Opinie o CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. w Kraków

Cieśla

Chemobudowa Kraków S.A czy prowadzicie teraz rekrutację do Niemiec i jakie stawki proponujecie dla osób z 15 letnim doświadczeniem

maro

Informacja dla Operatorów Żurawi Wieżowych stawka 12euro netto praca Niemcy.

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Kierownik Robót? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.?

Gg

oferujecie prace od 1900 euro netto a na budowie zagranica jest placone od przerobu jak to jest uwas w tej pracy ?

Robert
@Gg

Czyli ile realnie można zarobić? Można przerobić tyle, aby zarobić więcej niż te 1900 euro netto? Daj znać, proszę.

Mason Nowy wpis
@Robert

W Szwecji, Norwegii 12-14e netto, z czym do lydzi, 1900 za 220h

Iza Nowy wpis
@Mason

W sensie uważasz, że mało? Ciekawa jestem, jak płacą gdzie indziej, myślisz że więcej? Niestety nie orientuję się aż tak w tym regionie.

Cieśla

Ostrzegam
@Cieśla

Stawki 9 euro brutto ale podpisuje sie druga liste dla niemcow minimalna place 15.40 pracuje sie od 7 do 18 a w soboty od 7 do 13 tyle godzin w miesiacu i 2000 tys euro nie widzi sie nie polecam tej firmy nieaz trzeba sie klocic z kierownikami ze zle wyplaty naliczaja lepiej szukac gdzie inndziej pracy niz tam to jest smiech na sali zeby dostawac 9 euro brutto a tylko kierownicy na tym zyskuja

odis
@Cieśla

Nieco to dziwne że osoby z 15 letnim doświadczeniem muszą się prosić o pracę (jeszcze w branży budowlanej)

@odis

No wiesz, w życiu bywa to różnie i chyba nie należy się dziwić, że osoba z 15-letnim doświadczeniem "prosi" o pracę. @odis, pewnie pracujesz w firmie CHEMOBUDOWA. Orientujesz się może, czy w chwili obecnej organizują tam jakieś programy stażowe dla studentów i absolwentów?

marcinp
@Cieśla

Nie polecam Chemobudowy, słabe stawki i trudno dogadac się z kierownikami. Pracuje teraz przez firme z gliwic neobudma i sobie chwale. Kasa na koncie jak nalezy, praca w holadnii, godzin duzo.

Mason Nowy wpis
@Ostrzegam

Ile? Ktos jedzie do reichu tyrac na budowie za 6.5e netto?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Cieśla w firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy inż. Elektryk Projektant - Koordynator Działu
SANTEX
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
maro

Informacja dla Operatorów Żurawi Wieżowych stawka 12euro netto praca Niemcy.

Czarny
Kandydat

Witam, czy to prawda ze nadzór w Polsce pracuje po 8h?

Kasia
@Czarny

Zależy na jakiego kierownika trafisz i w zależności od budowy, ale nadgodziny miłe widziane (bezpłatne).

@Kasia

Jak to bezpłatne? To chyba trochę inaczej powinno wyglądać, albo płatne, albo wolne do odbioru, naprawdę ktoś się godzi zostawać dłużej za darmo?

Bartłomiej
Kandydat

Witam, na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku inżyniera Budowy w Krakowie?

Kasia
@Bartłomiej

Po studiach 1800zl

Czy CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. organizuje staże dla studentów?

Czy CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. zapewnia kartę multisportu?

Nik
@Pytanie

Nie. Jest karta fit profit.

Dorota
@Nik

Czym to się różni, to też jest karta wstępu na siłownię, mam taką nadzieję?

Czy urlop w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. jest płatny 100%?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.?

dd

oferują od 1900 e miesięcznie a do wypłaty 1720 za 220 godzin pieniędzy niema i nie będzie

@dd

Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenie to trzeba mieć na uwadze, że jest to kwestia raczej indywidualna. Ciekawi mnie, jak wyglądają pozostałe warunki pracy w CHEMOBUDOWIE. Dobrze byłoby chociażby wiedzieć, co z dostępem do prywatnej opieki lekarskiej. Wszyscy pracownicy firmy mają to zapewnione?

Ostrzegam
@Anna

Raczej opieki w niemczech nie ma na te ich ubezpieczenia turystyczne niemcy wystawiaja rachunki i trzeba sie biura we frankfurcie biura prosic zeby pokryli koszty rabia ludzie po 20 lat tam i nie wiedza co to niebieska karta ze ubezpieczenie turystyczne

Marek
Klient

Czy zjazdy do polski firmowymi autami są jakoś dodatkowo naliczane czy tylko paliwo cie interesuje i te zjazdy co 2 tyg występują??

?

@Kamera to nie ma współpracy między pracownikami?

Kamera

Pracowałem na budowie w Niemczech płaca uzależniona od kierownika i jego sługusów. Większość pracowników szczególnie tych starych zakapiorów tylko patrzą i czekają jak Cię tu(usunięte przez administratora)A jeśli chodzi o pracę to orka wszystko na szybkości nie myśleć, nie odzywać się tylko robić.

Czy w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. są paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Tak. Z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w zależności od spełnienia kryterium dochodowego Pracownicy otrzymują corocznie w grudniu tzw. paczki mikołajowe dla dzieci do 14 roku życia oraz tzw. świadczenia świąteczne w formie pieniężnej.

Michał
@CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.

A czy dla pracowników pracujących w Niemczech także przysługują benefity takie same jak dla tych pracujących na budowach w Polsce?

Engee

Witam, Jakich warunków współpracy można się spodziewać na stanowisku Inspektora ds. ofertowania i kosztorysowania? Pozdrawiam.

@Engee

Witam. Zatrudnienie odbywa się na podstawie umowy o pracę, praca od poniedziałku do piątku po osiem godzin w siedzibie Spółki przy ul. Klimeckiego w Krakowie. O pozostałych warunkach zatrudnienia informuje Dyrektor po zaproszeniu wybranych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną. Pozdrawiamy serdecznie.

ary

Wysłałem do nich aplikację już 2 miesiące temu i do tej pory żadnej odpowiedzi. W Niemczech to nie do pomyślenia, obojętnie czy decyzja pozytywna czy negatywna zawsze odpowiadają i to szybko odpowiadają, tylko nie w POlandii i nie w chemobudowie. Nie wiem co sądzić na temat tej firmy, może jest, albo chciałaby być dobra, ale widać że ludzi a szczególnie kandydatów do pracy i to na eksponowane stanowiska w ogóle nie szanuje....

@ary

Szanowny Panie. Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Celem wyjaśnienia sytuacji prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 12 652 75 31 (kraj), 12 652 75 33 (Niemcy).

Kriss

Witam, jakie oferujecie warunki na stanowisku cieśla szalunkowy(8 lat doświadczenia na stanowisku ciesli) na terenie Krakowa? Na jakie zarobki można liczyć.?

@Kriss

Witam. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w ogłoszeniu oferujemy 19,50 brutto na czas okresu próbnego trwającego około 1,5 miesiąca. Po tym okresie o wysokości stawki decydują Kierownik Budowy wraz z Menadżerem. Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych z dodatkiem 50% do wynagrodzenia. Oczywiście zapewniamy odzież roboczą, narzędzia i posiłki regeneracyjne. Posiadamy szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, paczki mikołajowe, świadczenie bożonarodzeniowe, dofinansowanie do kart Fitsport i Fitprofit), dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego. Od całości wynagrodzenia odprowadzamy składki na ubezpieczenia społeczne, co jest bardzo ważne w kontekście wysokości przyszłej emerytury.

Aktualność
Zakończył się XXI sezon piłkarskiej Biznes Ligi, w którym po raz pierwszy w historii uczestniczyła Chemobudowa - Kraków S.A. Drużyna reprezentująca naszą Spółkę swój debiut zaliczyła w rozgrywkach III ligi grupy D. Pierwszy sezon okazał się niezwykle udany, gdyż Chemobudowa zakończyła go na drugim miejscu w grupie zdobywając 44 punkty z bilansem bramkowym 83 - 32, odnosząc 14 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki, a tym samym awansując do rozgrywek II ligi, które ruszają już w maju.

Zostaw merytoryczną opinię o CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.
2.3/5 Na podstawie 55 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.