Opinie o F.B.I. TASBUD S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy F.B.I. TASBUD S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.B.I. TASBUD S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.B.I. TASBUD S.A. w Warszawa

Bartosz

Otrzymałem informację zwrotną po rozmowie mimo, że nie dostałem tej pracy. Często nie otrzymywałem nawet takiej odpowiedzi od potencjalnych pracodawców, mimo wcześniejszych zapewnień. Bardzo dziękuję

Maniek

Robię kolejną budowę z firmą. Współpracuję od 5 lat i kasa jest na czas.

Krzysztof

Umawianie rozmowy, dwukrotne przekładanie, brak informacji zwrotnej. Lekceważące podejście do kandydata. Stanowczo odradzam.

Maniek 2

Działam od lat i nie mam problemu

Inżynier Budowy

Rekrutacja zaczęła się planowo. Rozmowę prowadził prezes firmy, trwała ok. 20 minut, zapisywał coś w CV w trakcie odpowiedzi na pytania. Następnie zostałem poproszony o wyjście do recepcji i po 5 minutach poproszony ponownie. Okazało się, że zostałem przyjęty. Pani w Kadrach bardzo kompetentna i przyjemna, szybko umówiła mnie na badania lekarskie.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
qwer

Jak wygląda współpraca z FBI TASBUD pod względem podwykonawców

@qwer

Fatalnie, po zakończeniu jakiegoś odcinka prac czekasz tygodniami na wystawienie protokołu odbioru, a potem dłuuuugo po terminie - płatność(usunięte przez administratora) Poza tym kontakt tylko z kierownictwem na budowie, którzy i tak niewiele mogą wymóc na kadrze Zarządzającej, a jeśli zamierzasz się z kimś skontaktować to jedyną formą odpowiedzi jest sms, cytuje: "Nie mogę teraz rozmawiać. Bardzo proszę o przesłanie wiadomości SMS". Sorry ale SMS to ja mogę pisywać ze znajomymi(usunięte przez administratora) Mój epizod to jedna budowa i o jedną za dużo. (usunięte przez administratora) Nie polecam!

Heniek

Potwierdzam, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Mietek
@qwer

Najgorsza firma na rynku nie polecam

Legiew

Zazwyczaj zadowoleni pracownicy nie piszą bo tu nie zaglądają, natomiast Ci wiecznie narzekający zaraz smarują farmazony gdzie tylko się da.

Jaworek

Firma realizuje dużo budów, praca zawsze zapewniona, wynagrodzenia nie różnią się zbytnio od tych u innych generalnych. Większość negatywnych opinii pewnie jes pisanych przez inżynierów, którzy niewiele potrafią a oczekiwania takie jakby wszystkie rozumy pozjadali.

Obiektywny

Pracuję w tej firmie już od kilku lat. Zaczynałem od najniższego stanowiska w nadzorze. Na początku moje wynagrodzenie rzeczywiście może nie należało do najwyższych, ale też nie odbiegało od pensji moich znajomych na podobnych stanowiskach. Tak to już niestety jest, że same studia nie dają nam zbyt dobrego startu w życiu zawodowym. Ważne jest doświadczenie, i to co możemy zaoferować pracodawcy. Dziś jestem już wysoko w hierarchii firmy i jestem bardzo zadowolony z warunków zatrudnienia. Firma z benefitów oferuje m.in. pakiety medyczne, premie kwartalne i inne. Oczywiście gro osób tu komentujących zaprzeczających jakoby przyznawane były jakiekolwiek premie, pewnie nie pracowało dłużej niż przez okres próbny. Często organizowane są też spotkania/wyjazdy integracyjne na których bywają wszyscy chętni pracownicy, kadra dyrektorska oraz Zarząd. Dużym plusem jest, że pracownicy mają kontakt z Zarządem, a nie znają ich tylko ze strony firmowej, jak to ma miejsce w wielu przypadkach. A największą zaletą jest, że przełożeni potrafią dostrzec w pracowniku potencjał. Dają szansę młodym na wykazanie się. Jeżeli masz predyspozycje, to masz też szansę na szybki awans w strukturach firmy, co potwierdzam na własnym przykładzie.

Jaworek

Firma jak każda, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Iza

@Robol, piszesz, że pracujesz jako podwykonawca firmy. Ja szukam informacji od pracowników firmy o warunkach zatrudnienia. Czy osoby pracujące w F.B.I. TASBUD mogłyby przybliżyć realia pracy u tego pracodawcy? Chodzi mi też o rekrutacje. Czy są obecnie poszukiwani pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat zatrudnienia.

Lolek
@Iza

Sprawdź na stronie firmy tam coś powinno być o przyjęciach pracowników, kogo poszukują, może ci coś dopasuje?

@Iza

Napisałam już w oddzielnym poście, ale tak w skrócie to bardzo sobie chwalę pracę w FBI TASBUD.

Jak się pracuje z ludźmi z F.B.I. TASBUD S.A.?

Jest ok

Legiew

Do wszystkich tu piszących te bzdury na temat zatrudnienia. Najpierw zweryfikujcie uczciwie swoje umiejętności, wymagania i zazwyczaj roszczeniową postawę. Przychodzicie do pracy bez doświadczenia, bez umiejętności niezbędnych do pracy na budowie i z oczekiwaniami jak na stanowisko kierownicze. Ktoś musi poświęcić dużo czasu, żeby was wszystkiego nauczyć abyście byli wartościowymi inżynierami bo ukończone studia to dopiero początek. Firma daje młodym inżynierom możliwość rozwoju i czasem bardzo szybkiego awansu, ale trzeba też dać coś od siebie a nie tylko postawa roszczeniowa "bo mi się należy". Jestem pracownikiem F.B.I. TASBUD S.A od wielu lat i widzę jak z roku na rok przychodzą do pracy ludzie, którzy najchętniej zamiast pracować to popisali by na FB i selfika sobie w kasku strzelili, natomiast jak trzeba wyjść na budynek z niwelatorem lub poziomicą to muszą sobie to wyguglować bo nie mają pojęcia co to jest. Zasada jest taka "pokaż, że jesteś wart swoich oczekiwań wobec pracodawcy" Zbyt trudne?

Ciekawa

Jakie są warunki pracy w tej firmie? Godziny pracy, płatność za nadgodziny lub ich odbiór? Co z pracą w sobotę? jaka atmosfera pracy?

@Ciekawa

Jesli wykazujesz się zaangażowaniem i chęcią do pracy to jest to docenione. Od wielu lat tam pracuję i kasa zawsze w terminie.

szarak

Byłem na rekrutacji czekam na informację :-)

omom
@szarak

Hej, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Mógłbyś coś więcej opisać?

Firma niewarta uwagi pod względem zatrudnienia. Nie szanują czasu innych. Podczas rozmów rekruterzy nie są w stanie odpowiedzieć na pytania dot pracy. Jedyna odpowiedz to "informacje podane w ogłoszeniu" lub "zapytam szefa". Podczas podpisania umowy zmiana warunków godzinowych i finansowych. Odradzam wszystkim

Podwykon

Współpracuje od kilku lat z powodzeniem

Janek
@Podwykon

Myślę, że nie jest to możliwe. To jakaś błędna informacja.

Potwierdzam

wykonawca
@Podwykon

Witam, czy uzyskam więcej informacji od Pana odnośnie współpracy z tą frimą jako podwykonawca? Czy mogę prosić o kontakt mailowy?

Iza

Obecnie na stronie firmy w zakładce oferty pracy pojawiły się nowe ogłoszenia o prace na stanowiska: kierownik budowy, kierownik projektu, kosztorysant i kierownik robót elektrycznych. Firma oferuje stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju. Czy ktoś z użytkowników forum, którzy są zainteresowani tą firmą będzie aplikować na te stanowiska? Jeśli tak podzielcie się swoim doświadczeniem i napiszcie jakie warunki pracy zaproponował Wam pracodawca?

kandydat
@Iza

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną z panem prezesem i mimo, że potwierdziłem termin i czas i poniosłem określone koszty związane z przyjazdem, to nie miałem możliwości spotkania się z panem prezesem ponieważ - wyjechał .... olał to spotkanie i sobie pojechał. Dlatego nie polecam tej firmy, szkoda czasu i pieniędzy na jeżdżenie (usunięte przez administratora)

Qam

Mi się dobrze współpracuje. Roboty jak wszędzie wynagrodzenie normalne

Iza

Firma na swojej stronie https://fbitasbud.pl/kariera/oferty-pracy nadal poszukuje pracowników na stanowiska, o których wcześniej pisałam. Prócz tego F.B.I.Tasbud daje szansę studentom na odbycie praktyk i zapoznanie się z obowiązkami na konkretnym stanowisku. Firma z wieloletnim doświadczeniem stawia na ustawiczny rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji swojej kadry, dba o miłą atmosferę w miejscu pracy. Jeśli ktoś z Was jest studentem w trakcie nauki lub absolwentem firma daje możliwość odbycia praktyk i stażu oraz współtworzenia ważnych projektów, szkoleń i kursów branżowych. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby pomóc @Genkowi i napisać kilka słów na temat benefitów pozapłacowych? Dodatki do wynagrodzenia w postaci premii lub pakietu socjalnego są często czynnikiem bardzo motywującym pracownika.

Alek

Co to za bzdury?

Sebix
@Iza

Nic nie dają ponad (usunięte przez administratora) kiła i mogiła nie polecam

Rychu
@Iza

Dają zapis w umowie "ryczałt za nadgodziny" i siedzisz 10h na budowie. Roboty masz tyle, że nawet nie masz kiedy pomyśleć o odbieraniu nadgodzin. Benefity? Ja w biurze budowy miałem kawę rozpuszczalną i mleko.

Wojtech

Czy może ktoś ocenić pracę w tej firmie na stanowisku inżyniera budowy?

Orwo
@Wojtech

Widzą, że od lat się nic nie zmienia w firmie Tasbud. ..."Podejście do pracownika "nie ten, to kto inny"... Dokładnie tak jest. Mają bardzo dużą rotację kadry inżynierskiej. Najpierw przyjmują ludzi bez doświadczenia, a potem mają do nich pretensję, że tego doświadczenia nie mają. Nie szanują ludzi. (usunięte przez administratora) Nierealne oczekiwania. Ale wypłata na czas. Jak nie masz nic, warto iść. najwyżej trochę sobie nerwy poszarpiesz.Jeśli masz inną pracę, nie warto.

Zostaw merytoryczną opinię o F.B.I. TASBUD S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w F.B.I. TASBUD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy F.B.I. TASBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.B.I. TASBUD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.B.I. TASBUD S.A.?

Kandydaci do pracy w F.B.I. TASBUD S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.B.I. TASBUD S.A.
3.4/5 Na podstawie 633 ocen.

F.B.I. TASBUD S.A.