Opinie o Kartel w Jędrzejów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kartel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kartel o rekrutacji.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kartel w Jędrzejów

baner wywiady
Maria Nowy wpis

Co z aktualnymi wypłatami? Było napisane kiedyś, że mogły być z nimi jakieś problemy, a na stronie są ogłoszenia do brygad. Jakich warunków może oczekiwać ślusarz, pomocnik? Podkreślona została gwarancja wynagrodzeń wraz z co miesięczną premią motywacyjną. Na jakiej zasadzie są przyznawane? Jaką konkretnie pracę się docenia i w jakiej wysokości na dzień dzisiejszy?

Pawel Nowy wpis
Inne

Nie wiem czemu ktoś pisze, że (usunięte przez administratora) czy na koniec ucinają kase. Jestem ich podwykonawcą od dłuższego czasu ( nie tylko ja bo na budowach KARTELu spotykam często te same firmy które nie są "jednorazowcami" i nie narzekają na płatności), jeżeli wszystko jest dobrze zrobione to bez problemu i w terminie płącą tyle co ustalono. A jeżeli ktoś miał masę niedoróbek albo nie trzymał się terminów to czemu jest zdziwiony, że zarobił mniej. Co do pracowników nie wiem, bo na budowach na których byłem nie mieli swoich ludzi oprócz nadzoru. P.S. jeśli ktoś się godzi na jakąś kwote z umowy i wie, że będzie miał stratę odrazu to chyba wolontariat uprawia

Sowizdrzał Nowy wpis
@Pawel

Nie potwierdzam ten opinii. Oprócz nielicznych wybranych, wszyscy mieli problemy z płatnościami . Kartel nie trzyma się harmonogramu z budowy. Odpychanie niewycenionych prac dodatkowych to norma. Trzeba podpisać bardzo dokładny harmonogram finansowy , ile kosztuje każda śrubka, i wstrzymywać budowę przy niedopłacie . Wykonawcy których znam byli niedoplaceni i zadłużeni u dostawców .

Olek Nowy wpis

Zabrakło konkretnych argumentów? Czyżby inspiracja konkurencji?

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z awansem w Kartel?

Pracownik
@Pytanie

Strasznie

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kartel? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku ŚLUSARZ-SPAWACZ?
logo firmy Kwalifikowany pracownik ochrony
Jędrzejów
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.
(286 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Jędrzejów
Online Marketing Help Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Niezależny Partner Leasingowy - Grupa FI Finance
Jędrzejów
Grupa Fi Finance Polska Sp. z o.o.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Franek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują ludzi?

Wiesław

Wykonałem tynki dla tej firmy i do dziś nie mam pieniędzy. Załatwił i mnie swoimi wewnętrznymi karami. Pierwsze dwie zaliczki, a na koniec rozczarowanie. Przestrzegać każdego pod wykonawcę przed nimi.????

eo

Może on nie analizuje tego do końca, ale dosiwadczony pracownik jak ty widać, że zwracasz na wszytsko uwagę i zansz się na tym, wiec gaf żadnych raczej firma nie popełnia mając takich ludzi

Jarek

Jestem podwykonawcą. Mnie traktują akurat ok, ale jeżeli chodzi o ceny to jak ktoś już opisał wycisnął nas tak, że na robocie nie wyjdziemy, chyba że przy dobrych układach na zero. Znam też przypadek kiedy świadomie zlecili podwykonawcy robotę na pieniądze za które dało się wykonać jedynie 60% zamówienia. Mają kosztorysanta Pana Zbigniewa, którego nie interesuje nic poza ceną na końcu oferty, nie analizuje wszystkiego do końca .

Weźsie
@Jarek

Skoro tak Ci jest do du.. to po jakiego h... dla nich robisz ? Dla US jest to świadome szkodzenie na rzecz własnej firmy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
made
@Jarek

Chyba jesteś niepoważny. Jak można się zgodzić na umowę wiedząc że nie przyniesie zysku. ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik

Wiekszosc firm wspolpracujacych z kartelem to jednorazowcy. Jedna robota i narazie takie maja parcie na cene ze nie wyjdziesz na tym. Placa bardzo slabo ale finansuja robote dadza ci zaliczke wyplaca na koniec po odbiorze potracajac premie. Utopisz u nich kaucje gwarancyjna zwykle 5-10 procent na 60 miesiecy. Jesli chodzi o pracownikow to zalezy od kierownika budowy kazda budowa ma inny fundusz sa takie gdzie budowlaniec zarobi 3000 ale czesto bywa ze 1700 placa terminowo i przestrzegaja czasu pracy. Ogolnie ocena 3 na 10 caly gora przezera zyski nie inwestuja brak rozwoju ciagle ciecie kosztow srdnia wieku pracownikow 50 plus brak perspektyw na poprawe.

darecki

proszę o wypowiedz na ich temat bo myślałem o wspolpracy jako podwykonawca

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tedy

Zgadzam się bez komentarza!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ik

bez komentarza!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Kartel - Jędrzejów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Kartel
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przemysłowa 8
    28-300 Jędrzejów
  • NIP: 6560000091 KRS: 0000040930
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Kartel
Przejdź do nowych opinii