CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.
3 51

Opinie o CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.?

Janek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Patryk

Podpowiedzcie ile może wyciągnąć operator żurawia za granicą?

Operator
@Patryk 07.05.2018 09:57

Patryk a gdzie teraz pracujesz

Operator

Witam Wszystkich.Mam Prośbę Prosze o rzetelną opinię na temat pracy w firmie.Jakie są warunki pracy ile można wyciągnąć jako Operator Żurawia Wiezowego.Dajcie Znać.Pozdrawiam

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.? Czy firma zapewnia benefity?

CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.
pracodawca
@Administrator 18.04.2018 09:14

Jesteśmy solidną Spółką zatrudniającą pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Cechują nas przede wszystkim terminowość wypłaty wynagrodzeń oraz odprowadzanie składek na ubezpieczenia społeczne od całości wynagrodzenia w Polsce oraz od przepisowej kwoty w Niemczech, czyli 4443 zł w 2018 roku. Benefity, jakie zapewnia Spółka to m.in. pakiety dodatkowej opieki medycznej, karty Fitsport i Fitprofit, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia bożonarodzeniowe, paczki mikołajowe dla dzieci, nagrody specjalne z okazji dnia budowlanych. Spółka zapewnia możliwość rozwoju oraz dobrą i przyjazną atmosferę w pracy. Dobrym sygnałem jest to, że pracownicy, którzy odeszli do innych pracodawców sądząc, że tam będzie im lepiej, chętnie wracają do Chemobudowy - Kraków S.A.

Igor

Chemobudowa-Kraków ma opinię dobrego pracodawcy. Widać , że się starają.

anonymous

Praca jak praca. A jesli chodzi o zarobki i godziny to pracujesz od 7'00 do 18'00 odlicz dwie przerwy tj.10h i na reke wychodzi 75-80E na dzień

tomasz

Czy ktoś zdradzi ile może zarobić operator żurawia? i ile godzin się pracuje dziennie?

zacior

Zarobki są koło 1800 euro na rękę. Firma solidna, pozbyła się słabego dyrektora niemieckiego i zmienił się zarząd. Podobno jest tam coraz lepiej.

Co powiecie na temat zarobków w Chemobudowa-KrakówS.A.? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Igor

Czyżby tak dobrze się tu pracowało, że już nie chce się nikomu pisać?

Michał

Dobra firma, płaci terminowo, jak każdy pracodawca nie płaci za obijanie się. Narzekają ci co jadą do Niemiec , a nie mają pojęcia o nowych technologiach. Polecam

anonymous
@Michał 01.10.2017 23:37

A jak!

Aneta

@BIZONa czy możesz powiedzieć coś więcej o dobrych stronach firmy Chemobudowa-KrakówS.A.? @były pracownik czy udało Ci się odzyskać swoje pieniądze? Jak zakończyła się sprawa? O jakie uszkodzenia dokładnie chodzi?

były pracownik

Na początek piękna mowa potem się zaczyna kadra bez pojęcia kasa marna. Jak pytałem dlaczego takie cienkie wypłaty to kierownik wzruszał ramionami biorą 100 euro na poczet uszkodzeń , po odejściu z firmy nie można się tej kasy doprosić ręce opadają . Podobno kierownik u którego pracowałem już tam nie pracuje ,też bym go wywalił szkoda na nich czasu

BIZON

BARDZO POZADNA FIRMA WYPLACALNA LENI NIE POTRZEBUJA

Aneta

Pracujesz w Chemobudowa-KrakówS.A.? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy. Jakie możliwości rozwoju oferuje pracodawca?

byłem tam

Jak Ci nie pasi to są przecięż prywaciarze, robota od świtu do nocy , wypłata na raty albo wcale. Mieszkanie będziesz miał jak sobie wynajmiesz za swoje. Po co się pchałeś do Chemobudowy, u prywatnego jest o wiele lżej, a jakie wielkie wirtualne pieniądze. Chemobudowa stwarza Ci warunki na jakie ją aktualnie stać. Rynek budowlany w Niemczech jest tak zepsuty przez konkurujące firmy, że inwestor Niemiecki tylko zaciera ręce, żę może budować za takie niskie stawki jakie proponują Polacy.

Marek.

jak w Auschwitz , banda trzęsidupków XDD

sami

nie dajcie się skusić na taką pracę naprawdę trzeba być alkoholikiem żeby tam pojechać więc nie polecam

@Andrzej 22.11.2016 10:48

bo nie umiesz sobie znaleść roboty gdzie indziej i na pewno jesteś d...włazem i starym pracownikiem chemobudowy

Aneta

Witam Poszukujemy w Krakowie SAMODZIELNEGO INŻYNIERA PROGRAMISTĘ piszcie na adres [email protected] Prześlę ofertę pracy

Am

No ja Wam powiem, że Chemobudowa-KrakówS.A. zatrudnia teraz na jesieni na nowe budowy, aktualnie poszukują do niemiec np. murarzy, cieślów szalunkowych, licówkarzy czy nawet operatorów żurawia wieżowego, ogólnie zatrzęsienie ofert w tym momencie, jest dobrze.

Bolek

Jakie są zarobki operatora żurawia wieżowego ? czy operator to operator , czy człowiek orkiestra i każą robić wszystko i jakie teraz zarobki ?

Janek

2500 zł brutto ! Śmiech na sali!!

Rola
@Janek 10.06.2016 13:04

Dobrze Ci powiedzieli. Tak tu jest i jakieś 1900 euro na rękę z tego wyciągniesz. Ja polecam. Praca lekka nie jest jak to na budowie ale dobrze płatna i wszystko w terminie.

zainteresowany

moze ktos powie jakie sa zarobki bo mi powiedzieli 9 euro 10 godzin dzienie sobota do 13 czy to tylko marketing

Andys

Witam, prosiłbym o aktualne opinie na temat pracy w Chemobudowie

Daro

Soro jedz przekonaj się może tydzień wytrzymasz w tym syfie......

Mariusz

Nie umowa jest Polska

Mariusz

Chyba żartujesz ekstra płatne,masz jedną stawkę dzienną nie ważne ile godzin przepracujesz nie całe 50euro.

Aa

A jak się odezwiesz to dowiesz się że biuro przepustek jest na Klimeckiego lub straszą cię że trafisz na budowę do Ryszarda który lubi godzinki

Seba

Przecież ta firma to totalny wyzysk człowieka.

Zostaw opinię o CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.