Opinie o ABB w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ABB. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB w Łódź

ktoś

W łódzkim ABB mistrzami zostają pijaczki z produkcji.

@ktoś

ktoś-u, mistrzami zostają najlepsi pracownicy z produkcji,szkoda ze nie jesteś ,byłeś jednym z nich a dlatego że jesteś "ktoś "czyli masz braki i to nie tylko w piciu trunków to też należy potrafić robić . Dowartościuj się na innym obszarze marzeń. A tak dla przyzwoitości to nawet nie znasz ilości zakładów w Łodzi , czas uzupełnić braki, tylko bredzisz o łódzkim ABB. Jak można wywnioskować nie pracowałeś nie pracujesz w ABB a brednie wypisujesz że he he.

Maestro
@Wlado

"mistrzami zostają najlepsi pracownicy z produkcji" hahahahaahahhaha nie no błagam, najlepsi pracownicy z produkcji to mają (usunięte przez administratora) żeby produkcja była zrobiona, mistrzami zostają cwaniaczki z dobrą gadaną albo znajomi znajomych

@ktoś

ktoś-u jest ogłoszenie, poszukują kandydata na mistrza w zakładzie Z-2 aplikuj to się przekonasz jak łatwo zostać mistrzem ale ty tego nie zrobisz jestem tego pewny.

Abyby Transformers vol. 18

Z jednym się zgodzę. Jak ktoś ma jaja i potrafi się odnaleźć w pewnych warunkach to i zarobi dobrze w tej firmie (i nie mam tu na myśli klepanie z ucha i lizania (usunięte przez administratora) a jak ktoś jest roszczeniowy bo myśli że mu się należy za to że tylko przyjdzie "łaskawie" na 8 h i po roku będzie " krzyczał" że JEMU to się należy .... No cóż niech idzie do biedronki albo innej stonki. Jak patrzę czasami na pracowników którzy przychodzą to zastanawiam się ( i są to czasami chłopy po 30 ) czy nie lepiej było by zatrudnić małpki z zoo one chociaż ogarną liczenie do 10 i podstawowe informacje. Pozdrawiam wszystkich nie zadowolonych . W każdej pracy są ci na górze i ci na dole. Ci drudzy albo pokazują palec albo miauczą na forach jak to jest źle w tym zakładzie albo innym . Życzę wszystkiego dobrego

Na spokojnie
@Abyby Transformers vol. 18

Wracaj do maszyny robaku, zapewne jesteś po-eltowskim leśnym dziadem i jest to twój pierwszy i ostatni zakład pracy

Transformers vol18.
@Na spokojnie

Nie jestem "po-eltowskim leśnym dziadem" i nie jest to moja pierwsza ani ostatnia praca. Nie znasz mnie , ani ja ciebie. Na temat ludzi w pracy wiem tylko tyle że zawsze znajdzie się nieudolny dzbanek co swoją frustrację wylewa na forach . Jakbyście się skupili na celach życiowych w takim stopniu w jakim wylewacie tu swoje żale to przypuszczam że żaden z was by tu nie napisał ani jednego słowa. No ale cóż dla ciebie mogę być " robakiem " j.....ie mnie to bo to nie tacy jak ty kierują moimi decyzjami i moim życiem . Moja rada jak jeszcze pracujesz w tej firmie to się zwolnij jak tak ci źle ,a jak już nie pracujesz to chwała ci za obyś trafił do lepszej firmy.

łebski łeb

W ABB zostali tylko idioci, przydopasy i kapusie (najlepsze są te z Poddębic).

Wiktor

Mam zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!!

bnn
@Wiktor

pracowałem tam 3 miesiące - nie polecam

@Wiktor

Aplikuj .Ludzie piszą brednie. Po pierwsze na terenie Aleksandrowskiej 67 są zakłady : Z-1 ,Z-2, Z-9, FF.

Waldo
@Wlado

Żartowałem, jestem dzbanem

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ABB? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Jerzy

Może trzeba spojrzeć na swoją pracę zanim zacznie się oceniać zwierzchników?

Kuntakinte
@Jerzy

Następny.. Człowieku zrozum, że każdy pracownik produkcyjny wykonuje zadania powierzone mu przez zwierzchnika, często gęsto nie mającego pojęcia o zarządzaniu i podejściu do ludzi. Jak mamy nie narzekać, skoro rządzą malkontenci i mistrzowie excela??

Prawdę mówię
@Kuntakinte

A tak pozatym człowiek który ma takie stanowisko powinien znać się na pracy jaką pracownicy wykonują A nie który zajmował się uszczelkami I przychodzi zielony na produkcję i tylko wie jak zastraszyć pracownika bo nauczył się tego w dawnej firmie porażka i jeszcze raz jedna wielka porażka

Chrum,chrum.
@Jerzy

Cześć,czyżby na antenie był "odyniec"?

Norbit

A snajper mowi ze ma (usunięte przez administratora) ciekawe gdy idzie do chalubinskiego siedzi tam i (usunięte przez administratora) kazdy wie swoje nie ma to jak wysluzyc sie brygada hehe

Nie polecam, brak benefitow, brak premii motywacyjnej.

tfu

Fira dno.Zatrudnianie porazka.Brak ludzi jak i odchodza stazy pracownicy.Juz zosali tylko niewolnicy swojego losu ktorzy boja sie wlasnego cienia aby odejsc lub wiek.

Były

ABB - współczesny (usunięte przez administratora). Zdecydowanie odradzam. Firma porażka.

Olga

Możecie powiedzieć coś więcej na temat urlopu oraz zmian? Czy w tej firmie również są zmiany nocne albo czterobrygadówka? Jak wygląda kwestia przerw w pracy - czy nie ma problemu aby wyjść na papierosa albo coś zjeść? Nie udało mi się znaleźć żadnych aktualnie prowadzonych rekrutacji - czy można aplikować do firmy? Są prowadzone nabory? Również proszę o przestrzeganie regulaminu forum. Wszelkie komentarze, które nie spełniają wymogów są usuwane przez administratora.

Alan
@Olga

Maja problem z pracownikami brakuje duzo osob na montazu, nikt nie chce przyjsc tu robic nie ma co sie dziwic, praca przez posrednika i po 18 miesiacach out lub przenosza do innej firmy posred.a obiecuja ludzia przejecie, pracuje tu 10 lat, obsluguje wiekszosc stanowisk zaro.3.3.0.0.0 n.e.t.o oczywiscie 4bryg. Atmosfera w miare ale duzo podpierdallllaczy, i na dana chwile nie szykuja sie skoki w podwyzkach sporo osob sie zwalnia, fakt ze jak dobrze wchodzisz pod stol to i stawka inna, biuro to smiech na sali jak i cala gora, ABB to zadna konkurencja dla innych firm.pozdro

@Alan

Ludzi brakuje ne tylko w ABB to jest problem całego woj. Łódzkiego parcie na ludzi mają papierosy w Gostkowie, - 200-300 osób poszukują magazyny w Piątku i jak by było mało to ubojnia kurczaków w Korytach rozpoczęła rekrutację 1000 tak 1000 osób do ubojni drobiu , benefity to darmowy dowóz i dodatek za wynajem mieszknia

adek
@Alan

witam, ja jestem właśnie po rekrutacji, dostałem ofertę, cv wysłałem przez stronę aplikacyjną, zastanawiam się czy przyjąć, jakie dodatki oferują, jakieś bony na święta, wczasy pod gruszą, karty benefit, opiekę medyczną??? dajcie proszę znać

Mira

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd niezadowolenie!!

Kuntakinte
@Mira

Hahaha, no świetne wytłumaczenie usprawiedliwiające nieudolność każdego miernego pracodawcy, litości.. Więc teraz moja kolej, idealnych pracowników nie ma, firma powinna lepiej płacić a wtedy każdy byłby zadowolony, to ten sam poziom wypowiedzi..

Bartosz

Generalnie brakuje wszędzie ludzi do pracy. Warto tu aplikować?

Orest
@Bartosz

Nie warto. Mimo że brakuje ludzi , czas w ABB zatrzymał się w dawnej epoce. Nic nikomu się nie należy, na twoje miejsce jest 10 osób. Gdyby nie systemy 4bryg. to wypłata śmiech na sali.

Wadim

Ponoć na montażu oferują 400 zł w bonach sodexo jeśli ktoś zrezygnuje z urlopu w wakacje. A z drugiej strony rozpierdzielaja lakiernię bo przecież "taniej" jest oddać malowanie do prywaciarza. Dodam, że absolutnie bez żadnego przetargu...

Obama

Uczę się 2 miesiąc i nadal nic nie umiem

@Obama

To masz problem osobowy, wróć do "zeróki"

Olga

A czy można liczyć na benefity w postaci prywatnej opieki medycznej? Może karta sportowa? Kto jeszcze wyrazi opinię o ABB? Jak przebiega proces rekrutacji w tej firmie?

Olga

@Monter, a czy na premie można liczyć? Dysponujecie informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Monter
@Olga

@Olga Są kwestie ważne i ważniejsze. Najważniejszą kwestią w pracy jest dobra zapłata, której tu się doświadczy.

Prawowałem w Abb podnad rok,dział FF. Zrobki słabsze niz w Biedronce chyba.ze pracujesz w sytsemie 4 brygad i nie masz życia poza pracą.Atmosfera zależna od ludzi z którymi pracujesz,początkowo miałem fajny team ale pożniej przenisieni i "obcy" taka polityka szczucia zmian na siebie pod pretekstem zwiększenia wydajności itp.Najlepiej mają osoby które podpierdzielaja innych.Zasady bhp?żadnych...Szcególnie mowa o wyrywaniu z podłoża mold transformatora ale mają kupionych bhp-owców i udt.Pracujesz na godzine ale musisz wyrabiać normy... 3x tranformatory,pewnie doszło juz do 4 na osobę...Ogolnei nie polecam.Ps i te żydzenie na montażu.... uszczelnianie transformatoró najtańszym silikonem do "klibli"a nakrętki,podkładki tak przerobione,ze można sie zaciąć.

Monter

Nie polecam, bardzo niskie płace, ludzie odchodzą. Są tak zrozpaczeni, ze już nawet po OLXach dają ogłoszenia - i prawidłowo. Jeszcze trochę i sam dyrektor z prezesem będzie mi po śrubki biegał haha, pozdrawiam te ważne osobistości, wyczuwam koniec waszych czasów :*

Inż

Witam, Warto aplikować do ABB do nowej Fabryki Transformatorów Trakcyjnych ? Jaka atmosfera i warunki pracy?

Łoooo
@Inż

Nie warto, może się okazać, że zostaniesz zatrudniony a fabryki nie będzie albo coś gdzieś przeniosą i zostajesz na lodzie. Już były takie przypadki.

@Łoooo

Myślisz,że w Łodzi też to może nastąpić ?

Łoooo
@Inż

Nie wiem. Chodzi o to, że nie szanują pracowników, nie dostajesz feedbacku, nawet ciężko od nich wyciągnąć info o przedłużeniu umowy o pracę. Dobra praca na początek kariery zawodowej, nic więcej.

@Łoooo

Ok ,dzięki za pomoc w podjęciu decyzji.

Norbert

Jeśli nawet nie wszystko jest idealne to nie jest powód żeby obrażać innych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o ABB - Łódź

• Jak się pracuje w ABB?

Zobacz opinie na temat firmy ABB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABB