Opinie o P.P.U.H. Glif Sławomir Ziółkowski w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.U.H. Glif Sławomir Ziółkowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.U.H. Glif Sławomir Ziółkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H. Glif Sławomir Ziółkowski w Mińsk Mazowiecki

Kondzio Nowy wpis
Inne

Cześć. mignely mi ogłoszenia od nich ale bez wpisanych stawek. sa na tyle dobrze ze mógłbym sie teraz spytać czy nie maja jeszcze miejsca? Dziwia mnie te hejty tutaj ale czy gdyby były sprawdzone to oni mogliby dalej działać?

Gość Nowy wpis
Inne

Witam. Niestety potwierdzam. GLIF jest to nie poważna firma. Nie warto robić biznesu w żadnym aspekcie budowlanym ,technologicznym , sprzętowym w jakim kolwiek z właścicielem oraz personelem firmy odpowiedzialnym za kontakty z dostawcami.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w P.P.U.H. Glif Sławomir Ziółkowski?

Wykonawca

Zwykły zlodziedz.Nie współpracować z tą firmą .Kasa tylko przez sad

Norison Nowy wpis
Kandydat
@Wykonawca

a można więcej szczegółów?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.U.H. Glif Sławomir Ziółkowski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Marta
Inne

Szukam stażu w biurze gdzieś w okolicy i myślałam czy nie zajrzeć tutaj ale natknęłam się na te dawne opinie... Czy ktoś mógłby się jakoś do nich odnieść? Faktycznie występowały tego typu problemy? A jeśli tak to jak sytuacja wygląda tu w firmie aktualnie, jest już w porządku i można rozglądać się za pracą?

Patryk
Inne

Biorą budowę i potem zwalaja wszytko na podwykonawce. Przeciagaja płatności do kilku miesięcy. Uważajcie!!!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w P.P.U.H. Glif Sławomir Ziółkowski? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Leon
@Pytanie

Człowieku to jest najgorsza firma jakią moje oczy widziały. Poczytaj na forach. Przez 1 budowę 6 razy zmieniał się kierownik. Szerokim łukiem omijać.

Nat

Szanowni Podwykonawcy! Radzę omijać z daleka. Glif nie płaci. Wezwania do zapłaty nie działają, tylko przez sąd, a na skutek - stracony czas i kasa .

Brat
@Nat

Potwierdzam w 100% A właściciel zasłania się pracownikami.Typowy bufon.Omijać bardzo szerokim łukiem tą wydmuszkę.

Emil
@Brat

Potwierdzam.

Montażysta
Inne

Wszystko przebiegło srpawnie, kierownik na budowie pomocny, odbiór bezproblemowy. Nie rozumiem tych negatywnych opini. Panowie z biura pod telefonem i często byli na budowie. Płatność co prawda dwa dni po terminie, ale po przypomnieniu została opłacona.

Seba
Inne

A jak jest z grafikiem? W miarę elastyczny?

WYKONAWCA

Radzę omijać z daleka.Terminy płatności na papierze nie maja żadnego znaczenia.Pozdrawiam wytrwałych !!!!

Wrobiony
@WYKONAWCA

Czekam na płatności z listopada grudzień 12.03.2020. Bez komentarza.Robota skończona w styczniu.Prawdopodobnie sąd!

zorro

bloto po kolana na budowie .

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H. Glif Sławomir Ziółkowski - Mińsk Mazowiecki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w P.P.U.H. Glif Sławomir Ziółkowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.U.H. Glif Sławomir Ziółkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.U.H. Glif Sławomir Ziółkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.U.H. Glif Sławomir Ziółkowski
1/5 Na podstawie 1 ocen.