F.B.I. TASBUD S.A.

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o F.B.I. TASBUD S.A.

Pracodawca

 Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o Grupie Kapitałowej F.B.I. TASBUD


Dziękujemy za wszystkie Państwa opinie. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące działalności naszej Grupy Kapitałowej oraz Zespołu. Jesteśmy również tam, gdzie pojawiają się kandydaci zainteresowani pracą, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania i wyjaśniać kwestie związane z zatrudnieniem w naszej firmie.

 

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością. Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD z wyłącznie polskim kapitałem i ponad 35-letnim doświadczeniem działa jako Generalny Wykonawca w kraju i na świecie, oferując wznoszenie obiektów budowalnych w systemie Design & Build, Build oraz Design, realizując inwestycje zarówno z sektora prywatnego jak i Zamówień Publicznych.

Grupa mocno rozwinęła swoją działalność również na terenie Skandynawii, gdzie w skład Grupy Kapitałowej wchodzi TASBUD SVERIGE AB (odpowiednik polskiej spółki akcyjnej).

W Grupie intensywnie działa Pion Naukowo-Badawczy, który z sukcesami współpracuje z Pionem Prefabrykacji, dzięki czemu Grupa ma na swoim koncie szereg innowacyjnych rozwiązań oraz zdobyte patenty klasy A, tworzące między innymi system zintegrowanego budownictwa energooszczędnego z prefabrykowanych elementów żelbetowych. W swoich zasobach posiadamy własną fabrykę własną proekologiczną fabrykę modułów i prefabrykatów w technologii żelbetowej i betonowej, co stawia nas w pozycji lidera na rynku.

Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty pracy zarówno w kraju, jak i za granicą.


Nasza Grupa jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy, dlatego aby przybliżyć nasze działania, będziemy zamieszczać wpisy z najważniejszych wydarzeń i inicjatyw, w których bierzemy udział. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu.

 
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w F.B.I. TASBUD S.A.?

F.B.I. TASBUD S.A. Nowy wpis
Pracodawca
@Pytanie

W biurze staramy się stawiać na luźniejszy dress code utrzymany w stylizacji smart casual.

Joanna Nowy wpis
@F.B.I. TASBUD S.A.

czy taki pracownik budowlany ma zapewniony strój roboczy, dwa-trzy komplety na zmianę ?

Nowy wpis

Pracodawca

@Joanna

Pani Joanno, Wszystkim pracownikom budowlanym zapewniamy komplet odzieży ochronnej.

Dareczek
Były pracownik

Praca w firmie F.B.I TASBUD jest naprawde super zgrany zespół ,współpraca jest niesamowita tak samo jak atmosfera i bardzo wysoki poziom wykonywania pracy zwiazany z obiektami i ich wykonanymi pracami ,traktujemy sie wszyscy jak rodzina Pozdrawiam

1
Pytanie
 Pytanie

Na jakie wsparcie w F.B.I. TASBUD S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Witam! Czy w obiekcie w Michalowku k. Załusk na stanowisko pracownik produkcji przewidziana jest praca dla kobiet? A może pod uwagę są brani tylko panowie? Pozdrawiam!

Robert
Kandydat
 Pytanie

Siema! Szukam nowego miejsca pracy, więc obserwuję osądy pracowników. Zakładam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie F.B.I. TASBUD ? Czy firma dobrze traktuje pracownika? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Robert

Seba1248
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, czy rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. zaopatrzenia została zamknięta? Aplikowałem poprzez portal Pracuj. pl i nie wiem czy się nie spóźniłem.

Pracodawca

@Seba1248

Dzień dobry, Prośba o kontakt mailowy: rekrutacja@fbitasbud.pl, Dział Rekrutacji udzieli Panu informacji o statusie aplikacji.

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w F.B.I. TASBUD S.A.?

6
Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Dzień Dobry, kiedy rusza rekrutacja do nowego obiektu w okolicach Załusk? Gdzie mozna wysłać dokument CV?

2

Pracodawca

@Zainteresowany

Dzień dobry, CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@fbitasbud.pl, aktywne oferty pracy dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce oferty pracy: https://fbitasbud.pl/oferty-pracy/

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Proszę o informację na temat rekrutacji do obiektu w okolicach Załusk. Gdzie można wysłać aplikacje?

Pracodawca

@Zainteresowany

Dzień dobry, CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@fbitasbud.pl, aktywne oferty pracy dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce oferty pracy: https://fbitasbud.pl/oferty-pracy/

Pracodawca

 Aktualność
Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD na szklanym ekranie jako ekspert na wydarzeniu organizowanym przez Instytut Techniki Budowlanej – „Wspieramy eksport wyrobów i usług budowlanych”

V-ce Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD dr inż. Andrzej M. Czapczuk uczestniczył jako ekspert w debacie organizowanej przez Instytut Techniki Budowlanej poświęconej tematyce potencjału polskiego eksportu wyrobów i usług budowalnych.

Wydarzenie rozpoczęło wystąpienie Anny Korneckiej - Wiceminister Rozwoju, Pracy i Technologii do spraw budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa, nawiązujące do trwającego w dniach 21 – 25 czerwca Tygodnia Przedsiębiorcy. O narzędziach wspierających eksport – badaniach, ocenach technicznych i certyfikatach opowiedzieli: mgr inż. Anna Panek - Zastępca Dyrektora ds. Oceny Technicznej i Harmonizacji Europejskiej, ITB oraz dr inż. Krzysztof Kuczyński - Zastępca Dyrektora ds. Badań i Innowacji, ITB.

Wydarzenie zwieńczyła debata pt. „Szanse i wyzwania eksportu z punktu widzenia polskich przedsiębiorców” z udziałem dra inż. Roberta Geryło - Dyrektora Instytutu Techniki Budowlanej oraz dra inż. Andrzeja M. Czapczuka - V-ce Prezesa Zarządu Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD i Prezesa Polskiego Klastra Eksporterów Budownictwa, dra inż. Szymona Firląga - Prezesa Związku Pracodawców Producentów Materiałów dla Budownictwa, Janusza Komurkiewicza - Prezesa Zarządu Związku Polskie Okna i Drzwi oraz Członka Zarządu FAKRO Sp. z o.o., dra inż. Jacka Michalaka - Wiceprezesa Zarządu ds. Rozwoju, Atlas Sp. z o.o. oraz dra inż. Sebastiana Walla - Przewodniczącego Europejskiej Organizacji ds. Oceny Technicznej, ITB.

Eksperci dyskutowali m.in. na temat zapotrzebowania na wyroby budowlane w Unii Europejskiej i wynikających z tego możliwościach dla eksportu wyrobów produkowanych w Polsce,  w tym materiałów budowalnych związanych z termomodernizacją oraz stolarką okienną. O eksporcie w tym o jednym z trudniejszych rodzajów eksportu usług, czyli eksporcie generalnego wykonawstwa opowiedział dr inż. Andrzej M. Czapczuk. Wejście na nowe, nieznane rynki wymaga długotrwałego, często wieloletniego przygotowania. Jednym z tajników sukcesu działalności Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD zagranicą, w tym na wymagającym rynku skandynawskim jest posiadanie ugruntowanej, mocnej pozycji na rynku rodzimym. Przy eksporcie generalnego wykonawstwa w krajach takich jak np. Szwecja oprócz wymagań unijnych, bardzo ważne jest spełnienie wszystkich uwarunkowań i norm lokalnych. Działania na rynkach zagranicznych wymagają również stworzenia odpowiednich struktur w danym kraju, zbudowania zaplecza, wyszkolenia pracowników itd., co jest procesem skomplikowanym i złożonym. Nie mniej jednak, tak jak w przypadku szwedzkiej spółki akcyjnej w pełni należącej do Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD – TASBUD SVERIGE AB jest to proces bardzo ciekawy, pełny wyzwań i niewątpliwie pozytywnie wpływający na rozwój i siłę Grupy.

V-ce Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD wspomniał również o popularności prefabrykacji w Skandynawii. Sukces eksportu wyrobów budowlanych na rynki zachodnie nie zawsze związany jest wyłącznie z niską, konkurencyjną ceną produktu. Skandynawowie wymagają produktów o najwyższej jakości, spełniających wysokie normy pro-środowiskowe. Takie właśnie wyroby ma w swojej ofercie najnowsza proekologiczna fabryka modułów i prefabrykatów w technologii żelbetowej i betonowej należąca do Grupy Kapitałowe F.B.I. TASBUD.

Na zakończenie debaty uczestnicy podnieśli jeszcze temat innowacji, która jest wartością dodaną i stanowi przewagę konkurencyjną polskich eksporterów branży budowlanej na rynkach zagranicznych.
 
Wydarzenie do ponownego obejrzenia dostępne jest online na stronie:

Pracodawca

 Aktualność
Łączymy świat nauki i biznesu - Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD Partnerem Konferencji Engineering Sciences & Business 2021

Nasza Grupa Kapitałowa aktywnie włączyła się w jubileusz 70 lat istnienia Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej. V-ce Prezes Zarządu dr inż. Andrzej M. Czapczuk oraz Dyrektor ds. Ekonomicznych Łukasz Szydłowski 17 czerwca wzięli czynny udział w Konferencji ,,Engineering Sciences & Business 2021” organizowanej przez Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa o. w Białymstoku.

Szeroka tematyka Konferencji objęła zagadnienia związane z transferem nauki i technologii do przemysłu oraz komercjalizacji wyników badań. Wydarzenie było doskonałą okazją do zapoznania się z potencjałem badawczo-usługowym Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku PB, a także działalnością innowacyjnych firm w obszarze nauk inżynieryjnych.

Wśród prelegentów oprócz naszej Grupy znaleźli się również przedstawiciele firm i instytucji współpracujących z WBiNŚ, przedstawiciele Urzędu Miasta Białystok, czy też Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Dyrektor ds. Ekonomicznych Grupy F.B.I. TASBUD Łukasz Szydłowski przedstawił działania i osiągnięcia Pionu Naukowo Badawczego (PNB) funkcjonującego z sukcesami od wielu lat w strukturach Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD. Pion skutecznie stworzył pomost pomiędzy światem biznesu oraz nauki dzięki licznym konsorcjom z wybitnymi jednostkami naukowymi, dotyczącymi m.in. fotokatalitycznych prefabrykatów oraz innowatorskim wysokopunktowanym oraz wielokrotnie cytowanym publikacjom naukowym. PNB realizuje również projekty związane ze sztuczną inteligencją oraz bezpieczeństwem w budownictwie.

PNB Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD od lat prowadzi wielowątkową współpracę z Politechniką Białostocką.  Jej istotnym elementem jest udział F.B.I. TASBUD w składzie Rady Programowej Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, a także realizacja przez Konsorcjum Politechniki Białostockiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Koszalińskiej oraz Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD wspólnego projektu pn. „Wdrożenie wyników prac B+R w zakresie inteligentnej, energooszczędnej technologii projektowania systemu suchych instalacji hydrantowych w oparciu o zastrzeżone rozwiązanie”.

Konferencja zorganizowana w ramach jubileuszu 70-lecia Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej stworzyła przestrzeń do dialogu naukowców z przedsiębiorcami oraz pozwoliła poznać wzajemne potrzeby, oczekiwania, bariery i możliwości współpracy biznesu i nauki.

 
Nagranie z przebiegu całej Konferencji ,,Engineering Sciences & Business 2021”dostępne jest online:

Pracodawca

 Aktualność
Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD uczestnikiem i sponsorem Ogólnopolskiego Zjazdu Dziekanów Kierunku Budownictwo
 
W murach Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku w dniach 10 i 11 czerwca 2021 roku odbył się Ogólnopolski Zjazd Dziekanów wydziałów uczelni prowadzących kształcenie na kierunku Budownictwo tym razem zorganizowany został przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Zjazd jest elitarnym spotkaniem osób sprawujących funkcje kierownicze (Rektorzy i Dziekani) na uczelniach technicznych w Polsce, w celu omówienia kluczowej strategii dla kierunku, organizowanym corocznie przez ośrodki akademickie.

Patronat honorowy nad organizowanym wydarzeniem objęli: Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba, Przewodnicząca Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa prof. dr hab. inż. Maria Kaszyńska oraz Prezes Krajowej Rady Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa prof. dr hab. inż. Zbigniew Kledyński.

Zjazd realizowany został w dwóch częściach. Pierwsza (w trybie zdalnym) odbyła się 22 kwietnia 2021 r. Wzięło w niej udział ponad 90 osób, w tym Rektorzy i Dziekani reprezentujący 20 uczelni publicznych, przedstawiciele instytucji badawczych i naukowych oraz organizacji zawodowych. Druga (w trybie hybrydowym) miała miejsce w dniach 10 - 11 czerwca w Filii Politechniki Warszawskiej w Płocku.

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD, która niewątpliwie wraz z Uczelniami stworzyła pomost pomiędzy nauką i biznesem w sektorze budowlanym. Od wielu lat w strukturach Grupy działa z sukcesami Pion Naukowo Badawczy (PNB), który realizuje szereg innowacyjnych projektów m.in. z zakresu sztucznej inteligencji w budownictwie, czy też innowatorskich technologii prefabrykacji. Grupę reprezentował V-ce Prezes Zarządu dr inż. Andrzej M. Czapczuk, dysponujący szeroką wiedzą teoretyczną i zarazem praktyczną.
Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w F.B.I. TASBUD S.A.?

Pytanie
 Pytanie

Wiecie może czy w F.B.I. TASBUD S.A. szukają chętnych na staż?

Pracodawca

@Pytanie

Osoby zainteresowane stażem lub praktykami zachęcamy do wysyłania CV na adres: praktyki@fbitasbud.pl

Pracodawca

 Aktualność
Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD liderem Forum Work & Science, poświęconemu współpracy sektorów nauki i biznesu

Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD posiadając szerokie i wieloletnie doświadczanie we współpracy z jednostkami naukowymi wzięła aktywny udział w organizowanym przez Krajową Reprezentację Doktorantów wydarzeniu Forum Work & Science, które rozpoczęło się 27 maja br.  

V-ce Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD dr inż. Andrzej M. Czapczuk rozpoczął Forum, w którym uczestniczyli przedstawiciele nauki, biznesu oraz Rządu, prezentując wykład w stylu TED przedstawiający w ujęciu globalnym współpracę między światem nauki a biznesu podając liczne przykłady osiągnięć w tej dziedzinie globalnej Grupy Kapitałowej, która z sukcesami współpracuje z uczelniami i innymi jednostkami naukowymi w kraju i za granicą. W dalszej części odbył się panel poświęcony Wyzwaniom i możliwościom we współpracy w ramach prac wdrożeniowych. Uczestnicząc w panelu dr inż. Andrzej Czapczuk mówił m.in. o barierach, które mogą wystąpić w relacji nauka – biznes i jak sobie z nimi radzić, a także o perspektywach, które pojawiają się w takiej współpracy.

V-ce Prezes Zarządu podkreślał również udaną i szeroką współpracę o charakterze stałym Grupy z instytucjami naukowymi, co sprawiło, iż niezbędne było zawiązanie stałych konsorcjów, m.in. Konsorcjum Badawczo-Rozwojowe Interdyscyplinarnych Rozwiązań w Budownictwie tworzone z Politechniką Warszawską oraz Polską Akademią Nauk, czy też Konsorcjum z Politechniką Białostocką, Politechniką Wrocławską i Politechniką Koszalińską.

Po wystąpieniu odbył się interesujący panel dyskusyjny poświęcony współpracy biznesu i nauki podczas prac wdrożeniowych prowadzony przez mgr inż. Jarosława Olszewskiego - Przewodniczącego Krajowej Reprezentacji Doktorantów. W panelu udział wzięli V-ce Prezes Zarządu oraz Dyrektor Generalny Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD - dr inż. Andrzej M. Czapczuk, Wiceminister Edukacji i Nauki - Wojciech Murdzek, V-ce Prezes Zarządu - Autopart S.A. – Mariusz Słowik oraz dr inż. Krzysztof Zieliński z Pracowni Wspomagania Diagnostyki i Terapii Układu Krążeniowo-Oddechowego Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza PAN.
Paneliści poruszali m.in. tematykę barier w rozpoczęciu współpracy pomiędzy uczelnią a przedsiębiorstwem, czy też narzędzi proponowanych przez instytucje państwowe, które mają za zdanie zacieśnić współpracę między naukowcami a otoczeniem społeczno-gospodarczym.

W piątek 28 maja w ramach Forum Work and Science odbył się koncert online zwieńczony rozdaniem nagród. Nasz Grupa została wyróżniona jako jeden z najciekawszych wykładów wygłoszonych podczas Forum.
Transmisja z wydarzenia dostępna jest online:

Pracodawca

 Aktualność
Witamy praktykantów w Grupie Kapitałowej F.B.I. TASBUD

W ramach współpracy ze szkołami ponadpodstawowymi, kształcącymi młodzież w klasach budowlanych witamy w naszej Grupie na miesięcznych praktykach uczniów z Technikum Budownictwa i Architektury nr 1 im. prof. Zdzisława Mączeńskiego w Warszawie oraz z Zespołu Szkół nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku.
Uczniowie będą zdobywać wiedzę z zakresu budownictwa na prowadzonych przez nas budowach na terenie Mazowsza.

Jako doświadczony Generalny Wykonawca działamy globalnie, ale myślimy lokalnie,  cieszymy się więc, że nasz program #Zbuduj z nami swoją przyszłość przyczyni się do wykształcenia młodych zdolnych i ambitnych osób, z którymi będziemy mogli w przyszłości realizować innowacyjne projekty.

Pracodawca

 Aktualność
Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD rozpoczyna wielowątkową i długoterminową współpracę z Powiatem Płońskim.

W czwartek 22 kwietnia w sali konferencyjnej Starostwa Zarząd Powiatu Płońskiego i Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD podpisali Memorandum o współpracy.
Dokument jest efektem wielu spotkań roboczych i rozpoczyna wielowątkową i długoterminową współpracę z Powiatem Płońskim obejmującą m.in. plany w zakresie przeprowadzenia praktyk oraz staży krajowych, a także zagranicznych dla uczniów szkół ponadpodstawowych – Zespołu Szkół nr 1 oraz Zespołu Szkół nr 2 w Płońsku oraz inne działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Z ramienia Zarządu Powiatu Płońskiego memorandum podpisali: Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska oraz Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński. Z ramienia Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD dokument podpisał V- ce Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD dr inż. Andrzej Czapczuk.

czytaj więcej na: https://fbitasbud.pl/aktualnosci/ostatnie-wydarzenia/-grupa-kapitalowa-f-b-i-tasbud-rozpoczyna-wielowatkowa-i-dlugoterminowa-wspolprace-z-powiatem-plonskim

Pracodawca

 Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o Grupie Kapitałowej F.B.I. TASBUD


Dziękujemy za wszystkie Państwa opinie. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące działalności naszej Grupy Kapitałowej oraz Zespołu. Jesteśmy również tam, gdzie pojawiają się kandydaci zainteresowani pracą, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania i wyjaśniać kwestie związane z zatrudnieniem w naszej firmie.

 

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością. Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD z wyłącznie polskim kapitałem i ponad 35-letnim doświadczeniem działa jako Generalny Wykonawca w kraju i na świecie, oferując wznoszenie obiektów budowalnych w systemie Design & Build, Build oraz Design, realizując inwestycje zarówno z sektora prywatnego jak i Zamówień Publicznych.

Grupa mocno rozwinęła swoją działalność również na terenie Skandynawii, gdzie w skład Grupy Kapitałowej wchodzi TASBUD SVERIGE AB (odpowiednik polskiej spółki akcyjnej).

W Grupie intensywnie działa Pion Naukowo-Badawczy, który z sukcesami współpracuje z Pionem Prefabrykacji, dzięki czemu Grupa ma na swoim koncie szereg innowacyjnych rozwiązań oraz zdobyte patenty klasy A, tworzące między innymi system zintegrowanego budownictwa energooszczędnego z prefabrykowanych elementów żelbetowych. W swoich zasobach posiadamy własną fabrykę własną proekologiczną fabrykę modułów i prefabrykatów w technologii żelbetowej i betonowej, co stawia nas w pozycji lidera na rynku.

Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty pracy zarówno w kraju, jak i za granicą.


Nasza Grupa jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy, dlatego aby przybliżyć nasze działania, będziemy zamieszczać wpisy z najważniejszych wydarzeń i inicjatyw, w których bierzemy udział. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu.

 
Kasia
Pracownik

Miła atmosfera jak na biuro budowy. Doświadczeni przełożeni co jest rzadkością z mojego doświadczenia.

Luck
Kandydat

Mają obecnie nabór do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o F.B.I. TASBUD S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w F.B.I. TASBUD S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy F.B.I. TASBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w F.B.I. TASBUD S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie F.B.I. TASBUD S.A.?

  Liczba opinii klientów firmy F.B.I. TASBUD S.A., to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy F.B.I. TASBUD S.A.?

  Kandydaci do pracy w F.B.I. TASBUD S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.B.I. TASBUD S.A.