Chemobudowa-KrakówS.A.

Kraków

Opinie o Chemobudowa-KrakówS.A.

Michał

Dobra firma, płaci terminowo, jak każdy pracodawca nie płaci za obijanie się. Narzekają ci co jadą do Niemiec , a nie mają pojęcia o nowych technologiach. Polecam

anonymous
@Michał 01.10.2017 23:37

A jak!

Aneta

@BIZONa czy możesz powiedzieć coś więcej o dobrych stronach firmy Chemobudowa-KrakówS.A.? @były pracownik czy udało Ci się odzyskać swoje pieniądze? Jak zakończyła się sprawa? O jakie uszkodzenia dokładnie chodzi?

były pracownik

Na początek piękna mowa potem się zaczyna kadra bez pojęcia kasa marna. Jak pytałem dlaczego takie cienkie wypłaty to kierownik wzruszał ramionami biorą 100 euro na poczet uszkodzeń , po odejściu z firmy nie można się tej kasy doprosić ręce opadają . Podobno kierownik u którego pracowałem już tam nie pracuje ,też bym go wywalił szkoda na nich czasu

BIZON

BARDZO POZADNA FIRMA WYPLACALNA LENI NIE POTRZEBUJA

Aneta

Pracujesz w Chemobudowa-KrakówS.A.? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy. Jakie możliwości rozwoju oferuje pracodawca?

byłem tam

Jak Ci nie pasi to są przecięż prywaciarze, robota od świtu do nocy , wypłata na raty albo wcale. Mieszkanie będziesz miał jak sobie wynajmiesz za swoje. Po co się pchałeś do Chemobudowy, u prywatnego jest o wiele lżej, a jakie wielkie wirtualne pieniądze. Chemobudowa stwarza Ci warunki na jakie ją aktualnie stać. Rynek budowlany w Niemczech jest tak zepsuty przez konkurujące firmy, że inwestor Niemiecki tylko zaciera ręce, żę może budować za takie niskie stawki jakie proponują Polacy.

Marek.

jak w Auschwitz , banda trzęsidupków XDD

sami

Andrzej
@sami 15.11.2016 15:09
nie dajcie się skusić na taką pracę naprawdę trzeba być alkoholikiem żeby tam pojechać więc nie polecam...

Trzeba wylecieć z pracy za alkohol, żeby pisać takie komentarze. Ja tu ciągle pracuję i to jest najlepsza firma jaką znam i kierownik mówi, że ciągle ludzi przyjmie. Pieniądze dobre i na czas płacone. Wszystkim polecam tą firmę.

@Andrzej 22.11.2016 10:48

bo nie umiesz sobie znaleść roboty gdzie indziej i na pewno jesteś d...włazem i starym pracownikiem chemobudowy

Aneta

Witam Poszukujemy w Krakowie SAMODZIELNEGO INŻYNIERA PROGRAMISTĘ piszcie na adres amalanowska.linguajob@gmail.com Prześlę ofertę pracy

Am

No ja Wam powiem, że Chemobudowa-KrakówS.A. zatrudnia teraz na jesieni na nowe budowy, aktualnie poszukują do niemiec np. murarzy, cieślów szalunkowych, licówkarzy czy nawet operatorów żurawia wieżowego, ogólnie zatrzęsienie ofert w tym momencie, jest dobrze.

Bolek

Jakie są zarobki operatora żurawia wieżowego ? czy operator to operator , czy człowiek orkiestra i każą robić wszystko i jakie teraz zarobki ?

Janek

Paweł
@Janek 10.06.2016 13:04

EURO !!!!!!!!!!

Rola
@Janek 10.06.2016 13:04
2500 zł brutto ! Śmiech na sali!!

Dobrze Ci powiedzieli. Tak tu jest i jakieś 1900 euro na rękę z tego wyciągniesz. Ja polecam. Praca lekka nie jest jak to na budowie ale dobrze płatna i wszystko w terminie.

zainteresowany

moze ktos powie jakie sa zarobki bo mi powiedzieli 9 euro 10 godzin dzienie sobota do 13 czy to tylko marketing

Andys

Witam, prosiłbym o aktualne opinie na temat pracy w Chemobudowie

Daro

Soro jedz przekonaj się może tydzień wytrzymasz w tym syfie......

Mariusz

Nie umowa jest Polska

Mariusz

Chyba żartujesz ekstra płatne,masz jedną stawkę dzienną nie ważne ile godzin przepracujesz nie całe 50euro.

Aa

A jak się odezwiesz to dowiesz się że biuro przepustek jest na Klimeckiego lub straszą cię że trafisz na budowę do Ryszarda który lubi godzinki

Seba

Przecież ta firma to totalny wyzysk człowieka.

dvd+r

firma krzak norbert,golonka,i jego przydupas wielki majster bogóś cała elita z firmy norberta omijajcie ich kradną a ciebie podjebią ze niechce cisię pracować będziesz harował a itak powiedzą że doniczego się nienadajesz.

gonzo wielki

Totalna porażka, narzędzi do pracy brak, umowa do bani, zarobki żadne jak na zagranice, wszystko pięknie ubrane w słowa na rozmowie kwalifikacyjnej... do tego dojazdy na własną rękę...

Zielony

Ludzie ja myślałem że ta firma już nie istnieje za wyzysk i niewolniczą prace .

ewelinkaw24

Witam, Potrzebuję Panów na regipsy do Niemiec. Macie jakieś namiary?? Umowa na rok czasu, wynagrodzenie w terminie. ( usunięte przez administratora )

Edi

To wszystko prawda ta firma to czysty wyzysk pracownika.

Seba

Ta firma to totalne szambo.

Dawid

Najgorsza ,,firma" w Jakiej pracowałem nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!

roger

Totalne złodziejskie dno!!!!!!!!

nowy

pieknie 240 godzin 1050 na konto 300 do reki a gdzie podatek mieszkania hehe stajnia ja tak trafilem niepolecam

Sam

To zapraszam do niewolniczej pracy i mobbingu w Niemczech....Jak można pisać takie bzdury i okłamywać ludzi !!!!!!!!!

Chemobudowa Krakówm moim zdaniem najlepsza w Małopolsce.Sama tam pracuje oraz większość moich znajomych rodzina.Pracują w Polsce jak i na budowach w Niemczech.Nie ma problemu z kasą i warunkami mieszkaniowymi.Wszyscy są zadowoleni.

Leon
@anonim 13.05.2015 19:14

Pociotki może są i zadowoleni.Ja pracowałem w tej firmie w niemczech w latach 94,95,96 i widzę po wypowiedziach że nic się nie zmieniło przez te 20 lat.Prawda jest smutna,Polaków traktują jak niewolników,mieszkania nieraz wynajmują gorsze niż mają uchodźcy!Ale pod względem czysto finansowym Chemobudowa wypada najgorzej,czyste niewolnictwo.Pracowałem jako operator żurawia. Smutne jest też bardzo niski poziom intelektualny,moralny tych pracowników-jedyne chobby to piwo,albo wóda lub odwrotnie i mentalność niewolnika.Ale w Polsce traktują ludzi podobnie.Pozdrawiam wszystkich normalnych

chemosyf

Z zatrudnieniem nie masz żadnego problemu ponieważ potrzebują niewolników do pracy ponad siły i warunkach mieszkalnych podobnych za czasu secesji.

ja

ja po studiach poszedłem do tej firmy, co innego mi obiecywali na rozmowie a co innego wyszło na budowie.

chemosyf

Firma krzak!!!!!!

ciszaa

ja to bym chcial sie wypoweidziec ale nic nie wiem ;] taki peszek - studiuje i szukam pracy albo chociaz stazu wiecie cos o takim temacie w chemobudowie. cos dla studenta przyszlego inzyniera ktory szuka kasy i zaczepienia przedewszystkim istnieje jakas sznasa na to w chemobudowie ? prosilbym o informacje o pracy i jakies opinie

frood

Masakra export w tej firmie wyglada tak ze za nadgodziny nic nie daja z wypłat jeszcze zabieraja niby za przejazd firmowym busem mieszkanie katastroficzne ,, baraki stare po kuchni robale chodza śmierdzi i łatwo można syfa dostać a pieniadze to 5 euro na godzine

do DK

Oj nawet nie wiesz jak bardzo im odp......a. W niedziele jadą do kościoła a w poniedziałek się wzajemnie szmacą i wyrywają robotę z rąk, z tej firmy jadą albo emeryci lub sami pijacy.

DK

Hahaha - i się będzie lał nieustannie !! hehehe Soboty za darmo ? Co ?! I to ma być solidna firma ?? Znam takich wazeliniarzy z autopsji...w Polsce...to już nie chcę nawet myśleć co tam się dzieje, bo jak wiadomo - naszym rodakom za granicą odpala strasznie. Pozdrawiam

Do dwd

Tak darmowe wszystkie soboty , a beton to się codziennie leje..

Tom

Szkoda czasu na taką firmę.

Allex

Straszne szambo,ale to ludzie sami robią sobie kuku dając się tak wykorzystywać.

Do dwd

No i zapomniałem o ludziach tam pracujących którzy sprzedadzą cię za piwo

Do dwd

Jak dobrze poszukasz to Kraju więcej zarobisz jak w chemo w Niemczech,wiesz tylko o której wychodzisz do pracy a z powrotem jest różnie ,do tego fatalne warunki mieszkaniowe i codzienna praca na wariata i wszystkie soboty za frajer.

Ted

Riki,co oferują ??, Pracę od świtu do zmierzchu i 5 euro z groszami.

Tomek

Myślę że trzeba być pijanym aby podpisać z tą firmą umowę .

Normalny

Ja bym się zdziwił że ktoś chcę w tym BAGNIE zwanym chemosyfem pracować,pracują tam same niedojdy życiowe ..........

ząbek

nie polecam nikomu,ludki tam pracujące to pazerne hieny które kablują ,wchodzą do tyłka kierownikom i nie mają honoru.

KIMI

I zapomniałeś dodać kolego o szczurach i roboty od świtu do zmierzchu a w kadrach mówi się o 10 godzinach ...............Nie polecam nikomu tej firmy.

Anonim

Jeśli ktoś jest bezdomnym lub alkoholikiem to praca dla Ciebie

Życzliwy

Ludzie nie daj cię się omamić na wyjazd z tej pseudo firmy za 5 euro z hakiem. Murzyni za czasów secesji byli lepiej traktowani,mobing na każdym kroku i ci wazeliniarze którzy wchodzą tym wsiowym majsterką w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o warunkach mieszkalnych w byłych stajniach już nie wspomnę...............Totalna porażka omijać szerokim łukiem .

Chemobudowa Kraków S.A. minusy - niskie zarobki, stresująca praca, brak inwestycji w firmie, spychologia stosowana, zarabiają tylko ludzie przy korycie, przestarzały sprzęt plusy + ciekawe inwestycje, odprowadzane składki, ubrania robocze, legalna praca

Zostaw opinię o Chemobudowa-KrakówS.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemobudowa-KrakówS.A.