CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.

Opinie o CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.

Operator

Witam. Jakie warunki pracy są na stanowisku operator żurawia wieżowego? Ile można zarobić, na jakich maszynach pracują w Niemczech. Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

pracodawca
@Operator 24.08.2018 10:05

Witam. W odpowiedzi na Pana zapytanie informujemy, że w Niemczech pracujemy na wysokich dźwigach w większości typu Wolff, Liebherr i Potain górno-obrotowych pracujących w kolizji. Okazjonalnie zatrudniamy też operatorów na dźwigi sterowane z dołu. Można zarobić około 2000 tys. euro netto miesięcznie. Za pracowników zatrudnionych na stanowisku operator żurawia wieżowego odprowadzamy do ZUS dodatkową składkę na FEP.

@CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. 24.08.2018 13:31

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiam

Stefan

Zarobki w firmie w poruwnaniu do wykonywanej pracy są śmieszne zarabisz 2200 a oni w burze myślą że ty za to rodzinę uczymasz praca w słońcu i mrozie a pieniądze dostajesz jak student stypendium i myslom że ludzi zaczynają

Jasiek

Jak się współpracuje z firmą? Czy dobrze organizują warunki bytowe a granicą?

Aneta

Czy ktoś z obecnych forumowiczów Gowork.pl miał okazję pracować w firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW i zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami z powyższym pracodawcą? Dajcie znać co wiecie na temat warunków pracy oraz atmosfery jaka w tej firmie panuje. Pamiętajcie o przestrzeganiu regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

Ulka

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszecie na forum?

anonymous

JAREK…RĄCZKOWSKI JASTRZĘBIE…ZDRÓJ 44-335 ul…WARMIŃSKA…32/13 ŚLĄSK tel. +48693558749 _+48515022009 e-mail: .jaro22111@onet.pl UPRAWNIENIA ELEKTROMONTER SZKOŁA PKP czerwiec 1985 - czerwiec 1987 BRAK PRACY TERA JASTRZĘBIE ZDRÓJ UPEAWNIENIA t Wózki akumulatorowo spalinowe Prawojazdy A. B. C.BE.CE Zawód. Elektromonter. Jarek R. tel. +048517022009 Koparko- ładowarkek wszystkich typów kl.III Koparek od 0,8m3 do 1,5m3. Walce drogowe do 18t kl.III Frezarki do nawierzchni dróg do 1200 mm Żurawie przenosne ll Z. Żurawie samojezdne ll Z K32,0

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.?

Janek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Patryk

Podpowiedzcie ile może wyciągnąć operator żurawia za granicą?

@Patryk 07.05.2018 09:57

Patryk a gdzie teraz pracujesz

Operator

Witam Wszystkich.Mam Prośbę Prosze o rzetelną opinię na temat pracy w firmie.Jakie są warunki pracy ile można wyciągnąć jako Operator Żurawia Wiezowego.Dajcie Znać.Pozdrawiam

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.? Czy firma zapewnia benefity?

pracodawca
@Administrator 18.04.2018 09:14

Jesteśmy solidną Spółką zatrudniającą pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Cechują nas przede wszystkim terminowość wypłaty wynagrodzeń oraz odprowadzanie składek na ubezpieczenia społeczne od całości wynagrodzenia w Polsce oraz od przepisowej kwoty w Niemczech, czyli 4443 zł w 2018 roku. Benefity, jakie zapewnia Spółka to m.in. pakiety dodatkowej opieki medycznej, karty Fitsport i Fitprofit, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia bożonarodzeniowe, paczki mikołajowe dla dzieci, nagrody specjalne z okazji dnia budowlanych. Spółka zapewnia możliwość rozwoju oraz dobrą i przyjazną atmosferę w pracy. Dobrym sygnałem jest to, że pracownicy, którzy odeszli do innych pracodawców sądząc, że tam będzie im lepiej, chętnie wracają do Chemobudowy - Kraków S.A.

Igor

Chemobudowa-Kraków ma opinię dobrego pracodawcy. Widać , że się starają.

anonymous

Praca jak praca. A jesli chodzi o zarobki i godziny to pracujesz od 7'00 do 18'00 odlicz dwie przerwy tj.10h i na reke wychodzi 75-80E na dzień

tomasz

Czy ktoś zdradzi ile może zarobić operator żurawia? i ile godzin się pracuje dziennie?

zacior

Zarobki są koło 1800 euro na rękę. Firma solidna, pozbyła się słabego dyrektora niemieckiego i zmienił się zarząd. Podobno jest tam coraz lepiej.

Co powiecie na temat zarobków w Chemobudowa-KrakówS.A.? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Igor

Czyżby tak dobrze się tu pracowało, że już nie chce się nikomu pisać?

Michał

Dobra firma, płaci terminowo, jak każdy pracodawca nie płaci za obijanie się. Narzekają ci co jadą do Niemiec , a nie mają pojęcia o nowych technologiach. Polecam

@Michał 01.10.2017 23:37

A jak!

Aneta

@BIZONa czy możesz powiedzieć coś więcej o dobrych stronach firmy Chemobudowa-KrakówS.A.? @były pracownik czy udało Ci się odzyskać swoje pieniądze? Jak zakończyła się sprawa? O jakie uszkodzenia dokładnie chodzi?

były pracownik

Na początek piękna mowa potem się zaczyna kadra bez pojęcia kasa marna. Jak pytałem dlaczego takie cienkie wypłaty to kierownik wzruszał ramionami biorą 100 euro na poczet uszkodzeń , po odejściu z firmy nie można się tej kasy doprosić ręce opadają . Podobno kierownik u którego pracowałem już tam nie pracuje ,też bym go wywalił szkoda na nich czasu

BIZON

BARDZO POZADNA FIRMA WYPLACALNA LENI NIE POTRZEBUJA

Aneta

Pracujesz w Chemobudowa-KrakówS.A.? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy. Jakie możliwości rozwoju oferuje pracodawca?

byłem tam

Jak Ci nie pasi to są przecięż prywaciarze, robota od świtu do nocy , wypłata na raty albo wcale. Mieszkanie będziesz miał jak sobie wynajmiesz za swoje. Po co się pchałeś do Chemobudowy, u prywatnego jest o wiele lżej, a jakie wielkie wirtualne pieniądze. Chemobudowa stwarza Ci warunki na jakie ją aktualnie stać. Rynek budowlany w Niemczech jest tak zepsuty przez konkurujące firmy, że inwestor Niemiecki tylko zaciera ręce, żę może budować za takie niskie stawki jakie proponują Polacy.

Marek.

jak w Auschwitz , banda trzęsidupków XDD

sami

nie dajcie się skusić na taką pracę naprawdę trzeba być alkoholikiem żeby tam pojechać więc nie polecam

Andrzej
@sami 15.11.2016 15:09

Trzeba wylecieć z pracy za alkohol, żeby pisać takie komentarze. Ja tu ciągle pracuję i to jest najlepsza firma jaką znam i kierownik mówi, że ciągle ludzi przyjmie. Pieniądze dobre i na czas płacone. Wszystkim polecam tą firmę.

@Andrzej 22.11.2016 10:48

bo nie umiesz sobie znaleść roboty gdzie indziej i na pewno jesteś d...włazem i starym pracownikiem chemobudowy

Aneta

Witam Poszukujemy w Krakowie SAMODZIELNEGO INŻYNIERA PROGRAMISTĘ piszcie na adres amalanowska.linguajob@gmail.com Prześlę ofertę pracy

Am

No ja Wam powiem, że Chemobudowa-KrakówS.A. zatrudnia teraz na jesieni na nowe budowy, aktualnie poszukują do niemiec np. murarzy, cieślów szalunkowych, licówkarzy czy nawet operatorów żurawia wieżowego, ogólnie zatrzęsienie ofert w tym momencie, jest dobrze.

Bolek

Jakie są zarobki operatora żurawia wieżowego ? czy operator to operator , czy człowiek orkiestra i każą robić wszystko i jakie teraz zarobki ?

Janek

2500 zł brutto ! Śmiech na sali!!

Paweł
@Janek 10.06.2016 13:04

EURO !!!!!!!!!!

Rola
@Janek 10.06.2016 13:04

Dobrze Ci powiedzieli. Tak tu jest i jakieś 1900 euro na rękę z tego wyciągniesz. Ja polecam. Praca lekka nie jest jak to na budowie ale dobrze płatna i wszystko w terminie.

zainteresowany

moze ktos powie jakie sa zarobki bo mi powiedzieli 9 euro 10 godzin dzienie sobota do 13 czy to tylko marketing

Zostaw opinię o CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.