Opinie o CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. w Kraków

baner wywiady
SO Nowy wpis
Inne

Pilnie proszę o podpowiedź, jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania branży sanitarnej? Zostały dwa dni na aplikację, nie zauważyłem wcześniej. Ile wynosi dofinansowanie do opieki medycznej? Nowy pracownik załapie się od razu na świadczenie świąteczne, czy będzie jakiś okres próbny bez benefitów?

Bartłomiej
Kandydat
 Pytanie

Witam, na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku inżyniera Budowy w Krakowie?

Kasia
Były pracownik
@Bartłomiej

Po studiach 1800zl

Andrzej Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Kasia

Przecież to poniżej kwoty minimalnej. Chyba masz na mysli euro?

Administrator Nowy wpis

Czy firma CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. oferuje elastyczne godziny pracy?

Gg
 Pytanie

oferujecie prace od 1900 euro netto a na budowie zagranica jest placone od przerobu jak to jest uwas w tej pracy ?

Robert
Inne
@Gg

Czyli ile realnie można zarobić? Można przerobić tyle, aby zarobić więcej niż te 1900 euro netto? Daj znać, proszę.

Mason Nowy wpis
Kandydat
@Robert

W Szwecji, Norwegii 12-14e netto, z czym do lydzi, 1900 za 220h

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier budowy w firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Praca w Niemczech: Elektryk
Wrocław
Krzysztof Wróblewski Recruitment Partner
Wyślij CV
logo firmy Spawacz
Gdynia
Kornelia Hydro-Serwis Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
Szczecin
Fixit Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Cieśla

Chemobudowa Kraków S.A czy prowadzicie teraz rekrutację do Niemiec i jakie stawki proponujecie dla osób z 15 letnim doświadczeniem

Ostrzegam
Kandydat
@Cieśla

Stawki 9 euro brutto ale podpisuje sie druga liste dla niemcow minimalna place 15.40 pracuje sie od 7 do 18 a w soboty od 7 do 13 tyle godzin w miesiacu i 2000 tys euro nie widzi sie nie polecam tej firmy nieaz trzeba sie klocic z kierownikami ze zle wyplaty naliczaja lepiej szukac gdzie inndziej pracy niz tam to jest smiech na sali zeby dostawac 9 euro brutto a tylko kierownicy na tym zyskuja

odis
Były pracownik
@Cieśla

Nieco to dziwne że osoby z 15 letnim doświadczeniem muszą się prosić o pracę (jeszcze w branży budowlanej)

Anna
Inne
@odis

No wiesz, w życiu bywa to różnie i chyba nie należy się dziwić, że osoba z 15-letnim doświadczeniem "prosi" o pracę. @odis, pewnie pracujesz w firmie CHEMOBUDOWA. Orientujesz się może, czy w chwili obecnej organizują tam jakieś programy stażowe dla studentów i absolwentów?

1
marcinp
Były pracownik
@Cieśla

Nie polecam Chemobudowy, słabe stawki i trudno dogadac się z kierownikami. Pracuje teraz przez firme z gliwic neobudma i sobie chwale. Kasa na koncie jak nalezy, praca w holadnii, godzin duzo.

1
Mason
Kandydat
 Pytanie
@Ostrzegam

Ile? Ktos jedzie do reichu tyrac na budowie za 6.5e netto?

maro
Pracownik

Informacja dla Operatorów Żurawi Wieżowych stawka 12euro netto praca Niemcy.

Czarny
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy to prawda ze nadzór w Polsce pracuje po 8h?

Kasia
Były pracownik
@Czarny

Zależy na jakiego kierownika trafisz i w zależności od budowy, ale nadgodziny miłe widziane (bezpłatne).

Anna
Inne
@Kasia

Jak to bezpłatne? To chyba trochę inaczej powinno wyglądać, albo płatne, albo wolne do odbioru, naprawdę ktoś się godzi zostawać dłużej za darmo?

Pytanie
 Pytanie

Czy CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. zapewnia kartę multisportu?

Nik
Pracownik
@Pytanie

Nie. Jest karta fit profit.

Dorota
Inne
@Nik

Czym to się różni, to też jest karta wstępu na siłownię, mam taką nadzieję?

dd

oferują od 1900 e miesięcznie a do wypłaty 1720 za 220 godzin pieniędzy niema i nie będzie

Anna
Inne
@dd

Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenie to trzeba mieć na uwadze, że jest to kwestia raczej indywidualna. Ciekawi mnie, jak wyglądają pozostałe warunki pracy w CHEMOBUDOWIE. Dobrze byłoby chociażby wiedzieć, co z dostępem do prywatnej opieki lekarskiej. Wszyscy pracownicy firmy mają to zapewnione?

Ostrzegam
Były pracownik
@Anna

Raczej opieki w niemczech nie ma na te ich ubezpieczenia turystyczne niemcy wystawiaja rachunki i trzeba sie biura we frankfurcie biura prosic zeby pokryli koszty rabia ludzie po 20 lat tam i nie wiedza co to niebieska karta ze ubezpieczenie turystyczne

Marek
Inne
 Pytanie

Czy zjazdy do polski firmowymi autami są jakoś dodatkowo naliczane czy tylko paliwo cie interesuje i te zjazdy co 2 tyg występują??

?
Inne

@Kamera to nie ma współpracy między pracownikami?

Kamera
Były pracownik

Pracowałem na budowie w Niemczech płaca uzależniona od kierownika i jego sługusów. Większość pracowników szczególnie tych starych zakapiorów tylko patrzą i czekają jak Cię tu(usunięte przez administratora)A jeśli chodzi o pracę to orka wszystko na szybkości nie myśleć, nie odzywać się tylko robić.

Pytanie
 Pytanie

Czy w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. są paczki/bony świąteczne?

Pracodawca

@Pytanie

Tak. Z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w zależności od spełnienia kryterium dochodowego Pracownicy otrzymują corocznie w grudniu tzw. paczki mikołajowe dla dzieci do 14 roku życia oraz tzw. świadczenia świąteczne w formie pieniężnej.

Michał
@CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.

A czy dla pracowników pracujących w Niemczech także przysługują benefity takie same jak dla tych pracujących na budowach w Polsce?

Engee

Witam, Jakich warunków współpracy można się spodziewać na stanowisku Inspektora ds. ofertowania i kosztorysowania? Pozdrawiam.

Pracodawca

@Engee

Witam. Zatrudnienie odbywa się na podstawie umowy o pracę, praca od poniedziałku do piątku po osiem godzin w siedzibie Spółki przy ul. Klimeckiego w Krakowie. O pozostałych warunkach zatrudnienia informuje Dyrektor po zaproszeniu wybranych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną. Pozdrawiamy serdecznie.

ary

Wysłałem do nich aplikację już 2 miesiące temu i do tej pory żadnej odpowiedzi. W Niemczech to nie do pomyślenia, obojętnie czy decyzja pozytywna czy negatywna zawsze odpowiadają i to szybko odpowiadają, tylko nie w POlandii i nie w chemobudowie. Nie wiem co sądzić na temat tej firmy, może jest, albo chciałaby być dobra, ale widać że ludzi a szczególnie kandydatów do pracy i to na eksponowane stanowiska w ogóle nie szanuje....

Pracodawca

@ary

Szanowny Panie. Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Celem wyjaśnienia sytuacji prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 12 652 75 31 (kraj), 12 652 75 33 (Niemcy).

Kriss

Witam, jakie oferujecie warunki na stanowisku cieśla szalunkowy(8 lat doświadczenia na stanowisku ciesli) na terenie Krakowa? Na jakie zarobki można liczyć.?

Pracodawca

@Kriss

Witam. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w ogłoszeniu oferujemy 19,50 brutto na czas okresu próbnego trwającego około 1,5 miesiąca. Po tym okresie o wysokości stawki decydują Kierownik Budowy wraz z Menadżerem. Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych z dodatkiem 50% do wynagrodzenia. Oczywiście zapewniamy odzież roboczą, narzędzia i posiłki regeneracyjne. Posiadamy szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, paczki mikołajowe, świadczenie bożonarodzeniowe, dofinansowanie do kart Fitsport i Fitprofit), dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego. Od całości wynagrodzenia odprowadzamy składki na ubezpieczenia społeczne, co jest bardzo ważne w kontekście wysokości przyszłej emerytury.

Pracodawca

 Aktualność
Zakończył się XXI sezon piłkarskiej Biznes Ligi, w którym po raz pierwszy w historii uczestniczyła Chemobudowa - Kraków S.A. Drużyna reprezentująca naszą Spółkę swój debiut zaliczyła w rozgrywkach III ligi grupy D. Pierwszy sezon okazał się niezwykle udany, gdyż Chemobudowa zakończyła go na drugim miejscu w grupie zdobywając 44 punkty z bilansem bramkowym 83 - 32, odnosząc 14 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki, a tym samym awansując do rozgrywek II ligi, które ruszają już w maju.
Edi

Dokładnie, praca jak w obozie.... Ciągły mobbing, przecież niewolnictwo już dawno się zakończyło... Ludzie jak chcecie godnie pracować to polecam Skandynawie a nie pracę w Biegu i stresie w Niemczech.

Dariusz
Inne
@Edi

Twoja opinia wspomina o mobbingu. To bardzo poważny zarzut, na który należy mieć odpowiednie dowody. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika, lub jego ośmieszanie przed innymi. Najpierw porozmawiaj z przełożonym na ten temat i upewnij się, że taka sytuacja rzeczywiście ma miejsce, nim wyciągniesz błędne wnioski i oczernisz pracodawcę publicznie.

Pracodawca

 Aktualność
W dniu 30.10.2018 roku Chemobudowa – Kraków S.A. podpisała z Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie umowę na realizację zadania inwestycyjnego p.n. „Budowa basenu przy ul. Eisenberga w Krakowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz zagospodarowaniem terenu”. Termin zakończenia inwestycji planowany jest na 31.03.2021 roku, natomiast wartość kontraktu wynosi 55.870.000,00 zł. brutto.
Parametry techniczne obiektu:
• Powierzchnia całkowita 6.138,18 m2
• Kubatura 24.618,20 m3
Projektowany budynek pływalni oraz fitness to obiekty o funkcji sportowej i rekreacyjnej, przeznaczone do użytku publicznego. Podstawowym założeniem projektowym pod względem funkcjonalnym było stworzenie jak najbardziej wielofunkcyjnego obiektu, z ofertą skierowaną do jak najliczniejszego grona użytkowników. Budynki mają bryły w formie prostopadłościanów przykrytych dachem dwuspadowym. W warstwie plastycznej i formalnej wiodącą inspiracją była prostota i bardzo podobna funkcja tradycyjnego japońskiego kąpieliska geotermalnego – Onsenu. Ww. założenia i inspiracja doprowadziła do kreacji form niezwykle prostych, oszczędnych w wyrazie architektonicznym, dopasowanych do terenu.
Jest to już czwarty basen jaki w tym roku buduje Chemobudowa-Kraków S.A. dla mieszkańców Krakowa.
Kiedy zmiana nazwy firmy

Negatywne opinie o firmę są automatycznie likfidowane.... Praca w ciągłym stresie.

Zostaw merytoryczną opinię o CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.
Przejdź do nowych opinii