberg się gdzie leczyc haaa

tramp

jaki luxus co ty możesz wiedzieć? bylas tam debilku? tam był luxus 30 lat temu idioto skończone widocznie liżesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prokurentowi!!!!!!

BUROWO
@tramp 06.08.2016 22:20

30 LAT TEMU ? W 1986 TO NA PEWNO BYŁ LUKSUS :):):) TAKIE TWOJE OPINIE JAK WIEDZA Z TAMTEGO OKRESU

tramp

brudne reczniki zimna woda personel ze wsi prezes sknera.to caly obraz maciejewa

zniesmaczona
@tramp 06.08.2016 14:07

a co masz do ludzi mieszkających na wsi? no teraz to cię poniosło...

klocek

melina brud smrod i ubóstwo!

kolo

w burdelu nie czekasz

ktos

burdel

koles

to nie palac tylko agencja

luk

prezes 22 marca idzie do pudla...........

M.M
@luk 03.02.2016 15:29

Naprawdę go zamykają ten prezes Marek był taki miły z recepcjonistki zrobił dyrektorkę ,trudno uwierzyć ,to takie niesprawiedliwe przy nim można było zrobić karierę bez zbędnego wysiłku i zaangażowania

miecio

Pewnie znajdziesz prace w Maciejewie ale uważaj! bo może cie dupka bolec po pracy Twój wybor jak chcesz a przed wyplata dostaniesz kopa w dupala haaa

izka kochanie

zdjęcia to fotomontaz ,rzeczywistosc katostraficzna brak pieniędzy ru ruina...a prezes?nou koment

jarzebina

Bylam w Maciejewie po prostu koszmar odradzam wszystkim pobyt tam zimno brudno basen zamknięty obsluga koszmarna prezes arogancki.

kloc

ile kosztuje doba w Maciejewie?

nino

Bardzo polecam Maciejewo.............zimna woda brudne reczniki dziurawa pościel niedouczony personel super menn prezes wszystko za jedyne 239zl doba...

tramp

kto tu kasuje wpisy?maja być tylko pozytywne a prawda w oczy kole?

kozmin

Nigdy więcej Maciejewa!!!!!!!!P[orazka... zimna woda w basenie ,ceny kosmiczne,reczniki smierdza stechlizna.brak personelu okazuje się ze jedna osoba to kelnerka kucharka sprzataczka może i prezesowi loda robi!!!!

DOKOZMIN
@kozmin 15.07.2015 14:44

Po co takie kłamstwa wypisujesz wystarczy podjechać i to co piszesz możesz między bajki włożyć Ciesz się że takie miejsce jest w okolicy bo ładniej położonego obiektu nie znajdziesz w promieniu 100km

lolek

to prawda

franz

kto to jest ten prezes co go tak wszyscy chwalą?

Lucyna

Pracowałam tam, owaszem...portal był stworzony do wydania opinii na temat obiektu, a z kilku stron nadal się czyta tylko wasze obelgi jeden na drugiego. Każdy wyraził swoje zdanie na temat obiektu i jak widzę nadal nieusilnie starają się co niektórzy dowieść własnych racji. Ludzie! Właścicielem jest wiadomo kto, i tak naprawdę to jego powinno interesować jak jest, co jest. Skoro nie interesuje to widocznie mu z tym dobrze. Wypisują wszyscy tak i śmak, a kto będzie chciał iść tam do pracy i tak pójdzie. Nie o pracę i pracowników chodzi. Kto wie czym pachnie hotelarstwo i gastronomia ten rozumie, że w obiekcie który nie prosperuje nie ma dodatkowych profitów w postaci np. napiwków i nic tego nie zmieni. Czytam o tym, że za nic nie robienie nie należy się wypłata. To żeby pracownik miał co robić zależy od Managera lub właściciela ewentualnie działu marketingu którego jak wiadomo nie ma. Pensja przecież nie jest prowizyjna no chyba, że coś mi umknęło. Poza tym wszystkim szkoda obiektu który się marnuje i tyle. A co do słomy z butów - w obecnych czasach ci z tzw. słomą z butów mają więcej przyzwoitości i rozumu aniżeli niejeden wykształciuch z miasta. Proponuję, aby skupić się na warunkach zatrudnienia w tym obiekcie a nie na tym czy jest prąd czy nie. Nie ma prądu, nie ma gości., nie ma pracy. Pozdrawiam

do bob

bob jesteś lachudra.......

do bob

bob szukasz zaczepki?koziolku matołku?

mm

NIGDY

Zostaw opinię o Pałac Maciejewo - Maciejewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałac Maciejewo