Pałac Maciejewo

Maciejewo

Opinie o Pałac Maciejewo

kot

prezes to slup golodupiec on nic nie ma do gadania prokurent kombinator postawil slupa na prezesa a jednak ,kozno za nic nide odpowiadać

koziol

brak slow na macijewo porazka

yyy

macijewo zimna woda brak kasy na ogrzewanie personel klamie ze awaria!!!!!

cbs

prokurent scigany poszukiwany

trll

Maciejewo to agencja

turysta

palac to dziś melina

Joanna

@klopp mam nadzieję, że zauważyłeś, że forum dotyczy Pałacu Maciejewo, dlatego skup się proszę na tym temacie tylko i wyłącznie.

klopp

Joanno kocham cie nad zycie jesteś moja pamiętaj:)*

klopp

Joanno kocham cie daj mi tel zadzwonię..pa.. cmokkk w.......

joanna kocham cie...........)* klopp

Joanna

@klopp, @juwisz nie wiem czemu obrażacie na forum i czym jest to spowodowane. Zawsze możecie to tutaj objaśnić. Ale takie posty obrażające na forum nie mają racji bytu, bo łamią regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i zostaną usunięte przez administratora. Możecie napisać, co Wam się nie podoba w Pałacu Maciejewo, ale bez łamania regulaminu.

..?

..?.

romek

nawet za darmo bym tam nie pojechal taki syf tam jest

zefir

dom rozpusty

Joanna

@pochyly nikogo nie bronię. Interes mam taki, że na forum powinien być przestrzegany regulamin i to egzekwuje, bo jestem moderatorem forum gowork.pl. @zima a możesz uzasadnić swoją opinię? Samo słowo najgorszy nie mówi zbyt wiele i nie jest wiarygodne dla innych użytkowników.

zima

palac macijewo to najgorszy obiekt w polsce

rrr

uwaga.............szykuje się wielka mina na sylwestra

turysta

omijajcie to miejsce.brod smrod i glodowka

troki

brudne reczniki przesciaradlo dziurawe smrod to jest dziś maciejewo

Joanna

@trabka, @pochyly wasze wpisy łamią regulamin https://www.gowork.pl/regulamin , dlatego powinny zniknąć z forum. Jeżeli chcecie napisać negatywną opinię o Pałacu Maciejewo nie musicie nikogo obrażać.

pochyly

to lachudra oszust

trabka

rozi oszust

Joanna

A zgłaszaliście obsłudze, ze problem jej z jedzeniem? Jak zareagowali? Czy oprócz opinii klientów mogą się pojawić opinie pracowników Pałacu Maciejewo? Jak się Wam tam pracuje? Czy zarobki są w porządku? Każda informacja jest ważna.

Alicja

Okolica piękna. Pani z recepcji miła i uczynna.pokoje standard średni. Jedyne moje zastrzeżenie to wyżywienie. Porcje bardzo małe. Mało urozmaicone.ogólnie kiepskie

Joanna

@janek pochyly co sprawia, że masz taką negatywną opinię o firmie? Mógłbyś powiedzieć co konkretnie Ci nie odpowiadało tej pracy? Takie informacje będą bardziej pomocne. Tym bardziej, że to co Tobie nie odpowiadało i sprawia, że firmę oceniasz negatywnie, dla innej osoby może nie mieć takiego znaczenia.

janek pochyly

palac macijewo to melina

Joanna

Pracujesz w Pałac Maciejewo? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

tomiś

Do takich rozmów zawsze trzeba się dobrze przygotować, ale myśle, że rozmowa odbywa się bezstresowo. Wiadomo tylko czy jest szansa na to, żeby znaleć u nich teraz zatrudnienie? Fajnie by było jakby wypłata była terminowa, ale pewnie jest, skoro są zadowoleni.

koza

tylko idiota skorzysta z macijewa i slepy haaa

Zostaw opinię o Pałac Maciejewo - Maciejewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałac Maciejewo